Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN

skočit na navigaci | skočit na obsah


незарегистрированный
Войти
выбор языка: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

nahoru ^


Praha (Прага) - Календарь мероприятий

Рекомендованное действие

(Struny podzimu: De La Soul)

(Struny podzimu: De La Soul)

среда 13.11.2019 20:00

«Луцерна» (Praha)

(Pedro el Granaíno: flamenkový koncert)

(Pedro el Granaíno: flamenkový koncert)

воскресенье 24.11.2019 20:00

Чешский музей музыки (Praha)

Поиск мероприятий

(Neviditelná výstava)

(Neviditelná výstava)

пятница 31.3.2011  - вторник 31.12.2019

Новомнестская ратуша (Praha)

Выставка работ Бланки Матраги: Возвращение Феникса

пятница 6.10.2011  - четверг 31.12.2020

Общественный дом (Praha)
Известная модельер Бланка Матраги, после успешной выставки 2006 года, опять возвращается в помещения Муниципального дома и представляет здесь свои работы...

Выставка работ Бланки Матраги: Возвращение Феникса

пятница 6.10.2011  - вторник 31.12.2019

Общественный дом (Praha)
Известная модельер Бланка Матраги, после успешной выставки 2006 года, опять возвращается в помещения Муниципального дома и представляет здесь свои работы...

Выставка Карела Непраша: «Семья, готовая к отъезду»

четверг 11.5.2016  - 31.12.2020

DOX Центр современного искусства (Praha)
В 2012 году пражский Центр современного искусства DOX провёл большую ретроспективную выставку работ Карела Непраша. В этом году Центр в сотрудничестве...

(Výstava Vyšehradského kodexu)

воскресенье 1.1.2017  - вторник 31.12.2019

Клементинум - строительный комплекс (Praha)

(Tváře obětí šoa)

понедельник 15.10.2017  - четверг 31.12.2020

Пинкасова синагога и старое еврейское кладбище (Praha)

(Pax et Bonum, Kapucíni v Čechách, na Moravě a ve Slezsku 1618-2018)

пятница 5.4.2018  - вторник 31.12.2019

Лорето - паломническое место (Praha)

(Sto let bezpečnostních sborů aneb Od četnictva k policii)

(Sto let bezpečnostních sborů aneb Od četnictva k policii)

среда 17.4.2018  - пятница 20.12.2019

Музей Полиции ЧР (Praha)

(Grafická dílna Františka Bílka)

вторник 30.4.2018  - 31.12.2019

Билкова вилла - галерея (Praha)

(Datamaze - Datové bludiště)

(Datamaze - Datové bludiště)

пятница 7.6.2018  - понедельник 7.6.2020

DOX Центр современного искусства (Praha)

(Lesníkův rok)

пятница 21.6.2018  - воскресенье 29.12.2019

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

(Století trampingu)

пятница 28.6.2018  - вторник 30.3.2020

(Praha)

Стекло как искусства

пятница 28.6.2018  - четверг 31.12.2020

(Praha)
Великолепные творения ведущих чешских мастеров-стеклодувов будут выставлены на обозрение в барочном летнем дворце Килиана Игнаца Динценхофера на Смихове...

(Sklo&kov, Jiří Harcuba 90)

(Sklo&kov, Jiří Harcuba 90)

вторник 27.11.2018  - 31.12.2019

Музей прикладного искусства (Praha)

(Salm Modern 1: Možnosti dialogu)

воскресенье 2.12.2018  - 1.12.2019

Сальмовский дворец - дворец и национальная калерея (Praha)

(Knoflíková krása)

(Knoflíková krása)

среда 23.1.2019  - пятница 20.12.2019

Музей Полиции ЧР (Praha)

(Nevěsta prodaná do ciziny)

среда 6.3.2019  - понедельник 2.11.2020

Музей Бедриха Сметаны (Praha)

(Otevřený depozitář Umění Asie)

пятница 22.3.2019  - воскресенье 1.12.2019

Дворец выставок - дворец и национальная калерея (Praha)

(Století se značkou Aero)

пятница 22.3.2019  - воскресенье 17.11.2019

Национальный технический музей (Praha)

(Import, Export, Rocknroll)

пятница 29.3.2019  - вторник 29.6.2020

Чешский музей музыки (Praha)

(Výstava koprolitů a odlitků trusu zvířat)

суббота 30.3.2019  - вторник 31.12.2019

Пражский зоопарк (Praha)

(Epos 257: Dýmová hora)

среда 2.4.2019  - воскресенье 29.12.2019

Музей г. Праги (Praha)

(Vlastním hlasem)

четверг 24.4.2019  - воскресенье 29.12.2019

Напрстков музей с коллекциями азиатской, африканской и американской культуры (Praha)

(Veritas Vincit - 100 let Kanceláře prezidenta republiky)

четверг 24.4.2019  - вторник 31.12.2019

Пражский Град - ареал замка (Praha)

(Antonín Dvořák: Inspirace přírodou)

вторник 29.4.2019  - четверг 29.4.2020

Музей Антонина Дворжака (Praha)

(Ota Janeček: Sochy)

вторник 29.4.2019  - четверг 29.4.2020

(Praha)

(Pro kamna ke Špačkovi - Kachle a kamnářství v renesanční Praze)

среда 14.5.2019  - воскресенье 29.3.2020

Дом «У Золотого перстня» (Praha)

(Historické portréty J. A. Komenského a jeho současníků)

пятница 16.5.2019  - воскресенье 1.12.2019

(Praha)

(Lidice 2018 - Zaostřeno na Lidice, aneb pojďme zkoumat umění)

воскресенье 25.5.2019  - 24.11.2019

Национальный технический музей (Praha)

1989 – Падение железного занавеса

пятница 30.5.2019  - суббота 30.11.2019

(Praha)
Более семидесяти чешских и словацких фотографов совместно с зарубежными коллегами продемонстрируют документальные свидетельства о переломном для Центральной...

(Policejní pyrotechnici včera a dnes aneb Jdeme tam, odkud ostatní utíkají)

вторник 3.6.2019  - пятница 20.12.2019

Музей Полиции ЧР (Praha)

(Rytíři nebes)

пятница 6.6.2019  - 31.1.2020

Национальный музей (Praha)

(Czech Nature Photo 2019)

вторник 1.7.2019  - 31.12.2019

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

(Dotkněte se Měsíce!)

(Dotkněte se Měsíce!)

четверг 3.7.2019  - вторник 31.12.2019

Штефаникова обсерватория (Praha)

Алберто Джакометти

четверг 17.7.2019  - воскресенье 1.12.2019

Дворец выставок - дворец и национальная калерея (Praha)
Высокие, тонкие, немного сгорбленные и почти всегда в движении. Это типичные скульптуры одного из самых известных скульпторов 20-го столетия Альберта Джакометти...

(Doba genová)

пятница 18.7.2019  - воскресенье 29.12.2019

Новое здание Национального музея (Praha)

(Dotkněte se Měsíce! - 2. část)

(Dotkněte se Měsíce! - 2. část)

суббота 19.7.2019  - вторник 31.12.2019

Планетарий Прага (Praha)

(Na březích Nilu)

среда 23.7.2019  - пятница 28.2.2020

Напрстков музей с коллекциями азиатской, африканской и американской культуры (Praha)

(Hračky v době Československé republiky)

(Hračky v době Československé republiky)

четверг 14.8.2019  - пятница 15.11.2019

Antonína Čermáka (Praha)

(Princezna se zlatou hvězdou)

суббота 16.8.2019  - воскресенье 9.2.2020

Киностудия Баррандов (Praha)

(Emil Filla: Herakles zápasí s býkem)

вторник 19.8.2019  - воскресенье 17.11.2019

Дворец выставок - дворец и национальная калерея (Praha)

(Tutanchamon RealExperience)

среда 20.8.2019  - пятница 31.1.2020

Национальный музей (Praha)

(Voda a civilizace)

вторник 26.8.2019  - четверг 31.12.2020

(Praha)

(Introducing Sara Enrico: The Jumpsuit Theme)

пятница 29.8.2019  - воскресенье 5.1.2020

Дворец выставок - дворец и национальная калерея (Praha)

(Chaloupka na vršku - pohádkový svět Šárky Váchové)

суббота 30.8.2019  - воскресенье 24.11.2019

Хвалски замок (Praha)

(Věž Bienále 2002)

вторник 2.9.2019  - понедельник 30.8.2020

Сальмовский дворец - дворец и национальная калерея (Praha)

(Jan Šibík 1989)

среда 3.9.2019  - четверг 14.11.2019

(Praha)

(Svatá Anežka Česká - královská dcera, světice a patronka země)

четверг 4.9.2019  - воскресенье 5.1.2020

(Praha)

(České zahradní umění klasicismu a romantismu v kontextu evropského vývoje)

(České zahradní umění klasicismu a romantismu v kontextu evropského vývoje)

вторник 9.9.2019  - 31.12.2019

Вышеград - крепость (Praha)

(Podkarpatská Rus - součást našich dějin)

среда 10.9.2019  - воскресенье 23.2.2020

Национальный памятник Витков (Praha)

(Petr Sís: O létání a jiných snech)

пятница 12.9.2019  - понедельник 20.1.2020

DOX Центр современного искусства (Praha)

(Historie a kultura kazašské stepi)

вторник 16.9.2019  - воскресенье 17.11.2019

Национальный музей (Praha)

(Jasanský, Polák, Karny)

вторник 16.9.2019  - воскресенье 12.1.2020

Дом фотографии (Praha)

(Jedenáct v 8gallery)

вторник 16.9.2019  - суббота 25.1.2020

(Praha)

(Benedikt Tolar: Simulakrum)

среда 17.9.2019  - пятница 22.11.2019

(Praha)

(Kurz Výchova dětí - Praha - Palmovka)

среда 17.9.2019  - 20.11.2019

(Praha)

(Umění pro svobodu!)

(Umění pro svobodu!)

среда 17.9.2019  - воскресенье 17.11.2019

Praha

(Tajemné světy Jaromíra Šofra)

(Tajemné světy Jaromíra Šofra)

среда 17.9.2019  - воскресенье 17.11.2019

Новомнестская ратуша (Praha)

(Josef Bolf: Tušení stínu)

пятница 19.9.2019  - воскресенье 5.1.2020

Дворец выставок - дворец и национальная калерея (Praha)

(Moving image department 11: image (of) silence)

пятница 19.9.2019  - воскресенье 5.1.2020

Дворец выставок - дворец и национальная калерея (Praha)

(Jindřich Štreit a cykly)

пятница 19.9.2019  - вторник 29.6.2020

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

(Milan Grygar: 2019)

пятница 19.9.2019  - воскресенье 5.1.2020

Дворец выставок - дворец и национальная калерея (Praha)

(Inge Morath: Portréty)

пятница 19.9.2019  - четверг 9.1.2020

(Praha)

(Helga Hošková 90)

пятница 19.9.2019  - 10.1.2020

Юбилейная синагога (Praha)

(Armáda ve Slovenském národním povstání)

пятница 19.9.2019  - воскресенье 18.4.2020

Национальный памятник Витков (Praha)

(Plakát na cestě k sametové revoluci 1989 - Společenské plakáty z let 1946-1990)

понедельник 22.9.2019  - вторник 31.12.2019

Светозор (Praha)

(Kurz Výchova dětí - Praha 8)

пятница 2.5.2019  - 30.5.2019
понедельник 22.9.2019  - 25.11.2019

U Pazderek (Praha)

(Ad mandatum domini Regis: Z královské kanceláře a knihovny Václava IV.)

вторник 23.9.2019  - суббота 16.11.2019

Клементинум - строительный комплекс (Praha)

(Jonáš Ledecký: The Shy Exhibitionist)

(Jonáš Ledecký: The Shy Exhibitionist)

среда 24.9.2019  - вторник 31.12.2019

(Praha)

(Praha 1989 - cesta ke svobodě)

среда 24.9.2019  - воскресенье 29.12.2019

Музей г. Праги (Praha)

(Markéta Magidová: Obloukem připažit s nekonečnem)

(Markéta Magidová: Obloukem připažit s nekonečnem)

среда 24.9.2019  - воскресенье 17.11.2019

Центр современного искусства "Футура" (Praha)

(Lukáš Musil: Azajtókzáródnak!)

среда 24.9.2019  - воскресенье 24.11.2019

(Praha)

(Zuzana Mináčová: Cesta ke svobodě)

(Zuzana Mináčová: Cesta ke svobodě)

среда 24.9.2019  - воскресенье 17.11.2019

náměstí 14. října (Praha)

(Listopad 1989 v pražských ulicích)

среда 24.9.2019  - воскресенье 25.4.2020

Музей г. Праги (Praha)

(Tomáš Lahoda: Ad Paintings, Book Paintings, Genre Paintings, La Guardia)

четверг 25.9.2019  - воскресенье 17.11.2019

Центр современного искусства "Футура" (Praha)

(Markéta Magidová: Obloukem připažit s nekonečnem)

(Markéta Magidová: Obloukem připažit s nekonečnem)

четверг 25.9.2019  - воскресенье 17.11.2019

Центр современного искусства "Футура" (Praha)

(Dorota Gawęda and Eglė Kulbokaitė: Sunk into it, part of it)

четверг 25.9.2019  - воскресенье 17.11.2019

Центр современного искусства "Футура" (Praha)

(Daniel Pitín: Papírová věž)

четверг 25.9.2019  - воскресенье 29.12.2019

Рудолфинум (Praha)

(Oliver Blohm, 20×24)

пятница 26.9.2019  - вторник 31.12.2019

Husinecká (Praha)

(Šafranko - Kintera)

пятница 26.9.2019  - воскресенье 1.12.2019

(Praha)

(Tomáš Staněk a Josef Sedlák: Z dovozu)

(Tomáš Staněk a Josef Sedlák: Z dovozu)

пятница 26.9.2019  - 15.11.2019

(Praha)

(Kurz Manželské večery - Praha-Kolovraty)

воскресенье 28.9.2019  - 24.11.2019

(Praha)

(Objektivem fotografa Jovana Dezorta)

вторник 30.9.2019  - воскресенье 25.4.2020

Музей г. Праги (Praha)

(Jitka H. Vacková: Obrazy ve věži)

(Jitka H. Vacková: Obrazy ve věži)

вторник 30.9.2019  - воскресенье 24.11.2019

Йиндржижская башня (Praha)

(Andrew Lass: Místo času II.)

(Andrew Lass: Místo času II.)

среда 1.10.2019  - пятница 15.11.2019

«Луцерна» (Praha)

(Květa Pacovská: Utíkejte na konec)

среда 1.10.2019  - воскресенье 1.3.2020

Дворец Колоредо-Мансфельдов - галерея (Praha)

(Start up: Apart / Surface Depression and the Emergence of the New Habitats)

среда 1.10.2019  - воскресенье 17.11.2019

Дворец Колоредо-Мансфельдов - галерея (Praha)

(Detail jako svědek doby)

четверг 2.10.2019  - воскресенье 2.2.2020

Husova (Praha)

(Kurz Manželské večery - Praha 4)

четверг 2.10.2019  - 28.11.2019

U Habrovky (Praha)

(Srdce Libně čp. 1)

(Srdce Libně čp. 1)

четверг 2.10.2019  - пятница 3.1.2020

Либеньский замок (Praha)

(Kurz Manželské večery - Praha 1)

четверг 2.10.2019  - 28.11.2019

Церковь братская (Praha)

(Virtuální Bauhaus)

пятница 3.10.2019  - 20.12.2019

Гёте-Институт (Praha)

(Russia, Timeless)

пятница 3.10.2019  - понедельник 2.12.2019

DOX Центр современного искусства (Praha)

(Stará Ukrajina Františka Řehoře)

суббота 4.10.2019  - четверг 29.4.2020

(Praha)

(Něco pro ženy, něco pro muže)

понедельник 6.10.2019  - пятница 29.11.2019

(Praha)

(Arnošt Paderlík: Kresba a plastika)

среда 8.10.2019  - воскресенье 17.11.2019

Галерея "Миллений" (Praha)

(Střed v pohybu)

среда 8.10.2019  - воскресенье 17.11.2019

Галерея У Вифлеемской часовни (Praha)

(Jana Palečková, David Kolovratník: Past Lives)

(Jana Palečková, David Kolovratník: Past Lives)

среда 8.10.2019  - суббота 16.11.2019

(Praha)

(Krása pro ženu stvořená)

четверг 9.10.2019  - воскресенье 29.3.2020

(Praha)

(Petr Josek: Tak jsem fotil)

(Petr Josek: Tak jsem fotil)

четверг 9.10.2019  - воскресенье 1.12.2019

(Praha)

(Múzy dětem)

четверг 9.10.2019  - суббота 30.11.2019

(Praha)

(Vladimír Birgus: Tak mnoho, tak málo)

четверг 9.10.2019  - воскресенье 9.2.2020

Дом У Черной Матери Божьей - Музей чешского кубизма (Praha)

(Komunikace 89 aneb státní převrat bez internetu)

пятница 10.10.2019  - суббота 30.11.2019

Milady Horákové (Praha)

(Kontakt: Mezinárodní sympozium keramiky Bechyně 1966 - 2018)

пятница 10.10.2019  - 22.11.2019

(Praha)

(Roman A. Muselík)

суббота 11.10.2019  - 16.11.2019

(Praha)

(Mnohoznačnost struktur, dynamika sil)

суббота 11.10.2019  - воскресенье 2.2.2020

Музей Кампа - Фонд Яна и Меды Младек (Praha)

(Daniel Verner: Pražská mozaika)

воскресенье 12.10.2019  - вторник 31.12.2019

(Praha)

(Cheap Everest)

понедельник 13.10.2019  - воскресенье 1.12.2019

Галерея Entrance Gallery (Praha)

(Amnézie)

(Amnézie)

вторник 14.10.2019  - среда 15.1.2020

Общественный дом (Praha)

(Sbírky ve fotografiích)

среда 15.10.2019  - вторник 31.12.2019

Национальный музей (Praha)

(Rohanský ostrov: nový Karlín?)

среда 15.10.2019  - пятница 20.12.2019

(Praha)

(Fortepan.hu)

среда 15.10.2019  - воскресенье 24.11.2019

Ателье Йозефа Судка (Praha)

(Labyrint informací a ráj tisku)

среда 15.10.2019  - пятница 31.1.2020

Национальный музей (Praha)

(Obrazy konců dějin, Česká vizuální kultura 1985-1995)

четверг 16.10.2019  - воскресенье 29.3.2020

Музей прикладного искусства (Praha)

(30 let svobodného skautingu)

(30 let svobodného skautingu)

четверг 16.10.2019  - воскресенье 1.12.2019

(Praha)

(Malich Laozi Sehnal)

пятница 17.10.2019  - суббота 11.1.2020

Галерея «Зденек Скленарж» (Praha)

(Jan Hendrych: Kresby)

пятница 17.10.2019  - среда 13.11.2019

Галерея Ztichlá klika (Praha)

(Alena Šrámková: Architektura)

пятница 17.10.2019  - 31.1.2020

Музей Кампа - Фонд Яна и Меды Младек (Praha)

(Pražský fotograf)

пятница 17.10.2019  - воскресенье 24.11.2019

Малостранска беседа (Praha)

(Malich 95)

пятница 17.10.2019  - суббота 11.1.2020

Галерея «Зденек Скленарж» (Praha)

(Hvězdy)

пятница 17.10.2019  - суббота 11.1.2020

Галерея «Зденек Скленарж» (Praha)

(Život pod schody)

(Život pod schody)

суббота 18.10.2019  - воскресенье 1.12.2019

Музей «Очарование былых времён - одежда и аксессуары периода 1850-1920 гг.» (Praha)

(Současný evropský šperk ze sbírky Muzea Českého ráje v Turnově)

суббота 18.10.2019  - вторник 25.2.2020

(Praha)

(BE27: Jozef Mrva ml., World Turns on Its Hinge)

вторник 21.10.2019  - пятница 24.1.2020

НоД Рокси - галерея (Praha)

(Sen o výstavě)

вторник 21.10.2019  - воскресенье 24.11.2019

НоД Рокси - галерея (Praha)

(Rekonstrukce Státní opery)

вторник 21.10.2019  - пятница 15.11.2019

Wilsonova (Praha)

(Přechodné zázemí)

вторник 21.10.2019  - пятница 22.11.2019

Праговка (Praha)

(Young American)

вторник 21.10.2019  - пятница 22.11.2019

Праговка (Praha)

(Obraz rodiny)

вторник 21.10.2019  - пятница 22.11.2019

Праговка (Praha)

(Julius Reichel - Kůrovčí hnízdo: Requiem za strom)

вторник 21.10.2019  - суббота 16.10.2020

НоД Рокси - галерея (Praha)

(Mimořádné vstupy IV.)

вторник 21.10.2019  - воскресенье 15.12.2019

Праговка (Praha)

(Nebeský žebřík)

среда 22.10.2019  - вторник 7.1.2020

Клементинум - строительный комплекс (Praha)

(Belle Shafir & Cornelia Renz: Legenda in Memoriam)

среда 22.10.2019  - воскресенье 23.2.2020

Музей Монтанелли - музей и галерея (Praha)

(Technika v diktaturách)

среда 22.10.2019  - воскресенье 27.6.2020

Национальный технический музей (Praha)

(Jan Chaloupek: Kočky a sochy)

среда 22.10.2019  - пятница 22.11.2019

Арс Дива Галерея (Praha)

(Kolumbijské tradiční umění)

четверг 23.10.2019  - среда 20.11.2019

(Praha)

(Zdeněk Trs: Popelavý svit)

четверг 23.10.2019  - воскресенье 24.11.2019

Галерея «Трафо» (Praha)

(České umění ve Francii)

четверг 23.10.2019  - воскресенье 1.12.2019

Галерея Модерна (Praha)

(Šimon Caban & Co.: Fotografické hry)

четверг 23.10.2019  - воскресенье 24.11.2019

Галерея Йозефа Судэка (Praha)

(Tomáš Pospěch: Češství)

четверг 23.10.2019  - воскресенье 24.11.2019

Галерея FotoGrafic (Praha)

(Komunikace)

(Komunikace)

четверг 23.10.2019  - пятница 22.11.2019

Костел Девы-Марии Снежной (Praha)

(Vladimír Kopecký: Barvu užírám, hltám)

пятница 24.10.2019  - 29.11.2019

Топичув салон - галерея (Praha)

(Stefan Milkov: Neklidné časy)

пятница 24.10.2019  - воскресенье 8.12.2019

Галерея Вацлава Шпалы (Praha)

(Tomáš Absolon: Dunaj)

пятница 24.10.2019  - воскресенье 1.12.2019

Вышеград - крепость (Praha)

(Dialogy)

пятница 24.10.2019  - воскресенье 2.2.2020

(Praha)

(Veronika Psotková: Spolu)

пятница 24.10.2019  - понедельник 20.1.2020

DOX Центр современного искусства (Praha)

(Otto Matoušek - kresby z koncentráku)

пятница 24.10.2019  - воскресенье 27.6.2020

Национальный памятник Витков (Praha)

(Heraldická zvířata očima dětí)

суббота 25.10.2019  - вторник 30.3.2020

Пражский зоопарк (Praha)

(Malý princ Elišky Podzimkové)

(Malý princ Elišky Podzimkové)

суббота 25.10.2019  - понедельник 30.12.2019

(Praha)

(Předaukční výstava)

понедельник 28.10.2019  - суббота 30.11.2019

Галерея «Кодл» (Praha)

(Nestáli stranou)

понедельник 28.10.2019  - суббота 30.11.2019

Писецкие ворота (Praha)

(Alexander Tinei: Kořeny)

вторник 29.10.2019  - пятница 29.11.2019

- галерея (Praha)

(Království a kus pohádky k tomu)

среда 30.10.2019  - вторник 31.12.2019

(Praha)

(Rostislav Vaněk: Extypo)

четверг 31.10.2019  - воскресенье 24.11.2019

Галерея «Голлар» (Praha)

(Příroda a harmonie na linorytech grafika Iva Křena)

пятница 1.11.2019  - суббота 30.11.2019

(Praha)

(Bedřich Dlouhý: Moje gusto)

пятница 1.11.2019  - воскресенье 16.2.2020

Галерея Праги - Городская библиотека (Praha)

(Jiná malba)

(Jiná malba)

пятница 1.11.2019  - четверг 5.12.2019

Новая галерея (Praha)

(Tapio Wirkkala - ikona finského designu)

(Tapio Wirkkala - ikona finského designu)

пятница 1.11.2019  - четверг 23.1.2020

Музей прикладного искусства (Praha)

(Okamžiky sametové revoluce)

пятница 1.11.2019  - суббота 30.11.2019

Na příkopě (Praha)

(Jak se divokým koním vrací svoboda - ze skicáře malíře Jana Sováka)

суббота 2.11.2019  - вторник 31.12.2019

Пражский зоопарк (Praha)

(Michael Rittstein: Ve vlnách)

суббота 2.11.2019  - воскресенье 5.1.2020

Манеж Пражского града - выставочный зал (Praha)

(Böhm & Franta: Předstíraný spánek)

(Böhm & Franta: Předstíraný spánek)

суббота 2.11.2019  - воскресенье 22.12.2019

(Praha)

(Endorfilm)

суббота 2.11.2019  - четверг 28.11.2019

«Луцерна» (Praha)

(Figurama 19)

(Figurama 19)

понедельник 4.11.2019  - воскресенье 15.12.2019

Hybernská (Praha)

(Martin Vavrys: Obrazy)

понедельник 4.11.2019  - суббота 30.11.2019

(Praha)

(Tomáš Honz: Noc)

понедельник 4.11.2019  - пятница 6.12.2019

Галерея «Виа-Арт» (Praha)

(Nálezy z Valentinské brány)

вторник 5.11.2019  - воскресенье 2.2.2020

Музей г. Праги (Praha)

(Bernd Blumrich: Kde se lidé setkávají s mosty)

вторник 5.11.2019  - четверг 19.12.2019

Гёте-Институт (Praha)

(Pavel Příkaský: Performers)

вторник 5.11.2019  - четверг 5.12.2019

Галерея «Гавэлка» (Praha)

(Jaroslav Valečka: Bílá pustina)

вторник 5.11.2019  - пятница 29.11.2019

(Praha)

(Mélissa Mérinos: 50°3207.1N 14°4801.9E)

вторник 5.11.2019  - суббота 30.11.2019

Галерея 35 (Praha)

(Ikony Makaria Tauce)

вторник 5.11.2019  - четверг 21.11.2019

Музей Карлового моста (Praha)

(František Novák: Člověk na papíře)

вторник 5.11.2019  - 26.11.2019

- галерея (Praha)

(Tylek - Tyleček)

вторник 5.11.2019  - суббота 16.11.2019

Галерея «Ля Фам» (Praha)

(Ivan Langer: Sochobásně v Síti)

(Ivan Langer: Sochobásně v Síti)

вторник 5.11.2019  - воскресенье 17.11.2019

Дворец Адрия - Галерея Критиков (Praha)

(Listopad 89 v dokumentární fotografii)

вторник 5.11.2019  - понедельник 2.12.2019

Чешский технический университет в Праге - строительный факультет (Praha)

(Linie, světlo, stín)

среда 6.11.2019  - понедельник 10.2.2020

Шварценбергский дворец - дворец и национальная калерея (Praha)

(M. A. Martin: Touha po samotě)

среда 6.11.2019  - понедельник 6.1.2020

Галерея «Лейка» (Praha)

(Ženy na poště)

(Ženy na poště)

среда 6.11.2019  - воскресенье 11.4.2020

Почтовый музей (Praha)

(Festival mladých vín)

среда 6.11.2019  - суббота 16.11.2019

náměstí Republiky (Praha)

(Vznik Občanského fóra)

среда 6.11.2019  - суббота 30.11.2019

Драматический клуб (Praha)

(Návraty 89)

среда 6.11.2019  - понедельник 6.1.2020

Чешский музей музыки (Praha)

(Hravé obrázky)

среда 6.11.2019  - воскресенье 5.1.2020

Музей г. Праги (Praha)

(Zemědělské budovy první republiky v Praze)

среда 6.11.2019  - вторник 31.12.2019

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

(Petr Bařinka: Ze/mně/ne/ze/mě)

среда 6.11.2019  - суббота 21.12.2019

(Praha)

(Havel na Hrad - Příběh roku 1989)

среда 6.11.2019  - воскресенье 15.12.2019

(Praha)

(Sláva amatérské fotografie)

среда 6.11.2019  - воскресенье 25.4.2020

Национальный технический музей (Praha)

(Štafeta)

среда 6.11.2019  - воскресенье 24.11.2019

Václavské náměstí (Praha)

(Franta, Jacques Renoir, Pavel Brunclík)

среда 6.11.2019  - воскресенье 1.12.2019

Галерея новый зал (Praha)

(Pakui Hardware: Thrivers)

четверг 7.11.2019  - суббота 11.1.2020

(Praha)

(Robert Guttmann - pražský poutník)

четверг 7.11.2019  - воскресенье 22.8.2020

Галерея Роберта Гуттманна (Praha)

(Intimní život rostlin)

четверг 7.11.2019  - 5.12.2019

Ботанический сад - Прага (Praha)

(Ivana Lomová)

четверг 7.11.2019  - 12.12.2019

(Praha)

(Čas v nás - Jana Machatová a Peter Machata, Významový potenciál současného šperku)

четверг 7.11.2019  - воскресенье 5.1.2020

Музей прикладного искусства (Praha)

(Mezipatra)

(Mezipatra)

четверг 7.11.2019  - 14.11.2019

Praha

(Navzdory)

пятница 8.11.2019  - вторник 31.12.2019

Галерея Ярослава Фрагнера (Praha)

(Pokoje 2019)

пятница 8.11.2019  - воскресенье 17.11.2019

Hybernská (Praha)

(Krásná práce)

(Krásná práce)

пятница 8.11.2019  - четверг 21.11.2019

(Praha)

(Palaestra 20)

(Palaestra 20)

пятница 8.11.2019  - воскресенье 1.12.2019

Новомнестская ратуша (Praha)

(Krzysztof Miller: Objektiv revoluce)

пятница 8.11.2019  - воскресенье 5.1.2020

Галерея «Лейка» (Praha)

(Ben Willikens: Prostory modernismu)

суббота 9.11.2019  - воскресенье 9.2.2020

Музей Кампа - Фонд Яна и Меды Младек (Praha)

(30 let svobody na vlastní kůži)

(30 let svobody na vlastní kůži)

суббота 9.11.2019  - воскресенье 24.11.2019

(Praha)

(Dereck Hard: 9)

суббота 9.11.2019  - воскресенье 15.12.2019

(Praha)

(Svatomartinské menu 2019)

(Svatomartinské menu 2019)

понедельник 11.11.2019  - воскресенье 17.11.2019

(Praha)

(Totalita - multimediální průvodce 1948-1989)

(Totalita - multimediální průvodce 1948-1989)

понедельник 11.11.2019  - воскресенье 17.11.2019

Karlovo náměstí (Praha)

(Svatomartinské obžerství v Kasárnách Karlín)

(Svatomartinské obžerství v Kasárnách Karlín)

понедельник 11.11.2019  - суббота 16.11.2019

(Praha)

(Týden vědy a techniky Akademie věd ČR)

(Týden vědy a techniky Akademie věd ČR)

понедельник 11.11.2019  - воскресенье 17.11.2019

Praha

(Svatá Anežko, všichni svatí, orodujte za nás!)

вторник 12.11.2019  - четверг 30.1.2020

(Praha)

(Edward Burtynsky: Anthropocene)

вторник 12.11.2019  - воскресенье 24.11.2019

(Praha)

(Jiří Hauschka: Sovy nejsou tím, čím se zdají být)

вторник 12.11.2019  - пятница 31.1.2020

«Черна лабуть» (Praha)

(Listopad 1989: Cestou k demokracii)

вторник 12.11.2019  - суббота 30.11.2019

(Praha)

(Bořek Šípek: Retrospektiva)

среда 13.11.2019  - воскресенье 22.3.2020

Арт Салон С Танцующий Дом - галерея (Praha)

(Devítkové paralely)

среда 13.11.2019  - пятница 6.12.2019

(Praha)

(Společné hledání Zdeny Fibichové a Vladimíra Preclíka)

(Společné hledání Zdeny Fibichové a Vladimíra Preclíka)

среда 13.11.2019  - 15.1.2020

Ходовская крепость (Praha)

(Zdeněk Burian: Vlastní cestou)

(Zdeněk Burian: Vlastní cestou)

среда 13.11.2019  - суббота 15.2.2020

Галерея «Смэчки» (Praha)

(Habima Fuchs: The Great Ocean Continuously Creating)

среда 13.11.2019  - суббота 11.1.2020

СВИТ (Praha)

(Cesta hedvábí a vlny)

среда 13.11.2019  - понедельник 6.1.2020

(Praha)

(Vernisáž výstavy Devětaosmdesátej Revisited)

среда 13.11.2019

Музей с архивом популярной музыки - Попмузей (Praha)

(Posledních 30 let - III.)

среда 13.11.2019  - суббота 30.11.2019

Клементинум - строительный комплекс (Praha)

(Sladký život na Andělu)

(Sladký život na Andělu)

среда 13.11.2019 8:00 - 13.11.2019

Praha

(Svět z papíru)

воскресенье 30.10.2016 16:00
воскресенье 22.1.2017 16:00
воскресенье 5.3.2017 16:00
воскресенье 12.11.2017 16:00
понедельник 13.11.2017 10:00
воскресенье 25.2.2018 16:00
воскресенье 15.4.2018 16:00
воскресенье 20.1.2019 16:00
понедельник 21.1.2019 9:00
среда 13.11.2019 9:00

Театр Ponec (Praha)

(Dějiny Anežského kláštera a svatořečení přemyslovské princezny)

среда 13.11.2019 16:00

Anežská (Praha)

(Nanuk)

суббота 9.11.2019 10:00
среда 13.11.2019 18:00

Театр Minor (Praha)

(Lipany)

воскресенье 7.2.2016 18:00
суббота 13.2.2016 15:00
суббота 13.2.2016 18:00
воскресенье 28.2.2016 15:00
воскресенье 17.4.2016 15:00
пятница 13.5.2016 18:00
четверг 2.6.2016 9:30
пятница 3.6.2016 18:00
среда 19.10.2016 9:30
четверг 20.10.2016 9:30
воскресенье 6.11.2016 17:00
вторник 8.11.2016 9:30
среда 9.11.2016 9:30
воскресенье 15.1.2017 15:00
вторник 17.1.2017 9:30
среда 18.1.2017 9:30
воскресенье 19.2.2017 15:00
понедельник 20.2.2017 9:30
четверг 9.3.2017 9:30
пятница 10.3.2017 18:00
вторник 25.4.2017 9:30
среда 26.4.2017 9:30
пятница 5.5.2017 18:00
вторник 9.5.2017 9:30
вторник 24.10.2017 9:30
четверг 23.11.2017 9:30
пятница 24.11.2017 9:30
пятница 8.12.2017 9:30
воскресенье 14.1.2018 15:00
вторник 16.1.2018 9:30
среда 17.1.2018 15:00
воскресенье 25.2.2018 11:00
вторник 27.2.2018 9:30
среда 28.2.2018 9:30
среда 14.3.2018 9:30
четверг 15.3.2018 9:30
пятница 16.3.2018 18:00
среда 25.4.2018 9:30
вторник 22.5.2018 9:30
вторник 19.6.2018 9:30
суббота 10.11.2018 15:00
четверг 6.12.2018 18:00
воскресенье 27.1.2019 15:00
вторник 29.1.2019 9:30
среда 30.1.2019 9:30
понедельник 25.2.2019 11:00
среда 27.2.2019 9:30
четверг 28.2.2019 9:30
суббота 16.3.2019 15:00
воскресенье 7.4.2019 15:00
вторник 9.4.2019 9:30
среда 13.11.2019 18:00

Театр Minor (Praha)

(Všichni spolu)

(Všichni spolu)

среда 13.11.2019 18:30

Кинотеатр Понрепо (Praha)

(Heart Beat)

среда 13.11.2019 19:00

Театр ABC (Praha)

(Zahajovací violoncellový koncert Duo Brikcius - Offenbach & Klein100)

(Zahajovací violoncellový koncert Duo Brikcius - Offenbach & Klein100)

среда 13.11.2019 19:00

Костел св. Яна Непомуцкого (Praha)

(Psycho Reloaded - Buchty a loutky)

четверг 19.5.2016 19:00
пятница 27.10.2017 19:00
пятница 2.3.2018 19:00
пятница 10.5.2019 19:00
среда 13.11.2019 19:00

Театр v Celetné (Praha)

(Jaroslav Hutka – Třicet let poté)

(Jaroslav Hutka – Třicet let poté)

среда 13.11.2019 19:00

Ходовская крепость (Praha)

(Zavřete oči, swing přichází ...)

среда 13.11.2019 19:30

Театр v Řeznické (Praha)

(Jméno)

среда 19.9.2018 19:30
понедельник 22.10.2018 19:30
понедельник 19.11.2018 19:30
вторник 18.12.2018 19:30
понедельник 21.1.2019 19:30
понедельник 11.3.2019 19:30
понедельник 27.5.2019 19:30
вторник 24.9.2019 19:30
среда 2.10.2019 19:30
среда 13.11.2019 19:30

Театр "Мана" (Praha)

(Čekání na Kokota)

суббота 20.10.2018 19:30
воскресенье 21.10.2018 19:30
понедельник 12.11.2018 19:30
среда 19.12.2018 19:30
вторник 29.1.2019 19:30
вторник 5.2.2019 19:30
понедельник 4.3.2019 19:30
понедельник 1.4.2019 19:30
вторник 14.5.2019 19:30
среда 15.5.2019 19:30
понедельник 30.9.2019 19:30
пятница 18.10.2019 19:30
среда 13.11.2019 19:30

НоД Рокси - галерея (Praha)

PKF: 9-я симфония Бетховена

PKF: 9-я симфония Бетховена

среда 13.11.2019 20:00

ОуТу-Арена (Praha)
Прага обзавелась новым культурным и конгрессовым центром, который вырос по соседству с О2 Ареной. Первым концертом, который прозвучит под его сводами,...

(Divadlo Vizita: Tříštivá dobromenina)

среда 13.11.2019 20:00

Театр Archa (Praha)

(Struny podzimu: De La Soul)

(Struny podzimu: De La Soul)

среда 13.11.2019 20:00

«Луцерна» (Praha)

(Severský filmový podzim)

(Severský filmový podzim)

четверг 14.11.2019  - вторник 19.11.2019

Praha

(Svoboda)

четверг 14.11.2019  - суббота 23.11.2019

Чешский центр Прага (Praha)

(Jasanský, Polák: Fotografie z listopadu 1989)

(Jasanský, Polák: Fotografie z listopadu 1989)

четверг 14.11.2019  - пятница 13.12.2019

(Praha)

(Hodný pan doktor)

среда 9.10.2019 16:00
вторник 29.10.2019 17:00
четверг 14.11.2019 16:00

Театр «У Валшей» (Praha)

(Staré Město pražské v událostech Sametové revoluce)

четверг 14.11.2019 16:00

Рудолфинум (Praha)

(Čtení z cely: od 17. listopadu k Sametové revoluci)

(Čtení z cely: od 17. listopadu k Sametové revoluci)

четверг 14.11.2019 17:00

(Praha)

(Mojich tridsať rokov)

(Mojich tridsať rokov)

четверг 14.11.2019 18:30

(Praha)

(Melodie pro každého)

(Melodie pro každého)

четверг 14.11.2019 19:00

(Praha)

(Pankrác ´45)

пятница 6.11.2015 19:00
суббота 7.11.2015 19:00
среда 11.11.2015 19:00
вторник 17.11.2015 19:00
понедельник 11.1.2016 19:00
вторник 19.1.2016 19:00
суббота 9.4.2016 19:00
понедельник 25.4.2016 19:00
пятница 13.5.2016 19:00
пятница 27.5.2016 19:00
пятница 10.6.2016 19:00
четверг 8.9.2016 19:00
суббота 17.9.2016 19:00
понедельник 10.10.2016 19:00
суббота 15.10.2016 19:00
среда 9.11.2016 19:00
четверг 24.11.2016 19:00
пятница 25.11.2016 19:00
среда 7.12.2016 19:00
четверг 29.12.2016 19:00
четверг 19.1.2017 19:00
понедельник 20.2.2017 19:00
пятница 3.3.2017 19:00
среда 8.3.2017 19:00
пятница 24.3.2017 19:00
вторник 4.4.2017 19:00
понедельник 10.4.2017 19:00
пятница 19.5.2017 19:00
суббота 20.5.2017 19:00
пятница 2.6.2017 19:00
среда 27.9.2017 19:00
четверг 28.9.2017 19:00
пятница 6.10.2017 19:00
вторник 17.10.2017 19:00
среда 25.10.2017 19:00
среда 1.11.2017 19:00
вторник 14.11.2017 19:00
пятница 1.12.2017 19:00
пятница 15.12.2017 19:00
суббота 13.1.2018 19:00
четверг 18.1.2018 19:00
среда 7.2.2018 19:00
суббота 24.2.2018 19:00
четверг 1.3.2018 19:00
четверг 22.3.2018 19:00
пятница 20.4.2018 19:00
вторник 15.5.2018 19:00
пятница 18.5.2018 19:00
вторник 12.6.2018 19:00
вторник 30.10.2018 19:00
среда 7.11.2018 19:00
пятница 23.11.2018 19:00
суббота 1.12.2018 19:00
понедельник 17.12.2018 19:00
суббота 12.1.2019 19:00
пятница 1.2.2019 19:00
среда 13.3.2019 19:00
суббота 16.3.2019 19:00
понедельник 1.4.2019 19:00
вторник 23.4.2019 19:00
вторник 28.5.2019 19:00
четверг 13.6.2019 19:00
четверг 26.9.2019 19:00
среда 30.10.2019 19:00
суббота 2.11.2019 19:00
четверг 14.11.2019 19:00

Швандов театр на Смихове (Praha)

(Opening '89)

четверг 14.11.2019 19:00

Дворец выставок - дворец и национальная калерея (Praha)

(Festival Brikcius 2019 - Katz100, František Brikcius - violoncello)

(Festival Brikcius 2019 - Katz100, František Brikcius - violoncello)

четверг 14.11.2019 19:00

Штефаникова обсерватория (Praha)

(Jeremy Loops)

четверг 14.11.2019 19:00

«Луцерна» (Praha)

(Proměna aneb Řehoř už toho má dost)

пятница 5.6.2015 19:30
среда 20.1.2016 19:30
среда 23.3.2016 19:30
вторник 29.3.2016 19:30
четверг 7.4.2016 19:30
вторник 3.5.2016 19:30
четверг 22.9.2016 19:30
понедельник 3.10.2016 19:30
среда 1.2.2017 19:30
среда 1.3.2017 19:30
вторник 11.4.2017 19:30
понедельник 19.6.2017 19:30
среда 20.9.2017 19:30
четверг 12.10.2017 19:30
вторник 31.10.2017 19:30
вторник 7.11.2017 19:30
среда 15.11.2017 19:30
среда 20.12.2017 19:30
вторник 23.1.2018 19:30
воскресенье 18.2.2018 19:30
понедельник 26.2.2018 19:30
пятница 16.3.2018 19:30
среда 4.4.2018 19:30
понедельник 16.4.2018 19:30
вторник 15.5.2018 19:30
четверг 24.5.2018 19:30
четверг 1.11.2018 19:30
среда 14.11.2018 19:30
пятница 7.12.2018 19:30
вторник 18.12.2018 19:30
понедельник 4.2.2019 19:30
воскресенье 17.2.2019 19:30
четверг 7.3.2019 19:30
вторник 2.4.2019 19:30
среда 17.4.2019 19:30
понедельник 13.5.2019 19:30
среда 9.10.2019 19:30
четверг 24.10.2019 19:00
четверг 14.11.2019 19:30

Стидия Игрек (Praha)

(Ženská epopej)

вторник 12.3.2019 19:30
четверг 2.5.2019 19:30
среда 9.10.2019 19:30
четверг 14.11.2019 19:30

Национальный театр - Театр Kolowrat (Praha)

(Words of Apology)

понедельник 7.10.2019 19:30
четверг 14.11.2019 19:30

НоД Рокси - галерея (Praha)

(Cena F. Vaňka - večer I.)

четверг 14.11.2019 19:30

(Praha)

(Národní balet Gruzie Sukhishvili)

четверг 14.11.2019 19:30

Салон «У Гиберну» (Praha)

(Urna na prázdném jevišti)

среда 2.11.2016 19:30
понедельник 7.11.2016 19:30
четверг 24.11.2016 19:30
суббота 10.12.2016 19:30
среда 11.1.2017 19:30
понедельник 23.1.2017 19:30
среда 15.2.2017 19:30
вторник 7.3.2017 19:30
среда 15.3.2017 19:30
вторник 12.9.2017 19:30
вторник 31.10.2017 19:30
вторник 21.11.2017 19:30
пятница 1.12.2017 19:30
четверг 22.2.2018 19:30
среда 14.3.2018 19:30
пятница 13.4.2018 19:30
понедельник 7.5.2018 19:30
среда 6.6.2018 19:30
среда 20.2.2019 19:30
четверг 14.3.2019 19:30
вторник 23.4.2019 19:30
среда 29.5.2019 19:30
вторник 11.6.2019 19:30
четверг 14.11.2019 19:30

Драматический клуб (Praha)

(Divadlo Vizita: Náhodné znovuzhroucení)

четверг 14.11.2019 20:00

Театр Archa (Praha)

(Z Hrádečku na Hrad, Vezměte s sebou květinu, 20 let v NATO)

пятница 15.11.2019  - воскресенье 24.11.2019

(Praha)

(Kvodlibet)

пятница 15.11.2019  - среда 1.1.2020

(Praha)

(Bydlení v umění)

пятница 15.11.2019  - воскресенье 2.2.2020

Дворец выставок - дворец и национальная калерея (Praha)

(Dědictví pout zbavené: 30 památkových obnov za 30 let demokracie)

пятница 15.11.2019  - вторник 31.12.2019

Лэтэнская водонапорная башня (Praha)

(Jan Šibík: Praha 1989)

пятница 15.11.2019  - воскресенье 15.12.2019

Новая ратуша (Praha)

(Déšť, data a rychlost)

пятница 15.11.2019  - воскресенье 15.12.2019

- концертный и выставочный зал (Praha)

(Kdo, když ne kdy. Okupační stávka na VŠUP v roce 1989)

пятница 15.11.2019  - суббота 14.12.2019

Галерея Высшей художественно-промышленной школы (Praha)

(1989 Havel na Hrad!)

пятница 15.11.2019  - воскресенье 16.2.2020

Дворец выставок - дворец и национальная калерея (Praha)

(Náš listopad 89)

пятница 15.11.2019  - воскресенье 15.12.2019

Пражский Каролинум (Praha)

(Jitka Hanzlová: Tišiny)

пятница 15.11.2019  - воскресенье 16.2.2020

Дворец выставок - дворец и национальная калерея (Praha)

(Stanislav Sucharda 1866–1916: Tvůrčí proces)

пятница 15.11.2019  - воскресенье 4.4.2020

Дворец выставок - дворец и национальная калерея (Praha)

(Barbora Kleinhamplová: Kdybych mohl umřít na Marsu, bylo by to skvělé)

пятница 15.11.2019  - суббота 1.2.2020

(Praha)

(Milan Krajíček: Fluidum)

пятница 15.11.2019  - среда 15.1.2020

Галерея Кузебаух (Praha)

(Farmářské trhy Anděl)

пятница 1.4.2016 8:00
пятница 8.4.2016 8:00
пятница 15.4.2016 8:00
пятница 22.4.2016 8:00
пятница 29.4.2016 7:00
пятница 29.4.2016 8:00
пятница 6.5.2016 7:00
пятница 13.5.2016 7:00
пятница 20.5.2016 7:00
пятница 27.5.2016 7:00
пятница 3.6.2016 7:00
пятница 10.6.2016 7:00
пятница 8.7.2016 7:00
пятница 15.7.2016 7:00
пятница 22.7.2016 7:00
пятница 29.7.2016 7:00
пятница 5.8.2016 7:00
пятница 12.8.2016 7:00
пятница 19.8.2016 7:00
пятница 26.8.2016 7:00
пятница 2.9.2016 7:00
пятница 9.9.2016 7:00
пятница 21.4.2017 7:00
пятница 28.4.2017 7:00
пятница 5.5.2017 7:00
пятница 12.5.2017 7:00
пятница 19.5.2017 7:00
пятница 26.5.2017 7:00
пятница 2.6.2017 7:00
пятница 9.6.2017 7:00
пятница 16.6.2017 7:00
пятница 23.6.2017 7:00
пятница 30.6.2017 7:00
пятница 28.7.2017 7:00
пятница 4.8.2017 7:00
пятница 11.8.2017 7:00
пятница 18.8.2017 7:00
пятница 25.8.2017 7:30
пятница 1.9.2017 7:00
пятница 8.9.2017 7:00
пятница 15.9.2017 7:00
пятница 22.9.2017 7:00
пятница 15.6.2018 7:00
пятница 22.6.2018 7:00
пятница 29.6.2018 7:00
пятница 13.7.2018 7:00
пятница 20.7.2018 7:00
пятница 27.7.2018 7:00
пятница 3.8.2018 7:00
пятница 10.8.2018 7:00
пятница 17.8.2018 7:00
пятница 24.8.2018 7:00
пятница 31.8.2018 7:00
пятница 7.9.2018 7:00
пятница 14.9.2018 7:00
пятница 21.9.2018 7:00
пятница 5.10.2018 7:00
пятница 12.10.2018 7:00
пятница 19.10.2018 7:00
пятница 26.10.2018 7:00
пятница 16.11.2018 7:00
пятница 26.4.2019 7:00
пятница 3.5.2019 7:00
пятница 10.5.2019 7:00
пятница 17.5.2019 7:00
пятница 24.5.2019 7:00
пятница 31.5.2019 7:00
пятница 7.6.2019 7:00
пятница 14.6.2019 7:00
пятница 21.6.2019 7:00
пятница 28.6.2019 7:00
пятница 12.7.2019 7:00
пятница 19.7.2019 7:00
пятница 26.7.2019 7:00
пятница 2.8.2019 7:00
пятница 9.8.2019 7:00
пятница 16.8.2019 7:00
пятница 23.8.2019 7:00
пятница 30.8.2019 7:00
пятница 6.9.2019 7:00
пятница 13.9.2019 7:00
пятница 20.9.2019 7:00
пятница 27.9.2019 7:00
пятница 4.10.2019 7:00
пятница 11.10.2019 7:00
пятница 18.10.2019 7:00
пятница 25.10.2019 7:00
пятница 1.11.2019 7:00
пятница 8.11.2019 7:00
пятница 15.11.2019 7:00

Praha

(Trhy na Tyláku)

понедельник 1.7.2019 8:00
вторник 2.7.2019 8:00
среда 3.7.2019 8:00
четверг 4.7.2019 8:00
пятница 5.7.2019 8:00
пятница 12.7.2019 8:00
понедельник 22.7.2019 8:00
вторник 23.7.2019 8:00
среда 24.7.2019 8:00
четверг 25.7.2019 8:00
пятница 26.7.2019 8:00
понедельник 29.7.2019 8:00
вторник 30.7.2019 8:00
среда 31.7.2019 8:00
четверг 1.8.2019 8:00
пятница 2.8.2019 8:00
понедельник 5.8.2019 8:00
вторник 6.8.2019 8:00
среда 7.8.2019 8:00
четверг 8.8.2019 8:00
пятница 9.8.2019 8:00
пятница 16.8.2019 8:00
вторник 20.8.2019 8:00
среда 21.8.2019 8:00
четверг 22.8.2019 8:00
пятница 23.8.2019 8:00
понедельник 26.8.2019 8:00
вторник 27.8.2019 8:00
среда 28.8.2019 8:00
четверг 29.8.2019 8:00
пятница 30.8.2019 8:00
понедельник 9.9.2019 8:00
вторник 10.9.2019 8:00
среда 11.9.2019 8:00
четверг 12.9.2019 8:00
пятница 13.9.2019 8:00
понедельник 16.9.2019 8:00
вторник 17.9.2019 8:00
среда 18.9.2019 8:00
четверг 19.9.2019 8:00
пятница 20.9.2019 8:00
понедельник 23.9.2019 8:00
вторник 24.9.2019 8:00
среда 25.9.2019 8:00
четверг 26.9.2019 8:00
пятница 27.9.2019 8:00
понедельник 30.9.2019 8:00
вторник 1.10.2019 8:00
среда 2.10.2019 8:00
четверг 3.10.2019 8:00
пятница 4.10.2019 8:00
понедельник 7.10.2019 8:00
вторник 8.10.2019 8:00
среда 9.10.2019 8:00
четверг 10.10.2019 8:00
пятница 11.10.2019 8:00
понедельник 14.10.2019 8:00
вторник 15.10.2019 8:00
среда 16.10.2019 8:00
четверг 17.10.2019 8:00
пятница 18.10.2019 8:00
понедельник 21.10.2019 8:00
вторник 29.10.2019 9:00
понедельник 4.11.2019 8:00
понедельник 11.11.2019 8:00
вторник 12.11.2019 8:00
среда 13.11.2019 8:00
четверг 14.11.2019 8:00
пятница 15.11.2019 8:00

Tylovo náměstí (Praha)

(Hurvínkův popletený víkend)

суббота 26.3.2011 14:00
суббота 26.3.2011 16:30
воскресенье 27.3.2011 14:00
воскресенье 27.3.2011 16:30
суббота 2.5.2015 14:00
суббота 2.5.2015 16:30
воскресенье 3.5.2015 10:30
воскресенье 3.5.2015 14:00
суббота 9.5.2015 14:00
суббота 9.5.2015 16:30
воскресенье 10.5.2015 14:00
воскресенье 10.5.2015 16:30
суббота 16.5.2015 14:00
суббота 16.5.2015 16:30
воскресенье 17.5.2015 10:30
воскресенье 17.5.2015 14:00
суббота 10.10.2015 14:00
суббота 10.10.2015 16:30
воскресенье 11.10.2015 10:30
воскресенье 11.10.2015 14:00
суббота 31.10.2015 14:00
суббота 31.10.2015 16:30
воскресенье 1.11.2015 10:30
воскресенье 1.11.2015 14:00
воскресенье 8.11.2015 14:00
воскресенье 8.11.2015 16:30
суббота 13.2.2016 14:00
суббота 13.2.2016 16:30
воскресенье 14.2.2016 14:00
воскресенье 14.2.2016 16:30
четверг 26.5.2016 10:00
пятница 27.5.2016 10:00
суббота 28.5.2016 14:00
воскресенье 29.5.2016 14:00
вторник 31.5.2016 10:00
среда 1.6.2016 10:00
четверг 2.6.2016 10:00
четверг 23.3.2017 10:00
пятница 24.3.2017 10:00
вторник 28.3.2017 10:00
среда 29.3.2017 10:00
вторник 18.4.2017 10:00
среда 19.4.2017 10:00
четверг 20.4.2017 10:00
пятница 21.4.2017 10:00
суббота 22.4.2017 14:00
среда 21.3.2018 10:00
четверг 22.3.2018 10:00
суббота 24.3.2018 14:00
воскресенье 25.3.2018 9:30
вторник 27.3.2018 10:00
четверг 25.10.2018 10:00
суббота 27.10.2018 14:00
суббота 16.2.2019 14:00
воскресенье 17.2.2019 10:30
вторник 19.2.2019 10:00
четверг 21.2.2019 10:00
воскресенье 23.6.2019 14:00
среда 13.11.2019 10:00
четверг 14.11.2019 10:00
пятница 15.11.2019 10:00

Театр Spejbla a Hurvínka (Praha)

(Buchty a loutky: Žabák Valentýn)

воскресенье 15.5.2016 15:00
воскресенье 25.9.2016 15:00
суббота 11.3.2017 15:00
суббота 17.6.2017 15:00
пятница 23.2.2018 17:00
воскресенье 10.6.2018 15:00
воскресенье 10.3.2019 15:00
пятница 15.11.2019 17:00

Швандов театр на Смихове (Praha)

(Slavnostní koncert v KC Novodvorská)

(Slavnostní koncert v KC Novodvorská)

пятница 15.11.2019 18:00

Культурный уентр Новодворска (Praha)

(Festival Brikcius - Den Poezie - Anna Brikciusová: Smečka vlků)

(Festival Brikcius - Den Poezie - Anna Brikciusová: Smečka vlků)

пятница 15.11.2019 19:00

Штефаникова обсерватория (Praha)

(Nad Tatrou sa blýska (Obrázky zo slovenskej histórie))

суббота 11.5.2019 19:00
суббота 25.5.2019 19:00
вторник 25.6.2019 19:00
среда 11.9.2019 19:00
пятница 4.10.2019 19:00
пятница 15.11.2019 19:00

Театр v Dlouhé (Praha)

(Cena F. Vaňka - večer II. A)

пятница 15.11.2019 19:00

(Praha)

(Kylián - Mosty času)

среда 13.11.2019 19:00
четверг 14.11.2019 19:00
пятница 15.11.2019 19:00

Национальный театр (Praha)

(Noc bláznů)

четверг 10.3.2016 10:00
пятница 11.3.2016 10:00
суббота 12.3.2016 19:00
понедельник 14.3.2016 19:00
понедельник 21.3.2016 19:00
понедельник 28.3.2016 19:00
вторник 5.4.2016 10:00
суббота 16.4.2016 17:00
понедельник 25.4.2016 19:00
суббота 30.4.2016 19:00
вторник 17.5.2016 19:00
суббота 21.5.2016 17:00
суббота 28.5.2016 19:00
среда 22.6.2016 19:00
четверг 22.9.2016 19:00
пятница 30.9.2016 19:00
понедельник 10.10.2016 19:00
среда 19.10.2016 19:00
четверг 3.11.2016 19:00
суббота 19.11.2016 17:00
четверг 15.12.2016 19:00
суббота 31.12.2016 15:00
четверг 12.1.2017 19:00
суббота 21.1.2017 18:00
вторник 7.2.2017 19:00
четверг 23.2.2017 19:00
четверг 9.3.2017 19:00
пятница 31.3.2017 19:00
суббота 15.4.2017 17:00
вторник 25.4.2017 19:00
суббота 27.5.2017 19:00
пятница 16.6.2017 19:00
среда 21.6.2017 19:00
пятница 22.9.2017 19:00
вторник 10.10.2017 19:00
среда 25.10.2017 19:00
суббота 18.11.2017 16:30
пятница 8.12.2017 19:00
среда 13.12.2017 19:00
вторник 26.12.2017 17:00
пятница 12.1.2018 19:00
пятница 9.2.2018 19:00
понедельник 26.2.2018 19:00
вторник 6.3.2018 19:00
суббота 7.4.2018 17:00
четверг 26.4.2018 19:00
суббота 26.5.2018 19:00
четверг 21.6.2018 19:00
среда 12.9.2018 19:00
четверг 25.10.2018 19:00
четверг 15.11.2018 19:00
четверг 6.12.2018 19:00
суббота 15.12.2018 17:00
вторник 22.1.2019 19:00
вторник 26.2.2019 19:00
среда 13.3.2019 19:00
вторник 9.4.2019 10:00
суббота 18.5.2019 19:00
среда 19.6.2019 19:00
вторник 24.9.2019 19:00
среда 25.9.2019 10:00
четверг 17.10.2019 19:00
пятница 15.11.2019 19:00

Рококо (Praha)

(Miroslav Donutil - Cestou necestou)

пятница 15.11.2019 19:00

(Praha)

(Mnoho povyku pro nic)

пятница 20.5.2016 19:00
среда 25.5.2016 19:00
вторник 31.5.2016 19:00
понедельник 13.6.2016 19:00
понедельник 27.6.2016 19:00
вторник 30.8.2016 19:30
среда 14.9.2016 19:00
пятница 30.9.2016 19:00
понедельник 3.10.2016 19:00
вторник 25.10.2016 19:00
пятница 4.11.2016 19:00
воскресенье 13.11.2016 19:00
четверг 8.12.2016 19:00
четверг 15.12.2016 19:00
суббота 21.1.2017 17:00
понедельник 13.2.2017 19:00
пятница 10.3.2017 19:00
вторник 28.3.2017 19:00
четверг 13.4.2017 19:00
воскресенье 30.4.2017 15:00
четверг 18.5.2017 19:00
среда 31.5.2017 19:00
понедельник 19.6.2017 19:00
среда 27.9.2017 19:00
среда 18.10.2017 19:00
среда 1.11.2017 19:00
вторник 14.11.2017 19:00
пятница 12.1.2018 19:00
воскресенье 28.1.2018 17:00
понедельник 19.2.2018 19:00
пятница 2.3.2018 19:00
воскресенье 25.3.2018 15:00
суббота 7.4.2018 17:00
пятница 4.5.2018 19:00
среда 16.5.2018 19:00
пятница 15.6.2018 19:00
вторник 18.9.2018 19:00
вторник 9.10.2018 19:00
среда 24.10.2018 19:00
пятница 2.11.2018 19:00
среда 21.11.2018 19:00
вторник 4.12.2018 19:00
вторник 8.1.2019 19:00
воскресенье 17.3.2019 17:00
четверг 18.4.2019 19:00
понедельник 29.4.2019 19:00
четверг 9.5.2019 19:00
воскресенье 22.9.2019 17:00
суббота 12.10.2019 18:00
пятница 15.11.2019 19:00

Театр Bez zábradlí (Praha)

(Ur Fascism)

пятница 15.11.2019 19:30

(Praha)

(Zakopaný pes)

среда 9.10.2019 19:30
пятница 11.10.2019 19:30
пятница 15.11.2019 19:30

Театр v Celetné (Praha)

(PKF - Prague Philharmonia: Aiva, Britten, Musorgskij)

пятница 15.11.2019 19:30

Рудолфинум (Praha)

(Utíkejte, slečno Nituš!)

четверг 31.1.2019 19:30
воскресенье 3.2.2019 19:30
среда 20.2.2019 19:30
вторник 26.2.2019 19:30
пятница 8.3.2019 19:30
понедельник 18.3.2019 19:30
пятница 29.3.2019 20:30
понедельник 16.9.2019 19:30
понедельник 30.9.2019 19:30
пятница 11.10.2019 19:30
среда 16.10.2019 19:00
вторник 22.10.2019 19:30
среда 6.11.2019 19:00
вторник 12.11.2019 19:00
пятница 15.11.2019 19:30

Стидия Игрек (Praha)

(Putování Josefa N.)

пятница 15.11.2019 19:30

Театр "Мана" (Praha)

(Cena F. Vaňka - večer II. B)

пятница 15.11.2019 20:00

(Praha)

(Novecento - Magické piáno)

понедельник 7.3.2016 20:00
понедельник 4.4.2016 20:00
пятница 10.6.2016 20:00
суббота 24.9.2016 20:00
понедельник 3.10.2016 20:00
среда 25.1.2017 20:00
четверг 9.2.2017 20:00
среда 1.3.2017 20:00
четверг 27.4.2017 20:00
пятница 15.9.2017 20:00
среда 13.12.2017 20:00
среда 11.4.2018 20:00
вторник 23.10.2018 20:00
пятница 30.11.2018 20:00
пятница 22.2.2019 20:00
среда 3.4.2019 20:00
понедельник 17.6.2019 20:00
пятница 15.11.2019 20:00

Виола (Praha)

(Respondart)

(Respondart)

воскресенье 10.11.2019
понедельник 11.11.2019
вторник 12.11.2019
среда 13.11.2019
четверг 14.11.2019
пятница 15.11.2019
суббота 16.11.2019

(Praha)

(Noc divadel)

(Noc divadel)

суббота 16.11.2019

Театр Divadlo Metro (Praha), Театр Na zábradlí (Praha), НоД Рокси - галерея (Praha), Театр Divadlo Komedie (Praha), Театр Archa (Praha), Национальный театр (Praha), Драматический клуб (Praha), (Praha), Жижковский театр Яры Цимермана (Praha), Театр Spejbla a Hurvínka (Praha), Музыкальный театр Karlín (Praha), Театр «Унгелт» (Praha), Meet Factory (Praha), Hilt black light theatre (Praha), Имидж Театр (Praha)

(Theater.cz - Pražský divadelní festival německého jazyka)

(Theater.cz - Pražský divadelní festival německého jazyka)

суббота 16.11.2019  - вторник 3.12.2019

Praha

(ČTK - Den otevřených dveří)

суббота 16.11.2019 8:30

Opletalova (Praha)

(Divadlo pod lupou!)

суббота 12.3.2016 11:00
суббота 21.5.2016 11:00
суббота 15.10.2016 11:00
суббота 17.12.2016 11:00
воскресенье 9.4.2017 15:00
суббота 3.6.2017 11:00
суббота 14.10.2017 10:00
суббота 2.12.2017 11:00
суббота 3.2.2018 11:00
суббота 12.5.2018 10:00
суббота 19.5.2018 10:00
суббота 6.10.2018 10:00
суббота 27.10.2018 10:00
суббота 26.1.2019 10:00
суббота 30.3.2019 12:00
суббота 15.6.2019 10:00
суббота 28.9.2019 10:00
суббота 16.11.2019 10:00

(Praha)

(Letenská husa a Košt svatomartinského vína)

(Letenská husa a Košt svatomartinského vína)

суббота 16.11.2019 10:00

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

(Námořnická pohádka)

суббота 16.11.2019 10:00

Театр на Рыцарской (Praha)

(Vánoční ozdoby od Korálků z údolí: workshop pro dospělé i děti)

(Vánoční ozdoby od Korálků z údolí: workshop pro dospělé i děti)

суббота 16.11.2019 10:00

(Praha)

(Studio dell’arte z Českých Budějovic: O zvědavém slůněti aneb jak sloni k chobotu přišli)

суббота 16.11.2019 10:30

Театр v Celetné (Praha)

(Jewelry Fest Prague)

(Jewelry Fest Prague)

суббота 16.11.2019 11:00 - 16.11.2019

Президент Отель Прага (Praha)

(Sherpa Fest)

суббота 16.11.2019 12:00

Аэро (Praha)

(Ořechovka - úspěšný pokus o zahradní město)

суббота 2.7.2016 15:30
суббота 16.11.2019 14:00

Praha

(Noc divadel 2019 - divadlo a svoboda v neklidu)

(Noc divadel 2019 - divadlo a svoboda v neklidu)

суббота 16.11.2019 14:00 - 16.11.2019

(Praha)

(Staré Strašnice s návštěvou kostela Neposkvrněného početí Panny Marie)

суббота 16.11.2019 15:00

Храм Непорочного зачатия Девы Марии (Praha)

(Bajaja)

суббота 16.11.2019 15:00

Бойня 78 (Praha)

(Dějiny kontra Spejbl)

среда 24.2.2016 19:00
среда 9.3.2016 19:00
среда 13.4.2016 19:00
среда 25.5.2016 19:00
среда 5.10.2016 19:00
пятница 11.11.2016 19:00
среда 7.12.2016 19:00
пятница 10.2.2017 19:00
среда 26.4.2017 19:00
среда 3.5.2017 19:00
среда 28.2.2018 19:00
среда 25.4.2018 19:00
среда 31.10.2018 19:00
среда 27.2.2019 19:00
среда 15.5.2019 19:00
пятница 15.11.2019 19:00
суббота 16.11.2019 15:00

Театр Spejbla a Hurvínka (Praha)

(Lední show II.)

суббота 16.11.2019 17:00

(Praha)

(Duo Vídeň - Berlín)

(Duo Vídeň - Berlín)

суббота 16.11.2019 17:00

Ходовская крепость (Praha)

(U Temné Irmy a chromé Krásky)

пятница 31.5.2019 19:00
суббота 1.6.2019 19:00
четверг 31.10.2019 19:00
суббота 16.11.2019 19:00

Швандов театр на Смихове (Praha)

(Martin Chodúr)

суббота 16.11.2019 19:00

Театр У пожарных (Praha)

(Listujeme Vršovickou kronikou)

суббота 16.11.2019 19:00

Театр "Мана" (Praha)

(Les)

пятница 16.11.2018 19:00
четверг 17.1.2019 19:00
пятница 22.2.2019 19:00
четверг 28.3.2019 20:00
воскресенье 28.4.2019 19:00
среда 1.5.2019 19:00
вторник 25.6.2019 19:00
среда 25.9.2019 19:00
среда 30.10.2019 19:00
суббота 16.11.2019 19:00

(Praha)

(Sametové baletní gala)

суббота 16.11.2019 19:00

Национальный театр - Театр Stavovské divadlo (Praha)

(Europeana)

суббота 25.2.2017 19:00
четверг 23.3.2017 19:00
вторник 23.5.2017 19:00
пятница 12.1.2018 19:00
вторник 20.2.2018 19:00
четверг 8.3.2018 19:00
пятница 20.4.2018 19:00
среда 9.5.2018 19:00
суббота 10.11.2018 19:00
суббота 9.11.2019 19:00
суббота 16.11.2019 19:00

Театр Divadlo Komedie (Praha)

(Sametová 30)

(Sametová 30)

суббота 16.11.2019 19:00

«Луцерна» (Praha)

(Všechno, co v nás zkurvili komunisti)

вторник 15.1.2019 19:30
пятница 31.5.2019 19:30
среда 12.6.2019 19:30
суббота 16.11.2019 19:30

НоД Рокси - галерея (Praha)

(Česká filharmonie – Koncert ke Dni studentstva)

суббота 16.11.2019 19:30

Рудолфинум (Praha)

(Divadlo Kámen a Noc divadel 2019)

(Divadlo Kámen a Noc divadel 2019)

суббота 16.11.2019 20:00

Tеатр «Камень» (Praha)

(Skugga Baldur)

пятница 26.2.2016 20:00
вторник 22.3.2016 20:00
среда 23.3.2016 20:00
четверг 24.3.2016 20:00
понедельник 18.4.2016 20:00
четверг 21.4.2016 20:00
понедельник 16.5.2016 20:00
вторник 17.5.2016 20:00
среда 28.9.2016 20:00
пятница 30.9.2016 20:00
вторник 15.11.2016 20:00
среда 16.11.2016 20:00
воскресенье 11.12.2016 20:00
понедельник 12.12.2016 20:00
понедельник 23.1.2017 20:00
вторник 24.1.2017 20:00
понедельник 27.2.2017 20:00
вторник 28.2.2017 20:00
четверг 30.3.2017 20:00
пятница 31.3.2017 20:00
понедельник 24.4.2017 20:00
среда 26.4.2017 20:00
четверг 16.11.2017 20:00
воскресенье 17.12.2017 20:00
среда 28.2.2018 20:00
четверг 1.3.2018 20:00
четверг 5.4.2018 20:00
пятница 11.5.2018 20:00
вторник 29.1.2019 20:00
среда 30.1.2019 20:00
вторник 26.2.2019 20:00
среда 27.2.2019 20:00
четверг 28.3.2019 21:00
пятница 29.3.2019 21:00
среда 17.4.2019 20:00
суббота 16.11.2019 20:00

Студия Героев (Praha)

(Polite Structures, How Things Go)

суббота 16.11.2019 20:30

(Praha)

(Bass Overdose: Fall Season w, Monrroe (UK))

(Bass Overdose: Fall Season w, Monrroe (UK))

суббота 16.11.2019 21:00

Chapeau Rouge (Praha)

(Národní muzeum - volné vstupy 2019)

суббота 17.5.2019
суббота 31.5.2019
суббота 7.6.2019
суббота 6.9.2019
суббота 27.9.2019
понедельник 28.10.2019
воскресенье 17.11.2019

Национальный музей (Praha)

(Festival svobody)

воскресенье 17.11.2019

Praha

(Svobodný listopad - Uctění památky 17. listopadu na Albertově)

воскресенье 17.11.2019

Albertov (Praha)

(Ze života knih a knížek)

воскресенье 17.11.2019  - понедельник 12.4.2020

Замковый ареал Цтенице (Praha)

(Národní galerie - volné vstupy 2019)

суббота 2.2.2019
воскресенье 3.2.2019
суббота 17.5.2019
суббота 7.6.2019
понедельник 28.10.2019
воскресенье 17.11.2019

Монастырь св. Анежки Чешской - монастырь и национальная галерея (Praha), Штернберский дворец - дворец и национальная калерея (Praha), Дворец выставок - дворец и национальная калерея (Praha), Сальмовский дворец - дворец и национальная калерея (Praha)

(Sametové posvícení)

(Sametové posvícení)

воскресенье 17.11.2019

Praha

(Klusácké dostihy)

суббота 12.4.2019
суббота 19.4.2019
суббота 17.5.2019
воскресенье 1.6.2019
суббота 9.8.2019
суббота 6.9.2019
суббота 4.10.2019
суббота 2.11.2019
воскресенье 17.11.2019

(Praha)

(17. listopad)

воскресенье 17.11.2019

Музей г. Праги (Praha)

(Korzo Národní)

воскресенье 17.11.2019

Národní (Praha)

(Lichtenštejnský palác - Den otevřených dveří)

воскресенье 8.5.2016 10:00 - 8.5.2016
понедельник 8.5.2017 10:00 - 8.5.2017
пятница 17.11.2017 10:00 - 17.11.2017
четверг 5.7.2018 10:00 - 5.7.2018
пятница 28.9.2018 9:00 - 28.9.2018
суббота 27.10.2018 9:00 - 27.10.2018
суббота 27.10.2018 13:00
воскресенье 28.10.2018 10:00
среда 1.5.2019 9:00
среда 8.5.2019 9:00
суббота 17.5.2019 0:00
суббота 18.5.2019 9:00
воскресенье 19.5.2019 9:00
пятница 5.7.2019 9:00
воскресенье 17.11.2019 9:00

(Praha)

(44. veletrh starožitností Antique)

(44. veletrh starožitností Antique)

четверг 14.11.2019 10:00 - 14.11.2019
пятница 15.11.2019 10:00 - 15.11.2019
суббота 16.11.2019 10:00 - 16.11.2019
воскресенье 17.11.2019 10:00 - 17.11.2019

Новомнестская ратуша (Praha)

(Z deníku komorné)

(Z deníku komorné)

суббота 2.11.2019 10:00 - 2.11.2019
воскресенье 3.11.2019 10:00 - 3.11.2019
суббота 9.11.2019 10:00 - 9.11.2019
воскресенье 10.11.2019 10:00 - 10.11.2019
суббота 16.11.2019 10:00 - 16.11.2019
воскресенье 17.11.2019 10:00 - 17.11.2019

Музей «Очарование былых времён - одежда и аксессуары периода 1850-1920 гг.» (Praha)

(Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - Den otevřených dveří)

(Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - Den otevřených dveří)

воскресенье 17.11.2019 10:00

Karmelitská (Praha)

(Pražský hrad - Jelení příkop)

суббота 26.10.2019 10:00
воскресенье 27.10.2019 11:00
суббота 16.11.2019 10:00
воскресенье 17.11.2019 10:00

Пражский Град - ареал замка (Praha)

(Karlínské posvícení)

(Karlínské posvícení)

воскресенье 17.11.2019 10:00

Karlínské náměstí (Praha)

(Pověsti české aneb Pohádky pod Řípem)

воскресенье 3.11.2019 10:30
воскресенье 17.11.2019 10:30

Бродвей (Praha)

(Vyprávění starého vlka aneb pravda o Karkulce)

воскресенье 17.11.2019 10:30

Театр v Celetné (Praha)

(Všechno, co v nás zkurvili komunisti)

воскресенье 17.11.2019 10:30

Театр Na Fidlovačce (Praha)

(Demokracie)

воскресенье 12.10.2014 15:00
пятница 24.10.2014 18:00
суббота 25.10.2014 15:00
воскресенье 16.11.2014 15:00
пятница 5.12.2014 18:00
пятница 16.1.2015 18:00
суббота 17.1.2015 15:00
суббота 17.1.2015 18:00
пятница 6.2.2015 18:00
воскресенье 15.3.2015 15:00
пятница 24.4.2015 18:00
суббота 25.4.2015 15:00
воскресенье 15.11.2015 15:00
вторник 17.11.2015 15:00
суббота 21.11.2015 10:00
воскресенье 10.1.2016 15:00
четверг 18.2.2016 18:00
суббота 19.3.2016 15:00
суббота 19.3.2016 18:00
пятница 29.4.2016 18:00
вторник 21.6.2016 9:30
среда 22.6.2016 9:30
суббота 29.10.2016 15:00
среда 16.11.2016 9:30
четверг 17.11.2016 15:00
четверг 8.12.2016 9:30
суббота 28.1.2017 15:00
вторник 21.2.2017 9:30
среда 22.2.2017 9:30
воскресенье 26.2.2017 15:00
вторник 28.2.2017 9:30
среда 1.3.2017 9:30
четверг 2.3.2017 18:00
четверг 20.4.2017 9:30
среда 24.5.2017 9:30
четверг 25.5.2017 9:30
среда 1.11.2017 9:30
четверг 16.11.2017 9:30
пятница 17.11.2017 18:00
понедельник 4.12.2017 9:30
суббота 20.1.2018 15:00
воскресенье 18.2.2018 15:00
вторник 20.2.2018 9:30
среда 21.2.2018 9:30
воскресенье 11.3.2018 11:00
вторник 13.3.2018 9:30
вторник 24.4.2018 9:30
среда 17.10.2018 9:30
суббота 27.10.2018 15:00
четверг 1.11.2018 9:30
суббота 17.11.2018 15:00
четверг 29.11.2018 9:30
воскресенье 30.12.2018 15:00
понедельник 31.12.2018 15:00
суббота 12.1.2019 15:00
понедельник 18.2.2019 15:00
среда 20.2.2019 9:30
четверг 21.2.2019 9:30
четверг 14.3.2019 9:30
пятница 15.3.2019 9:30
воскресенье 24.3.2019 15:00
вторник 26.3.2019 9:30
воскресенье 14.4.2019 11:00
вторник 16.4.2019 9:30
пятница 24.5.2019 18:00
воскресенье 27.10.2019 16:00
суббота 16.11.2019 15:00
воскресенье 17.11.2019 11:00

Театр Minor (Praha)

(Podzimní cyklus prohlídek, bohoslužeb a hudby v Týnském chrámu)

четверг 12.9.2019 16:30
воскресенье 15.9.2019 9:30
четверг 26.9.2019 16:30
четверг 17.10.2019 14:00
суббота 2.11.2019 11:00
воскресенье 3.11.2019 9:30
воскресенье 17.11.2019 11:00

Храм Святой Матери Божьей перед Тыном (Praha)

(Sametový průvod po 30 letech)

воскресенье 17.11.2019 14:00

Národní (Praha), Václavské náměstí (Praha)

(Program k výročí sametové revoluce - Sametovka na Vyšehradě)

воскресенье 17.11.2019 15:00

Вышеград - крепость (Praha)

(S Pydlou v zádech)

понедельник 23.9.2019 19:00
воскресенье 17.11.2019 16:00

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

(Kvalifikace na FIBA ME žen 2021: Česko-Rumunsko)

(Kvalifikace na FIBA ME žen 2021: Česko-Rumunsko)

воскресенье 17.11.2019 18:00

(Praha)

(Ludus musicus: Slavnostní koncert)

(Ludus musicus: Slavnostní koncert)

воскресенье 17.11.2019 19:00

(Praha)

(Kytice)

воскресенье 22.9.2019 19:00
воскресенье 17.11.2019 19:00

Театр na Vinohradech (Praha)

(An Iliad)

пятница 26.10.2018 19:00
среда 13.3.2019 19:00
воскресенье 17.11.2019 19:00

Национальный театр - Театр Stavovské divadlo (Praha)

(Amon Amarth)

(Amon Amarth)

воскресенье 17.11.2019 19:00

Типспорт Арена (Praha)

(Žena za pultem 2: Pult osobnosti)

воскресенье 28.2.2016 19:00
четверг 10.3.2016 19:00
воскресенье 27.3.2016 15:00
вторник 5.4.2016 19:00
четверг 14.4.2016 19:00
вторник 3.5.2016 19:00
вторник 31.5.2016 19:00
четверг 8.9.2016 19:00
среда 28.9.2016 19:00
воскресенье 2.10.2016 15:00
воскресенье 2.10.2016 19:00
вторник 1.11.2016 19:00
вторник 15.11.2016 19:00
среда 7.12.2016 19:00
понедельник 9.1.2017 19:00
понедельник 6.3.2017 19:00
суббота 25.3.2017 20:00
суббота 15.4.2017 15:00
суббота 15.4.2017 19:00
понедельник 1.5.2017 19:00
понедельник 8.5.2017 19:00
воскресенье 11.6.2017 20:00
воскресенье 18.6.2017 19:00
понедельник 25.9.2017 19:00
воскресенье 29.10.2017 20:00
четверг 16.11.2017 19:00
вторник 5.12.2017 19:00
вторник 27.2.2018 19:00
воскресенье 11.3.2018 15:00
воскресенье 25.3.2018 12:30
понедельник 9.4.2018 19:00
воскресенье 6.5.2018 19:00
воскресенье 3.6.2018 19:00
понедельник 18.6.2018 19:00
четверг 20.9.2018 19:00
воскресенье 21.10.2018 14:30
воскресенье 21.10.2018 19:00
суббота 10.11.2018 14:30
воскресенье 16.12.2018 19:00
воскресенье 20.1.2019 19:00
воскресенье 17.2.2019 19:00
воскресенье 3.3.2019 13:30
воскресенье 7.4.2019 19:00
понедельник 29.4.2019 19:00
воскресенье 12.5.2019 19:00
среда 12.6.2019 19:00
понедельник 23.9.2019 19:00
понедельник 14.10.2019 19:00
понедельник 28.10.2019 16:00
понедельник 4.11.2019 19:00
воскресенье 17.11.2019 19:00

Театр Kalich (Praha)

(Kšanda)

пятница 18.3.2016 19:00
среда 10.5.2017 19:00
пятница 17.11.2017 19:00
пятница 20.4.2018 19:00
суббота 1.12.2018 19:00
понедельник 15.4.2019 19:00
воскресенье 17.11.2019 19:00

Театр У пожарных (Praha)

(Klavírní festival Rudolfa Firkušného - Beatrice Rana)

воскресенье 17.11.2019 19:30

Рудолфинум (Praha)

(Videomapping k výročí sametové revoluce)

воскресенье 17.11.2019 19:30

Václavské náměstí (Praha)

(Bílé noci)

четверг 23.5.2019 19:30
воскресенье 26.5.2019 19:30
среда 5.6.2019 19:30
среда 16.10.2019 19:30
воскресенье 17.11.2019 19:30

Национальный театр - Театр Kolowrat (Praha)

(Už je to tu zas)

воскресенье 17.11.2019 21:00

Драматический клуб (Praha)

(Eva Stejskalová: Návraty)

понедельник 18.11.2019  - суббота 4.1.2020

Театр Divadlo pod Palmovkou (Praha)

(Sametová revoluce - Říká se jí Sametová)

понедельник 18.11.2019  - вторник 30.3.2020

Национальный музей (Praha)

(Sametová revoluce - Poprvé svobodně)

понедельник 18.11.2019  - вторник 30.3.2020

Новое здание Национального музея (Praha)

(Vlašská ulice v proměnách času a po roce 1989)

понедельник 18.11.2019 15:30

Hellichova (Praha)

(O pejskovi a kočičce)

четверг 14.4.2016 18:00
воскресенье 17.4.2016 10:00
четверг 16.6.2016 18:00
среда 5.10.2016 18:00
суббота 8.10.2016 10:00
воскресенье 20.11.2016 10:00
среда 23.11.2016 9:30
воскресенье 18.12.2016 10:00
четверг 12.1.2017 18:00
суббота 14.1.2017 10:00
четверг 16.2.2017 18:00
пятница 17.2.2017 9:30
суббота 18.2.2017 10:00
пятница 3.3.2017 18:00
суббота 4.3.2017 10:00
суббота 25.3.2017 10:00
среда 12.4.2017 18:00
воскресенье 16.4.2017 10:00
суббота 6.5.2017 10:00
четверг 19.10.2017 18:00
пятница 20.10.2017 9:30
воскресенье 26.11.2017 10:00
понедельник 27.11.2017 9:30
четверг 30.11.2017 9:30
среда 13.12.2017 18:00
суббота 16.12.2017 10:00
пятница 9.2.2018 9:30
четверг 8.3.2018 18:00
суббота 10.3.2018 10:00
четверг 26.4.2018 18:00
пятница 21.9.2018 9:30
вторник 25.9.2018 9:30
четверг 4.10.2018 9:30
среда 31.10.2018 9:30
воскресенье 23.12.2018 10:00
четверг 27.12.2018 18:00
четверг 24.1.2019 18:00
пятница 25.1.2019 9:30
вторник 12.3.2019 9:30
четверг 11.4.2019 18:00
пятница 12.4.2019 9:30
четверг 9.5.2019 9:30
суббота 25.5.2019 10:00
воскресенье 26.5.2019 10:00
пятница 13.9.2019 18:00
понедельник 21.10.2019 18:00
понедельник 18.11.2019 18:00

Театр Minor (Praha)

(Terasa)

(Terasa)

воскресенье 25.1.2009 16:00 - 25.1.2009
понедельник 9.2.2009 19:00 - 9.2.2009
пятница 13.2.2009 19:00 - 13.2.2009
вторник 17.2.2009 19:00 - 17.2.2009
вторник 24.2.2009 19:00 - 24.2.2009
понедельник 28.3.2011 19:00
пятница 8.4.2011 19:00
суббота 23.4.2011 19:00
среда 20.3.2019 19:00
понедельник 8.4.2019 19:00
вторник 7.5.2019 19:00
понедельник 18.11.2019 19:00

Театр Bez zábradlí (Praha)

(Drahá Mathilda)

среда 23.3.2016 16:00
среда 23.3.2016 19:00
четверг 24.3.2016 16:00
вторник 11.6.2019 16:00
четверг 31.10.2019 16:00
понедельник 18.11.2019 19:00

Театр «У Валшей» (Praha)

(Vratká prkna)

четверг 28.1.2016 19:30
понедельник 8.2.2016 19:30
пятница 19.2.2016 19:30
вторник 8.3.2016 19:30
среда 16.3.2016 19:30
пятница 8.4.2016 19:30
четверг 16.6.2016 19:30
воскресенье 18.9.2016 19:30
четверг 6.10.2016 19:30
среда 23.11.2016 19:30
понедельник 23.1.2017 19:30
четверг 2.2.2017 19:30
среда 22.2.2017 19:30
понедельник 20.3.2017 19:30
понедельник 22.5.2017 19:30
четверг 1.6.2017 19:30
среда 11.10.2017 19:30
среда 25.10.2017 19:30
пятница 12.1.2018 19:30
пятница 26.1.2018 19:30
воскресенье 4.3.2018 19:30
четверг 29.3.2018 19:30
вторник 10.4.2018 19:30
понедельник 14.5.2018 19:30
пятница 8.6.2018 19:30
воскресенье 23.9.2018 19:30
вторник 30.10.2018 19:30
вторник 13.11.2018 19:30
вторник 20.11.2018 19:30
понедельник 3.12.2018 19:30
вторник 19.2.2019 19:30
четверг 21.3.2019 19:30
четверг 18.4.2019 19:30
пятница 3.5.2019 19:30
среда 19.6.2019 19:30
пятница 8.11.2019 19:30
понедельник 18.11.2019 19:00

Стидия Игрек (Praha)

(Testis Agent tzv. společenský)

пятница 30.11.2018 19:00
воскресенье 2.12.2018 19:00
суббота 29.12.2018 19:00
вторник 8.1.2019 19:00
среда 6.3.2019 19:00
пятница 5.4.2019 19:00
пятница 17.5.2019 19:00
воскресенье 22.9.2019 19:00
суббота 19.10.2019 19:00
понедельник 18.11.2019 19:00

Швандов театр на Смихове (Praha)

(Romeo a Julie ve stylu Flamenco)

(Romeo a Julie ve stylu Flamenco)

понедельник 18.11.2019 19:00

Бродвей (Praha)

(Sbohem zůstávám)

вторник 30.4.2013 19:00
четверг 9.5.2013 19:00
вторник 28.5.2013 19:00
четверг 16.1.2014 19:00
понедельник 27.1.2014 19:00
вторник 4.2.2014 19:00
среда 26.2.2014 19:00
четверг 13.3.2014 19:00
вторник 8.4.2014 19:00
понедельник 12.5.2014 19:00
четверг 12.6.2014 19:00
среда 17.9.2014 19:00
понедельник 20.10.2014 19:00
понедельник 24.11.2014 19:00
среда 10.12.2014 19:00
среда 4.2.2015 19:00
понедельник 18.5.2015 19:00
среда 10.6.2015 19:00
среда 16.9.2015 19:00
пятница 16.10.2015 19:00
среда 9.12.2015 19:00
понедельник 8.2.2016 19:00
вторник 29.3.2016 19:00
среда 20.4.2016 19:00
понедельник 23.5.2016 19:00
понедельник 6.6.2016 19:00
вторник 27.9.2016 19:00
вторник 25.10.2016 19:00
четверг 17.11.2016 19:00
вторник 20.12.2016 19:00
среда 18.1.2017 19:00
среда 15.3.2017 19:00
пятница 14.4.2017 19:00
понедельник 22.5.2017 19:00
четверг 15.6.2017 19:00
понедельник 18.9.2017 19:00
вторник 17.10.2017 19:00
вторник 7.11.2017 19:00
среда 14.2.2018 19:00
четверг 15.3.2018 19:00
четверг 12.4.2018 19:00
среда 30.5.2018 19:00
вторник 12.6.2018 19:00
среда 19.9.2018 19:00
пятница 9.11.2018 19:00
среда 12.12.2018 19:00
четверг 31.1.2019 19:00
вторник 19.2.2019 19:00
вторник 30.4.2019 19:00
вторник 21.5.2019 19:00
вторник 4.6.2019 19:00
среда 9.10.2019 19:00
понедельник 18.11.2019 19:00

Театр Kalich (Praha)

(Vladař)

пятница 15.3.2019 11:00
среда 27.3.2019 20:30
среда 24.4.2019 19:30
среда 15.5.2019 19:30
вторник 15.10.2019 19:30
понедельник 18.11.2019 19:30

Театр Divadlo Komedie (Praha)

(SOČR: Ravel-Adámek-Prokofjev)

понедельник 18.11.2019 19:30

Рудолфинум (Praha)

(Příjem)

понедельник 18.11.2019 19:30

Стидия Игрек (Praha)

(Glen Hansard)

понедельник 18.11.2019 20:00

Театр Archa (Praha)

(Jazz Q Martina Kratochvíla)

воскресенье 28.4.2019 20:00
четверг 30.5.2019 21:15
среда 12.6.2019 20:00
понедельник 18.11.2019 21:15

«Джазз-Республик» (Praha)

(30 let památkové péče po pádu železné opony)

вторник 19.11.2019  - 31.12.2019

(Praha)

(Salón 5x5)

вторник 19.11.2019  - четверг 19.12.2019

Галерея А & A (Praha)

(Zvířata známá i neznámá)

вторник 19.11.2019  - воскресенье 1.12.2019

Галерея «Ля Фам» (Praha)

(Ad mandatum domini Regis: Z královské kanceláře a knihovny Václava IV.)

вторник 2.9.2019  - пятница 19.9.2019
вторник 19.11.2019  - пятница 20.12.2019

Milady Horákové (Praha)

(Bílé a modré odrůdy vyšlechtěné u nás)

вторник 19.11.2019 10:00

Отель Regina (Praha)

(Brundibár)

среда 17.10.2018 10:00
суббота 20.10.2018 15:00
вторник 27.11.2018 10:00
вторник 27.11.2018 14:15
среда 16.10.2019 10:00
вторник 19.11.2019 10:00

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

(Palác Lucerna: Osudové místo české historie)

вторник 19.11.2019 14:00

«Луцерна» (Praha)

(Závod jménem mrakodrap - Dohnat a předehnat!)

(Závod jménem mrakodrap - Dohnat a předehnat!)

вторник 19.11.2019 18:00

Tеатр «Камень» (Praha)

(DRDS: Zpověď Jonatána Papírníka)

вторник 19.11.2019 18:00

Театр Minor (Praha)

(Amfora 45)

вторник 19.11.2019 19:00

Салон «У Гиберну» (Praha)

(Králova řeč)

среда 17.4.2013 11:00
четверг 18.4.2013 11:00
пятница 19.4.2013 19:00
суббота 20.4.2013 19:00
понедельник 29.4.2013 19:00
пятница 3.5.2013 19:00
вторник 28.5.2013 19:00
четверг 30.5.2013 19:00
суббота 1.6.2013 17:00
среда 12.6.2013 19:00
пятница 31.7.2015 13:00
четверг 26.11.2015 19:00
понедельник 1.2.2016 19:00
среда 20.4.2016 19:00
четверг 19.5.2016 19:00
среда 8.6.2016 19:00
суббота 24.9.2016 19:00
понедельник 10.10.2016 19:00
суббота 29.10.2016 19:00
понедельник 28.11.2016 19:00
вторник 6.12.2016 19:00
понедельник 9.1.2017 19:00
вторник 24.1.2017 19:00
пятница 10.2.2017 19:00
понедельник 20.2.2017 19:00
понедельник 13.3.2017 19:00
понедельник 27.3.2017 19:00
среда 12.4.2017 19:00
понедельник 24.4.2017 19:00
четверг 18.5.2017 19:00
вторник 30.5.2017 19:00
среда 13.9.2017 19:00
четверг 5.10.2017 19:00
понедельник 16.10.2017 19:00
суббота 11.11.2017 19:00
понедельник 27.11.2017 19:00
суббота 9.12.2017 19:00
вторник 9.1.2018 19:00
четверг 22.2.2018 19:00
четверг 1.3.2018 19:00
понедельник 26.3.2018 18:00
четверг 5.4.2018 19:00
четверг 19.4.2018 19:00
пятница 11.5.2018 19:00
четверг 31.5.2018 19:00
четверг 21.6.2018 19:00
среда 12.9.2018 19:00
понедельник 1.10.2018 19:00
вторник 16.10.2018 19:00
понедельник 3.12.2018 19:00
четверг 24.1.2019 19:00
вторник 29.1.2019 19:00
суббота 2.2.2019 19:00
суббота 23.2.2019 19:00
суббота 23.3.2019 14:00
четверг 11.4.2019 19:00
суббота 11.5.2019 19:00
пятница 17.5.2019 19:00
понедельник 17.6.2019 19:00
понедельник 9.9.2019 19:00
вторник 17.9.2019 19:00
вторник 5.11.2019 19:00
вторник 19.11.2019 19:00

Театр Divadlo pod Palmovkou (Praha)

(Frankenstein)

понедельник 31.12.2018 19:00
среда 10.4.2019 19:00
четверг 13.6.2019 19:00
среда 30.10.2019 19:00
вторник 19.11.2019 19:00

Рок-Опера Прага (Praha)

(Herci jsou unaveni)

понедельник 23.2.2015 19:00
понедельник 25.5.2015 19:00
понедельник 12.9.2016 19:00
вторник 14.2.2017 19:00
понедельник 27.3.2017 19:00
понедельник 11.12.2017 19:00
понедельник 26.2.2018 19:00
четверг 12.4.2018 19:00
суббота 10.11.2018 19:00
вторник 12.2.2019 19:00
вторник 19.11.2019 19:00

Театр У пожарных (Praha)

(Žena vlčí mák)

вторник 19.11.2019 19:00

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

(Korespondence V+W)

понедельник 7.12.2015 19:00
четверг 17.12.2015 11:00
четверг 7.1.2016 19:00
среда 27.1.2016 19:00
понедельник 8.2.2016 19:00
понедельник 15.2.2016 19:00
среда 24.2.2016 19:00
суббота 5.3.2016 19:00
пятница 11.3.2016 19:00
среда 30.3.2016 19:00
четверг 7.4.2016 19:00
пятница 6.5.2016 19:00
вторник 15.10.2019 19:00
четверг 31.10.2019 19:00
пятница 15.11.2019 19:00
вторник 19.11.2019 19:00

Театр Na zábradlí (Praha)

(Bez otce)

воскресенье 22.9.2019 19:30
пятница 11.10.2019 19:30
пятница 25.10.2019 19:30
пятница 8.11.2019 19:30
вторник 19.11.2019 19:30

Национальный театр - Театр Kolowrat (Praha)

(Klavírní festival Rudolfa Firkušného - Marc-André Hamelin)

вторник 19.11.2019 19:30

Рудолфинум (Praha)

(Panthera)

вторник 10.9.2019 19:30
среда 11.9.2019 19:30
понедельник 30.9.2019 19:30
понедельник 21.10.2019 19:30
вторник 22.10.2019 19:30
понедельник 18.11.2019 19:30
вторник 19.11.2019 19:30

Ла_Фабрика (Praha)

(Imt smile)

(Imt smile)

вторник 19.11.2019 20:00

Форум Карлин (Praha)

(Lidský hlas)

четверг 3.10.2019 11:00
пятница 4.10.2019 20:00
понедельник 7.10.2019 20:00
вторник 19.11.2019 20:00

Виола (Praha)

(Malba III - Galerie Millennium)

среда 20.11.2019  - пятница 3.1.2020

Галерея "Миллений" (Praha)

(Fenomén Jawa aneb Jawa, jak ji neznáte)

среда 20.11.2019  - 31.3.2020

Национальный технический музей (Praha)

(České vánoční trhy - náměstí Míru)

вторник 20.11.2018  - понедельник 24.12.2018
среда 20.11.2019  - вторник 24.12.2019

náměstí Míru (Praha)

(Malba III - Galerie Vltavín)

среда 20.11.2019  - воскресенье 5.1.2020

Галерея «Влтавин» (Praha)

(Olšanské hřbitovy)

среда 20.11.2019 14:00

Научная тропа Ольшанские кладбища (Praha)

(Šansony na tvrzi)

(Šansony na tvrzi)

среда 20.11.2019 18:00

Ходовская крепость (Praha)

(Black Black Woods)

четверг 22.9.2016 19:30
пятница 23.9.2016 19:30
суббота 24.9.2016 19:30
вторник 1.11.2016 16:30
среда 2.11.2016 16:30
четверг 23.2.2017 18:30
среда 29.3.2017 18:30
четверг 30.3.2017 18:30
воскресенье 9.4.2017 15:00
суббота 7.10.2017 18:30
воскресенье 8.10.2017 18:30
вторник 10.4.2018 18:30
среда 11.4.2018 18:30
понедельник 25.3.2019 18:30
вторник 26.3.2019 18:30
среда 20.11.2019 18:30

Бойня 78 (Praha)

(Takový žertík)

среда 16.12.2015 19:00
четверг 28.1.2016 19:00
вторник 16.2.2016 19:00
четверг 14.4.2016 19:00
понедельник 30.5.2016 19:00
среда 5.10.2016 19:00
суббота 12.11.2016 19:00
пятница 20.1.2017 19:00
среда 22.2.2017 19:00
среда 15.3.2017 19:00
вторник 25.4.2017 19:00
пятница 12.5.2017 19:00
среда 7.6.2017 19:00
понедельник 23.10.2017 19:00
понедельник 12.3.2018 19:00
среда 11.4.2018 19:00
среда 9.5.2018 19:00
суббота 24.11.2018 17:00
вторник 18.12.2018 19:00
понедельник 25.2.2019 19:00
понедельник 11.3.2019 19:00
пятница 24.5.2019 19:00
понедельник 21.10.2019 19:00
среда 20.11.2019 19:00

(Praha)

(Nevěsta z obrázku - Měsíční běs)

четверг 13.6.2019 19:00
пятница 11.10.2019 19:00
пятница 25.10.2019 19:00
среда 6.11.2019 16:00
среда 20.11.2019 19:00

Театр «У Валшей» (Praha)

(Hadry, kosti, kůže)

пятница 20.9.2019 11:00
суббота 21.9.2019 19:00
понедельник 23.9.2019 19:00
вторник 15.10.2019 19:00
вторник 29.10.2019 20:00
четверг 7.11.2019 19:00
среда 20.11.2019 19:00

Швандов театр на Смихове (Praha)

(Válka profesora Klamma)

среда 19.10.2016 17:45
вторник 19.9.2017 17:00
вторник 25.9.2018 19:00
вторник 23.10.2018 19:00
вторник 22.1.2019 19:00
среда 20.3.2019 19:00
вторник 16.4.2019 19:00
среда 22.5.2019 19:00
среда 23.10.2019 19:00
среда 20.11.2019 19:00

Театр Minor (Praha)

(Moscow City Ballet: Labutí jezero)

среда 20.11.2019 19:00

Конгресс-центр Praha (Praha)

(Když kočky nejsou doma)

четверг 14.4.2011 19:00
вторник 12.5.2015 19:00
вторник 29.9.2015 19:00
четверг 29.10.2015 20:00
вторник 10.11.2015 19:00
понедельник 29.2.2016 19:00
вторник 24.5.2016 19:00
четверг 22.9.2016 19:00
пятница 21.10.2016 19:00
понедельник 21.11.2016 19:00
среда 15.2.2017 19:00
среда 22.3.2017 19:00
пятница 26.1.2018 19:00
пятница 23.2.2018 19:00
четверг 15.3.2018 19:00
четверг 14.6.2018 19:00
пятница 12.10.2018 19:00
среда 19.12.2018 19:00
понедельник 4.3.2019 19:00
вторник 14.5.2019 19:00
понедельник 30.9.2019 19:00
среда 20.11.2019 19:00

Театр У пожарных (Praha)

(Přízraky)

воскресенье 14.4.2019 19:30
понедельник 15.4.2019 19:30
вторник 16.4.2019 19:30
воскресенье 28.4.2019 19:30
понедельник 29.4.2019 19:30
воскресенье 5.5.2019 19:30
понедельник 13.5.2019 19:30
вторник 28.5.2019 19:30
среда 5.6.2019 19:30
среда 19.6.2019 19:30
четверг 12.9.2019 19:30
вторник 1.10.2019 19:30
воскресенье 13.10.2019 19:30
вторник 15.10.2019 19:00
четверг 7.11.2019 19:30
среда 20.11.2019 19:30

(Praha)

(Cyrano)

воскресенье 12.12.2010 19:30
четверг 29.3.2012 19:30
среда 25.4.2012 19:30
вторник 29.1.2013 19:30
четверг 7.3.2013 19:30
четверг 16.1.2014 19:30
воскресенье 19.10.2014 16:30
вторник 25.11.2014 19:30
четверг 29.1.2015 19:30
понедельник 30.3.2015 19:30
вторник 28.4.2015 19:30
среда 27.5.2015 19:30
понедельник 19.10.2015 19:30
воскресенье 29.11.2015 18:00
воскресенье 17.1.2016 16:30
четверг 14.4.2016 19:30
воскресенье 5.6.2016 16:30
вторник 7.6.2016 19:30
среда 8.6.2016 19:30
среда 19.10.2016 19:30
вторник 15.11.2016 19:30
воскресенье 20.11.2016 16:30
воскресенье 15.1.2017 16:30
понедельник 16.1.2017 19:30
воскресенье 26.2.2017 16:30
вторник 28.3.2017 19:30
четверг 6.4.2017 19:30
среда 11.10.2017 19:30
понедельник 20.11.2017 19:30
вторник 16.1.2018 19:30
среда 14.3.2018 19:30
суббота 21.4.2018 15:00
четверг 24.5.2018 19:30
понедельник 29.10.2018 20:30
среда 14.11.2018 19:30
понедельник 4.2.2019 19:30
среда 27.2.2019 19:30
суббота 30.3.2019 20:30
вторник 14.5.2019 19:30
понедельник 27.5.2019 19:30
вторник 12.11.2019 19:30
среда 20.11.2019 19:30

Театр v Celetné (Praha)

(One Night Of Elvis (UK))

(One Night Of Elvis (UK))

среда 20.11.2019 19:30

Салон «У Гиберну» (Praha)

(Pretty Yende)

(Pretty Yende)

среда 20.11.2019 19:30

Общественный дом (Praha)

(Lež)

пятница 8.3.2019 11:00
суббота 9.3.2019 19:30
вторник 12.3.2019 19:30
вторник 9.4.2019 19:30
четверг 2.5.2019 19:30
вторник 10.9.2019 19:30
понедельник 7.10.2019 19:30
среда 20.11.2019 19:30

Театр "Мана" (Praha)

(Black star riders)

(Black star riders)

среда 20.11.2019 20:00

Нова Хмелнице (Praha)

(Emergency Dance II.)

понедельник 21.10.2019 20:00
среда 20.11.2019 20:00

Акрополь (Praha)

(Skopové na porážku)

среда 18.9.2019 13:00
четверг 19.9.2019 20:00
пятница 27.9.2019 20:00
вторник 22.10.2019 20:00
среда 30.10.2019 20:00
среда 20.11.2019 20:00

Виола (Praha)

(Země na talíři)

(Země na talíři)

четверг 21.11.2019

Аэро (Praha)

(Vladimir Kysela: Píseň pro rytíře Aklina)

(Vladimir Kysela: Píseň pro rytíře Aklina)

четверг 21.11.2019  - воскресенье 15.12.2019

Дворец Адрия - Галерея Критиков (Praha)

Global Champions Prague PlayOffs

Global Champions Prague PlayOffs

четверг 21.11.2019  - воскресенье 24.11.2019

ОуТу-Арена (Praha)
Финал престижной мировой серии состязаний по конкуру Global Champions после годичной паузы возвращается в чешскую столицу. 16 успешнейших команд и 19 лучших...

(Hudbajky)

вторник 15.1.2019 18:00
пятница 1.3.2019 9:00
воскресенье 17.3.2019 15:00
воскресенье 10.11.2019 15:00
четверг 21.11.2019 9:00

Стидия Игрек (Praha)

(Malý princ na Zemi)

воскресенье 30.12.2018 15:00
суббота 19.1.2019 15:00
среда 23.1.2019 9:30
четверг 28.2.2019 9:30
вторник 12.3.2019 9:30
среда 13.3.2019 9:30
суббота 6.4.2019 15:00
четверг 11.4.2019 9:30
пятница 12.4.2019 9:30
среда 15.5.2019 9:30
пятница 24.5.2019 10:00
среда 26.6.2019 9:30
суббота 19.10.2019 15:00
четверг 7.11.2019 9:30
пятница 8.11.2019 9:30
вторник 19.11.2019 10:00
четверг 21.11.2019 9:30

Театр Divadlo Metro (Praha)

(Hradčany a jejich proměna od roku 1990 II.)

четверг 21.11.2019 15:30

Loretánské náměstí (Praha)

(Polní žínka Evelínka)

суббота 8.12.2018 10:00
воскресенье 16.12.2018 10:00
вторник 18.12.2018 9:30
среда 19.12.2018 9:30
четверг 10.1.2019 9:30
четверг 31.1.2019 18:00
суббота 23.3.2019 10:00
воскресенье 24.3.2019 10:00
среда 24.4.2019 9:30
четверг 25.4.2019 18:00
пятница 26.4.2019 9:30
четверг 2.5.2019 18:00
пятница 3.5.2019 9:30
четверг 16.5.2019 9:30
четверг 20.6.2019 9:30
пятница 21.6.2019 9:30
четверг 14.11.2019 18:00
четверг 21.11.2019 18:00

Театр Minor (Praha)

(Šoa)

среда 13.1.2016 19:00
четверг 11.2.2016 19:00
вторник 5.4.2016 19:00
вторник 3.5.2016 19:00
среда 21.9.2016 19:00
понедельник 31.10.2016 19:00
понедельник 14.11.2016 19:00
четверг 9.2.2017 19:00
понедельник 20.3.2017 19:00
среда 12.4.2017 19:00
вторник 16.5.2017 19:00
вторник 19.9.2017 19:00
понедельник 9.10.2017 19:00
среда 29.11.2017 19:00
четверг 7.12.2017 19:00
четверг 11.1.2018 19:00
вторник 27.2.2018 19:00
вторник 20.3.2018 19:00
вторник 5.6.2018 19:00
среда 26.9.2018 19:00
среда 10.10.2018 19:00
четверг 29.11.2018 19:00
четверг 13.12.2018 19:00
четверг 17.1.2019 19:00
понедельник 18.2.2019 19:00
вторник 19.3.2019 19:00
среда 10.4.2019 19:00
четверг 2.5.2019 19:00
вторник 24.9.2019 19:00
понедельник 7.10.2019 19:00
четверг 21.11.2019 19:00

Швандов театр на Смихове (Praha)

(Laskavé bohyně)

среда 24.2.2016 11:00
пятница 26.2.2016 19:00
суббота 27.2.2016 19:00
суббота 9.4.2016 19:00
четверг 12.5.2016 19:00
пятница 16.9.2016 19:00
понедельник 26.9.2016 19:00
суббота 8.10.2016 19:00
пятница 28.10.2016 19:00
вторник 8.11.2016 19:00
вторник 29.11.2016 19:00
четверг 29.12.2016 19:00
суббота 14.1.2017 19:00
среда 1.2.2017 19:00
пятница 24.2.2017 19:00
среда 8.3.2017 19:00
четверг 23.3.2017 19:00
четверг 6.4.2017 19:00
суббота 29.4.2017 19:00
вторник 19.9.2017 19:00
понедельник 9.10.2017 19:00
пятница 3.11.2017 19:00
понедельник 11.12.2017 19:00
четверг 21.12.2017 19:00
среда 17.1.2018 19:00
суббота 24.2.2018 19:00
понедельник 19.3.2018 19:00
суббота 7.4.2018 19:00
пятница 4.5.2018 19:00
понедельник 17.9.2018 19:00
четверг 11.10.2018 19:00
понедельник 19.11.2018 19:00
суббота 26.1.2019 19:00
четверг 21.2.2019 19:00
четверг 14.3.2019 19:00
среда 3.4.2019 19:00
понедельник 13.5.2019 19:00
среда 25.9.2019 19:00
четверг 10.10.2019 19:00
четверг 21.11.2019 19:00

Театр Divadlo pod Palmovkou (Praha)

(Drahá legrace)

четверг 21.11.2019 19:00

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

(Duo Eco & Gabriela Filippi: Romantické ozvěny v melodramu)

(Duo Eco & Gabriela Filippi: Romantické ozvěny v melodramu)

четверг 21.11.2019 19:00

Ходовская крепость (Praha)

(Baronky)

вторник 18.9.2007 19:00
среда 3.10.2007 19:00
пятница 19.2.2010 19:00
среда 22.4.2015 19:00
четверг 4.6.2015 19:00
понедельник 19.10.2015 19:00
понедельник 16.11.2015 19:00
четверг 7.1.2016 19:00
вторник 1.3.2016 19:00
вторник 26.4.2016 19:00
вторник 24.5.2016 19:00
понедельник 10.10.2016 19:00
вторник 22.11.2016 19:00
вторник 7.2.2017 19:00
среда 29.3.2017 19:00
вторник 25.4.2017 19:00
среда 17.5.2017 19:00
понедельник 9.10.2017 19:00
понедельник 11.12.2017 19:00
понедельник 5.2.2018 19:00
понедельник 16.4.2018 19:00
понедельник 21.5.2018 19:00
вторник 13.11.2018 19:00
вторник 29.10.2019 20:00
четверг 21.11.2019 19:00

Театр Kalich (Praha)

(Zimní pohádka)

суббота 9.1.2016 19:30
суббота 16.1.2016 19:00
суббота 30.1.2016 19:30
суббота 6.2.2016 19:30
воскресенье 7.2.2016 19:30
суббота 20.2.2016 19:30
среда 9.3.2016 19:30
воскресенье 13.3.2016 19:30
четверг 24.3.2016 19:30
воскресенье 3.4.2016 19:30
суббота 23.4.2016 19:30
вторник 10.5.2016 19:30
пятница 27.5.2016 19:30
понедельник 27.6.2016 19:30
вторник 13.9.2016 19:30
среда 19.10.2016 19:30
понедельник 21.11.2016 19:30
понедельник 12.12.2016 19:30
суббота 28.1.2017 19:30
вторник 14.2.2017 19:30
понедельник 27.3.2017 19:30
воскресенье 9.4.2017 19:30
среда 24.5.2017 19:30
воскресенье 25.6.2017 19:30
пятница 15.9.2017 19:30
пятница 13.10.2017 19:30
четверг 26.10.2017 19:30
вторник 20.2.2018 19:30
воскресенье 18.3.2018 19:30
четверг 22.3.2018 19:30
воскресенье 15.4.2018 19:30
вторник 8.5.2018 19:30
четверг 14.6.2018 19:30
пятница 21.9.2018 19:30
пятница 19.10.2018 19:30
четверг 20.12.2018 19:30
воскресенье 10.2.2019 19:30
среда 6.3.2019 19:30
суббота 27.4.2019 19:30
воскресенье 16.6.2019 19:30
суббота 28.9.2019 19:30
понедельник 14.10.2019 19:30
среда 23.10.2019 19:00
воскресенье 3.11.2019 19:30
четверг 21.11.2019 19:30

(Praha)

(Klavírní festival Rudolfa Firkušného - Jan Bartoš)

четверг 21.11.2019 19:30

Рудолфинум (Praha)

(Ze života loutek)

среда 6.3.2019 19:30
вторник 9.4.2019 19:30
воскресенье 28.4.2019 19:30
среда 15.5.2019 19:30
вторник 8.10.2019 19:30
четверг 31.10.2019 19:30
четверг 21.11.2019 19:30

Национальный театр - Театр Kolowrat (Praha)

(Joaquín Grilo: Legenda)

(Joaquín Grilo: Legenda)

четверг 21.11.2019 20:00

Театр У пожарных (Praha)

(Čtení o divadle a demokracii)

четверг 21.11.2019 20:00

Виола (Praha)

(Shooting Up)

пятница 10.5.2019 20:00
вторник 14.5.2019 20:00
понедельник 17.6.2019 20:00
воскресенье 15.9.2019 20:00
четверг 10.10.2019 20:00
четверг 21.11.2019 20:00

Meet Factory (Praha)

(Čtvrtá opice)

вторник 19.11.2019 20:00
среда 20.11.2019 20:00
четверг 21.11.2019 20:00

Альфред во дворе (Praha)

(Midnight pilgrims)

суббота 8.6.2019 21:15
суббота 6.7.2019 21:15
среда 17.7.2019 21:15
пятница 30.8.2019 21:15
четверг 17.10.2019 20:00
четверг 21.11.2019 21:15

«Джазз-Республик» (Praha)

(Václav Hollar a umění kresby)

пятница 22.11.2019  - воскресенье 23.2.2020

Дворец Кинских - галерея (Praha)

(IFBB Diamond Cup Prague 2019)

пятница 22.11.2019  - суббота 23.11.2019

Отель Hilton Prague (Praha)

(Sametové vzpomínky)

(Sametové vzpomínky)

пятница 22.11.2019  - четверг 19.12.2019

Новомнестская ратуша (Praha)

(Stanislav Sucharda 1866-1916: Tvůrčí proces)

пятница 22.11.2019 15:30

Дворец выставок - дворец и национальная калерея (Praha)

(Kocour v botách)

пятница 22.11.2019 15:30

Имидж Театр (Praha)

(Dámská šatna)

понедельник 10.6.2019 15:00
четверг 7.11.2019 16:00
пятница 22.11.2019 16:00

Театр «У Валшей» (Praha)

(Podvečerní procházka Pražským hradem)

воскресенье 13.10.2019 17:00
пятница 22.11.2019 17:00

Пражский Град - ареал замка (Praha)

(Popel a náprstky)

пятница 16.11.2018 18:00
пятница 23.11.2018 18:00
пятница 7.12.2018 18:00
вторник 11.12.2018 18:00
вторник 18.12.2018 18:00
понедельник 25.2.2019 18:00
вторник 26.2.2019 18:00
понедельник 18.3.2019 18:00
вторник 19.3.2019 18:00
понедельник 1.4.2019 18:00
четверг 4.4.2019 18:00
среда 16.10.2019 18:00
пятница 22.11.2019 18:00

Напрстков музей с коллекциями азиатской, африканской и американской культуры (Praha)

(Instalace)

суббота 12.10.2019 15:00
четверг 17.10.2019 19:00
суббота 9.11.2019 15:00
пятница 22.11.2019 19:00

Театр У пожарных (Praha)

(V procesu - Nesnesitelně dlouhá objetí)

суббота 9.11.2019 19:00
пятница 22.11.2019 19:00

Швандов театр на Смихове (Praha)

(Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti)

воскресенье 31.1.2016 19:30
понедельник 22.2.2016 19:30
среда 2.3.2016 19:30
четверг 10.3.2016 19:30
пятница 1.4.2016 19:30
пятница 15.4.2016 19:30
понедельник 2.5.2016 19:30
среда 18.5.2016 19:30
среда 28.9.2016 19:30
понедельник 10.10.2016 19:30
пятница 21.10.2016 19:30
среда 9.11.2016 19:30
среда 30.11.2016 19:30
пятница 13.1.2017 19:30
среда 25.1.2017 19:30
пятница 24.3.2017 19:30
четверг 6.4.2017 19:30
вторник 18.4.2017 19:30
вторник 23.5.2017 19:30
пятница 2.6.2017 19:30
четверг 19.10.2017 19:30
среда 8.11.2017 19:30
четверг 18.1.2018 19:30
воскресенье 11.2.2018 19:30
среда 14.3.2018 19:30
вторник 3.4.2018 19:30
среда 25.4.2018 19:30
пятница 18.5.2018 19:30
пятница 25.5.2018 20:00
воскресенье 3.6.2018 19:30
среда 10.10.2018 19:30
четверг 11.10.2018 19:30
пятница 9.11.2018 19:30
понедельник 26.11.2018 19:30
пятница 22.2.2019 19:30
понедельник 11.3.2019 19:30
вторник 26.3.2019 19:30
понедельник 8.4.2019 19:30
понедельник 29.4.2019 19:30
среда 8.5.2019 19:30
среда 29.5.2019 19:30
понедельник 17.6.2019 19:30
среда 30.10.2019 19:30
понедельник 4.11.2019 19:30
пятница 22.11.2019 19:30

Стидия Игрек (Praha)

(Klavírní festival Rudolfa Firkušného - Aaron Diehl Trio)

пятница 22.11.2019 19:30

Театр ABC (Praha)

(Dabing Street)

четверг 29.11.2012 11:00
пятница 30.11.2012 19:30
суббота 1.12.2012 19:30
понедельник 3.12.2012 19:30
суббота 8.12.2012 19:30
четверг 13.12.2012 19:30
вторник 15.1.2013 19:30
воскресенье 20.1.2013 19:30
вторник 29.1.2013 19:30
пятница 8.2.2013 19:30
среда 27.2.2013 19:30
воскресенье 3.3.2013 19:30
понедельник 4.3.2013 19:30
четверг 7.3.2013 19:30
четверг 31.10.2013 19:30
пятница 1.11.2013 19:30
понедельник 25.11.2013 19:30
среда 27.11.2013 19:30
среда 11.12.2013 19:30
воскресенье 15.12.2013 19:30
четверг 16.1.2014 19:30
пятница 24.1.2014 19:30
пятница 14.2.2014 19:30
четверг 20.2.2014 19:30
понедельник 10.3.2014 19:30
четверг 27.3.2014 20:30
суббота 5.4.2014 19:30
воскресенье 13.4.2014 19:30
воскресенье 18.5.2014 19:30
пятница 30.5.2014 19:30
суббота 31.5.2014 19:30
пятница 20.6.2014 19:30
пятница 27.6.2014 19:30
воскресенье 14.9.2014 19:30
понедельник 29.9.2014 19:30
пятница 17.10.2014 19:30
четверг 23.10.2014 19:30
пятница 31.10.2014 19:30
среда 5.11.2014 19:30
среда 19.11.2014 19:30
пятница 21.11.2014 19:00
вторник 9.12.2014 19:30
воскресенье 25.1.2015 19:30
четверг 29.1.2015 19:30
четверг 5.2.2015 19:30
среда 11.2.2015 19:30
суббота 14.2.2015 19:30
четверг 19.3.2015 19:30
понедельник 30.3.2015 19:30
воскресенье 26.4.2015 19:30
понедельник 4.5.2015 19:30
вторник 26.5.2015 19:30
воскресенье 21.6.2015 19:30
четверг 25.6.2015 19:30
воскресенье 20.9.2015 19:30
вторник 13.10.2015 19:30
понедельник 26.10.2015 20:30
суббота 14.11.2015 19:30
воскресенье 20.12.2015 19:30
воскресенье 10.1.2016 19:30
воскресенье 31.1.2016 19:30
четверг 18.2.2016 19:00
вторник 23.2.2016 19:30
четверг 17.3.2016 19:30
вторник 29.3.2016 19:30
воскресенье 10.4.2016 19:30
понедельник 18.4.2016 19:30
понедельник 2.5.2016 19:30
пятница 13.5.2016 19:30
пятница 23.9.2016 19:30
пятница 21.10.2016 19:30
вторник 6.12.2016 19:30
вторник 20.12.2016 19:30
четверг 12.1.2017 19:30
понедельник 23.1.2017 19:30
суббота 11.2.2017 19:30
понедельник 13.2.2017 19:30
пятница 24.2.2017 19:30
четверг 2.3.2017 19:30
пятница 24.3.2017 19:30
понедельник 24.4.2017 19:30
четверг 21.9.2017 19:30
понедельник 16.10.2017 19:30
воскресенье 29.10.2017 20:30
пятница 24.11.2017 19:30
суббота 9.12.2017 19:30
суббота 13.1.2018 19:30
вторник 16.1.2018 19:30
среда 7.2.2018 19:30
среда 21.3.2018 19:30
вторник 27.3.2018 19:30
суббота 21.4.2018 19:30
пятница 4.5.2018 19:30
понедельник 21.5.2018 19:30
суббота 6.10.2018 19:30
пятница 9.11.2018 19:30
понедельник 21.1.2019 19:30
воскресенье 17.3.2019 19:30
четверг 28.3.2019 20:30
четверг 27.6.2019 19:30
воскресенье 29.9.2019 19:30
пятница 18.10.2019 19:30
пятница 22.11.2019 19:30

(Praha)

(Sametové minuty)

пятница 22.11.2019 19:30

Общественный дом (Praha)

(White Rabbit Red Rabbit 9 - Martin Hofmann)

пятница 22.11.2019 19:30

Бойня 78 (Praha)

(Alfonso Losa: Flamenco Madrid)

(Alfonso Losa: Flamenco Madrid)

пятница 22.11.2019 20:00

Очень изысканный клуб Лимонадный Джо (Praha)

(Prezidentky)

пятница 22.11.2019 20:00

Студия Героев (Praha)

(Bez Hany (Hommage Hegerová))

понедельник 24.6.2019 11:00
вторник 25.6.2019 19:00
суббота 7.9.2019 19:00
пятница 20.9.2019 19:00
суббота 21.9.2019 17:00
четверг 3.10.2019 19:00
пятница 11.10.2019 19:00
пятница 18.10.2019 19:30
вторник 29.10.2019 20:00
четверг 7.11.2019 19:00
пятница 8.11.2019 19:00
суббота 9.11.2019 17:00
пятница 22.11.2019 20:00

Рококо (Praha)

(DJ Ekirne: Flamencotéka)

(DJ Ekirne: Flamencotéka)

пятница 22.11.2019 22:00

Очень изысканный клуб Лимонадный Джо (Praha)

(Vánoční trhy na Hradě)

пятница 23.11.2018  - воскресенье 6.1.2019
суббота 23.11.2019  - понедельник 6.1.2020

Пражский Град - ареал замка (Praha)

(Czech Press Photo 2019)

суббота 23.11.2019  - четверг 30.1.2020

(Praha)

(Malá čarodějnice)

пятница 1.3.2019 9:30
суббота 2.3.2019 10:00
воскресенье 3.3.2019 15:00
вторник 5.3.2019 9:30
среда 6.3.2019 9:30
четверг 7.3.2019 18:00
среда 13.3.2019 9:30
четверг 14.3.2019 18:00
суббота 20.4.2019 10:00
воскресенье 21.4.2019 10:00
четверг 23.5.2019 18:00
пятница 24.5.2019 9:30
пятница 14.6.2019 9:30
суббота 15.6.2019 10:00
пятница 20.9.2019 18:00
четверг 24.10.2019 18:00
суббота 23.11.2019 10:00

Театр Minor (Praha)

(Výjimečné vystavení originálů modlitebních knížek v Zrcadlové kapli)

пятница 22.11.2019 10:00
суббота 23.11.2019 10:00

Клементинум - строительный комплекс (Praha)

(Národní divadlo pro děti)

суббота 29.12.2018 10:00
воскресенье 17.2.2019 9:30
воскресенье 17.2.2019 11:00
суббота 16.3.2019 10:00
суббота 16.3.2019 11:30
суббота 20.4.2019 11:00
воскресенье 28.4.2019 11:30
воскресенье 9.6.2019 11:00
суббота 31.8.2019 13:30
суббота 21.9.2019 12:30
суббота 21.9.2019 14:00
суббота 26.10.2019 11:30
суббота 26.10.2019 13:00
суббота 2.11.2019 10:00
суббота 23.11.2019 10:00

Национальный театр (Praha)

(O námořníku Čepičkovi)

суббота 23.11.2019 10:30

Театр v Celetné (Praha)

(Národní divadlo)

суббота 31.8.2019 12:30
суббота 31.8.2019 14:00
суббота 31.8.2019 14:30
суббота 31.8.2019 15:00
суббота 21.9.2019 11:30
суббота 21.9.2019 12:00
суббота 21.9.2019 13:00
воскресенье 13.10.2019 11:30
воскресенье 13.10.2019 12:00
воскресенье 13.10.2019 12:30
воскресенье 13.10.2019 13:00
воскресенье 13.10.2019 14:00
суббота 26.10.2019 12:00
суббота 26.10.2019 12:30
суббота 26.10.2019 14:00
суббота 2.11.2019 10:30
суббота 2.11.2019 11:00
суббота 23.11.2019 10:30
суббота 23.11.2019 11:00

Национальный театр (Praha)

(Brouk Pytlík)

суббота 23.11.2019 11:00

Имидж Театр (Praha)

(Příběh Pražského hradu)

воскресенье 3.11.2019 11:00
суббота 23.11.2019 11:00

Пражский Град - ареал замка (Praha)

(Národní divadlo - prohlídka: anglický jazyk)

суббота 29.12.2018 11:30
воскресенье 17.2.2019 10:30
воскресенье 24.2.2019 10:30
суббота 16.3.2019 10:30
воскресенье 31.3.2019 10:30
суббота 20.4.2019 10:30
воскресенье 21.4.2019 11:30
воскресенье 28.4.2019 13:00
воскресенье 19.5.2019 13:30
воскресенье 9.6.2019 10:30
суббота 29.6.2019 11:30
суббота 31.8.2019 13:00
суббота 21.9.2019 13:30
воскресенье 13.10.2019 13:30
суббота 26.10.2019 13:30
суббота 2.11.2019 12:00
суббота 23.11.2019 12:00

Национальный театр (Praha)

(Za historií Uhříněvsi)

суббота 23.11.2019 14:00

Nové náměstí (Praha)

(Bratři v tricku: Prasečí cirkus)

суббота 29.11.2014 15:00
суббота 23.11.2019 15:00

Бойня 78 (Praha)

(Kde budeme bydlet)

пятница 22.11.2019 10:00
суббота 23.11.2019 15:00

Альфред во дворе (Praha)

(Na výletě v iSvětě)

среда 31.12.2014 14:00
суббота 17.1.2015 15:00
суббота 21.11.2015 15:00
суббота 19.3.2016 15:00
суббота 17.12.2016 15:00
суббота 25.3.2017 15:00
суббота 11.11.2017 15:00
среда 27.12.2017 15:00
суббота 24.2.2018 15:00
суббота 24.11.2018 15:00
воскресенье 30.12.2018 15:00
суббота 2.2.2019 15:00
суббота 23.11.2019 15:00

Театр Divadlo Metro (Praha)

(Birlibánova podivuhodná cesta)

пятница 30.11.2018 9:00
пятница 30.11.2018 10:30
суббота 19.1.2019 15:00
пятница 27.9.2019 10:00
четверг 31.10.2019 10:00
пятница 22.11.2019 10:00
суббота 23.11.2019 15:00

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

(Irene Alvarez & Virginie Delgado: Spící Carmen)

(Irene Alvarez & Virginie Delgado: Spící Carmen)

суббота 23.11.2019 18:00

(Praha)

(Ucpanej systém)

среда 17.10.2012 19:30
суббота 3.11.2012 19:30
четверг 22.11.2012 19:30
суббота 15.12.2012 19:30
пятница 11.1.2013 19:30
суббота 26.1.2013 19:30
воскресенье 10.2.2013 19:30
понедельник 11.2.2013 19:30
суббота 16.2.2013 19:30
воскресенье 17.2.2013 19:30
вторник 5.3.2013 19:30
суббота 9.3.2013 19:30
воскресенье 14.4.2013 19:30
среда 17.4.2013 19:30
суббота 20.4.2013 19:30
понедельник 22.4.2013 19:30
пятница 26.4.2013 19:30
понедельник 6.5.2013 19:30
вторник 7.5.2013 19:30
воскресенье 12.5.2013 19:30
среда 29.5.2013 19:30
среда 5.6.2013 19:30
среда 12.6.2013 19:30
среда 26.6.2013 19:30
понедельник 9.9.2013 19:30
суббота 14.9.2013 14:30
суббота 14.9.2013 19:30
суббота 28.9.2013 14:30
суббота 28.9.2013 19:30
понедельник 28.10.2013 15:30
понедельник 28.10.2013 20:30
воскресенье 24.11.2013 14:30
воскресенье 24.11.2013 19:30
вторник 17.12.2013 19:30
среда 18.12.2013 19:30
вторник 21.1.2014 19:30
четверг 30.1.2014 19:30
понедельник 10.2.2014 19:30
суббота 22.2.2014 19:30
вторник 11.3.2014 19:30
суббота 15.3.2014 19:30
воскресенье 16.3.2014 19:30
воскресенье 6.4.2014 19:30
пятница 18.4.2014 19:30
вторник 29.4.2014 19:30
четверг 1.5.2014 19:30
суббота 14.6.2014 19:30
вторник 24.6.2014 19:30
четверг 26.6.2014 19:30
пятница 12.9.2014 19:30
суббота 13.9.2014 14:30
суббота 13.9.2014 19:30
пятница 10.10.2014 19:30
понедельник 27.10.2014 20:30
пятница 7.11.2014 19:30
воскресенье 9.11.2014 19:30
суббота 15.11.2014 21:30
суббота 29.11.2014 19:30
вторник 2.12.2014 19:30
понедельник 23.2.2015 19:30
четверг 26.2.2015 19:30
пятница 13.3.2015 19:30
воскресенье 22.3.2015 19:30
воскресенье 29.3.2015 19:30
вторник 31.3.2015 19:30
суббота 18.4.2015 19:30
суббота 25.4.2015 19:30
суббота 13.6.2015 14:30
суббота 13.6.2015 19:30
среда 24.6.2015 19:30
суббота 26.9.2015 14:30
суббота 26.9.2015 19:30
четверг 1.10.2015 19:30
среда 7.10.2015 19:30
вторник 20.10.2015 19:30
четверг 5.11.2015 19:30
суббота 7.11.2015 19:30
суббота 12.12.2015 19:30
вторник 15.12.2015 19:30
пятница 15.1.2016 19:30
четверг 21.1.2016 19:30
суббота 27.2.2016 19:30
воскресенье 28.2.2016 19:30
понедельник 14.3.2016 19:30
среда 30.3.2016 19:30
пятница 22.4.2016 19:30
воскресенье 29.5.2016 19:30
суббота 18.6.2016 19:30
воскресенье 11.9.2016 19:30
понедельник 19.9.2016 19:30
среда 12.10.2016 19:30
суббота 18.3.2017 19:30
пятница 31.3.2017 19:30
воскресенье 2.4.2017 19:30
пятница 7.4.2017 19:30
воскресенье 7.5.2017 19:30
суббота 24.6.2017 19:30
пятница 29.9.2017 19:30
пятница 20.10.2017 19:30
вторник 24.10.2017 19:30
суббота 17.3.2018 19:30
пятница 23.3.2018 19:30
пятница 13.4.2018 19:30
вторник 1.5.2018 19:30
понедельник 7.5.2018 19:30
суббота 22.9.2018 19:30
среда 3.10.2018 20:00
четверг 25.10.2018 19:30
суббота 10.11.2018 19:30
среда 21.11.2018 19:30
четверг 10.1.2019 19:30
воскресенье 3.3.2019 19:30
четверг 25.4.2019 19:30
воскресенье 26.5.2019 19:30
суббота 15.6.2019 19:30
суббота 21.9.2019 19:30
четверг 17.10.2019 19:30
вторник 5.11.2019 19:30
суббота 9.11.2019 19:00
суббота 23.11.2019 19:00

(Praha)

(O lásce)

вторник 30.10.2018 19:30
среда 31.10.2018 19:30
вторник 27.11.2018 19:30
понедельник 17.12.2018 19:30
вторник 29.1.2019 19:30
пятница 15.2.2019 19:30
четверг 28.2.2019 19:30
среда 20.3.2019 19:30
воскресенье 31.3.2019 19:30
пятница 19.4.2019 19:30
среда 8.5.2019 19:30
вторник 28.5.2019 19:30
вторник 18.6.2019 19:30
понедельник 24.6.2019 19:30
понедельник 9.9.2019 19:30
воскресенье 29.9.2019 19:30
пятница 11.10.2019 19:30
воскресенье 3.11.2019 19:30
суббота 23.11.2019 19:30

(Praha)

(Klavírní festival Rudolfa Firkušného - Jevgenij Kissin)

суббота 23.11.2019 19:30

Рудолфинум (Praha)

(Macbeth)

понедельник 11.2.2019 18:00
среда 13.2.2019 18:00
пятница 15.2.2019 18:00
понедельник 29.4.2019 19:30
вторник 3.9.2019 19:30
четверг 5.9.2019 19:30
четверг 10.10.2019 13:30
понедельник 14.10.2019 19:30
вторник 22.10.2019 13:30
среда 13.11.2019 19:30
вторник 19.11.2019 19:30
суббота 23.11.2019 19:30

Театр v Celetné (Praha)

(Commedia finita)

понедельник 30.3.2015 20:00
вторник 15.3.2016 20:00
пятница 8.4.2016 20:00
среда 22.6.2016 20:00
понедельник 5.9.2016 20:00
суббота 8.10.2016 20:00
понедельник 21.11.2016 20:00
пятница 9.12.2016 20:00
понедельник 23.1.2017 20:00
пятница 17.2.2017 20:00
понедельник 27.3.2017 20:00
суббота 1.4.2017 20:00
понедельник 15.5.2017 20:00
вторник 6.6.2017 20:00
пятница 8.9.2017 20:00
среда 11.10.2017 20:00
суббота 18.11.2017 20:00
среда 27.12.2017 20:00
пятница 19.1.2018 20:00
вторник 6.2.2018 20:00
среда 7.3.2018 20:00
вторник 12.6.2018 20:00
среда 26.9.2018 20:00
пятница 26.10.2018 20:00
суббота 1.12.2018 20:00
пятница 18.1.2019 20:00
вторник 19.2.2019 20:00
пятница 22.3.2019 20:00
четверг 4.4.2019 20:00
суббота 19.10.2019 20:00
суббота 23.11.2019 20:00

Виола (Praha)

(Prague Burlesque Classics: Oldies, but goldies)

суббота 9.11.2019 21:30
суббота 16.11.2019 21:30
суббота 23.11.2019 21:30

«Роял» (Praha)

(Nebyl to jen Listopad)

(Nebyl to jen Listopad)

суббота 16.11.2019 15:00
воскресенье 17.11.2019 9:00
суббота 23.11.2019 15:00
воскресенье 24.11.2019 9:00

Prague City Tourism - Старая городская ратуша (Praha)

(Staronová synagoga)

воскресенье 10.11.2019 13:00
воскресенье 24.11.2019 10:00

Старонова синагога (Praha)

(Pražské věže aneb velká historicko-rozhlížecí hra pro malé i velké)

(Pražské věže aneb velká historicko-rozhlížecí hra pro malé i velké)

воскресенье 24.11.2019 10:30

Новомнестская ратуша (Praha)

(DlouŠiBy)

воскресенье 24.11.2019 10:30

Театр v Celetné (Praha)

(Šíleně smutná princezna)

пятница 25.11.2016 19:00
суббота 26.11.2016 14:00
воскресенье 27.11.2016 11:00
среда 14.12.2016 19:00
четверг 15.12.2016 15:00
пятница 16.12.2016 19:00
суббота 17.12.2016 14:00
воскресенье 18.12.2016 11:00
суббота 7.1.2017 14:00
воскресенье 8.1.2017 11:00
понедельник 9.1.2017 19:00
пятница 3.2.2017 19:00
суббота 4.2.2017 14:00
воскресенье 5.2.2017 15:00
понедельник 6.2.2017 19:00
пятница 17.3.2017 19:00
суббота 18.3.2017 14:00
воскресенье 19.3.2017 15:00
пятница 21.4.2017 19:00
суббота 22.4.2017 14:00
воскресенье 23.4.2017 15:00
понедельник 24.4.2017 19:00
пятница 26.5.2017 19:00
суббота 27.5.2017 14:00
воскресенье 28.5.2017 15:00
четверг 13.7.2017 18:00
пятница 14.7.2017 18:00
суббота 15.7.2017 14:00
воскресенье 16.7.2017 18:00
вторник 18.7.2017 18:00
среда 19.7.2017 18:00
четверг 20.7.2017 18:00
пятница 21.7.2017 18:00
суббота 30.9.2017 14:00
воскресенье 1.10.2017 14:00
суббота 11.11.2017 14:00
воскресенье 12.11.2017 11:00
пятница 8.12.2017 15:00
суббота 9.12.2017 14:00
воскресенье 7.1.2018 14:00
понедельник 8.1.2018 19:00
суббота 24.2.2018 14:00
воскресенье 25.2.2018 14:00
воскресенье 11.3.2018 14:00
понедельник 12.3.2018 19:00
пятница 6.4.2018 19:00
суббота 7.4.2018 14:00
воскресенье 13.5.2018 14:00
понедельник 14.5.2018 19:00
суббота 23.6.2018 14:00
воскресенье 24.6.2018 14:00
суббота 29.9.2018 15:00
воскресенье 30.9.2018 11:00
пятница 19.10.2018 19:00
суббота 20.10.2018 11:00
пятница 2.11.2018 19:00
суббота 3.11.2018 11:00
пятница 25.1.2019 19:00
суббота 26.1.2019 14:00
суббота 2.3.2019 14:00
воскресенье 3.3.2019 11:00
пятница 5.4.2019 19:00
суббота 6.4.2019 14:00
суббота 11.5.2019 14:00
воскресенье 12.5.2019 11:00
суббота 22.6.2019 14:00
воскресенье 23.6.2019 14:00
суббота 21.9.2019 14:00
воскресенье 22.9.2019 11:00
пятница 11.10.2019 19:00
суббота 12.10.2019 14:00
воскресенье 24.11.2019 11:00

(Praha)

(Majda ze školky)

воскресенье 24.11.2019 11:00

Имидж Театр (Praha)

(Bastion č. 31., zahrada Ztracenka a listopadový Albertov)

воскресенье 24.11.2019 14:00

Ke Karlovu (Praha)

(Hra, která se zvrtla)

пятница 13.9.2019 19:00
суббота 14.9.2019 17:00
воскресенье 15.9.2019 17:00
четверг 10.10.2019 19:00
пятница 18.10.2019 19:00
суббота 19.10.2019 14:00
воскресенье 20.10.2019 15:00
пятница 22.11.2019 19:00
суббота 23.11.2019 14:00
воскресенье 24.11.2019 15:00

Театр Bez zábradlí (Praha)

(Zá-to-pek!)

четверг 10.10.2019 18:00
воскресенье 24.11.2019 15:00

Театр Minor (Praha)

(Benjamín a vlk)

воскресенье 24.11.2019 15:00

Швандов театр на Смихове (Praha)

(Příhody včelích medvídků)

воскресенье 24.11.2019 16:00

Театр "Мана" (Praha)

(Prolog festivalu Dny Bohuslava Martinů - koncert Hudby hradní Stráže a Policie České republiky)

воскресенье 24.11.2019 18:00

Пражский Град - ареал замка (Praha)

(Na dotek)

пятница 9.11.2018 19:00
среда 12.12.2018 19:00
вторник 12.2.2019 19:00
четверг 19.9.2019 19:00
среда 16.10.2019 19:00
воскресенье 24.11.2019 19:00

(Praha)

(Zkurvení havlisti (komedie z naší sauny))

воскресенье 24.2.2019 19:00
воскресенье 10.3.2019 19:00
воскресенье 7.4.2019 19:00
четверг 19.9.2019 19:00
воскресенье 24.11.2019 19:00

Театр v Dlouhé (Praha)

(Kvidoule IV.)

понедельник 29.4.2019 19:30
среда 8.5.2019 19:30
воскресенье 16.6.2019 19:30
четверг 12.9.2019 19:30
четверг 19.9.2019 19:30
воскресенье 24.11.2019 19:30

Театр Divadlo pod Palmovkou (Praha)

(Buenos Aires, vystupte!)

воскресенье 4.12.2016 19:00
четверг 4.1.2018 19:30
воскресенье 24.11.2019 19:30

Театр na Vinohradech (Praha)

(Vše o ženách)

воскресенье 14.10.2018 15:00
воскресенье 21.10.2018 19:30
воскресенье 11.11.2018 19:30
пятница 8.2.2019 19:30
вторник 12.2.2019 19:30
пятница 1.3.2019 19:30
понедельник 11.3.2019 19:30
понедельник 1.4.2019 19:30
вторник 23.4.2019 19:30
понедельник 6.5.2019 19:30
понедельник 13.5.2019 19:30
понедельник 17.6.2019 19:30
понедельник 16.9.2019 19:30
понедельник 30.9.2019 19:30
понедельник 14.10.2019 19:30
воскресенье 24.11.2019 19:30

(Praha)

(Hovory o štěstí mezi čtyřma očima)

суббота 3.11.2018 19:30
суббота 10.11.2018 20:00
вторник 18.12.2018 19:30
среда 9.1.2019 20:00
вторник 26.2.2019 19:30
четверг 7.3.2019 19:30
среда 27.3.2019 20:30
воскресенье 14.4.2019 20:00
среда 1.5.2019 19:30
четверг 23.5.2019 19:30
четверг 20.6.2019 19:30
понедельник 16.9.2019 19:30
понедельник 30.9.2019 19:30
понедельник 14.10.2019 19:30
воскресенье 24.11.2019 19:30

(Praha)

(Pomocník Walser)

вторник 12.11.2013 20:00
суббота 23.11.2013 20:00
пятница 13.12.2013 20:00
вторник 17.12.2013 20:00
суббота 11.1.2014 20:00
суббота 25.1.2014 20:00
среда 12.2.2014 20:00
воскресенье 23.2.2014 20:00
пятница 14.3.2014 20:00
воскресенье 23.3.2014 20:00
четверг 17.4.2014 20:00
вторник 29.4.2014 20:00
воскресенье 4.5.2014 20:00
среда 28.5.2014 20:00
вторник 3.6.2014 20:00
четверг 22.9.2016 20:00
четверг 20.10.2016 20:00
понедельник 14.11.2016 20:00
среда 14.12.2016 20:00
понедельник 16.1.2017 20:00
понедельник 13.3.2017 20:00
суббота 30.9.2017 20:00
пятница 17.11.2017 20:00
вторник 25.9.2018 20:00
четверг 25.10.2018 20:00
четверг 24.1.2019 20:00
понедельник 4.2.2019 20:00
пятница 8.3.2019 20:00
вторник 7.5.2019 20:00
воскресенье 24.11.2019 20:00

Студия Героев (Praha)

(Emergency Dancers I)

воскресенье 24.11.2019 20:00

Акрополь (Praha)

(Pedro el Granaíno: flamenkový koncert)

(Pedro el Granaíno: flamenkový koncert)

воскресенье 24.11.2019 20:00

Чешский музей музыки (Praha)

(Deja Vu)

понедельник 13.6.2016 20:00
вторник 14.6.2016 20:00
среда 15.6.2016 20:00
четверг 16.6.2016 20:00
пятница 17.6.2016 20:00
суббота 18.6.2016 20:00
воскресенье 19.6.2016 20:00
понедельник 27.6.2016 20:00
вторник 28.6.2016 20:00
среда 29.6.2016 20:00
четверг 30.6.2016 20:00
пятница 1.7.2016 20:00
суббота 2.7.2016 20:00
воскресенье 3.7.2016 20:00
понедельник 11.7.2016 20:00
вторник 12.7.2016 20:00
среда 13.7.2016 20:00
четверг 14.7.2016 20:00
пятница 15.7.2016 20:00
суббота 16.7.2016 20:00
воскресенье 17.7.2016 20:00
понедельник 25.7.2016 20:00
вторник 26.7.2016 20:00
среда 27.7.2016 20:00
четверг 28.7.2016 20:00
пятница 29.7.2016 20:00
суббота 30.7.2016 20:00
воскресенье 31.7.2016 20:00
понедельник 8.8.2016 20:00
вторник 9.8.2016 20:00
среда 10.8.2016 20:00
четверг 11.8.2016 20:00
пятница 12.8.2016 20:00
суббота 13.8.2016 20:00
воскресенье 14.8.2016 20:00
понедельник 22.8.2016 20:00
вторник 23.8.2016 20:00
среда 24.8.2016 20:00
четверг 25.8.2016 20:00
пятница 26.8.2016 20:00
суббота 27.8.2016 20:00
воскресенье 28.8.2016 20:00
понедельник 5.9.2016 20:00
вторник 6.9.2016 20:00
среда 7.9.2016 20:00
четверг 8.9.2016 20:00
пятница 9.9.2016 20:00
суббота 10.9.2016 20:00
воскресенье 11.9.2016 18:00
понедельник 19.9.2016 20:00
вторник 20.9.2016 20:00
среда 21.9.2016 20:00
четверг 22.9.2016 20:00
пятница 23.9.2016 20:00
суббота 24.9.2016 20:00
воскресенье 25.9.2016 20:00
понедельник 26.9.2016 20:00
вторник 27.9.2016 20:00
воскресенье 2.10.2016 20:00
понедельник 3.10.2016 20:00
вторник 4.10.2016 20:00
среда 5.10.2016 18:00
среда 5.10.2016 20:00
четверг 6.10.2016 20:00
пятница 7.10.2016 20:00
суббота 8.10.2016 20:00
воскресенье 9.10.2016 20:00
вторник 18.10.2016 20:00
среда 19.10.2016 20:00
пятница 21.10.2016 20:00
суббота 22.10.2016 20:00
воскресенье 23.10.2016 20:00
понедельник 31.10.2016 20:00
вторник 1.11.2016 20:00
среда 2.11.2016 20:00
пятница 4.11.2016 20:00
суббота 5.11.2016 20:00
воскресенье 6.11.2016 20:00
понедельник 14.11.2016 20:00
вторник 15.11.2016 20:00
среда 16.11.2016 20:00
четверг 17.11.2016 20:00
пятница 18.11.2016 20:00
понедельник 28.11.2016 20:00
вторник 29.11.2016 20:00
среда 30.11.2016 20:00
понедельник 12.12.2016 20:00
вторник 13.12.2016 20:00
четверг 15.12.2016 20:00
воскресенье 18.12.2016 20:00
понедельник 26.12.2016 20:00
вторник 27.12.2016 20:00
четверг 29.12.2016 20:00
пятница 30.12.2016 20:00
суббота 31.12.2016 18:00
воскресенье 1.1.2017 20:00
понедельник 9.1.2017 20:00
вторник 10.1.2017 20:00
среда 11.1.2017 20:00
четверг 12.1.2017 20:00
пятница 13.1.2017 20:00
суббота 14.1.2017 20:00
воскресенье 15.1.2017 20:00
понедельник 23.1.2017 20:00
вторник 24.1.2017 20:00
среда 25.1.2017 20:00
четверг 26.1.2017 20:00
пятница 27.1.2017 20:00
воскресенье 29.1.2017 20:00
понедельник 6.2.2017 20:00
вторник 7.2.2017 20:00
среда 8.2.2017 20:00
четверг 9.2.2017 20:00
пятница 10.2.2017 20:00
суббота 11.2.2017 20:00
воскресенье 12.2.2017 20:00
среда 22.2.2017 20:00
четверг 23.2.2017 20:00
пятница 24.2.2017 20:00
суббота 25.2.2017 20:00
понедельник 6.3.2017 20:00
вторник 7.3.2017 20:00
среда 8.3.2017 20:00
четверг 9.3.2017 20:00
пятница 10.3.2017 20:00
суббота 11.3.2017 20:00
воскресенье 12.3.2017 20:00
понедельник 20.3.2017 20:00
вторник 21.3.2017 20:00
четверг 23.3.2017 20:00
четверг 23.3.2017 20:30
пятница 24.3.2017 20:00
суббота 25.3.2017 20:00
воскресенье 26.3.2017 19:00
понедельник 3.4.2017 20:00
вторник 4.4.2017 20:00
среда 5.4.2017 20:00
четверг 6.4.2017 20:00
суббота 8.4.2017 20:00
воскресенье 9.4.2017 20:00
вторник 18.4.2017 20:00
среда 19.4.2017 20:00
четверг 20.4.2017 20:00
суббота 22.4.2017 20:00
воскресенье 23.4.2017 20:00
понедельник 1.5.2017 20:00
вторник 2.5.2017 20:00
среда 3.5.2017 20:00
четверг 4.5.2017 20:00
пятница 5.5.2017 20:00
суббота 6.5.2017 20:00
воскресенье 7.5.2017 20:00
понедельник 15.5.2017 20:00
среда 17.5.2017 20:00
четверг 18.5.2017 20:00
пятница 19.5.2017 20:00
суббота 20.5.2017 20:00
воскресенье 21.5.2017 20:00
понедельник 29.5.2017 20:00
вторник 30.5.2017 20:00
среда 31.5.2017 20:00
четверг 1.6.2017 20:00
пятница 2.6.2017 20:00
суббота 3.6.2017 20:00
воскресенье 4.6.2017 20:00
понедельник 12.6.2017 20:00
понедельник 26.6.2017 20:00
понедельник 10.7.2017 20:00
понедельник 24.7.2017 20:00
понедельник 7.8.2017 20:00
понедельник 21.8.2017 20:00
вторник 22.8.2017 20:00
среда 23.8.2017 20:00
четверг 24.8.2017 20:00
пятница 25.8.2017 20:00
суббота 26.8.2017 20:00
воскресенье 27.8.2017 20:00
понедельник 4.9.2017 20:00
воскресенье 10.9.2017 20:00
понедельник 18.9.2017 20:00
воскресенье 24.9.2017 20:00
среда 1.11.2017 20:00
четверг 2.11.2017 20:00
пятница 3.11.2017 20:00
суббота 4.11.2017 20:00
понедельник 6.11.2017 20:00
вторник 7.11.2017 20:00
понедельник 13.11.2017 20:00
вторник 14.11.2017 20:00
среда 15.11.2017 20:00
пятница 17.11.2017 20:00
воскресенье 19.11.2017 20:00
понедельник 27.11.2017 20:00
вторник 28.11.2017 20:00
среда 29.11.2017 20:00
четверг 30.11.2017 20:00
пятница 1.12.2017 20:00
суббота 2.12.2017 20:00
воскресенье 3.12.2017 20:00
понедельник 11.12.2017 20:00
вторник 12.12.2017 20:00
четверг 14.12.2017 20:00
пятница 15.12.2017 20:00
суббота 16.12.2017 20:00
воскресенье 17.12.2017 20:00
понедельник 25.12.2017 20:00
вторник 26.12.2017 20:00
среда 27.12.2017 20:00
четверг 28.12.2017 20:00
пятница 29.12.2017 20:00
суббота 30.12.2017 20:00
воскресенье 31.12.2017 18:00
понедельник 8.1.2018 20:00
вторник 9.1.2018 20:00
среда 10.1.2018 20:00
четверг 11.1.2018 20:00
пятница 12.1.2018 20:00
суббота 13.1.2018 20:00
воскресенье 14.1.2018 20:00
понедельник 22.1.2018 20:00
вторник 23.1.2018 20:00
среда 24.1.2018 20:00
четверг 25.1.2018 20:00
суббота 27.1.2018 20:00
воскресенье 28.1.2018 20:00
понедельник 5.2.2018 20:00
вторник 6.2.2018 20:00
среда 7.2.2018 20:00
четверг 8.2.2018 20:00
пятница 9.2.2018 20:00
суббота 10.2.2018 20:00
воскресенье 11.2.2018 20:00
понедельник 19.2.2018 20:00
среда 21.2.2018 20:00
понедельник 5.3.2018 20:00
понедельник 19.3.2018 20:00
понедельник 2.4.2018 20:00
понедельник 16.4.2018 20:00
среда 18.4.2018 20:00
понедельник 30.4.2018 20:00
понедельник 14.5.2018 20:00
понедельник 28.5.2018 20:00
понедельник 11.6.2018 20:00
понедельник 25.6.2018 20:00
вторник 26.6.2018 20:00
среда 27.6.2018 20:00
четверг 28.6.2018 20:00
пятница 29.6.2018 20:00
суббота 30.6.2018 20:00
понедельник 9.7.2018 20:00
вторник 10.7.2018 20:00
среда 11.7.2018 20:00
четверг 12.7.2018 20:00
пятница 13.7.2018 20:00
суббота 14.7.2018 20:00
воскресенье 15.7.2018 20:00
понедельник 23.7.2018 20:00
воскресенье 29.7.2018 20:00
понедельник 6.8.2018 20:00
воскресенье 12.8.2018 20:00
понедельник 20.8.2018 20:00
воскресенье 26.8.2018 20:00
понедельник 3.9.2018 20:00
воскресенье 9.9.2018 20:00
понедельник 17.9.2018 20:00
воскресенье 23.9.2018 20:00
понедельник 1.10.2018 20:00
вторник 2.10.2018 20:00
четверг 4.10.2018 20:00
пятница 5.10.2018 20:00
суббота 6.10.2018 20:00
воскресенье 7.10.2018 20:00
понедельник 29.10.2018 21:00
вторник 30.10.2018 20:00
среда 31.10.2018 20:00
понедельник 12.11.2018 20:00
вторник 13.11.2018 20:00
среда 14.11.2018 20:00
четверг 15.11.2018 20:00
пятница 16.11.2018 20:00
суббота 17.11.2018 20:00
воскресенье 18.11.2018 20:00
суббота 24.11.2018 20:00
воскресенье 25.11.2018 20:00
понедельник 26.11.2018 20:00
вторник 27.11.2018 20:00
среда 28.11.2018 20:00
четверг 29.11.2018 20:00
суббота 1.12.2018 20:00
воскресенье 2.12.2018 20:00
понедельник 10.12.2018 20:00
среда 12.12.2018 20:00
четверг 20.12.2018 20:00
воскресенье 23.12.2018 20:00
вторник 1.1.2019 20:00
среда 2.1.2019 20:00
четверг 10.1.2019 20:00
воскресенье 13.1.2019 20:00
понедельник 21.1.2019 20:00
среда 23.1.2019 20:00
четверг 31.1.2019 20:00
понедельник 11.2.2019 20:00
среда 13.2.2019 20:00
пятница 22.2.2019 20:00
воскресенье 24.2.2019 20:00
среда 6.3.2019 20:00
четверг 14.3.2019 20:00
воскресенье 17.3.2019 20:00
понедельник 25.3.2019 20:00
среда 27.3.2019 21:00
четверг 4.4.2019 20:00
пятница 5.4.2019 20:00
суббота 6.4.2019 20:00
воскресенье 7.4.2019 20:00
вторник 16.4.2019 20:00
среда 17.4.2019 20:00
четверг 25.4.2019 20:00
пятница 26.4.2019 20:00
суббота 27.4.2019 20:00
воскресенье 28.4.2019 20:00
понедельник 6.5.2019 20:00
вторник 7.5.2019 20:00
среда 8.5.2019 20:00
четверг 16.5.2019 20:00
пятница 17.5.2019 20:00
суббота 18.5.2019 20:00
воскресенье 19.5.2019 20:00
понедельник 27.5.2019 20:00
вторник 28.5.2019 20:00
среда 29.5.2019 20:00
четверг 6.6.2019 20:00
воскресенье 9.6.2019 20:00
понедельник 17.6.2019 20:00
среда 19.6.2019 20:00
четверг 27.6.2019 20:00
воскресенье 30.6.2019 20:00
понедельник 8.7.2019 20:00
среда 10.7.2019 20:00
четверг 18.7.2019 20:00
воскресенье 21.7.2019 20:00
понедельник 29.7.2019 20:00
среда 31.7.2019 20:00
четверг 8.8.2019 20:00
воскресенье 11.8.2019 20:00
воскресенье 18.8.2019 20:00
среда 21.8.2019 20:00
четверг 29.8.2019 20:00
воскресенье 1.9.2019 20:00
понедельник 9.9.2019 20:00
среда 11.9.2019 20:00
суббота 21.9.2019 20:00
воскресенье 22.9.2019 20:00
понедельник 30.9.2019 20:00
среда 2.10.2019 20:00
четверг 10.10.2019 20:00
воскресенье 13.10.2019 20:00
вторник 22.10.2019 20:00
среда 23.10.2019 20:00
четверг 31.10.2019 20:00
пятница 1.11.2019 20:00
суббота 2.11.2019 20:00
воскресенье 3.11.2019 20:00
вторник 12.11.2019 20:00
среда 13.11.2019 20:00
четверг 21.11.2019 20:00
пятница 22.11.2019 20:00
суббота 23.11.2019 20:00
воскресенье 24.11.2019 20:00

Театр Divadlo Metro (Praha)

(Symphony of Ebony)

понедельник 13.5.2019 21:15
среда 29.5.2019 21:15
среда 26.6.2019 21:15
четверг 4.7.2019 21:15
четверг 11.7.2019 21:15
воскресенье 24.11.2019 21:15

«Джазз-Республик» (Praha)

Чешские рождественские ярмарки – площадь Республики

пятница 25.11.2016  - суббота 24.12.2016
суббота 25.11.2017  - воскресенье 24.12.2017
воскресенье 25.11.2018  - понедельник 24.12.2018
понедельник 25.11.2019  - вторник 24.12.2019

náměstí Republiky (Praha)
Традиционные рождественские торги Место проведения : площадь у Celnicí www.vanocnitrhy.cz

(Rodina Havlů)

понедельник 25.11.2019 17:00

Prague City Tourism (Praha)

(Zahraj to znovu, Same)

понедельник 29.11.2010 19:00
пятница 17.4.2015 19:00
четверг 28.5.2015 19:00
среда 3.6.2015 19:00
вторник 6.10.2015 19:00
понедельник 2.11.2015 19:00
понедельник 28.12.2015 19:00
пятница 26.2.2016 19:00
среда 2.3.2016 19:00
среда 20.4.2016 19:00
четверг 22.9.2016 19:00
пятница 7.10.2016 19:00
суббота 26.11.2016 19:00
четверг 19.1.2017 19:00
понедельник 6.2.2017 19:00
четверг 16.2.2017 19:00
пятница 3.3.2017 19:00
пятница 7.4.2017 19:00
понедельник 15.5.2017 19:00
пятница 9.6.2017 19:00
четверг 21.9.2017 19:00
вторник 31.10.2017 19:00
пятница 29.12.2017 19:00
вторник 27.2.2018 19:00
понедельник 26.3.2018 18:00
понедельник 23.4.2018 19:00
пятница 25.5.2018 19:00
вторник 30.10.2018 19:00
воскресенье 11.11.2018 19:00
среда 16.1.2019 19:00
четверг 7.2.2019 19:00
четверг 2.5.2019 19:00
среда 25.9.2019 19:00
вторник 15.10.2019 19:00
понедельник 25.11.2019 19:00

(Praha)

(Na Větrné hůrce)

пятница 22.11.2019 11:00
суббота 23.11.2019 19:00
понедельник 25.11.2019 19:00

Швандов театр на Смихове (Praha)

(AC/DC tribute show se symfonickým orchestrem)

понедельник 25.11.2019 19:00

Салон «У Гиберну» (Praha)

(Koncert PKKO pro Klub nemocných cystickou fibrózou)

(Koncert PKKO pro Klub nemocných cystickou fibrózou)

понедельник 25.11.2019 19:00

Новомнестская ратуша (Praha)

(Něco za něco)

среда 14.11.2018 19:00
суббота 15.12.2018 19:00
суббота 19.1.2019 19:00
понедельник 4.2.2019 19:00
вторник 5.3.2019 19:00
среда 6.3.2019 10:00
четверг 4.4.2019 19:00
вторник 7.5.2019 19:00
понедельник 21.10.2019 19:00
понедельник 25.11.2019 19:00

Театр Divadlo pod Palmovkou (Praha)

(Protest - Rest)

среда 6.4.2016 19:00
вторник 17.5.2016 19:00
среда 15.6.2016 19:00
вторник 27.9.2016 19:00
четверг 13.10.2016 19:00
вторник 29.11.2016 19:00
четверг 15.12.2016 19:00
среда 11.1.2017 19:00
понедельник 13.2.2017 19:00
понедельник 6.3.2017 19:00
четверг 6.4.2017 19:00
четверг 4.5.2017 19:00
понедельник 25.9.2017 19:00
среда 11.10.2017 19:00
четверг 30.11.2017 19:00
среда 13.12.2017 19:00
среда 24.1.2018 19:00
среда 14.2.2018 19:00
четверг 8.3.2018 19:00
понедельник 9.4.2018 19:00
четверг 31.5.2018 19:00
понедельник 10.9.2018 19:00
вторник 9.10.2018 19:00
среда 14.11.2018 19:00
среда 19.12.2018 19:00
понедельник 28.1.2019 19:00
суббота 16.2.2019 15:00
четверг 7.3.2019 19:00
вторник 16.4.2019 19:00
понедельник 13.5.2019 19:00
среда 12.6.2019 20:00
среда 23.10.2019 19:00
понедельник 25.11.2019 19:00

Швандов театр на Смихове (Praha)

(Hostina dravců)

понедельник 25.11.2019 19:00

Жижковский театр Яры Цимермана (Praha)

(Sonety)

пятница 22.11.2019 11:00
суббота 23.11.2019 19:00
понедельник 25.11.2019 19:00

Театр v Dlouhé (Praha)

(SOČR: 100 let Elgarova koncertu)

понедельник 25.11.2019 19:30

Рудолфинум (Praha)

(24. Mezinárodní festival jazzového piana - sólové recitály)

понедельник 25.11.2019 19:30

- концертный и выставочный зал (Praha)

(Žena v černém)

понедельник 25.11.2019 19:30

Театр v Celetné (Praha)

(Cirk La Putyka: Slapstick Sonata)

понедельник 25.11.2019 20:00

Национальный театр - Новая сцена (Praha)

(Temples (UK))

понедельник 25.11.2019 20:00

НоД Рокси - галерея (Praha)

(Blue tones society)

понедельник 28.10.2019 21:00
понедельник 25.11.2019 21:15

«Джазз-Республик» (Praha)

(O veliké řepě)

понедельник 3.6.2019 9:30
вторник 4.6.2019 9:30
среда 5.6.2019 9:30
четверг 6.6.2019 18:00
пятница 7.6.2019 18:00
суббота 8.6.2019 10:00
вторник 11.6.2019 9:30
среда 12.6.2019 9:30
суббота 21.9.2019 15:00
четверг 26.9.2019 9:30
воскресенье 29.9.2019 9:30
воскресенье 24.11.2019 9:30
вторник 26.11.2019 9:30

Театр Minor (Praha)

(Past na Hurvínka)

суббота 12.10.2019 14:00
воскресенье 13.10.2019 10:30
вторник 15.10.2019 10:00
среда 16.10.2019 10:00
четверг 17.10.2019 10:00
пятница 18.10.2019 10:00
суббота 19.10.2019 14:00
воскресенье 20.10.2019 10:30
вторник 22.10.2019 10:00
четверг 24.10.2019 10:00
пятница 25.10.2019 10:00
суббота 26.10.2019 14:00
воскресенье 27.10.2019 11:30
вторник 19.11.2019 10:00
среда 20.11.2019 10:00
четверг 21.11.2019 10:00
пятница 22.11.2019 10:00
суббота 23.11.2019 14:00
воскресенье 24.11.2019 10:30
вторник 26.11.2019 10:00

Театр Spejbla a Hurvínka (Praha)

(Kvak a Žbluňk jsou kamarádi)

суббота 16.4.2016 11:00
воскресенье 9.10.2016 11:00
суббота 28.1.2017 11:00
воскресенье 15.10.2017 11:00
суббота 11.11.2017 11:00
воскресенье 10.12.2017 11:00
суббота 27.1.2018 11:00
суббота 20.10.2018 11:00
воскресенье 2.12.2018 11:00
воскресенье 20.10.2019 11:00
вторник 26.11.2019 10:00

Театр v Dlouhé (Praha)

(Souborné dílo Williama Shakespeara)

вторник 21.5.2019 10:30
вторник 15.10.2019 10:30
вторник 26.11.2019 10:30

Театр Na Fidlovačce (Praha)

(Katedrála sv. Klimenta a okolí)

вторник 26.11.2019 15:00

Karlova (Praha)

(Bokassa (Nor))

вторник 26.11.2019 19:00

Мьюзик-бар «Футурум» (Praha)

(V Paříži bych tě nečekala, tatínku)

вторник 26.11.2019 19:00

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

(Faust)

суббота 2.3.2019 19:00
понедельник 1.4.2019 19:00
пятница 5.4.2019 19:00
среда 24.4.2019 19:00
четверг 9.5.2019 19:00
понедельник 10.6.2019 19:00
вторник 22.10.2019 18:30
вторник 26.11.2019 19:00

Театр Divadlo pod Palmovkou (Praha)

(Miláček Anna)

понедельник 19.9.2011 19:00
четверг 6.10.2011 19:00
суббота 22.9.2012 19:00
вторник 23.10.2012 19:00
понедельник 31.12.2012 14:00
понедельник 31.12.2012 17:00
суббота 23.3.2013 15:00
суббота 19.3.2016 19:00
суббота 23.4.2016 19:00
понедельник 2.5.2016 19:00
четверг 12.5.2016 19:00
четверг 15.9.2016 19:00
четверг 13.10.2016 19:00
суббота 12.11.2016 19:00
суббота 28.1.2017 19:00
среда 15.2.2017 19:00
вторник 4.4.2017 19:00
среда 26.4.2017 19:00
среда 27.9.2017 19:00
понедельник 30.10.2017 19:00
суббота 18.11.2017 15:00
пятница 29.12.2017 19:00
среда 10.1.2018 19:00
суббота 3.2.2018 19:00
среда 18.4.2018 19:00
среда 30.5.2018 19:00
вторник 12.6.2018 19:00
вторник 11.9.2018 19:00
пятница 12.10.2018 19:00
понедельник 26.11.2018 19:00
четверг 17.1.2019 19:00
пятница 8.2.2019 19:00
пятница 29.3.2019 20:00
пятница 26.4.2019 19:00
воскресенье 19.5.2019 19:00
воскресенье 9.6.2019 19:00
воскресенье 29.9.2019 19:00
воскресенье 13.10.2019 19:00
вторник 26.11.2019 19:00

Театр Palace (Praha)

(Al Bano & Romina Power)

(Al Bano & Romina Power)

вторник 26.11.2019 19:00

Типспорт Арена (Praha)

(Chanukové světlo a židovské housle Alexandra Shonerta)

(Chanukové světlo a židovské housle Alexandra Shonerta)

вторник 26.11.2019 19:00

Ходовская крепость (Praha)

(Nemilovaná)

понедельник 23.9.2019 19:30
четверг 24.10.2019 19:30
вторник 26.11.2019 19:30

Национальный театр - Театр Kolowrat (Praha)

(Bratři v tricku: Funus)

среда 27.4.2016 19:30
четверг 28.4.2016 19:30
четверг 19.5.2016 19:30
воскресенье 30.10.2016 19:30
понедельник 27.3.2017 19:30
четверг 14.9.2017 19:30
воскресенье 11.2.2018 18:00
воскресенье 11.3.2018 19:30
среда 19.9.2018 19:30
вторник 26.11.2019 19:30

Бойня 78 (Praha)

(Pražští komorní sólisté)

(Pražští komorní sólisté)

вторник 26.11.2019 19:30

Новомнестская ратуша (Praha)

(Kakadu)

среда 17.12.2014 19:30
четверг 18.12.2014 11:00
пятница 19.12.2014 19:30
суббота 20.12.2014 19:30
четверг 8.1.2015 19:30
пятница 9.1.2015 19:30
воскресенье 11.1.2015 19:30
пятница 23.1.2015 19:30
среда 4.2.2015 19:30
четверг 12.2.2015 19:30
вторник 17.2.2015 19:30
суббота 14.3.2015 19:30
среда 25.3.2015 19:30
среда 15.4.2015 19:30
воскресенье 24.5.2015 19:30
воскресенье 31.5.2015 19:30
понедельник 22.6.2015 19:30
пятница 11.9.2015 19:30
воскресенье 18.10.2015 19:30
пятница 6.11.2015 19:30
суббота 5.12.2015 19:30
вторник 19.1.2016 19:30
вторник 9.2.2016 19:30
пятница 19.2.2016 19:30
понедельник 21.3.2016 19:30
среда 23.3.2016 19:30
воскресенье 17.4.2016 19:30
четверг 21.4.2016 19:30
суббота 7.5.2016 19:30
четверг 8.9.2016 19:30
четверг 6.10.2016 19:30
среда 2.11.2016 19:30
воскресенье 18.12.2016 19:30
понедельник 16.1.2017 19:30
пятница 20.1.2017 19:30
вторник 31.1.2017 19:30
понедельник 20.2.2017 19:30
среда 15.3.2017 19:30
четверг 20.4.2017 19:30
понедельник 15.5.2017 19:30
четверг 15.6.2017 19:30
воскресенье 10.12.2017 19:30
четверг 18.1.2018 19:30
воскресенье 25.2.2018 19:30
пятница 16.3.2018 19:30
четверг 26.4.2018 19:30
четверг 24.5.2018 19:30
среда 13.6.2018 19:30
четверг 11.10.2018 19:30
пятница 23.11.2018 19:30
вторник 18.12.2018 19:30
четверг 21.2.2019 19:30
суббота 16.3.2019 19:30
четверг 18.4.2019 19:30
пятница 3.5.2019 19:30
воскресенье 9.6.2019 19:30
пятница 13.9.2019 19:30
четверг 3.10.2019 19:30
понедельник 25.11.2019 19:30
вторник 26.11.2019 19:30

(Praha)

(Dnes večer nehráme)

вторник 26.11.2019 20:00

Национальный театр - Новая сцена (Praha)

(Listování: Holčička a cigareta (Benoit Duteurtre))

вторник 26.11.2019 20:30

Театр Minor (Praha)

(Thom Artway, Native)

вторник 26.11.2019 20:30

Малостранска беседа (Praha)

(Arnošt Paderlík 100 let)

среда 27.11.2019  - суббота 25.1.2020

Клементинум - строительный комплекс (Praha)

Деветсил

среда 27.11.2019  - воскресенье 25.4.2020

Дом «У Каменного колокола» - галерея (Praha)
«художников и литераторов 20-х годов 20-го столетия «Деветсил» пыталась найти инновативные решения для создания искусства, доступного всем социальным слоям...

(Počítáme s vodou 2019)

(Počítáme s vodou 2019)

среда 27.11.2019 9:30 - 27.11.2019

Новомнестская ратуша (Praha)

(Vyšehradský hřbitov - kde odpočívají významní hudebníci)

среда 27.11.2019 15:00

(Praha)

(Lidové Vánoce v českých a moravských vesnicích)

(Lidové Vánoce v českých a moravských vesnicích)

среда 27.11.2019 16:00

Ходовская крепость (Praha)

(Předvánoční gourmet degustace v hotelu Hoffmeister)

(Předvánoční gourmet degustace v hotelu Hoffmeister)

среда 27.11.2019 18:30 - 27.11.2019

(Praha)

(Hra se smrtí)

среда 29.5.2019 11:00
четверг 30.5.2019 19:00
среда 5.6.2019 19:00
четверг 13.6.2019 19:00
вторник 24.9.2019 19:00
суббота 12.10.2019 19:00
среда 27.11.2019 19:00

(Praha)

(Radim Vizváry: VIP)

среда 27.11.2019 19:00

Швандов театр на Смихове (Praha)

(Poslední ze žhavých milenců)

воскресенье 22.9.2019 19:00
среда 27.11.2019 19:00

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

(Dívčí válka)

вторник 9.10.2012 19:00
понедельник 18.11.2013 19:00
понедельник 31.3.2014 19:00
понедельник 30.11.2015 19:00
понедельник 14.3.2016 19:00
понедельник 23.5.2016 19:00
вторник 29.11.2016 19:00
четверг 4.5.2017 19:00
пятница 1.12.2017 19:00
понедельник 21.5.2018 19:00
вторник 13.11.2018 19:00
среда 27.11.2019 19:00

Театр У пожарных (Praha)

(Horníček 100)

суббота 10.11.2018 17:00
суббота 15.12.2018 16:00
вторник 8.1.2019 10:00
суббота 9.2.2019 15:00
суббота 2.3.2019 15:00
понедельник 29.4.2019 11:00
четверг 31.10.2019 11:00
понедельник 11.11.2019 11:00
среда 27.11.2019 19:00

Театр ABC (Praha)

(Osvobozené divadlo Semafor)

среда 9.3.2016 19:00
четверг 24.3.2016 19:00
вторник 12.4.2016 19:00
четверг 21.4.2016 19:00
суббота 28.5.2016 16:00
четверг 22.9.2016 19:00
четверг 6.10.2016 19:00
четверг 24.11.2016 19:00
суббота 10.12.2016 16:00
вторник 21.3.2017 19:00
четверг 25.5.2017 19:00
среда 7.6.2017 19:00
четверг 18.1.2018 19:00
суббота 17.2.2018 16:00
четверг 12.4.2018 19:00
пятница 1.6.2018 19:00
пятница 14.9.2018 19:00
суббота 27.10.2018 16:00
понедельник 12.11.2018 19:00
суббота 29.12.2018 16:00
понедельник 18.3.2019 19:00
четверг 2.5.2019 19:00
четверг 12.9.2019 19:00
среда 16.10.2019 19:00
среда 27.11.2019 19:00

Семафор (Praha)

(Absolutno)

понедельник 3.12.2018 11:00
вторник 4.12.2018 19:30
среда 5.12.2018 19:30
пятница 7.12.2018 19:30
вторник 11.12.2018 19:30
суббота 15.12.2018 19:30
понедельник 14.1.2019 19:30
среда 6.2.2019 19:30
пятница 22.2.2019 19:30
суббота 9.3.2019 19:30
пятница 15.3.2019 19:30
вторник 14.5.2019 19:30
пятница 31.5.2019 19:30
четверг 13.6.2019 19:30
понедельник 30.9.2019 19:30
пятница 11.10.2019 19:30
среда 27.11.2019 19:30

(Praha)

(Škaredá středa aneb Teta z Halifaxu)

среда 27.1.2016 19:30
среда 24.2.2016 19:30
среда 9.3.2016 19:30
понедельник 11.4.2016 19:30
четверг 5.5.2016 19:30
понедельник 30.5.2016 19:30
вторник 20.9.2016 19:30
среда 5.10.2016 19:30
понедельник 7.11.2016 19:30
вторник 13.12.2016 19:30
понедельник 16.1.2017 19:30
среда 15.2.2017 19:30
среда 26.4.2017 19:30
вторник 16.5.2017 19:30
вторник 13.6.2017 19:30
вторник 3.10.2017 19:30
вторник 14.11.2017 19:30
четверг 7.12.2017 19:30
вторник 16.1.2018 19:30
среда 7.2.2018 19:30
четверг 4.10.2018 19:30
воскресенье 4.11.2018 19:30
понедельник 19.11.2018 19:30
среда 15.5.2019 19:30
среда 26.6.2019 19:30
среда 18.9.2019 19:30
вторник 29.10.2019 20:30
среда 27.11.2019 19:30

Стидия Игрек (Praha)

(Hrubá hudba)

(Hrubá hudba)

среда 27.11.2019 19:30

Бойня 78 (Praha)

(Papinův hrnec)

воскресенье 19.5.2019 19:30
среда 27.11.2019 19:30

Театр v Celetné (Praha)

(Vadim Repin: Houslový recitál)

среда 27.11.2019 19:30

Общественный дом (Praha)

(Sametová simulace: Tribuna)

вторник 26.11.2019 20:00
среда 27.11.2019 20:00

Театр Archa (Praha)

(Liga mistrů UEFA, SK Slavia Praha-Inter Milán)

среда 27.11.2019 21:00

(Praha)

(Jakub Schikaneder: Mistr nálad a melancholické poezie)

четверг 28.11.2019  - вторник 17.12.2019

- галерея (Praha)

(Dvory, dvorky, dvorečky a pražská zákoutí - Staré Město V.)

вторник 21.6.2016 15:30
пятница 24.6.2016 15:30
четверг 30.6.2016 15:30
вторник 12.11.2019 15:00
четверг 28.11.2019 15:00

Křižovnické náměstí (Praha)

(Persony)

четверг 6.12.2018 19:00
пятница 7.12.2018 19:00
воскресенье 9.12.2018 19:00
вторник 18.12.2018 19:00
пятница 11.1.2019 19:00
суббота 19.1.2019 19:00
понедельник 28.1.2019 19:00
пятница 8.2.2019 19:00
среда 13.2.2019 19:00
понедельник 25.2.2019 19:00
четверг 14.3.2019 19:00
суббота 30.3.2019 20:00
среда 25.9.2019 19:00
вторник 1.10.2019 19:00
среда 9.10.2019 19:00
среда 23.10.2019 19:00
среда 13.11.2019 21:00
среда 27.11.2019 19:00
четверг 28.11.2019 19:00

Театр Na zábradlí (Praha)

(Kostky jsou vrženy aneb Don Juan)

воскресенье 21.10.2018 19:30
четверг 15.11.2018 19:30
среда 5.12.2018 19:30
понедельник 17.12.2018 19:30
воскресенье 13.1.2019 19:30
пятница 8.2.2019 19:30
четверг 28.3.2019 20:30
вторник 9.4.2019 19:30
вторник 21.5.2019 19:30
четверг 19.9.2019 19:30
пятница 18.10.2019 19:30
среда 20.11.2019 19:30
воскресенье 24.11.2019 19:30
четверг 28.11.2019 19:00

Стидия Игрек (Praha)

(Hexenšus)

(Hexenšus)

понедельник 26.9.2016 19:00
понедельник 12.12.2016 19:00
понедельник 20.3.2017 19:00
среда 17.5.2017 19:00
вторник 28.11.2017 19:00
среда 28.2.2018 19:00
понедельник 11.6.2018 19:00
понедельник 31.12.2018 17:00
четверг 11.4.2019 19:00
четверг 28.11.2019 19:00

Театр У пожарных (Praha)

(Dva na houpačce)

четверг 28.11.2019 19:30

Национальный театр - Театр Kolowrat (Praha)

(Alash (Tuva))

четверг 28.11.2019 19:30

Акрополь (Praha)

(Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce)

понедельник 11.1.2016 19:30
четверг 25.2.2016 19:30
четверг 3.3.2016 19:30
среда 6.4.2016 19:30
среда 11.5.2016 19:30
понедельник 6.6.2016 19:30
вторник 13.9.2016 19:30
вторник 27.9.2016 19:30
вторник 4.10.2016 19:30
вторник 8.11.2016 19:30
четверг 15.12.2016 19:30
пятница 6.1.2017 19:30
вторник 7.2.2017 19:30
вторник 7.3.2017 19:30
понедельник 27.3.2017 19:30
понедельник 15.5.2017 19:30
вторник 6.6.2017 19:30
понедельник 13.11.2017 19:30
среда 6.12.2017 19:30
среда 17.1.2018 19:30
вторник 30.1.2018 19:30
вторник 20.2.2018 19:30
четверг 1.3.2018 19:30
четверг 22.3.2018 19:30
пятница 27.4.2018 19:30
четверг 31.5.2018 19:30
пятница 15.6.2018 19:30
пятница 14.9.2018 19:30
понедельник 15.10.2018 19:30
вторник 23.10.2018 19:30
пятница 2.11.2018 19:30
среда 21.11.2018 19:30
среда 30.1.2019 19:30
пятница 1.2.2019 19:30
понедельник 18.2.2019 19:30
вторник 5.3.2019 19:30
вторник 19.3.2019 19:30
пятница 12.4.2019 19:30
среда 1.5.2019 19:30
среда 22.5.2019 19:30
пятница 7.6.2019 19:30
пятница 14.6.2019 19:30
вторник 17.9.2019 19:30
четверг 3.10.2019 19:30
понедельник 11.11.2019 19:30
четверг 28.11.2019 19:30

Стидия Игрек (Praha)

(Jazz klub Tvrz: The Bohemia After Dark Project)

(Jazz klub Tvrz: The Bohemia After Dark Project)

четверг 28.11.2019 20:00

(Praha)

(Adrian T. Bell)

четверг 28.11.2019 20:30

Малостранска беседа (Praha)

(Jazz Caravan)

четверг 9.5.2019 21:15
среда 19.6.2019 21:15
пятница 21.6.2019 21:15
вторник 6.8.2019 21:15
суббота 31.8.2019 21:15
четверг 28.11.2019 21:15

«Джазз-Республик» (Praha)

(Vánoce za starých časů)

пятница 29.11.2019  - среда 1.1.2020

Ботанический сад природоведческого факультета Карлова университета в Праге (Praha)

(Lampionový průvod)

пятница 29.11.2019 16:00

(Praha)

(Trollové mezi námi)

понедельник 10.12.2018 19:00
пятница 28.12.2018 19:00
понедельник 14.1.2019 19:00
вторник 12.2.2019 19:00
суббота 30.3.2019 20:00
среда 24.4.2019 19:00
вторник 7.5.2019 19:00
понедельник 30.9.2019 19:00
понедельник 21.10.2019 19:00
пятница 29.11.2019 19:00

Швандов театр на Смихове (Praha)

(S Pydlou v zádech)

понедельник 18.1.2016 19:00
четверг 17.3.2016 19:00
пятница 30.9.2016 19:00
понедельник 17.10.2016 19:00
вторник 28.3.2017 19:00
среда 24.5.2017 19:00
четверг 26.10.2017 19:00
понедельник 9.4.2018 19:00
понедельник 12.11.2018 19:00
пятница 29.11.2019 19:00

Театр У пожарных (Praha)

(Kdo je tady ředitel?)

суббота 25.4.2009 19:00
пятница 4.2.2011 19:00
пятница 3.6.2011 19:00
четверг 16.6.2011 19:00
четверг 24.5.2012 19:00
среда 6.11.2013
понедельник 21.3.2016 19:00
понедельник 4.4.2016 19:00
суббота 16.4.2016 19:00
четверг 5.5.2016 19:00
вторник 10.5.2016 19:00
вторник 31.5.2016 19:00
пятница 10.6.2016 19:00
суббота 17.9.2016 19:00
понедельник 3.10.2016 19:00
среда 19.10.2016 19:00
пятница 18.11.2016 19:00
суббота 3.12.2016 19:00
среда 28.12.2016 19:00
суббота 14.1.2017 19:00
пятница 3.2.2017 19:00
вторник 7.2.2017 19:00
пятница 3.3.2017 19:00
четверг 9.3.2017 19:00
суббота 25.3.2017 19:00
пятница 7.4.2017 19:00
понедельник 10.4.2017 19:00
суббота 22.4.2017 19:00
четверг 27.4.2017 19:00
пятница 5.5.2017 19:00
суббота 20.5.2017 19:00
пятница 2.6.2017 19:00
четверг 28.9.2017 19:00
пятница 6.10.2017 19:00
четверг 26.10.2017 19:00
среда 1.11.2017 19:00
понедельник 20.11.2017 19:00
среда 29.11.2017 19:00
четверг 14.12.2017 19:00
четверг 28.12.2017 19:00
вторник 9.1.2018 19:00
понедельник 15.1.2018 19:00
пятница 26.1.2018 19:00
четверг 15.2.2018 19:00
понедельник 19.2.2018 19:00
суббота 24.2.2018 19:00
суббота 24.3.2018 19:00
вторник 10.4.2018 19:00
суббота 21.4.2018 19:00
пятница 18.5.2018 19:00
суббота 19.5.2018 19:00
суббота 15.12.2018 19:00
пятница 28.12.2018 19:00
вторник 8.1.2019 19:00
четверг 10.1.2019 19:00
четверг 17.1.2019 19:00
суббота 16.2.2019 19:00
четверг 21.2.2019 19:00
понедельник 25.3.2019 19:00
суббота 13.4.2019 19:00
среда 24.4.2019 19:00
понедельник 29.4.2019 19:00
четверг 9.5.2019 19:00
суббота 18.5.2019 19:00
суббота 8.6.2019 19:00
понедельник 23.9.2019 19:00
пятница 4.10.2019 19:00
пятница 29.11.2019 19:00

Швандов театр на Смихове (Praha)

(Hämatom Support: Booters)

пятница 29.11.2019 19:00

Нова Хмелнице (Praha)

(Něžná je noc)

суббота 5.11.2011 20:30
суббота 24.3.2012 20:30
суббота 31.3.2012 20:30
суббота 21.4.2012 20:30
суббота 1.12.2012 20:30
суббота 8.12.2012 20:30
суббота 9.2.2013 20:30
суббота 9.3.2013 20:30
суббота 16.3.2013 20:30
суббота 18.5.2013 19:30
суббота 30.11.2013 20:30
пятница 6.12.2013 20:30
суббота 25.1.2014 20:30
суббота 22.2.2014 20:30
суббота 15.3.2014 20:30
суббота 12.4.2014 20:30
вторник 27.5.2014 20:30
суббота 11.10.2014 20:30
суббота 22.11.2014 20:30
суббота 29.11.2014 20:30
среда 14.1.2015 19:30
суббота 24.1.2015 20:30
суббота 14.2.2015 20:30
суббота 21.3.2015 20:30
суббота 11.4.2015 20:30
суббота 23.5.2015 20:30
суббота 10.10.2015 20:30
суббота 28.11.2015 20:30
суббота 5.12.2015 20:30
суббота 16.1.2016 20:30
суббота 23.1.2016 20:30
среда 27.4.2016 19:30
суббота 26.11.2016 20:30
суббота 3.12.2016 20:30
суббота 21.1.2017 20:30
суббота 4.2.2017 20:30
вторник 21.3.2017 19:30
суббота 8.4.2017 19:30
суббота 11.11.2017 19:30
суббота 2.12.2017 19:30
воскресенье 28.1.2018 19:30
суббота 10.2.2018 19:30
суббота 10.3.2018 19:30
среда 21.3.2018 19:30
суббота 13.10.2018 19:30
понедельник 5.11.2018 19:30
суббота 24.11.2018 19:30
вторник 27.11.2018 19:30
суббота 1.12.2018 19:30
среда 20.2.2019 19:30
суббота 23.2.2019 19:30
среда 6.3.2019 19:30
понедельник 25.3.2019 19:30
среда 17.4.2019 19:30
четверг 14.11.2019 19:30
пятница 29.11.2019 19:30

Театр v Celetné (Praha)

(Na fašírky mi nesahaj)

воскресенье 6.4.2014 19:00
воскресенье 22.2.2015 17:00
понедельник 13.6.2016 19:00
суббота 27.10.2018 19:30
воскресенье 28.10.2018 20:30
пятница 23.11.2018 19:30
суббота 24.11.2018 19:30
суббота 8.12.2018 19:30
воскресенье 9.12.2018 19:30
среда 23.1.2019 19:30
суббота 16.2.2019 19:30
воскресенье 17.2.2019 19:30
суббота 23.3.2019 19:30
воскресенье 24.3.2019 19:30
среда 3.4.2019 20:00
воскресенье 26.5.2019 19:30
суббота 19.10.2019 19:30
четверг 28.11.2019 19:30
пятница 29.11.2019 19:30

(Praha)

(Parov Stelar)

пятница 29.11.2019 20:00

Типспорт Арена (Praha)

(Sametová simulace: Federál)

среда 27.11.2019 20:00
пятница 29.11.2019 20:00

Новое здание Национального музея (Praha)

(Rozmarné léto)

пятница 21.6.2019 11:00
воскресенье 23.6.2019 20:00
понедельник 16.9.2019 20:00
суббота 5.10.2019 20:00
понедельник 21.10.2019 20:00
пятница 29.11.2019 20:00

Виола (Praha)

(Cadillac - rock and roll)

пятница 29.11.2019 20:00

Гоффманов двор (Praha)

Рождественские ярмарки на Вацлавской площади

суббота 26.11.2016  - пятница 6.1.2017
суббота 2.12.2017  - 6.1.2018
суббота 1.12.2018  - воскресенье 6.1.2019
суббота 30.11.2019  - понедельник 6.1.2020

Václavské náměstí (Praha)
В нижней части Вацлавской площади туристов и гостей города ждут палатки рождественской ярмарки. Традиционный ассортимент приближающего Рождества представлен...

(Dřevo, dřívko, dřevíčko)

суббота 30.11.2019  - воскресенье 2.2.2020

Хвалски замок (Praha)

(Jihočeské betlémy)

суббота 30.11.2019  - воскресенье 2.2.2020

Хвалски замок (Praha)

(Vánoční trhy na Andělu 2019)

суббота 30.11.2019  - понедельник 23.12.2019

Nádražní (Praha)

(Vánoční ohlédnutí 2019)

(Vánoční ohlédnutí 2019)

суббота 30.11.2019  - четверг 2.1.2020

Вифлеемская часовня (Praha)

(PBFest - Pražský Festival Piva)

пятница 29.11.2019
суббота 30.11.2019

Праговка (Praha)

Рождественские торги на Староместской площади

суббота 30.11.2019  - понедельник 6.1.2020

Staroměstské náměstí (Praha)
Самая веселая и нарядная городская рождественская и новогодняя ярмарка проходит в Праге на Староместской площади. В историческом сердце города, среди красивейших...

(Farmářské trhy na Kulaťáku)

суббота 12.3.2016 8:00
суббота 19.3.2016 8:00
суббота 26.3.2016 8:00
суббота 2.4.2016 8:00
суббота 9.4.2016 8:00
суббота 16.4.2016 8:00
суббота 23.4.2016 8:00
суббота 30.4.2016 8:00
суббота 7.5.2016 8:00
суббота 14.5.2016 8:00
суббота 21.5.2016 8:00
суббота 28.5.2016 8:00
суббота 4.6.2016 8:00
суббота 18.6.2016 8:00
суббота 25.6.2016 8:00
суббота 2.7.2016 8:00
суббота 9.7.2016 8:00
суббота 16.7.2016 8:00
суббота 23.7.2016 8:00
суббота 30.7.2016 8:00
суббота 6.8.2016 8:00
суббота 13.8.2016 8:00
суббота 8.10.2016 8:00
суббота 15.10.2016 8:00
суббота 22.10.2016 8:00
суббота 29.10.2016 8:00
суббота 5.11.2016 8:00
суббота 12.11.2016 8:00
суббота 19.11.2016 8:00
суббота 4.3.2017 8:00
суббота 11.3.2017 8:00
суббота 18.3.2017 8:00
суббота 25.3.2017 8:00
суббота 1.4.2017 8:00
суббота 8.4.2017 8:00
суббота 15.4.2017 8:00
суббота 22.4.2017 8:00
суббота 29.4.2017 8:00
суббота 3.6.2017 8:00
суббота 10.6.2017 8:00
суббота 17.6.2017 8:00
суббота 24.6.2017 8:00
суббота 1.7.2017 8:00
суббота 8.7.2017 8:00
суббота 15.7.2017 8:00
суббота 22.7.2017 8:00
суббота 29.7.2017 8:00
суббота 5.8.2017 8:00
суббота 12.8.2017 8:00
суббота 19.8.2017 8:00
суббота 26.8.2017 8:00
суббота 9.9.2017 8:00
суббота 16.9.2017 8:00
суббота 23.9.2017 8:00
суббота 30.9.2017 8:00
суббота 7.10.2017 8:00
суббота 25.11.2017 8:00
суббота 3.3.2018 8:00
суббота 10.3.2018 8:00
суббота 17.3.2018 8:00
суббота 24.3.2018 8:00
суббота 31.3.2018 8:00
суббота 7.4.2018 8:00
суббота 14.4.2018 8:00
суббота 21.4.2018 8:00
суббота 28.4.2018 8:00
суббота 5.5.2018 8:00
суббота 9.6.2018 8:00
суббота 16.6.2018 8:00
суббота 23.6.2018 8:00
суббота 30.6.2018 8:00
суббота 7.7.2018 8:00
суббота 14.7.2018 8:30
суббота 21.7.2018 8:30
суббота 28.7.2018 8:30
суббота 4.8.2018 8:30
четверг 13.9.2018 8:00
суббота 15.9.2018 8:00
суббота 22.9.2018 8:00
суббота 29.9.2018 8:00
суббота 6.10.2018 8:00
суббота 13.10.2018 8:00
суббота 20.10.2018 8:00
суббота 27.10.2018 8:00
суббота 3.11.2018 8:00
суббота 10.11.2018 8:00
суббота 17.11.2018 8:00
суббота 24.11.2018 8:00
суббота 1.12.2018 8:00
суббота 8.12.2018 8:00
суббота 15.12.2018 8:00
суббота 2.3.2019 8:00
суббота 9.3.2019 8:30
суббота 16.3.2019 8:00
суббота 23.3.2019 8:00
суббота 30.3.2019 9:30
суббота 6.4.2019 8:00
суббота 13.4.2019 8:00
суббота 20.4.2019 8:00
суббота 27.4.2019 8:00
суббота 4.5.2019 8:00
суббота 11.5.2019 8:00
суббота 18.5.2019 8:00
суббота 1.6.2019 8:00
суббота 8.6.2019 8:00
суббота 15.6.2019 8:00
суббота 22.6.2019 8:00
суббота 29.6.2019 8:00
суббота 6.7.2019 8:00
суббота 13.7.2019 8:00
суббота 20.7.2019 8:00
суббота 27.7.2019 8:00
суббота 3.8.2019 8:00
суббота 10.8.2019 8:00
суббота 17.8.2019 8:00
суббота 24.8.2019 8:00
суббота 31.8.2019 8:00
суббота 7.9.2019 8:00
суббота 14.9.2019 8:00
суббота 21.9.2019 8:00
суббота 28.9.2019 8:00
суббота 5.10.2019 8:00
суббота 12.10.2019 8:00
суббота 19.10.2019 8:00
суббота 26.10.2019 8:00
суббота 2.11.2019 8:00
суббота 9.11.2019 8:00
суббота 16.11.2019 8:00
суббота 23.11.2019 8:00
суббота 30.11.2019 8:00

Vítězné náměstí (Praha)

(Za lékařskými památkami na Hradčany a Malou Stranu)

суббота 30.11.2019 10:00

Страговский монастырь (Praha)

(Adventní dílny)

суббота 30.11.2019 10:00

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

Старочешская ярмарка ко дню святого Николая

суббота 26.11.2016
суббота 2.12.2017 10:00
суббота 1.12.2018 10:00
суббота 30.11.2019 10:00

Тоулцув двур (Praha)
Традиционное мероприятие, где всем желающим предоставляется возможность приобрести подарки к предстоящему Рождеству, наблюдать за работой и купить товары...

(Prostě žába)

суббота 30.11.2019 10:30

Театр v Celetné (Praha)

(Libozvuky)

воскресенье 20.3.2016 15:00
воскресенье 24.4.2016 15:00
пятница 18.11.2016 18:00
суббота 19.11.2016 10:00
воскресенье 8.1.2017 15:00
понедельник 9.1.2017 9:30
воскресенье 29.1.2017 15:00
вторник 31.1.2017 9:30
среда 1.2.2017 9:30
суббота 25.2.2017 15:00
среда 8.3.2017 9:30
воскресенье 9.4.2017 15:00
понедельник 10.4.2017 9:30
понедельник 29.5.2017 9:30
вторник 30.5.2017 9:30
воскресенье 29.10.2017 16:00
воскресенье 12.11.2017 11:00
вторник 14.11.2017 9:30
среда 15.11.2017 9:30
среда 6.12.2017 9:30
четверг 7.12.2017 9:30
воскресенье 21.1.2018 15:00
суббота 24.2.2018 15:00
воскресенье 4.3.2018 11:00
суббота 21.4.2018 15:00
среда 23.5.2018 9:30
четверг 24.5.2018 9:30
среда 20.6.2018 9:30
воскресенье 21.10.2018 15:00
воскресенье 25.11.2018 11:00
суббота 15.12.2018 11:00
суббота 15.12.2018 15:00
воскресенье 13.1.2019 11:00
воскресенье 24.2.2019 15:00
воскресенье 17.3.2019 11:00
вторник 19.3.2019 9:30
среда 20.3.2019 9:30
воскресенье 28.4.2019 15:00
понедельник 29.4.2019 9:30
вторник 30.4.2019 9:30
понедельник 17.6.2019 9:30
воскресенье 20.10.2019 15:00
суббота 30.11.2019 11:00

Театр Minor (Praha)

(Herecký kurz pro neherce)

суббота 15.10.2016 10:00
суббота 17.12.2016 10:00
суббота 21.1.2017 10:00
суббота 18.2.2017 10:00
суббота 1.4.2017 10:00
суббота 20.5.2017 19:00
суббота 7.10.2017 10:00
суббота 9.12.2017 10:00
суббота 16.12.2017 10:00
суббота 13.1.2018 19:00
суббота 24.3.2018 10:00
суббота 21.4.2018 10:00
суббота 5.5.2018 10:00
суббота 26.1.2019 12:00
суббота 16.2.2019 12:00
суббота 2.3.2019 10:00
суббота 6.4.2019 10:00
суббота 4.5.2019 10:00
суббота 26.10.2019 12:00
суббота 30.11.2019 11:00

Театр ABC (Praha)

(Aspoň na víkend si připomeň sametovou revoluci)

суббота 30.11.2019 11:00

Новое здание Национального музея (Praha)

(Adventní dílny v zoo)

воскресенье 20.11.2016
воскресенье 27.11.2016
воскресенье 26.11.2017
воскресенье 26.11.2017 11:00
воскресенье 3.12.2017
воскресенье 3.12.2017 11:00
воскресенье 25.11.2018
воскресенье 25.11.2018 11:00
воскресенье 2.12.2018
воскресенье 2.12.2018 11:00
суббота 30.11.2019 11:00 - 30.11.2019

Пражский зоопарк (Praha)

(Mezinárodní festival outdoorových filmů)

(Mezinárodní festival outdoorových filmů)

пятница 29.11.2019 15:00
суббота 30.11.2019 14:00

(Praha)

(Kostel sv. Bartoloměje)

суббота 30.11.2019 14:00

Костел св. Бартоломея (Praha)

(Kubula a Kuba Kubikula)

(Kubula a Kuba Kubikula)

четверг 19.3.2015 10:00
четверг 19.3.2015 14:15
суббота 21.3.2015 15:00
понедельник 30.3.2015 10:00
вторник 14.4.2015 10:00
среда 6.5.2015 10:00
вторник 2.6.2015 10:00
суббота 24.10.2015 15:00
пятница 20.11.2015 10:00
среда 9.12.2015 10:00
среда 9.12.2015 14:15
понедельник 28.12.2015 15:00
четверг 28.1.2016 10:00
суббота 13.2.2016 15:00
понедельник 15.2.2016 10:00
суббота 19.3.2016 15:00
четверг 14.4.2016 10:00
понедельник 26.9.2016 10:00
суббота 3.12.2016 15:00
четверг 19.9.2019 15:00
воскресенье 22.9.2019 10:00
среда 25.9.2019 10:00
суббота 19.10.2019 15:00
суббота 30.11.2019 15:00

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

(Kytice)

четверг 7.4.2016 19:00
суббота 30.4.2016 16:00
вторник 24.5.2016 19:00
вторник 14.6.2016 19:00
среда 14.9.2016 19:00
вторник 11.10.2016 19:00
вторник 25.10.2016 19:00
пятница 4.11.2016 19:00
пятница 25.11.2016 19:00
четверг 1.12.2016 19:00
среда 8.2.2017 19:00
суббота 11.2.2017 16:00
пятница 17.2.2017 19:00
среда 1.3.2017 19:00
суббота 11.3.2017 16:00
четверг 23.3.2017 19:00
среда 20.9.2017 19:00
понедельник 2.10.2017 19:00
среда 11.10.2017 19:00
среда 18.10.2017 19:00
пятница 27.10.2017 19:00
среда 1.11.2017 19:00
среда 8.11.2017 19:00
среда 17.1.2018 19:00
четверг 25.1.2018 19:00
среда 7.2.2018 19:00
четверг 22.2.2018 19:00
четверг 1.3.2018 19:00
четверг 15.3.2018 19:00
воскресенье 25.3.2018 15:00
среда 11.4.2018 19:00
среда 23.5.2018 19:00
четверг 24.5.2018 19:00
вторник 2.10.2018 19:00
среда 3.10.2018 19:00
четверг 4.10.2018 19:00
среда 7.11.2018 19:00
пятница 30.11.2018 19:00
понедельник 3.12.2018 19:00
вторник 4.12.2018 19:00
среда 5.12.2018 19:00
четверг 7.2.2019 19:00
среда 13.2.2019 19:00
суббота 23.2.2019 16:00
среда 27.2.2019 19:00
среда 20.3.2019 19:00
четверг 28.3.2019 20:00
суббота 30.3.2019 17:00
четверг 11.4.2019 19:00
среда 17.4.2019 19:00
среда 15.5.2019 19:00
вторник 4.6.2019 19:00
среда 19.6.2019 19:00
пятница 27.9.2019 19:00
пятница 11.10.2019 19:00
среда 23.10.2019 19:00
суббота 30.11.2019 16:00

Семафор (Praha)

(Úča musí pryč!)

воскресенье 30.9.2018 19:30
воскресенье 14.10.2018 17:00
суббота 3.11.2018 18:00
суббота 10.11.2018 17:00
суббота 8.12.2018 19:30
воскресенье 13.1.2019 16:00
воскресенье 20.1.2019 17:00
суббота 2.2.2019 17:00
суббота 2.3.2019 17:00
воскресенье 31.3.2019 16:00
воскресенье 14.4.2019 19:30
суббота 11.5.2019 17:00
четверг 6.6.2019 19:30
четверг 12.9.2019 19:30
суббота 12.10.2019 17:00
суббота 30.11.2019 16:00

Театр "Мана" (Praha)

(Gala Concert In Mirror Chapel)

суббота 10.8.2019 20:00
понедельник 12.8.2019 20:00
суббота 17.8.2019 20:00
понедельник 19.8.2019 20:00
суббота 24.8.2019 20:00
понедельник 26.8.2019 20:00
суббота 7.9.2019 20:00
понедельник 9.9.2019 20:00
суббота 14.9.2019 20:00
понедельник 16.9.2019 20:00
суббота 21.9.2019 20:00
понедельник 23.9.2019 20:00
суббота 28.9.2019 20:00
понедельник 30.9.2019 20:00
суббота 5.10.2019 20:00
понедельник 7.10.2019 20:00
понедельник 14.10.2019 20:00
суббота 19.10.2019 20:00
понедельник 21.10.2019 20:00
суббота 26.10.2019 20:00
понедельник 28.10.2019 21:00
пятница 1.11.2019 19:00
суббота 2.11.2019 19:00
понедельник 4.11.2019 17:00
среда 6.11.2019 17:00
пятница 8.11.2019 17:00
воскресенье 10.11.2019 17:00
вторник 12.11.2019 17:00
четверг 14.11.2019 17:00
суббота 16.11.2019 17:00
понедельник 18.11.2019 17:00
среда 20.11.2019 17:00
пятница 22.11.2019 17:00
воскресенье 24.11.2019 17:00
вторник 26.11.2019 17:00
четверг 28.11.2019 17:00
суббота 30.11.2019 17:00

Клементинум - строительный комплекс (Praha)

(The best of Czech and world music)

суббота 14.3.2015 17:00
суббота 21.3.2015 17:00
суббота 28.3.2015 18:00
понедельник 6.4.2015 18:00
понедельник 13.4.2015 18:00
пятница 17.4.2015 18:00
понедельник 20.4.2015 18:00
пятница 24.4.2015 18:00
понедельник 27.4.2015 18:00
пятница 1.5.2015 18:00
понедельник 4.5.2015 18:00
пятница 8.5.2015 18:00
понедельник 11.5.2015 18:00
пятница 15.5.2015 18:00
понедельник 18.5.2015 18:00
пятница 22.5.2015 18:00
понедельник 25.5.2015 18:00
пятница 29.5.2015 18:00
понедельник 1.6.2015 18:00
пятница 5.6.2015 18:00
понедельник 8.6.2015 18:00
пятница 12.6.2015 18:00
понедельник 15.6.2015 18:00
пятница 19.6.2015 18:00
понедельник 22.6.2015 18:00
пятница 26.6.2015 18:00
понедельник 29.6.2015 18:00
пятница 3.7.2015 18:00
пятница 10.7.2015 18:00
понедельник 13.7.2015 18:00
пятница 17.7.2015 18:00
понедельник 20.7.2015 18:00
пятница 24.7.2015 18:00
понедельник 27.7.2015 18:00
пятница 31.7.2015 18:00
понедельник 3.8.2015 18:00
пятница 7.8.2015 18:00
понедельник 10.8.2015 18:00
пятница 14.8.2015 18:00
понедельник 17.8.2015 18:00
пятница 21.8.2015 18:00
понедельник 24.8.2015 18:00
пятница 28.8.2015 18:00
понедельник 31.8.2015 18:00
пятница 4.9.2015 18:00
понедельник 7.9.2015 18:00
пятница 11.9.2015 18:00
понедельник 14.9.2015 18:00
пятница 18.9.2015 18:00
понедельник 21.9.2015 18:00
пятница 25.9.2015 18:00
понедельник 28.9.2015 18:00
пятница 2.10.2015 18:00
понедельник 5.10.2015 18:00
пятница 9.10.2015 18:00
понедельник 12.10.2015 18:00
пятница 16.10.2015 18:00
понедельник 19.10.2015 18:00
пятница 23.10.2015 18:00
понедельник 26.10.2015 19:00
пятница 30.10.2015 18:00
суббота 7.11.2015 17:00
суббота 14.11.2015 17:00
суббота 21.11.2015 17:00
суббота 28.11.2015 17:00
суббота 5.12.2015 17:00
суббота 12.12.2015 17:00
суббота 19.12.2015 17:00
четверг 24.12.2015 19:00
суббота 26.12.2015 17:00
четверг 31.12.2015 19:00
суббота 2.1.2016 17:00
суббота 9.1.2016 17:00
суббота 16.1.2016 17:00
суббота 23.1.2016 17:00
суббота 30.1.2016 17:00
суббота 6.2.2016 17:00
суббота 13.2.2016 17:00
суббота 20.2.2016 17:00
суббота 27.2.2016 17:00
суббота 5.3.2016 17:00
суббота 12.3.2016 17:00
суббота 19.3.2016 17:00
суббота 26.3.2016 17:00
суббота 2.4.2016 18:00
суббота 9.4.2016 18:00
суббота 16.4.2016 18:00
суббота 23.4.2016 18:00
суббота 30.4.2016 18:00
понедельник 2.5.2016 18:00
суббота 7.5.2016 18:00
понедельник 9.5.2016 18:00
суббота 14.5.2016 18:00
понедельник 16.5.2016 18:00
суббота 21.5.2016 18:00
понедельник 23.5.2016 18:00
суббота 28.5.2016 18:00
понедельник 30.5.2016 18:00
суббота 4.6.2016 18:00
суббота 11.6.2016 18:00
суббота 18.6.2016 18:00
суббота 25.6.2016 18:00
суббота 2.7.2016 18:00
понедельник 4.7.2016 18:00
суббота 9.7.2016 18:00
понедельник 11.7.2016 18:00
суббота 16.7.2016 18:00
понедельник 18.7.2016 18:00
суббота 23.7.2016 18:00
понедельник 25.7.2016 18:00
суббота 30.7.2016 18:00
понедельник 1.8.2016 18:00
суббота 6.8.2016 18:00
понедельник 8.8.2016 18:00
суббота 13.8.2016 18:00
понедельник 15.8.2016 18:00
суббота 20.8.2016 18:00
понедельник 22.8.2016 18:00
суббота 27.8.2016 18:00
понедельник 29.8.2016 18:00
понедельник 5.9.2016 18:00
суббота 10.9.2016 18:00
понедельник 12.9.2016 18:00
суббота 17.9.2016 18:00
понедельник 19.9.2016 18:00
суббота 24.9.2016 18:00
понедельник 26.9.2016 18:00
суббота 1.10.2016 18:00
понедельник 3.10.2016 18:00
суббота 8.10.2016 18:00
понедельник 10.10.2016 18:00
суббота 15.10.2016 18:00
понедельник 17.10.2016 18:00
пятница 21.10.2016 18:00
пятница 28.10.2016 18:00
суббота 5.11.2016 17:00
понедельник 7.11.2016 17:00
суббота 12.11.2016 17:00
понедельник 14.11.2016 17:00
суббота 19.11.2016 17:00
понедельник 21.11.2016 17:00
суббота 26.11.2016 17:00
понедельник 28.11.2016 17:00
суббота 3.12.2016 17:00
суббота 10.12.2016 17:00
суббота 17.12.2016 17:00
суббота 24.12.2016 18:30
понедельник 26.12.2016 17:00
среда 28.12.2016 17:00
суббота 31.12.2016 18:30
понедельник 2.1.2017 17:00
суббота 7.1.2017 18:30
суббота 14.1.2017 17:00
суббота 21.1.2017 17:00
суббота 28.1.2017 17:00
суббота 4.2.2017 17:00
суббота 11.2.2017 17:00
суббота 18.2.2017 17:00
суббота 25.2.2017 17:00
суббота 4.3.2017 17:00
суббота 11.3.2017 17:00
суббота 18.3.2017 17:00
суббота 25.3.2017 17:00
суббота 1.4.2017 18:00
понедельник 3.4.2017 18:00
суббота 8.4.2017 18:00
понедельник 10.4.2017 18:00
суббота 15.4.2017 18:00
понедельник 17.4.2017 18:00
суббота 22.4.2017 18:00
понедельник 24.4.2017 18:00
суббота 29.4.2017 18:00
понедельник 1.5.2017 18:00
суббота 6.5.2017 18:00
понедельник 8.5.2017 18:00
суббота 13.5.2017 18:00
понедельник 15.5.2017 18:00
суббота 20.5.2017 18:00
понедельник 22.5.2017 18:00
суббота 27.5.2017 18:00
понедельник 29.5.2017 18:00
суббота 3.6.2017 18:00
понедельник 5.6.2017 18:00
суббота 10.6.2017 18:00
понедельник 12.6.2017 18:00
суббота 17.6.2017 18:00
понедельник 19.6.2017 18:00
суббота 24.6.2017 18:00
понедельник 26.6.2017 18:00
суббота 1.7.2017 18:00
понедельник 3.7.2017 18:00
суббота 8.7.2017 18:00
понедельник 10.7.2017 18:00
суббота 15.7.2017 18:00
понедельник 17.7.2017 18:00
суббота 22.7.2017 18:00
понедельник 24.7.2017 18:00
суббота 29.7.2017 18:00
понедельник 31.7.2017 18:00
суббота 5.8.2017 18:00
понедельник 7.8.2017 18:00
суббота 12.8.2017 18:00
понедельник 14.8.2017 18:00
суббота 19.8.2017 18:00
понедельник 21.8.2017 18:00
суббота 26.8.2017 18:00
понедельник 28.8.2017 18:00
суббота 2.9.2017 18:00
понедельник 4.9.2017 18:00
суббота 9.9.2017 18:00
понедельник 11.9.2017 18:00
суббота 16.9.2017 18:00
понедельник 18.9.2017 18:00
суббота 23.9.2017 18:00
понедельник 25.9.2017 18:00
суббота 30.9.2017 18:00
понедельник 2.10.2017 18:00
суббота 7.10.2017 18:00
понедельник 9.10.2017 18:00
суббота 14.10.2017 18:00
понедельник 16.10.2017 18:00
суббота 21.10.2017 18:00
понедельник 23.10.2017 18:00
суббота 28.10.2017 18:00
понедельник 30.10.2017 18:00
суббота 4.11.2017 17:00
понедельник 6.11.2017 17:00
суббота 11.11.2017 17:00
понедельник 13.11.2017 17:00
суббота 18.11.2017 17:00
понедельник 20.11.2017 17:00
суббота 25.11.2017 17:00
понедельник 27.11.2017 17:00
вторник 26.12.2017 17:00
четверг 28.12.2017 17:00
воскресенье 31.12.2017 17:00
вторник 2.1.2018 17:00
суббота 13.1.2018 17:00
суббота 20.1.2018 17:00
суббота 27.1.2018 17:00
суббота 3.2.2018 17:00
суббота 10.2.2018 17:00
суббота 17.2.2018 17:00
суббота 24.2.2018 17:00
суббота 3.3.2018 17:00
суббота 10.3.2018 17:00
суббота 17.3.2018 17:00
суббота 24.3.2018 17:00
суббота 31.3.2018 17:00
понедельник 2.4.2018 18:00
суббота 7.4.2018 18:00
суббота 14.4.2018 17:00
понедельник 16.4.2018 17:00
суббота 21.4.2018 17:00
понедельник 23.4.2018 17:00
суббота 28.4.2018 17:00
понедельник 30.4.2018 17:00
понедельник 7.5.2018 18:00
суббота 12.5.2018 18:00
понедельник 14.5.2018 18:00
суббота 19.5.2018 18:00
понедельник 21.5.2018 18:00
суббота 26.5.2018 18:00
понедельник 28.5.2018 18:00
суббота 2.6.2018 18:00
понедельник 4.6.2018 18:00
суббота 9.6.2018 18:00
понедельник 11.6.2018 18:00
суббота 16.6.2018 18:00
понедельник 18.6.2018 18:00
суббота 23.6.2018 18:00
понедельник 25.6.2018 18:00
суббота 30.6.2018 18:00
понедельник 2.7.2018 18:00
суббота 7.7.2018 18:00
понедельник 9.7.2018 18:00
суббота 14.7.2018 18:00
понедельник 16.7.2018 18:00
суббота 21.7.2018 18:00
понедельник 23.7.2018 18:00
суббота 28.7.2018 18:00
понедельник 30.7.2018 18:00
суббота 4.8.2018 18:00
понедельник 6.8.2018 18:00
суббота 11.8.2018 18:00
понедельник 13.8.2018 18:00
суббота 18.8.2018 18:00
понедельник 20.8.2018 18:00
суббота 25.8.2018 18:00
понедельник 27.8.2018 18:00
суббота 1.9.2018 18:00
понедельник 3.9.2018 18:00
суббота 8.9.2018 18:00
понедельник 10.9.2018 18:00
суббота 15.9.2018 18:00
понедельник 17.9.2018 18:00
суббота 22.9.2018 18:00
понедельник 24.9.2018 18:00
суббота 29.9.2018 18:00
суббота 9.2.2019 17:00
суббота 16.2.2019 17:00
суббота 23.2.2019 17:00
суббота 2.3.2019 17:00
суббота 2.3.2019 18:00
понедельник 4.3.2019 18:00
суббота 9.3.2019 17:00
суббота 9.3.2019 18:00
понедельник 11.3.2019 18:00
суббота 16.3.2019 17:00
суббота 16.3.2019 18:00
понедельник 18.3.2019 18:00
суббота 23.3.2019 17:00
суббота 23.3.2019 18:00
понедельник 25.3.2019 18:00
суббота 30.3.2019 18:00
суббота 30.3.2019 19:00
понедельник 1.4.2019 18:00
суббота 6.4.2019 18:00
понедельник 8.4.2019 18:00
суббота 13.4.2019 18:00
понедельник 15.4.2019 18:00
суббота 20.4.2019 18:00
воскресенье 21.4.2019 17:30
понедельник 22.4.2019 18:00
суббота 27.4.2019 18:00
понедельник 29.4.2019 18:00
суббота 4.5.2019 18:00
понедельник 6.5.2019 18:00
суббота 11.5.2019 18:00
понедельник 13.5.2019 18:00
суббота 18.5.2019 18:00
понедельник 20.5.2019 18:00
суббота 25.5.2019 18:00
понедельник 27.5.2019 18:00
суббота 1.6.2019 18:00
понедельник 3.6.2019 18:00
суббота 8.6.2019 18:00
понедельник 10.6.2019 18:00
суббота 15.6.2019 18:00
понедельник 17.6.2019 18:00
суббота 22.6.2019 18:00
понедельник 24.6.2019 18:00
суббота 29.6.2019 18:00
понедельник 1.7.2019 18:00
суббота 6.7.2019 18:00
понедельник 8.7.2019 18:00
суббота 13.7.2019 18:00
понедельник 15.7.2019 18:00
суббота 20.7.2019 18:00
понедельник 22.7.2019 18:00
суббота 27.7.2019 18:00
понедельник 29.7.2019 18:00
суббота 3.8.2019 18:00
понедельник 5.8.2019 18:00
суббота 10.8.2019 18:00
понедельник 12.8.2019 18:00
суббота 17.8.2019 18:00
понедельник 19.8.2019 18:00
суббота 24.8.2019 18:00
понедельник 26.8.2019 18:00
суббота 31.8.2019 18:00
понедельник 2.9.2019 18:00
суббота 7.9.2019 18:00
понедельник 9.9.2019 18:00
суббота 14.9.2019 18:00
понедельник 16.9.2019 18:00
суббота 21.9.2019 18:00
понедельник 23.9.2019 18:00
суббота 28.9.2019 18:00
понедельник 30.9.2019 18:00
суббота 5.10.2019 18:00
понедельник 7.10.2019 18:00
суббота 12.10.2019 18:00
понедельник 14.10.2019 18:00
суббота 19.10.2019 18:00
понедельник 21.10.2019 18:00
суббота 26.10.2019 18:00
понедельник 28.10.2019 19:00
суббота 2.11.2019 17:00
суббота 9.11.2019 17:00
суббота 16.11.2019 17:00
суббота 23.11.2019 17:00
суббота 30.11.2019 17:00

(Praha)

(Večerní prohlídky po Zoo Praha)

суббота 6.8.2016 21:00
суббота 13.8.2016 21:00
суббота 20.8.2016 21:00
суббота 27.8.2016 21:00
суббота 3.9.2016 20:00
суббота 10.9.2016 20:00
суббота 17.9.2016 20:00
суббота 24.9.2016 20:00
пятница 6.1.2017 17:00
суббота 7.1.2017 17:00
пятница 13.1.2017 17:00
суббота 14.1.2017 17:00
пятница 20.1.2017 17:00
суббота 21.1.2017 17:00
пятница 27.1.2017 17:00
суббота 28.1.2017 17:00
пятница 12.1.2018 17:00
суббота 13.1.2018 17:00
суббота 20.1.2018 17:00
воскресенье 21.1.2018 17:00
суббота 27.1.2018 17:00
воскресенье 28.1.2018 17:00
суббота 12.1.2019 17:00
пятница 29.3.2019 19:00
пятница 5.4.2019 19:00
пятница 12.4.2019 19:00
пятница 19.4.2019 19:00
суббота 20.4.2019 19:00
пятница 26.4.2019 19:00
среда 1.5.2019 19:00
пятница 3.5.2019 19:00
среда 8.5.2019 19:00
пятница 10.5.2019 19:00
среда 15.5.2019 19:00
пятница 17.5.2019 19:00
пятница 7.6.2019 21:00
пятница 14.6.2019 21:00
суббота 15.6.2019 21:00
суббота 22.6.2019 21:00
среда 26.6.2019 21:00
пятница 28.6.2019 21:00
суббота 29.6.2019 21:00
пятница 4.10.2019 19:00
суббота 5.10.2019 19:00
суббота 12.10.2019 19:00
среда 16.10.2019 19:00
среда 23.10.2019 19:00
суббота 26.10.2019 19:00
пятница 1.11.2019 17:00
суббота 2.11.2019 17:00
среда 6.11.2019 17:00
пятница 8.11.2019 17:00
суббота 9.11.2019 17:00
среда 13.11.2019 17:00
пятница 15.11.2019 17:00
суббота 16.11.2019 17:00
среда 20.11.2019 0:00
пятница 22.11.2019 17:00
суббота 23.11.2019 17:00
среда 27.11.2019 17:00
пятница 29.11.2019 17:00
суббота 30.11.2019 17:00

Пражский зоопарк (Praha)

(Andělé v Americe)

суббота 2.2.2019 18:00
воскресенье 17.2.2019 17:00
суббота 23.2.2019 18:00
воскресенье 10.3.2019 18:00
пятница 5.4.2019 18:00
понедельник 29.4.2019 18:00
вторник 7.5.2019 18:00
пятница 25.10.2019 18:00
суббота 16.11.2019 17:00
суббота 30.11.2019 18:00

Театр ABC (Praha)

(Vyhnání Gerty Schnirch)

пятница 29.11.2019 19:00
суббота 30.11.2019 19:00

Жижковский театр Яры Цимермана (Praha)

(Mydlová opera)

суббота 30.11.2019 19:00

Швандов театр на Смихове (Praha)

(Scény z manželského života)

вторник 12.3.2019 19:00
суббота 30.3.2019 20:00
пятница 12.4.2019 19:00
вторник 30.4.2019 19:00
пятница 17.5.2019 19:00
вторник 11.6.2019 19:00
понедельник 16.9.2019 19:00
вторник 15.10.2019 19:00
вторник 29.10.2019 20:00
понедельник 4.11.2019 19:00
суббота 30.11.2019 19:00

Швандов театр на Смихове (Praha)

(Hana a Petr Ulrychovi + Javory)

суббота 30.11.2019 19:00

Театр Bez zábradlí (Praha)

(Krátké rozhovory s odpornými muži)

пятница 18.10.2019 19:00
суббота 19.10.2019 19:00
вторник 22.10.2019 19:00
суббота 23.11.2019 19:00
суббота 30.11.2019 19:00

Театр Na zábradlí (Praha)

(Manželství v kostce)

воскресенье 7.4.2019 19:30
понедельник 10.6.2019 19:30
суббота 30.11.2019 19:30

(Praha)

(Bromance)

пятница 29.11.2019 19:30
суббота 30.11.2019 19:30

Бойня 78 (Praha)

(Iluzionista)

четверг 28.11.2019 20:00
пятница 29.11.2019 20:00
суббота 30.11.2019 20:00

Альфред во дворе (Praha)

(Andrea Bocelli)

суббота 30.11.2019 20:00

ОуТу-Арена (Praha)

(Večerní prohlídka Staroměstské radnice - český jazyk)

суббота 22.12.2018 20:00
суббота 29.12.2018 20:00
суббота 23.3.2019 20:00
суббота 13.4.2019 20:00
суббота 27.4.2019 20:00
суббота 15.6.2019 20:00
суббота 29.6.2019 20:00
суббота 19.10.2019 20:00
суббота 9.11.2019 20:00
суббота 30.11.2019 20:00

(Praha)

(Humor jako životní styl)

суббота 30.11.2019 20:00

Виола (Praha)

(The Little Prince Today)

среда 19.12.2018 20:00
четверг 27.12.2018 20:00
воскресенье 30.12.2018 20:00
понедельник 31.12.2018 18:00
понедельник 7.1.2019 20:00
четверг 17.1.2019 20:00
понедельник 28.1.2019 20:00
четверг 7.2.2019 20:00
вторник 19.2.2019 20:00
четверг 28.2.2019 20:00
понедельник 11.3.2019 20:00
четверг 21.3.2019 20:00 - воскресенье 24.3.2019 20:00
понедельник 1.4.2019 20:00 - среда 3.4.2019 20:00
четверг 11.4.2019 20:00
понедельник 22.4.2019 20:00
четверг 2.5.2019 20:00
понедельник 13.5.2019 20:00 - среда 15.5.2019 20:00
четверг 23.5.2019 20:00 - воскресенье 26.5.2019 20:00
понедельник 3.6.2019 20:00 - среда 5.6.2019 20:00
четверг 13.6.2019 20:00 - воскресенье 16.6.2019 20:00
понедельник 24.6.2019 20:00 - среда 26.6.2019 20:00
четверг 4.7.2019 20:00 - воскресенье 7.7.2019 20:00
понедельник 15.7.2019 20:00 - среда 17.7.2019 20:00
четверг 25.7.2019 20:00 - воскресенье 28.7.2019 20:00
понедельник 5.8.2019 20:00 - среда 7.8.2019 20:00
четверг 15.8.2019 20:00 - воскресенье 18.8.2019 20:00
понедельник 26.8.2019 20:00 - среда 28.8.2019 20:00
четверг 7.11.2019 20:00
пятница 8.11.2019 20:00
воскресенье 10.11.2019 20:00
вторник 19.11.2019 20:00
среда 20.11.2019 20:00
пятница 29.11.2019 20:00
суббота 30.11.2019 20:00

Театр Divadlo Metro (Praha)

(Lampář na Karlově mostě)

суббота 1.12.2018  - воскресенье 23.12.2018
воскресенье 1.12.2019  - понедельник 23.12.2019

Карлов мост (Praha)

(Nesmíme zapomenout: Jan Opletal a další oběti listopadu 1939)

воскресенье 1.12.2019  - 19.1.2020

Национальный педагогоческий музей и библиотека им.Я. А. Коменского (Praha)

(Dyzajn market Zima 2019)

(Dyzajn market Zima 2019)

суббота 30.11.2019
воскресенье 1.12.2019

Praha

(Mint Market Praha no. 26)

(Mint Market Praha no. 26)

суббота 30.11.2019
воскресенье 1.12.2019

Praha

(Betlémy v Muzeu Karlova mostu)

воскресенье 1.12.2019  - 2.2.2020

Музей Карлового моста (Praha)

(Bob a Bobek na cestách)

воскресенье 14.10.2018 11:00
воскресенье 18.11.2018 11:00
воскресенье 16.12.2018 11:00
воскресенье 10.2.2019 11:00
воскресенье 17.3.2019 11:00
воскресенье 6.10.2019 10:00
воскресенье 1.12.2019 10:00

Театр на Рыцарской (Praha)

(Novoměstský advent)

(Novoměstský advent)

суббота 30.11.2019 10:00 - 30.11.2019
воскресенье 1.12.2019 10:00 - 1.12.2019

Новомнестская ратуша (Praha)

(Svět minerálů)

(Svět minerálů)

суббота 30.11.2019 9:00 - 30.11.2019
воскресенье 1.12.2019 10:00 - 1.12.2019

(Praha)

(Smolíkovi)

пятница 16.10.2015 19:00
суббота 17.10.2015 14:00
суббота 17.10.2015 18:00
воскресенье 18.10.2015 11:00
воскресенье 18.10.2015 15:00
воскресенье 15.11.2015 11:00
суббота 9.1.2016 14:00
суббота 9.1.2016 18:00
среда 13.1.2016 19:00
пятница 12.2.2016 19:00
суббота 13.2.2016 14:00
суббота 13.2.2016 18:00
четверг 3.3.2016 19:00
суббота 30.4.2016 14:00
суббота 30.4.2016 18:00
суббота 21.5.2016 14:00
воскресенье 22.5.2016 14:00
воскресенье 22.5.2016 18:00
вторник 14.6.2016 15:00
вторник 14.6.2016 19:00
суббота 25.6.2016 14:00
суббота 25.6.2016 18:00
воскресенье 10.7.2016 18:00
среда 13.7.2016 17:00
четверг 14.7.2016 17:00
пятница 15.7.2016 17:00
воскресенье 17.7.2016 14:00
воскресенье 17.7.2016 18:00
суббота 15.10.2016 14:00
суббота 15.10.2016 18:00
вторник 29.11.2016 19:00
вторник 13.12.2016 15:00
вторник 13.12.2016 19:00
суббота 14.1.2017 14:00
воскресенье 22.1.2017 14:00
воскресенье 26.2.2017 14:00
пятница 10.3.2017 19:00
пятница 31.3.2017 19:00
воскресенье 30.4.2017 18:00
среда 10.5.2017 19:00
четверг 1.6.2017 19:00
вторник 3.10.2017 19:00
среда 29.11.2017 19:00
вторник 27.2.2018 19:00
суббота 3.3.2018 14:00
воскресенье 22.4.2018 11:00
воскресенье 6.5.2018 14:00
воскресенье 14.10.2018 11:00
воскресенье 4.11.2018 11:00
воскресенье 18.11.2018 14:00
среда 5.12.2018 19:00
воскресенье 27.1.2019 11:00
воскресенье 24.2.2019 15:00
воскресенье 17.3.2019 14:00
воскресенье 31.3.2019 11:00
воскресенье 7.4.2019 11:00
суббота 27.4.2019 11:00
воскресенье 19.5.2019 14:00
суббота 1.6.2019 14:00
воскресенье 16.6.2019 14:00
воскресенье 15.9.2019 14:00
воскресенье 29.9.2019 15:00
вторник 29.10.2019 20:00
воскресенье 1.12.2019 11:00

(Praha)

(Česká dechová harmonie: Adventní koncert)

воскресенье 1.12.2019 11:00

Рудолфинум (Praha)

(Charitativní adventní trhy)

(Charitativní adventní trhy)

пятница 29.11.2019 18:00 - 29.11.2019
суббота 30.11.2019 11:00 - 30.11.2019
воскресенье 1.12.2019 11:00 - 1.12.2019

(Praha)

(Mikulášovy patálie)

воскресенье 15.1.2012 17:00
воскресенье 29.1.2012 17:00
воскресенье 15.10.2017 15:00
воскресенье 22.10.2017 15:00
воскресенье 3.12.2017 14:00
суббота 9.12.2017 14:00
воскресенье 14.1.2018 14:00
воскресенье 21.1.2018 14:00
воскресенье 18.2.2018 14:00
суббота 10.3.2018 14:00
воскресенье 11.3.2018 14:00
воскресенье 21.10.2018 14:00
воскресенье 4.11.2018 14:00
суббота 24.11.2018 14:00
суббота 1.12.2018 14:00
воскресенье 2.12.2018 14:00
суббота 12.1.2019 14:00
воскресенье 13.1.2019 14:00
воскресенье 27.1.2019 14:00
воскресенье 24.2.2019 15:00
воскресенье 10.3.2019 14:00
воскресенье 20.10.2019 15:30
воскресенье 10.11.2019 14:00
воскресенье 1.12.2019 14:00

Театр v Celetné (Praha)

(Mikulášská s Prahou 7)

воскресенье 1.12.2019 15:00

(Praha)

(Vzhůru do divočiny)

воскресенье 27.1.2019 20:00
среда 20.2.2019 19:00
вторник 5.3.2019 19:00
воскресенье 13.10.2019 14:00
воскресенье 1.12.2019 15:00

(Praha)

(Vánoce pana Sovy)

воскресенье 1.12.2019 15:00

Бойня 78 (Praha)

(Veselá vdova)

четверг 24.1.2019 19:00
пятница 25.1.2019 19:00
суббота 26.1.2019 15:00
среда 20.2.2019 19:00
воскресенье 24.2.2019 15:00
среда 3.4.2019 19:00
среда 15.5.2019 19:00
среда 16.10.2019 19:00
воскресенье 3.11.2019 15:00
воскресенье 1.12.2019 15:00

Музыкальный театр Karlín (Praha)

(Příbuzné si nevybíráme)

воскресенье 1.12.2019 16:00

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

(Teď ne! aneb Na tohle teď není ta pravá chvíle)

воскресенье 31.3.2019 19:00
воскресенье 9.6.2019 17:00
воскресенье 22.9.2019 17:00
воскресенье 1.12.2019 17:00

(Praha)

(Sametová simulace: Kabinet)

суббота 30.11.2019 17:00
воскресенье 1.12.2019 17:00

Национальный театр - Новая сцена (Praha)

(Adventní podvečer s FOK)

воскресенье 1.12.2019 18:00

Костёл святых Симона и Иуды (Praha)

(Ghost (SWE))

(Ghost (SWE))

воскресенье 1.12.2019 18:30

О2 Универсум (Praha)

(Přítelkyně)

суббота 11.5.2019 19:00
воскресенье 12.5.2019 19:00
среда 22.5.2019 19:00
четверг 23.5.2019 19:00
пятница 31.5.2019 19:00
воскресенье 9.6.2019 19:00
понедельник 10.6.2019 19:00
воскресенье 16.6.2019 19:00
четверг 19.9.2019 19:00
суббота 21.9.2019 19:00
воскресенье 22.9.2019 19:00
среда 9.10.2019 19:00
воскресенье 20.10.2019 19:00
понедельник 21.10.2019 19:00
среда 6.11.2019 19:00
среда 13.11.2019 19:00
вторник 26.11.2019 19:00
воскресенье 1.12.2019 19:00

Театр «Унгелт» (Praha)

(Horská dráha)

вторник 7.5.2019 20:00
воскресенье 1.12.2019 19:30

(Praha)

(Mechanická žena aneb Krize identity)

воскресенье 1.12.2019 19:30

Ла_Фабрика (Praha)

(Hard sell)

четверг 21.3.2019 19:30
среда 3.4.2019 19:30
четверг 23.5.2019 19:30
пятница 20.9.2019 19:30
воскресенье 6.10.2019 20:00
воскресенье 1.12.2019 19:30

Бойня 78 (Praha)

(Moje tango)

суббота 6.10.2018 20:00
воскресенье 7.10.2018 20:00
воскресенье 18.11.2018 19:00
четверг 20.12.2018 19:00
пятница 18.1.2019 15:00
воскресенье 20.1.2019 14:00
понедельник 18.3.2019 19:00
воскресенье 24.3.2019 20:00
суббота 13.4.2019 19:00
воскресенье 14.4.2019 14:00
четверг 16.5.2019 19:00
суббота 25.5.2019 19:00
среда 11.9.2019 19:00
вторник 8.10.2019 19:00
понедельник 21.10.2019 19:00
четверг 7.11.2019 19:00
воскресенье 17.11.2019 19:00
воскресенье 1.12.2019 20:00

(Praha)

(Jiří Dědeček: Pocta knihovnám)

понедельник 2.12.2019 18:00

(Praha)

(Edith a Marlene)

пятница 31.7.2015 17:00
среда 21.10.2015 19:00
суббота 13.2.2016 17:00
вторник 22.3.2016 19:00
четверг 7.4.2016 19:00
четверг 16.6.2016 19:00
пятница 30.9.2016 19:00
суббота 15.10.2016 19:00
суббота 5.11.2016 16:00
суббота 26.11.2016 19:00
понедельник 5.12.2016 19:00
четверг 12.1.2017 19:00
суббота 18.2.2017 19:00
суббота 4.3.2017 19:00
суббота 25.3.2017 19:00
пятница 7.4.2017 19:00
вторник 25.4.2017 19:00
среда 10.5.2017 19:00
среда 31.5.2017 19:00
суббота 23.9.2017 19:00
среда 4.10.2017 19:00
четверг 19.10.2017 19:00
понедельник 13.11.2017 19:00
вторник 12.12.2017 19:00
понедельник 8.1.2018 19:00
вторник 30.1.2018 10:00
пятница 2.2.2018 19:00
пятница 16.2.2018 19:00
вторник 6.3.2018 19:00
суббота 17.3.2018 19:00
пятница 27.4.2018 19:00
понедельник 14.5.2018 19:00
среда 30.5.2018 19:00
пятница 15.6.2018 19:00
среда 26.9.2018 19:00
пятница 12.10.2018 19:00
суббота 24.11.2018 19:00
суббота 1.12.2018 14:00
среда 5.12.2018 19:00
среда 16.1.2019 19:00
четверг 7.2.2019 19:00
понедельник 25.2.2019 19:00
четверг 18.4.2019 19:00
вторник 21.5.2019 19:00
четверг 20.6.2019 19:00
пятница 20.9.2019 19:00
понедельник 30.9.2019 19:00
пятница 11.10.2019 19:00
среда 6.11.2019 19:00
понедельник 2.12.2019 19:00

Театр Divadlo pod Palmovkou (Praha)

(Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem)

вторник 24.10.2017 19:00
воскресенье 19.11.2017 19:00
суббота 9.12.2017 19:00
вторник 26.12.2017 19:00
четверг 15.2.2018 19:00
понедельник 26.2.2018 19:00
понедельник 5.3.2018 19:00
понедельник 19.3.2018 19:00
воскресенье 29.4.2018 19:00
четверг 10.5.2018 19:00
вторник 16.10.2018 19:00
воскресенье 11.11.2018 19:00
вторник 22.1.2019 19:00
среда 27.2.2019 19:00
среда 27.3.2019 20:00
четверг 2.5.2019 19:00
среда 29.5.2019 19:00
понедельник 3.6.2019 19:00
среда 30.10.2019 19:00
понедельник 2.12.2019 19:00

Театр Kalich (Praha)

(Taneční hodiny)

пятница 22.3.2019 19:00
суббота 23.3.2019 19:00
воскресенье 24.3.2019 19:00
пятница 29.3.2019 20:00
суббота 30.3.2019 20:00
среда 10.4.2019 19:00
суббота 13.4.2019 19:00
суббота 20.4.2019 19:00
воскресенье 21.4.2019 19:00
воскресенье 28.4.2019 19:00
воскресенье 5.5.2019 19:00
вторник 7.5.2019 19:00
среда 15.5.2019 19:00
понедельник 27.5.2019 19:00
воскресенье 2.6.2019 19:00
вторник 4.6.2019 19:00
пятница 20.9.2019 19:00
четверг 26.9.2019 19:00
суббота 12.10.2019 19:00
вторник 22.10.2019 19:00
вторник 5.11.2019 19:00
суббота 23.11.2019 19:00
суббота 30.11.2019 19:00
понедельник 2.12.2019 19:00

Театр «Унгелт» (Praha)

(Kdyby tisíc klarinetů)

суббота 26.3.2016 16:00
понедельник 11.4.2016 19:00
среда 4.5.2016 19:00
понедельник 16.5.2016 19:00
пятница 10.6.2016 19:00
среда 22.6.2016 19:00
четверг 29.9.2016 19:00
пятница 7.10.2016 19:00
четверг 3.11.2016 19:00
суббота 3.12.2016 16:00
вторник 24.1.2017 19:00
среда 22.2.2017 19:00
пятница 10.3.2017 19:00
среда 29.3.2017 19:00
суббота 1.4.2017 16:00
суббота 27.5.2017 16:00
пятница 9.6.2017 19:00
пятница 6.10.2017 19:00
пятница 17.11.2017 19:00
четверг 7.12.2017 19:00
суббота 24.2.2018 16:00
воскресенье 18.3.2018 16:00
среда 28.3.2018 19:00
воскресенье 15.4.2018 16:00
четверг 3.5.2018 19:00
четверг 31.5.2018 19:00
среда 13.6.2018 19:00
среда 20.6.2018 19:00
четверг 27.9.2018 19:00
четверг 11.10.2018 19:00
пятница 26.10.2018 19:00
воскресенье 28.10.2018 20:00
пятница 1.2.2019 19:00
пятница 22.2.2019 19:00
среда 13.3.2019 19:00
среда 3.4.2019 19:00
четверг 16.5.2019 19:00
суббота 25.5.2019 13:00
среда 5.6.2019 19:00
суббота 22.6.2019 16:00
суббота 21.9.2019 16:00
суббота 12.10.2019 16:00
четверг 24.10.2019 19:00
понедельник 2.12.2019 19:00

Семафор (Praha)

(Vím, že víš, že vím...)

понедельник 29.2.2016 19:00
суббота 5.3.2016 17:00
четверг 10.3.2016 19:00
вторник 22.3.2016 19:00
пятница 8.4.2016 19:00
вторник 19.4.2016 19:00
пятница 29.4.2016 19:00
понедельник 9.5.2016 19:00
четверг 19.5.2016 19:00
понедельник 30.5.2016 19:00
четверг 23.6.2016 15:00
пятница 24.6.2016 19:00
понедельник 27.6.2016 19:00
среда 14.9.2016 19:00
четверг 15.9.2016 19:00
среда 5.10.2016 19:00
вторник 25.10.2016 19:00
среда 16.11.2016 19:00
вторник 20.12.2016 19:00
суббота 31.12.2016 15:00
четверг 19.1.2017 19:00
вторник 31.1.2017 19:00
суббота 4.2.2017 17:00
вторник 14.2.2017 19:00
четверг 23.2.2017 19:00
среда 8.3.2017 19:00
пятница 24.3.2017 19:00
вторник 28.3.2017 19:00
четверг 6.4.2017 19:00
среда 26.4.2017 19:00
вторник 9.5.2017 19:00
четверг 25.5.2017 19:00
вторник 30.5.2017 19:00
среда 28.6.2017 19:00
четверг 29.6.2017 19:00
пятница 30.6.2017 19:00
четверг 21.9.2017 19:00
суббота 23.9.2017 19:00
вторник 10.10.2017 19:00
среда 18.10.2017 19:00
понедельник 30.10.2017 19:00
пятница 3.11.2017 19:00
вторник 14.11.2017 19:00
четверг 23.11.2017 19:00
суббота 16.12.2017 15:00
пятница 12.1.2018 19:00
суббота 27.1.2018 19:00
пятница 9.2.2018 19:00
среда 28.2.2018 19:00
вторник 6.3.2018 19:00
четверг 22.3.2018 19:00
пятница 20.4.2018 19:00
среда 25.4.2018 19:00
среда 16.5.2018 19:00
вторник 29.5.2018 19:00
среда 13.6.2018 19:00
четверг 21.6.2018 19:00
четверг 20.9.2018 19:00
понедельник 24.9.2018 19:00
вторник 9.10.2018 19:00
вторник 6.11.2018 19:00
четверг 22.11.2018 19:00
вторник 4.12.2018 19:00
вторник 11.12.2018 19:00
среда 12.12.2018 19:00
понедельник 21.1.2019 19:00
четверг 24.1.2019 19:00
четверг 7.2.2019 19:00
вторник 19.2.2019 19:00
вторник 5.3.2019 19:00
четверг 7.3.2019 19:00
среда 3.4.2019 19:00
среда 10.4.2019 19:00
вторник 21.5.2019 19:00
среда 19.6.2019 19:00
суббота 22.6.2019 19:00
вторник 17.9.2019 19:00
понедельник 21.10.2019 19:00
вторник 26.11.2019 19:00
понедельник 2.12.2019 19:00

Театр ABC (Praha)

(Misery)

вторник 13.11.2018 19:00
вторник 18.12.2018 19:00
вторник 15.1.2019 19:00
среда 16.1.2019 19:00
вторник 5.2.2019 19:00
среда 6.2.2019 19:00
воскресенье 10.3.2019 19:00
пятница 29.3.2019 20:00
суббота 30.3.2019 20:00
вторник 16.4.2019 19:00
среда 17.4.2019 19:00
вторник 14.5.2019 19:00
среда 15.5.2019 19:00
понедельник 30.9.2019 19:00
среда 9.10.2019 19:00
четверг 24.10.2019 19:00
вторник 26.11.2019 19:00
понедельник 2.12.2019 19:00

(Praha)

(Hovory o štěstí mezi čtyřma očima)

среда 26.7.2017 20:00
четверг 27.7.2017 20:00
четверг 17.8.2017 20:00
пятница 18.8.2017 20:00
суббота 19.8.2017 20:00
вторник 19.11.2019 19:30
понедельник 2.12.2019 19:30

Вышеград - крепость (Praha)

(Mrzák Inishmaanský)

пятница 6.3.2015 19:30
вторник 10.3.2015 19:30
четверг 12.3.2015 19:30
вторник 7.4.2015 19:30
пятница 24.4.2015 18:00
четверг 21.5.2015 19:30
вторник 13.10.2015 19:30
среда 14.10.2015 19:30
воскресенье 15.11.2015 18:00
суббота 21.11.2015 16:30
вторник 24.11.2015 19:30
понедельник 7.12.2015 19:30
вторник 10.5.2016 19:30
четверг 6.10.2016 11:00
воскресенье 13.11.2016 18:00
четверг 24.11.2016 19:30
суббота 10.12.2016 19:30
четверг 26.1.2017 19:30
пятница 17.2.2017 18:00
вторник 7.3.2017 19:30
вторник 18.4.2017 19:30
четверг 19.10.2017 10:30
пятница 20.10.2017 18:00
вторник 21.11.2017 19:30
понедельник 4.12.2017 19:30
среда 13.12.2017 19:30
понедельник 22.1.2018 19:30
вторник 23.1.2018 19:30
суббота 24.2.2018 19:30
пятница 9.3.2018 18:00
понедельник 9.4.2018 19:30
среда 25.4.2018 19:30
четверг 18.10.2018 19:30
среда 28.11.2018 19:30
понедельник 3.12.2018 19:30
понедельник 10.12.2018 19:30
четверг 24.1.2019 19:30
пятница 25.1.2019 19:30
понедельник 18.11.2019 19:30
понедельник 2.12.2019 19:30

Театр v Celetné (Praha)

(Osiřelý západ)

вторник 19.1.2010 19:30
среда 25.3.2015 19:30
суббота 25.4.2015 19:30
вторник 29.9.2015 19:30
пятница 12.2.2016 19:30
пятница 25.3.2016 19:30
понедельник 4.4.2016 19:30
воскресенье 8.5.2016 19:30
среда 15.6.2016 19:30
понедельник 5.9.2016 19:30
пятница 28.10.2016 19:30
среда 9.11.2016 19:30
воскресенье 15.1.2017 19:30
понедельник 16.1.2017 19:30
понедельник 20.2.2017 19:30
понедельник 17.4.2017 19:30
вторник 30.5.2017 19:30
суббота 30.9.2017 19:30
воскресенье 22.10.2017 19:30
суббота 18.11.2017 19:30
вторник 12.12.2017 19:30
вторник 9.1.2018 19:30
среда 26.9.2018 19:30
пятница 26.10.2018 19:30
понедельник 26.11.2018 19:30
вторник 4.12.2018 19:30
среда 23.1.2019 19:30
вторник 12.2.2019 19:30
суббота 9.3.2019 19:30
пятница 19.4.2019 19:30
пятница 26.4.2019 19:30
понедельник 16.9.2019 19:30
вторник 1.10.2019 19:30
понедельник 4.11.2019 19:30
четверг 7.11.2019 19:30
понедельник 2.12.2019 19:30

Драматический клуб (Praha)

(Dva špinavci)

среда 25.9.2019 20:00
понедельник 7.10.2019 20:00
четверг 17.10.2019 20:00
четверг 7.11.2019 20:00
среда 27.11.2019 20:00
понедельник 2.12.2019 20:00

Jindřišská (Praha)

(Adventní koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru ZUŠ Lounských)

(Adventní koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru ZUŠ Lounských)

вторник 3.12.2019 18:00

Новомнестская ратуша (Praha)

(Balet Louskáček - Ruský klasický balet St. Petersburg)

(Balet Louskáček - Ruský klasický balet St. Petersburg)

вторник 3.12.2019 19:00

Салон «У Гиберну» (Praha)

(Lukáš Pavlásek - Kdo nepláče není Čech)

пятница 18.10.2019 19:00
вторник 3.12.2019 19:00

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

(Splašené nůžky)

четверг 26.3.2009 19:00
понедельник 28.12.2009 19:00
понедельник 11.1.2010 19:00
воскресенье 21.2.2010 19:00
четверг 26.3.2015 19:00
четверг 30.4.2015 19:00
вторник 2.6.2015 19:00
четверг 24.9.2015 19:00
четверг 22.10.2015 19:00
воскресенье 20.12.2015 19:00
вторник 26.1.2016 19:00
вторник 23.2.2016 19:00
понедельник 11.4.2016 19:00
понедельник 2.5.2016 19:00
четверг 2.6.2016 19:00
воскресенье 18.9.2016 20:00
понедельник 14.11.2016 19:00
понедельник 3.4.2017 19:00
понедельник 29.1.2018 19:00
среда 7.3.2018 19:00
четверг 31.5.2018 19:00
понедельник 22.10.2018 19:00
вторник 27.11.2018 19:00
среда 23.1.2019 19:00
воскресенье 24.3.2019 19:00
понедельник 27.5.2019 19:00
вторник 1.10.2019 19:00
вторник 3.12.2019 19:00

Театр Kalich (Praha)

(Generálka)

четверг 20.11.2014 19:00
среда 3.2.2016 19:00
понедельник 8.2.2016 19:00
понедельник 15.2.2016 19:00
среда 24.2.2016 19:00
четверг 3.3.2016 19:00
воскресенье 13.3.2016 19:00
пятница 15.4.2016 19:00
воскресенье 17.4.2016 19:00
воскресенье 15.5.2016 19:00
воскресенье 29.5.2016 19:00
воскресенье 12.6.2016 19:00
четверг 16.6.2016 19:00
четверг 15.9.2016 19:00
понедельник 19.9.2016 19:00
среда 21.9.2016 19:30
вторник 4.10.2016 19:00
пятница 14.10.2016 19:00
воскресенье 30.10.2016 19:00
четверг 3.11.2016 19:00
четверг 10.11.2016 19:00
пятница 18.11.2016 19:00
среда 7.12.2016 19:00
суббота 10.12.2016 19:00
вторник 20.12.2016 19:00
понедельник 16.1.2017 19:00
суббота 21.1.2017 19:00
пятница 17.2.2017 19:00
воскресенье 26.2.2017 19:00
вторник 7.3.2017 19:00
понедельник 27.3.2017 19:00
среда 5.4.2017 19:00
среда 12.4.2017 19:00
пятница 5.5.2017 19:00
воскресенье 28.5.2017 19:00
понедельник 18.9.2017 19:00
вторник 3.10.2017 19:00
пятница 27.10.2017 19:00
среда 8.11.2017 19:00
вторник 28.11.2017 19:00
вторник 5.12.2017 19:00
вторник 19.12.2017 19:00
вторник 23.1.2018 19:00
четверг 8.2.2018 19:00
среда 21.2.2018 19:00
среда 7.3.2018 19:00
пятница 23.3.2018 19:00
среда 4.4.2018 19:00
четверг 12.4.2018 19:00
четверг 19.4.2018 19:00
четверг 3.5.2018 19:00
вторник 15.5.2018 19:00
четверг 14.6.2018 19:00
среда 19.9.2018 19:00
вторник 16.10.2018 19:00
вторник 23.10.2018 19:00
суббота 3.11.2018 19:00
суббота 8.12.2018 19:00
среда 19.12.2018 19:00
воскресенье 20.1.2019 19:00
понедельник 18.2.2019 19:00
среда 13.3.2019 19:00
среда 27.3.2019 20:00
вторник 16.4.2019 19:00
вторник 30.4.2019 19:00
пятница 10.5.2019 19:00
среда 19.6.2019 19:00
вторник 24.9.2019 19:00
понедельник 7.10.2019 19:00
вторник 29.10.2019 20:00
среда 13.11.2019 19:00
воскресенье 24.11.2019 19:00
вторник 3.12.2019 19:00

(Praha)

(White Rabbit Red Rabbit 10 - Barbora Poláková)

вторник 3.12.2019 19:30

Бойня 78 (Praha)

(PKF - Prague Philharmonia: Prokofjev, Haydn, Beethoven)

вторник 3.12.2019 19:30

Рудолфинум (Praha)

(Bach pro čtyři ruce)

вторник 3.12.2019 19:30

Костёл святых Симона и Иуды (Praha)

(1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie)

пятница 25.3.2016 19:30
вторник 19.4.2016 19:30
среда 11.5.2016 19:30
четверг 26.5.2016 19:30
вторник 27.9.2016 19:30
четверг 20.10.2016 19:30
понедельник 21.11.2016 19:30
вторник 13.12.2016 19:30
понедельник 9.1.2017 19:30
четверг 2.2.2017 19:30
среда 1.3.2017 19:30
суббота 22.4.2017 19:30
вторник 9.5.2017 19:30
понедельник 5.6.2017 19:30
понедельник 18.9.2017 19:30
понедельник 16.10.2017 19:30
вторник 14.11.2017 19:30
четверг 7.12.2017 19:30
вторник 16.1.2018 19:30
пятница 9.2.2018 19:30
четверг 8.3.2018 19:30
среда 28.3.2018 19:30
вторник 10.4.2018 19:30
пятница 27.4.2018 19:30
вторник 22.5.2018 19:30
вторник 5.6.2018 19:30
вторник 11.9.2018 19:30
вторник 18.9.2018 19:30
понедельник 8.10.2018 19:30
четверг 22.11.2018 19:30
среда 5.12.2018 19:30
вторник 29.1.2019 19:30
понедельник 18.2.2019 19:30
пятница 29.3.2019 20:30
вторник 16.4.2019 19:30
пятница 31.5.2019 19:30
четверг 20.6.2019 19:30
пятница 18.10.2019 19:30
вторник 3.12.2019 19:30

Театр Divadlo pod Palmovkou (Praha)

(Miro Žbirka)

(Miro Žbirka)

вторник 3.12.2019 20:00

ОуТу-Арена (Praha)

(Royal Republic + support: Blackout Problems)

вторник 3.12.2019 20:30

«Луцерна» (Praha)

(Holky z kalendáře)

понедельник 25.4.2011 19:00
суббота 8.10.2011 17:00
вторник 10.1.2012 19:00
среда 2.5.2012 19:00
вторник 11.9.2012 19:00
среда 17.10.2012 19:00
понедельник 29.10.2012 20:00
суббота 29.12.2012 17:00
вторник 5.2.2013 19:00
вторник 30.4.2013 19:00
понедельник 16.9.2013 19:00
понедельник 16.12.2013 19:00
понедельник 30.12.2013 19:00
вторник 11.2.2014 19:00
четверг 13.3.2014 19:00
четверг 16.10.2014 19:00
понедельник 23.3.2015 19:00
пятница 3.4.2015 19:00
четверг 24.3.2016 19:00
пятница 15.4.2016 19:00
понедельник 23.5.2016 19:00
вторник 14.6.2016 19:00
вторник 20.9.2016 19:00
четверг 6.10.2016 19:00
пятница 14.10.2016 19:00
вторник 8.11.2016 19:00
пятница 2.12.2016 19:00
понедельник 16.1.2017 19:00
вторник 28.2.2017 19:00
вторник 4.4.2017 19:00
суббота 6.5.2017 19:00
среда 7.6.2017 19:00
суббота 24.6.2017 19:00
суббота 16.9.2017 19:00
среда 11.10.2017 19:00
четверг 9.11.2017 19:00
суббота 30.12.2017 17:00
понедельник 8.1.2018 19:00
среда 21.2.2018 19:00
вторник 13.3.2018 19:00
вторник 10.4.2018 19:00
пятница 4.5.2018 19:00
пятница 25.5.2018 19:00
четверг 7.6.2018 19:00
четверг 13.9.2018 19:00
суббота 6.10.2018 19:00
суббота 3.11.2018 17:00
пятница 7.12.2018 19:00
пятница 28.12.2018 19:00
пятница 18.1.2019 19:00
понедельник 25.2.2019 19:00
четверг 7.3.2019 11:00
пятница 8.3.2019 19:00
среда 20.3.2019 19:00
вторник 2.4.2019 19:00
среда 17.4.2019 19:00
понедельник 3.6.2019 19:00
среда 18.9.2019 19:00
вторник 8.10.2019 19:00
четверг 21.11.2019 19:00
среда 4.12.2019 19:00

Театр ABC (Praha)

(Tlustý prase)

вторник 5.3.2019 19:00
четверг 11.4.2019 19:00
вторник 28.5.2019 19:00
понедельник 10.6.2019 19:00
среда 9.10.2019 19:00
среда 13.11.2019 19:00
среда 4.12.2019 19:00

(Praha)

(7 proti Thébám - RockOpera)

четверг 20.6.2013 19:00
вторник 8.10.2013 19:00
среда 30.4.2014 19:00
вторник 11.11.2014 19:00
среда 22.4.2015 19:00
понедельник 19.10.2015 19:00
вторник 22.3.2016 19:00
вторник 25.10.2016 19:00
среда 10.5.2017 19:00
среда 15.11.2017 19:00
пятница 2.3.2018 19:00
вторник 23.10.2018 19:00
среда 4.12.2019 19:00

Рок-Опера Прага (Praha)

(Božská Sarah)

вторник 15.12.2015 19:00
среда 2.3.2016 19:00
воскресенье 13.3.2016 20:00
воскресенье 3.4.2016 20:00
четверг 7.4.2016 19:00
вторник 12.4.2016 19:00
воскресенье 1.5.2016 20:00
четверг 26.5.2016 19:00
понедельник 20.6.2016 19:00
воскресенье 11.9.2016 20:00
воскресенье 25.9.2016 20:00
четверг 29.9.2016 19:00
четверг 13.10.2016 19:00
воскресенье 16.10.2016 14:00
понедельник 28.11.2016 19:00
понедельник 12.12.2016 19:00
воскресенье 8.1.2017 14:00
воскресенье 15.1.2017 20:00
четверг 9.2.2017 19:00
воскресенье 12.2.2017 14:00
понедельник 20.2.2017 19:00
воскресенье 5.3.2017 19:00
суббота 25.3.2017 14:00
вторник 4.4.2017 19:00
воскресенье 30.4.2017 19:00
четверг 4.5.2017 19:00
четверг 25.5.2017 19:00
понедельник 19.6.2017 19:00
вторник 12.9.2017 19:00
вторник 10.10.2017 19:00
понедельник 6.11.2017 19:00
вторник 14.11.2017 19:00
четверг 21.12.2017 19:00
понедельник 15.1.2018 19:00
воскресенье 11.2.2018 19:00
четверг 22.2.2018 19:00
воскресенье 25.3.2018 18:00
четверг 26.4.2018 19:00
понедельник 7.5.2018 19:00
среда 6.6.2018 19:00
понедельник 24.9.2018 19:00
среда 24.10.2018 19:00
четверг 8.11.2018 19:00
понедельник 3.12.2018 19:00
понедельник 21.1.2019 19:00
понедельник 11.2.2019 19:00
среда 10.4.2019 19:00
вторник 7.5.2019 19:00
вторник 24.9.2019 19:00
четверг 31.10.2019 19:00
четверг 28.11.2019 19:00
среда 4.12.2019 19:00

Театр Kalich (Praha)

(Tomáš Klus - Klusymfonie)

(Tomáš Klus - Klusymfonie)

среда 4.12.2019 19:30

О2 Универсум (Praha)

(Jak se dělá divadlo)

четверг 7.3.2019 19:30
вторник 30.4.2019 19:30
четверг 3.10.2019 19:30
вторник 5.11.2019 19:30
среда 4.12.2019 19:30

Национальный театр - Театр Kolowrat (Praha)

(Táta)

воскресенье 13.12.2015 17:00
понедельник 14.12.2015 19:30
суббота 13.2.2016 19:30
воскресенье 14.2.2016 17:00
вторник 8.3.2016 19:30
воскресенье 3.4.2016 19:30
четверг 5.5.2016 19:30
суббота 24.9.2016 19:30
воскресенье 16.10.2016 17:00
суббота 5.11.2016 19:30
воскресенье 4.12.2016 17:00
суббота 11.2.2017 19:30
воскресенье 12.2.2017 17:00
пятница 17.3.2017 19:30
суббота 1.4.2017 19:30
пятница 19.5.2017 19:30
среда 25.10.2017 19:30
вторник 12.12.2017 19:30
воскресенье 14.1.2018 19:30
пятница 9.2.2018 19:30
воскресенье 25.3.2018 18:30
пятница 18.5.2018 19:30
воскресенье 7.10.2018 19:30
четверг 22.11.2018 19:30
пятница 23.11.2018 19:30
воскресенье 17.2.2019 19:30
воскресенье 24.3.2019 19:30
пятница 17.5.2019 19:30
суббота 12.10.2019 19:30
среда 4.12.2019 19:30

Театр v Celetné (Praha)

(Bratři Karamazovi)

пятница 20.2.2015 19:30
понедельник 23.2.2015 19:30
вторник 1.3.2016 19:30
среда 30.3.2016 19:30
среда 6.4.2016 19:30
суббота 30.4.2016 19:30
вторник 3.5.2016 19:30
понедельник 6.6.2016 19:30
вторник 7.6.2016 19:30
пятница 9.9.2016 19:30
суббота 1.10.2016 19:30
четверг 3.11.2016 19:30
пятница 3.2.2017 19:30
суббота 4.2.2017 19:30
четверг 9.3.2017 19:30
четверг 4.5.2017 19:30
пятница 5.5.2017 19:30
суббота 10.6.2017 19:30
пятница 13.10.2017 19:30
понедельник 27.11.2017 19:30
среда 13.12.2017 19:30
вторник 30.1.2018 19:30
среда 31.1.2018 19:30
среда 7.2.2018 19:30
вторник 13.3.2018 19:30
суббота 7.4.2018 19:30
четверг 17.5.2018 19:30
пятница 15.6.2018 19:30
понедельник 17.9.2018 19:30
понедельник 15.10.2018 19:30
суббота 8.12.2018 19:30
суббота 26.1.2019 19:30
вторник 19.2.2019 19:30
суббота 23.3.2019 19:30
четверг 23.5.2019 19:30
пятница 14.6.2019 19:30
среда 25.9.2019 19:30
пятница 25.10.2019 19:30
воскресенье 24.11.2019 19:30
среда 4.12.2019 19:30

Драматический клуб (Praha)

(Ještěrka na slunci - J. Murrell)

четверг 13.6.2013 19:30
среда 19.6.2013 19:30
суббота 14.9.2013 18:00
вторник 15.10.2013 19:30
вторник 29.10.2013 20:30
понедельник 18.11.2013 19:30
вторник 10.12.2013 19:30
вторник 14.1.2014 19:30
понедельник 17.2.2014 19:30
понедельник 10.3.2014 19:30
четверг 17.4.2014 19:30
вторник 29.4.2014 19:30
понедельник 19.5.2014 19:30
вторник 30.9.2014 19:30
среда 8.10.2014 19:30
вторник 28.10.2014 20:30
пятница 14.11.2014 19:30
вторник 25.11.2014 19:30
среда 10.12.2014 19:30
среда 14.1.2015 19:30
среда 28.1.2015 19:30
четверг 12.2.2015 19:30
понедельник 23.2.2015 19:30
пятница 6.3.2015 19:30
четверг 19.3.2015 19:30
среда 8.4.2015 19:30
среда 22.4.2015 19:30
четверг 14.5.2015 19:30
четверг 28.5.2015 19:30
понедельник 8.6.2015 19:30
вторник 15.9.2015 19:30
четверг 8.10.2015 19:30
понедельник 2.11.2015 19:30
вторник 17.11.2015 19:30
пятница 4.12.2015 19:30
вторник 15.12.2015 19:30
пятница 15.1.2016 19:30
четверг 28.1.2016 19:30
понедельник 29.2.2016 19:30
четверг 26.5.2016 19:30
четверг 2.6.2016 19:30
вторник 20.9.2016 19:30
среда 26.10.2016 19:30
суббота 29.10.2016 19:30
понедельник 7.11.2016 19:30
пятница 18.11.2016 19:30
суббота 17.12.2016 19:30
суббота 14.1.2017 19:30
четверг 26.1.2017 19:30
суббота 11.2.2017 19:30
четверг 16.2.2017 19:30
среда 31.5.2017 19:30
вторник 6.6.2017 19:30
понедельник 19.6.2017 19:30
среда 13.9.2017 19:30
четверг 19.10.2017 19:30
четверг 26.10.2017 19:30
пятница 15.12.2017 19:30
четверг 25.1.2018 19:30
вторник 3.4.2018 19:30
пятница 11.5.2018 19:30
четверг 13.12.2018 19:30
вторник 12.2.2019 19:30
пятница 15.3.2019 19:30
среда 10.4.2019 19:30
четверг 23.5.2019 19:30
четверг 13.6.2019 19:30
понедельник 16.9.2019 19:30
вторник 29.10.2019 20:30
суббота 9.11.2019 19:30
среда 4.12.2019 19:30

Театр v Řeznické (Praha)

(24. Mezinárodní festival jazzového piana - sólové recitály)

среда 4.12.2019 19:30

(Praha)

(Iluze)

воскресенье 15.10.2017 19:30
понедельник 16.10.2017 19:30
среда 1.11.2017 19:30
четверг 2.11.2017 19:30
четверг 30.11.2017 19:30
пятница 19.1.2018 19:30
среда 24.1.2018 19:30
понедельник 26.2.2018 19:30
вторник 20.3.2018 20:00
среда 21.3.2018 20:00
вторник 24.4.2018 20:00
понедельник 7.5.2018 20:00
вторник 15.5.2018 20:00
вторник 23.10.2018 20:00
среда 21.11.2018 20:00
понедельник 26.11.2018 20:00
вторник 4.12.2018 20:00
четверг 10.1.2019 20:00
понедельник 28.1.2019 20:00
четверг 28.2.2019 20:00
среда 20.3.2019 20:00
четверг 4.4.2019 20:00
четверг 23.5.2019 20:00
понедельник 17.6.2019 20:00
воскресенье 10.11.2019 20:00
среда 4.12.2019 20:00

Jindřišská (Praha)

(Kozí kraviny)

воскресенье 3.11.2019 16:00
понедельник 4.11.2019 10:00
вторник 5.11.2019 17:00
четверг 5.12.2019 17:00

Театр Ponec (Praha)

(Mikulášská Commedia Dell´arte)

четверг 5.12.2019 18:00

Ла_Фабрика (Praha)

(Jesus Christ Superstar)

пятница 3.4.2015 19:00
суббота 4.4.2015 15:00
воскресенье 5.4.2015 15:00
четверг 14.5.2015 19:00
суббота 16.5.2015 15:00
воскресенье 17.5.2015 15:00
четверг 1.10.2015 19:00
пятница 2.10.2015 19:00
суббота 3.10.2015 15:00
четверг 26.11.2015 19:00
пятница 27.11.2015 19:00
суббота 28.11.2015 15:00
четверг 11.2.2016 19:00
пятница 12.2.2016 19:00
суббота 13.2.2016 15:00
четверг 10.3.2016 19:00
пятница 11.3.2016 19:00
суббота 12.3.2016 15:00
четверг 5.5.2016 19:00
пятница 6.5.2016 19:00
суббота 7.5.2016 15:00
четверг 2.6.2016 19:00
пятница 3.6.2016 19:00
суббота 4.6.2016 15:00
четверг 10.11.2016 19:00
пятница 11.11.2016 19:00
суббота 12.11.2016 15:00
суббота 12.11.2016 19:00
воскресенье 13.11.2016 15:00
четверг 30.3.2017 19:00
пятница 31.3.2017 19:00
суббота 1.4.2017 15:00
четверг 25.5.2017 19:00
пятница 26.5.2017 19:00
суббота 27.5.2017 15:00
четверг 5.10.2017 19:00
пятница 6.10.2017 19:00
суббота 7.10.2017 15:00
пятница 8.12.2017 19:00
суббота 9.12.2017 15:00
четверг 15.2.2018 19:00
пятница 16.2.2018 19:00
суббота 17.2.2018 15:00
четверг 12.4.2018 19:00
пятница 13.4.2018 19:00
суббота 14.4.2018 15:00
четверг 10.5.2018 19:00
пятница 11.5.2018 19:00
суббота 12.5.2018 15:00
четверг 25.10.2018 19:00
пятница 26.10.2018 19:00
суббота 27.10.2018 15:00
четверг 20.12.2018 19:00
пятница 21.12.2018 19:00
пятница 22.3.2019 19:00
суббота 23.3.2019 15:00
воскресенье 24.3.2019 15:00
пятница 17.5.2019 19:00
суббота 18.5.2019 15:00
воскресенье 19.5.2019 15:00
среда 30.10.2019 19:00
четверг 31.10.2019 19:00
пятница 1.11.2019 19:00
суббота 2.11.2019 15:00
среда 4.12.2019 19:00
четверг 5.12.2019 19:00

Музыкальный театр Karlín (Praha)

(Opisy)

понедельник 8.4.2019 19:00
вторник 16.4.2019 19:00
четверг 25.4.2019 19:00
понедельник 29.4.2019 19:00
вторник 30.4.2019 19:00
среда 8.5.2019 19:00
среда 15.5.2019 19:00
понедельник 20.5.2019 19:00
суббота 25.5.2019 19:00
воскресенье 26.5.2019 19:00
вторник 28.5.2019 19:00
понедельник 21.10.2019 19:00
четверг 24.10.2019 19:00
пятница 25.10.2019 19:00
пятница 1.11.2019 19:00
воскресенье 10.11.2019 19:00
понедельник 11.11.2019 19:00
пятница 15.11.2019 19:00
понедельник 2.12.2019 19:00
четверг 5.12.2019 19:00

(Praha)

(Hodinový hoteliér)

четверг 17.3.2016 19:00
среда 23.3.2016 19:00
среда 13.4.2016 19:00
вторник 19.4.2016 19:00
понедельник 2.5.2016 19:00
среда 25.5.2016 19:00
четверг 19.1.2017 19:00
пятница 17.2.2017 19:00
понедельник 6.3.2017 19:00
понедельник 20.3.2017 19:00
среда 5.4.2017 19:00
пятница 8.9.2017 19:00
вторник 3.10.2017 19:00
пятница 3.11.2017 19:00
среда 29.11.2017 19:00
вторник 5.12.2017 19:00
вторник 19.12.2017 19:00
понедельник 22.1.2018 19:00
четверг 8.2.2018 19:00
вторник 6.3.2018 19:00
четверг 22.3.2018 19:00
среда 18.4.2018 19:00
вторник 29.5.2018 19:00
суббота 2.6.2018 14:00
понедельник 18.6.2018 19:00
четверг 20.9.2018 19:00
среда 31.10.2018 19:00
вторник 13.11.2018 19:00
суббота 15.12.2018 19:00
четверг 17.1.2019 19:00
пятница 25.1.2019 19:00
понедельник 11.2.2019 19:00
четверг 7.3.2019 19:00
понедельник 13.5.2019 19:00
вторник 18.6.2019 19:00
среда 11.9.2019 19:00
четверг 10.10.2019 19:00
среда 20.11.2019 19:00
четверг 5.12.2019 19:00

Театр na Vinohradech (Praha)

(Vyhazovači)

среда 27.5.2015 19:00
понедельник 8.6.2015 19:00
пятница 18.9.2015 19:00
среда 7.10.2015 19:00
четверг 12.11.2015 19:00
вторник 29.12.2015 19:00
пятница 15.1.2016 19:00
пятница 12.2.2016 19:00
среда 9.3.2016 19:00
суббота 19.3.2016 15:00
суббота 2.4.2016 15:00
пятница 22.4.2016 19:00
воскресенье 15.5.2016 19:00
пятница 17.6.2016 19:00
четверг 15.9.2016 19:00
среда 19.10.2016 19:00
понедельник 7.11.2016 19:00
среда 30.11.2016 19:00
суббота 17.12.2016 15:00
понедельник 23.1.2017 19:00
воскресенье 2.4.2017 15:00
вторник 25.4.2017 19:00
четверг 18.5.2017 19:00
пятница 9.6.2017 19:00
понедельник 2.10.2017 19:00
понедельник 16.10.2017 19:00
четверг 16.11.2017 19:00
среда 29.11.2017 19:00
понедельник 18.12.2017 19:00
понедельник 15.1.2018 19:00
вторник 6.2.2018 19:00
вторник 20.2.2018 19:00
понедельник 12.3.2018 19:00
суббота 17.3.2018 15:00
суббота 7.4.2018 19:00
четверг 24.5.2018 19:00
понедельник 11.6.2018 19:00
среда 26.9.2018 19:00
понедельник 15.10.2018 19:00
пятница 9.11.2018 19:00
среда 12.12.2018 19:00
пятница 25.1.2019 19:00
вторник 5.2.2019 19:00
среда 20.2.2019 19:00
четверг 14.3.2019 19:00
среда 3.4.2019 19:00
среда 24.4.2019 19:00
пятница 10.5.2019 19:00
среда 12.6.2019 19:00
среда 25.9.2019 19:00
четверг 10.10.2019 19:00
четверг 31.10.2019 19:00
воскресенье 10.11.2019 17:00
среда 20.11.2019 19:00
четверг 5.12.2019 19:00

Театр Radka Brzobohatého (Praha)

(Bedřich Smetana: The Greatest Hits)

суббота 17.3.2012 19:00
среда 19.9.2012 19:00
пятница 21.9.2012 19:00
вторник 6.11.2012 19:00
среда 28.11.2012 19:00
четверг 31.1.2013 19:00
вторник 5.3.2013 19:00
четверг 28.3.2013 20:00
понедельник 1.4.2013 19:00
четверг 23.5.2013 19:00
понедельник 28.10.2013 20:00
среда 27.11.2013 19:00
четверг 30.1.2014 19:00
суббота 1.3.2014 19:00
понедельник 31.3.2014 19:00
вторник 29.4.2014 19:00
четверг 8.5.2014 19:00
понедельник 26.5.2014 19:00
понедельник 23.6.2014 19:00
среда 10.9.2014 19:00
вторник 23.9.2014 19:00
среда 15.10.2014 19:00
вторник 28.10.2014 20:00
четверг 13.11.2014 19:00
вторник 2.12.2014 19:00
вторник 16.12.2014 19:00
среда 25.2.2015 19:00
понедельник 16.3.2015 19:00
понедельник 18.5.2015 19:00
среда 17.6.2015 19:00
понедельник 2.5.2016 19:00
понедельник 19.9.2016 19:00
понедельник 31.10.2016 19:00
четверг 17.11.2016 19:00
пятница 13.1.2017 19:00
четверг 16.2.2017 19:00
понедельник 6.3.2017 19:00
четверг 13.4.2017 19:00
среда 17.5.2017 19:00
четверг 1.6.2017 19:00
понедельник 18.9.2017 19:00
пятница 13.10.2017 19:00
пятница 17.11.2017 19:00
вторник 12.12.2017 19:00
понедельник 22.1.2018 19:00
пятница 2.3.2018 19:00
понедельник 2.4.2018 19:00
суббота 12.5.2018 19:00
вторник 5.6.2018 19:00
среда 19.9.2018 19:00
пятница 5.10.2018 19:00
суббота 19.1.2019 19:00
вторник 5.2.2019 19:00
среда 27.2.2019 19:00
понедельник 4.3.2019 19:00
вторник 26.3.2019 19:00
суббота 6.4.2019 17:00
понедельник 6.5.2019 19:30
понедельник 17.6.2019 19:00
понедельник 30.9.2019 19:00
среда 9.10.2019 19:00
суббота 2.11.2019 17:00
четверг 5.12.2019 19:00

Театр ABC (Praha)

(Mikulášská s barokem)

четверг 5.12.2019 19:30

Новомнестская ратуша (Praha)

(Úplné zatmění)

среда 23.1.2019 19:30
пятница 8.2.2019 20:00
среда 20.2.2019 19:30
суббота 23.2.2019 19:30
пятница 8.3.2019 19:30
среда 3.4.2019 19:30
понедельник 15.4.2019 19:30
вторник 21.5.2019 19:30
четверг 8.8.2019 19:30
понедельник 23.9.2019 19:30
понедельник 4.11.2019 19:30
вторник 26.11.2019 19:30
четверг 5.12.2019 19:30

Ла_Фабрика (Praha)

(Relativita)

понедельник 11.11.2019 19:30
четверг 28.11.2019 19:30
четверг 5.12.2019 19:30

Театр v Řeznické (Praha)

(Any Given Day, DE + Landmvrks, FR + spec. guest)

четверг 5.12.2019 20:00

Мьюзик-бар «Футурум» (Praha)

Прекрасные мадонны

пятница 6.12.2019  - воскресенье 18.4.2020

Монастырь св. Анежки Чешской - монастырь и национальная галерея (Praha)
Начиная приблизительно с 1400 года во всей Европе было особенно популярно изображение молодой коронованной Богоматери в струящемся облачении с нагим младенцем...

(Maxipes Fík)

суббота 2.11.2019 15:00
пятница 6.12.2019 15:30

Имидж Театр (Praha)

(Bratr spánku)

пятница 7.12.2018 11:00
суббота 8.12.2018 19:00
понедельник 10.12.2018 19:00
суббота 29.12.2018 19:00
понедельник 14.1.2019 19:00
вторник 29.1.2019 19:00
вторник 12.2.2019 19:00
вторник 12.3.2019 19:00
среда 17.4.2019 19:00
четверг 2.5.2019 19:00
вторник 24.9.2019 19:00
понедельник 7.10.2019 19:00
пятница 6.12.2019 19:00

Швандов театр на Смихове (Praha)

(Royal Moscow Ballet - Labutí jezero)

(Royal Moscow Ballet - Labutí jezero)

пятница 6.12.2019 19:00

Конгресс-центр Praha (Praha)

(Fuk!)

пятница 25.3.2016 19:00
понедельник 18.4.2016 19:00
вторник 19.4.2016 19:00
пятница 6.5.2016 19:00
вторник 31.5.2016 19:00
понедельник 13.6.2016 19:00
понедельник 19.9.2016 19:00
четверг 10.11.2016 19:00
понедельник 21.11.2016 19:00
четверг 1.12.2016 19:00
понедельник 12.12.2016 19:00
понедельник 30.1.2017 19:00
пятница 3.2.2017 19:00
суббота 25.2.2017 19:00
понедельник 20.3.2017 19:00
пятница 31.3.2017 19:00
четверг 13.4.2017 19:00
понедельник 1.5.2017 19:00
среда 24.5.2017 19:00
понедельник 11.9.2017 19:00
пятница 29.9.2017 19:00
четверг 14.12.2017 19:00
пятница 22.12.2017 19:00
суббота 20.1.2018 19:00
суббота 10.2.2018 19:00
четверг 22.3.2018 19:00
среда 25.4.2018 19:00
четверг 10.5.2018 19:00
понедельник 4.6.2018 19:00
четверг 6.9.2018 19:00
понедельник 24.9.2018 19:00
пятница 2.11.2018 19:00
пятница 16.11.2018 19:00
суббота 29.12.2018 19:00
вторник 8.1.2019 19:00
вторник 22.1.2019 19:00
понедельник 11.2.2019 19:00
суббота 16.3.2019 19:00
среда 27.3.2019 20:00
вторник 9.4.2019 19:00
вторник 23.4.2019 19:00
пятница 10.5.2019 19:00
вторник 28.5.2019 19:00
пятница 14.6.2019 19:00
понедельник 16.9.2019 19:00
суббота 2.11.2019 19:00
пятница 6.12.2019 19:00

Театр Divadlo pod Palmovkou (Praha)

(Bůh masakru)

вторник 16.12.2008 19:30
вторник 20.4.2010 19:30
пятница 23.4.2010 19:30
суббота 5.3.2016 19:30
пятница 8.4.2016 19:30
понедельник 16.5.2016 19:30
среда 1.6.2016 19:30
вторник 21.6.2016 19:30
четверг 15.9.2016 19:30
пятница 23.9.2016 19:30
вторник 18.10.2016 19:30
среда 19.10.2016 19:30
четверг 15.12.2016 19:30
вторник 24.1.2017 19:30
четверг 23.2.2017 19:30
пятница 10.3.2017 19:30
пятница 7.4.2017 19:30
среда 17.5.2017 19:30
четверг 18.5.2017 19:30
вторник 20.6.2017 19:30
среда 20.9.2017 19:30
вторник 26.9.2017 19:30
пятница 6.10.2017 19:30
воскресенье 12.11.2017 19:30
четверг 23.11.2017 19:30
воскресенье 10.12.2017 19:30
воскресенье 28.1.2018 19:30
четверг 15.2.2018 19:30
пятница 16.2.2018 19:30
суббота 26.5.2018 19:30
четверг 31.5.2018 19:30
суббота 23.6.2018 19:30
понедельник 25.6.2018 19:30
вторник 18.9.2018 19:30
четверг 4.10.2018 19:30
четверг 25.10.2018 19:30
вторник 6.11.2018 19:30
суббота 17.11.2018 19:30
понедельник 4.2.2019 19:30
четверг 21.2.2019 19:30
понедельник 25.3.2019 19:30
вторник 26.3.2019 19:30
суббота 6.4.2019 19:30
суббота 20.4.2019 19:30
четверг 2.5.2019 19:30
среда 22.5.2019 19:30
воскресенье 22.9.2019 19:30
понедельник 7.10.2019 19:30
вторник 12.11.2019 19:30
среда 27.11.2019 19:30
пятница 6.12.2019 19:30

Драматический клуб (Praha)

(Divadlo Kámen: S citem)

четверг 21.11.2019 19:30
четверг 28.11.2019 19:30
пятница 6.12.2019 19:30

Tеатр «Камень» (Praha)

(Česká filharmonie, Pablo Heras-Casado)

среда 4.12.2019 19:30
четверг 5.12.2019 19:30
пятница 6.12.2019 19:30

Рудолфинум (Praha)

(Aluminiová královna)

вторник 19.3.2019 20:00
понедельник 1.4.2019 20:00
воскресенье 19.5.2019 20:00
вторник 21.5.2019 20:00
четверг 14.11.2019 20:00
пятница 6.12.2019 20:00

Meet Factory (Praha)

(Beth Hart)

(Beth Hart)

пятница 6.12.2019 20:00

Форум Карлин (Praha)

(Královský košt)

суббота 25.11.2017 18:00
суббота 7.12.2019

Гостиница «Clarion Congress» Прага (Praha)

(Louskáček na ledě)

суббота 7.12.2019 14:00

Типспорт Арена (Praha)

(Pat a Mat jedou na dovolenou)

воскресенье 20.11.2016 15:00
среда 28.12.2016 15:00
воскресенье 22.1.2017 15:00
пятница 7.12.2018 17:00
воскресенье 20.10.2019 11:00
суббота 7.12.2019 15:00

Имидж Театр (Praha)

(O políbeném drakovi)

суббота 22.4.2017 15:00
воскресенье 23.4.2017 15:00
суббота 13.5.2017 15:00
воскресенье 14.5.2017 15:00
суббота 27.1.2018 14:00
воскресенье 28.1.2018 10:30
воскресенье 11.11.2018 14:00
воскресенье 25.11.2018 14:00
суббота 19.1.2019 14:00
воскресенье 20.1.2019 14:00
суббота 12.10.2019 15:00
суббота 23.11.2019 15:00
суббота 7.12.2019 15:00

Театр v Celetné (Praha)

(Vánoční koleda)

пятница 1.11.2013 10:00
суббота 2.11.2013 15:00
вторник 12.11.2013 14:15
понедельник 18.11.2013 10:00
пятница 29.11.2013 10:00
понедельник 9.12.2013 10:00
среда 11.12.2013 10:00
четверг 12.12.2013 10:00
пятница 13.12.2013 10:30
суббота 14.12.2013 15:00
вторник 17.12.2013 8:30
вторник 17.12.2013 10:15
среда 18.12.2013 10:00
четверг 19.12.2013 9:00
четверг 19.12.2013 10:30
пятница 20.12.2013 9:00
пятница 20.12.2013 10:30
суббота 21.12.2013 15:00
суббота 28.12.2013 15:00
понедельник 24.11.2014 10:00
четверг 27.11.2014 10:00
суббота 29.11.2014 15:00
вторник 9.12.2014 10:00
пятница 12.12.2014 9:00
пятница 12.12.2014 10:30
пятница 12.12.2014 14:15
суббота 13.12.2014 15:00
понедельник 15.12.2014 9:00
понедельник 15.12.2014 10:30
вторник 16.12.2014 9:00
вторник 16.12.2014 10:30
среда 17.12.2014 9:00
среда 17.12.2014 10:30
четверг 18.12.2014 9:00
четверг 18.12.2014 10:30
суббота 20.12.2014 11:00
суббота 20.12.2014 15:00
среда 2.12.2015 10:00
пятница 11.12.2015 10:00
суббота 12.12.2015 15:00
вторник 15.12.2015 10:30
среда 16.12.2015 9:00
среда 16.12.2015 10:30
четверг 17.12.2015 10:30
пятница 18.12.2015 9:00
пятница 18.12.2015 10:30
суббота 19.12.2015 15:00
понедельник 21.12.2015 9:00
понедельник 21.12.2015 10:30
вторник 22.12.2015 9:00
вторник 22.12.2015 10:30
суббота 7.12.2019 15:00

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

(Průvod Krampus čertů)

суббота 7.12.2019 16:00

(Praha)

(Ewa Farna)

(Ewa Farna)

суббота 7.12.2019 19:00

ОуТу-Арена (Praha)

(Pan Kaplan má třídu rád)

пятница 17.6.2011 19:00
пятница 25.3.2016 19:00
суббота 9.4.2016 17:00
среда 11.5.2016 19:00
суббота 4.6.2016 19:00
среда 28.9.2016 19:00
суббота 8.10.2016 17:00
среда 28.12.2016 19:00
вторник 10.1.2017 19:00
суббота 11.2.2017 17:00
пятница 17.2.2017 19:00
понедельник 17.4.2017 19:00
четверг 11.5.2017 19:00
суббота 17.6.2017 17:00
пятница 15.9.2017 19:00
четверг 26.10.2017 19:00
среда 20.12.2017 19:00
пятница 16.2.2018 19:00
пятница 9.3.2018 19:00
пятница 30.3.2018 19:00
понедельник 30.4.2018 19:00
вторник 22.5.2018 19:00
вторник 12.6.2018 19:00
пятница 14.9.2018 19:00
вторник 2.10.2018 19:00
суббота 20.10.2018 17:00
суббота 24.11.2018 17:00
понедельник 26.11.2018 19:00
среда 5.12.2018 19:00
пятница 11.1.2019 19:00
пятница 22.2.2019 19:00
четверг 14.3.2019 19:00
пятница 29.3.2019 20:00
четверг 4.4.2019 19:00
вторник 9.4.2019 19:00
среда 15.5.2019 19:00
среда 2.10.2019 19:00
понедельник 28.10.2019 20:00
пятница 1.11.2019 19:00
четверг 7.11.2019 19:00
суббота 7.12.2019 19:00

Театр ABC (Praha)

(Vězeň na druhé avenue)

суббота 7.12.2019 19:00

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

(Tramvaj do stanice touha)

среда 12.10.2011 19:00
четверг 31.5.2012 19:00
вторник 12.6.2012 19:00
суббота 6.10.2012 19:00
пятница 19.10.2012 19:00
суббота 17.11.2012 19:00
пятница 23.11.2012 19:00
суббота 15.12.2012 0:00
вторник 28.5.2013 19:00
понедельник 24.6.2013 19:00
понедельник 4.11.2013 19:00
пятница 22.11.2013 19:00
понедельник 2.12.2013 19:00
четверг 12.12.2013 19:00
суббота 22.2.2014 19:00
среда 26.2.2014 19:00
понедельник 3.3.2014 19:00
среда 21.5.2014 19:00
суббота 7.6.2014 19:00
четверг 16.10.2014 19:00
четверг 30.10.2014 19:00
четверг 20.11.2014 19:00
вторник 25.11.2014 19:00
суббота 6.12.2014 19:00
пятница 3.4.2015 19:00
пятница 15.5.2015 19:00
среда 10.6.2015 19:00
понедельник 14.9.2015 19:00
среда 14.10.2015 19:00
четверг 12.11.2015 19:00
воскресенье 6.12.2015 19:00
пятница 29.1.2016 19:00
понедельник 8.2.2016 19:00
вторник 12.4.2016 19:00
пятница 6.5.2016 19:00
среда 22.6.2016 19:00
понедельник 21.11.2016 19:00
среда 30.11.2016 19:00
суббота 21.1.2017 19:00
понедельник 30.1.2017 19:00
пятница 17.2.2017 19:00
понедельник 6.3.2017 19:00
четверг 30.3.2017 19:00
четверг 13.4.2017 19:00
пятница 12.5.2017 19:00
среда 24.5.2017 19:00
среда 21.6.2017 19:00
среда 27.9.2017 19:00
среда 18.10.2017 19:00
пятница 20.10.2017 19:00
четверг 2.11.2017 19:00
понедельник 4.12.2017 19:00
четверг 11.1.2018 19:00
понедельник 5.2.2018 19:00
пятница 9.3.2018 19:00
четверг 15.3.2018 19:00
среда 4.4.2018 19:00
среда 12.9.2018 19:00
среда 3.10.2018 19:00
пятница 2.11.2018 19:00
суббота 24.11.2018 19:00
суббота 15.12.2018 19:00
пятница 25.1.2019 19:00
понедельник 25.2.2019 19:00
пятница 1.3.2019 19:00
вторник 30.4.2019 19:00
пятница 10.5.2019 19:00
пятница 31.5.2019 19:00
понедельник 3.6.2019 19:00
пятница 20.9.2019 19:00
суббота 19.10.2019 19:00
пятница 8.11.2019 19:00
суббота 7.12.2019 19:00

Драматический клуб (Praha)

(Plešatá Zpěvačka)

пятница 13.4.2012 18:00
пятница 20.4.2012 18:00
понедельник 28.5.2012 19:30
четверг 1.11.2012 19:30
пятница 23.11.2012 18:00
пятница 1.2.2013 20:30
понедельник 18.2.2013 19:30
суббота 2.3.2013 19:30
суббота 2.11.2013 16:00
пятница 29.11.2013 18:00
среда 4.12.2013 18:00
пятница 10.1.2014 18:00
пятница 17.1.2014 18:00
среда 26.2.2014 18:00
пятница 4.4.2014 18:00
пятница 25.4.2014 18:00
пятница 23.5.2014 18:00
пятница 28.11.2014 18:00
пятница 15.1.2016 18:00
четверг 21.1.2016 19:30
четверг 31.3.2016 19:30
пятница 15.4.2016 18:00
пятница 14.10.2016 18:00
пятница 9.12.2016 18:00
пятница 27.1.2017 18:00
пятница 24.2.2017 18:00
пятница 8.3.2019 18:00
вторник 16.4.2019 19:30
вторник 28.5.2019 19:30
понедельник 3.6.2019 19:30
понедельник 4.11.2019 19:30
пятница 6.12.2019 18:00
суббота 7.12.2019 19:30

Театр v Celetné (Praha)

(Barování (se Sandrou Novákovou) a Filipem Rajmontem)

суббота 12.3.2016 20:00
пятница 27.1.2017 20:00
пятница 31.3.2017 20:30
пятница 28.4.2017 20:00
суббота 24.6.2017 20:00
суббота 23.9.2017 20:00
суббота 21.10.2017 20:00
суббота 11.11.2017 20:00
суббота 20.1.2018 20:00
пятница 9.2.2018 20:00
суббота 21.4.2018 20:00
суббота 12.5.2018 20:00
суббота 8.9.2018 20:00
пятница 26.10.2018 20:00
суббота 12.1.2019 20:00
суббота 2.3.2019 20:00
пятница 19.4.2019 20:00
пятница 14.6.2019 20:00
суббота 28.9.2019 20:00
суббота 26.10.2019 20:00
суббота 7.12.2019 20:00

Малостранска беседа (Praha)

(Vánoce na Kampě)

пятница 7.12.2018  - воскресенье 6.1.2019
воскресенье 8.12.2019  - понедельник 6.1.2020

Кампа (Praha)

(Pražská výstava nožů Knives 2019)

(Pražská výstava nožů Knives 2019)

воскресенье 8.12.2019 10:00 - 8.12.2019

Новомнестская ратуша (Praha)

(Cirkusácká pohádka)

воскресенье 9.12.2018 11:00
воскресенье 3.3.2019 11:00
воскресенье 8.12.2019 10:00

Театр на Рыцарской (Praha)

(Komorní soubor Variace Praha: Adventní koncert)

воскресенье 8.12.2019 11:00

Рудолфинум (Praha)

(Vánoční příběh divadla Já to jsem)

воскресенье 8.12.2019 15:00

Бойня 78 (Praha)

(In modo camerale: Adventní koncert)

воскресенье 8.12.2019 15:00

Рудолфинум (Praha)

(Vánoční příběh)

воскресенье 8.12.2019 16:00

Национальный театр - Новая сцена (Praha)

(Kolonizace – nový počátek)

воскресенье 5.6.2016 20:00
понедельник 6.6.2016 20:00
вторник 7.6.2016 20:00
четверг 27.10.2016 20:00
пятница 28.10.2016 20:00
суббота 29.10.2016 20:00
воскресенье 30.10.2016 20:00
четверг 9.3.2017 20:00
пятница 10.3.2017 20:00
суббота 11.3.2017 18:00
воскресенье 12.3.2017 18:00
суббота 8.4.2017 18:00
воскресенье 9.4.2017 18:00
понедельник 10.4.2017 20:00
пятница 19.5.2017 20:00
суббота 20.5.2017 20:00
воскресенье 21.5.2017 18:00
понедельник 22.5.2017 20:00
четверг 21.9.2017 20:00
пятница 22.9.2017 20:00
воскресенье 24.9.2017 18:00
четверг 19.10.2017 20:00
пятница 20.10.2017 20:00
суббота 21.10.2017 18:00
четверг 2.11.2017 20:00
пятница 3.11.2017 20:00
суббота 4.11.2017 18:00
четверг 26.4.2018 20:00
пятница 27.4.2018 20:00
суббота 28.4.2018 18:00
воскресенье 29.4.2018 18:00
пятница 25.5.2018 20:00
суббота 26.5.2018 18:00
воскресенье 27.5.2018 18:00
понедельник 28.5.2018 20:00
пятница 19.10.2018 20:00
суббота 20.10.2018 18:00
воскресенье 21.10.2018 18:00
понедельник 22.10.2018 20:00
четверг 11.4.2019 20:00
пятница 12.4.2019 20:00
суббота 13.4.2019 20:00
воскресенье 14.4.2019 20:00
четверг 9.5.2019 20:00
пятница 10.5.2019 20:00
суббота 11.5.2019 17:00
воскресенье 12.5.2019 17:00
понедельник 13.5.2019 20:00
четверг 5.12.2019 20:00
пятница 6.12.2019 20:00
суббота 7.12.2019 20:00
воскресенье 8.12.2019 17:00

Театр Archa (Praha)

(Skleněný strop)

среда 12.12.2018 19:00
четверг 13.12.2018 19:00
четверг 28.2.2019 19:00
воскресенье 10.3.2019 19:00
четверг 28.3.2019 20:00
вторник 2.4.2019 19:00
воскресенье 14.4.2019 19:00
среда 24.4.2019 19:00
четверг 25.4.2019 19:00
понедельник 6.5.2019 19:00
четверг 9.5.2019 19:00
четверг 30.5.2019 19:00
суббота 8.6.2019 19:00
вторник 24.9.2019 19:00
воскресенье 6.10.2019 19:00
вторник 15.10.2019 19:00
суббота 9.11.2019 19:00
понедельник 25.11.2019 19:00
воскресенье 8.12.2019 19:00

Театр «Унгелт» (Praha)

(P.r.s.a.)

воскресенье 8.12.2019 19:00

Театр Palace (Praha)

(Folkový dvojkoncert)

(Folkový dvojkoncert)

воскресенье 8.12.2019 19:00 - 8.12.2019

Карпе Дием (Praha)

(Pocta Foersterovi)

(Pocta Foersterovi)

воскресенье 8.12.2019 19:00

(Praha)

(Bez domluvy)

понедельник 21.1.2019 19:30
вторник 19.11.2019 19:30
воскресенье 8.12.2019 19:30

НоД Рокси - галерея (Praha)

(Jan Patočka a Charta 77)

четверг 17.10.2019 20:00
пятница 18.10.2019 10:00
вторник 26.11.2019 10:00
понедельник 9.12.2019 10:00

Студия Героев (Praha)

(Lords Of The Sound v programu Oscar Music Awards)

понедельник 9.12.2019 19:00 - 9.12.2019

Салон «У Гиберну» (Praha)

(DNA)

понедельник 23.6.2014 19:00
четверг 13.11.2014 19:00
среда 28.1.2015 19:00
вторник 14.4.2015 19:00
вторник 22.9.2015 19:00
понедельник 23.11.2015 19:00
понедельник 1.2.2016 19:00
четверг 12.5.2016 19:00
среда 21.9.2016 19:00
среда 9.11.2016 19:00
четверг 5.1.2017 19:00
четверг 2.2.2017 19:00
вторник 28.3.2017 19:00
понедельник 15.5.2017 19:00
четверг 5.10.2017 19:00
среда 8.11.2017 19:00
среда 25.4.2018 20:00
понедельник 28.5.2018 19:00
понедельник 9.12.2019 19:00

(Praha)

(Václav Neckář - Poslechový večer J. Černého)

вторник 1.10.2019 19:00
среда 6.11.2019 19:00
понедельник 9.12.2019 19:00

Швандов театр на Смихове (Praha)

(The Loser(s))

понедельник 8.10.2018 19:00
пятница 2.11.2018 19:00
понедельник 3.12.2018 19:00
понедельник 17.12.2018 19:00
понедельник 21.1.2019 19:00
вторник 12.3.2019 19:00
вторник 16.4.2019 19:00
понедельник 30.9.2019 19:00
понедельник 21.10.2019 19:00
понедельник 11.11.2019 19:00
понедельник 9.12.2019 19:00

Театр Na Fidlovačce (Praha)

(Terapie sdílením)

вторник 29.10.2019 20:00
среда 30.10.2019 19:00
понедельник 4.11.2019 19:00
вторник 26.11.2019 19:00
понедельник 9.12.2019 19:00

Венера на Швегловке (Praha)

(Neviditelný)

четверг 4.4.2019 19:00
пятница 5.4.2019 11:00
суббота 6.4.2019 19:00
понедельник 15.4.2019 19:00
среда 24.4.2019 10:00
пятница 10.5.2019 19:00
пятница 31.5.2019 19:00
понедельник 3.6.2019 19:00
суббота 28.9.2019 19:00
понедельник 21.10.2019 19:00
вторник 5.11.2019 19:00
суббота 23.11.2019 19:00
понедельник 9.12.2019 19:00

Рококо (Praha)

(PKF - Prague Philharmonia: Poulenc, Bach)

понедельник 9.12.2019 19:30

Малостранский дворец в Доме Профессий (Praha)

(SOČR: Strauss-Mahler)

понедельник 9.12.2019 19:30

Рудолфинум (Praha)

(Jim Jefferies: The Night Talker Tour)

понедельник 9.12.2019 20:00

Конгресс-центр Praha (Praha)

(Lili Marlene)

вторник 23.2.2016 20:30
вторник 7.2.2017 20:30
вторник 4.4.2017 20:30
понедельник 9.10.2017 20:30
понедельник 5.2.2018 20:30
среда 16.5.2018 20:30
понедельник 27.8.2018 21:00
вторник 27.11.2018 20:30
понедельник 9.12.2019 20:30

Малостранска беседа (Praha)

(Adventní koncert)

вторник 10.12.2019 18:30

Аббатство Эмаузы (Praha)

(Kdo se bojí Virginie Woolfové?)

суббота 15.3.2014 19:00
суббота 22.3.2014 17:00
среда 30.4.2014 19:00
суббота 24.5.2014 17:00
суббота 13.9.2014 17:00
пятница 26.9.2014 19:00
вторник 30.9.2014 19:00
понедельник 6.10.2014 19:00
понедельник 27.10.2014 20:00
четверг 30.10.2014 19:00
среда 5.11.2014 19:00
среда 12.11.2014 19:00
пятница 5.12.2014 19:00
четверг 18.12.2014 19:00
пятница 26.12.2014 19:00
среда 14.1.2015 19:00
среда 28.1.2015 19:00
понедельник 2.11.2015 19:00
суббота 5.3.2016 19:00
суббота 19.3.2016 17:00
среда 6.4.2016 19:00
пятница 6.5.2016 19:00
четверг 26.5.2016 19:00
вторник 7.6.2016 19:00
суббота 11.6.2016 19:00
пятница 16.9.2016 19:00
четверг 29.9.2016 19:00
пятница 7.10.2016 19:00
суббота 15.10.2016 17:00
суббота 26.11.2016 17:00
суббота 10.12.2016 17:00
вторник 20.12.2016 19:00
понедельник 9.1.2017 19:00
вторник 24.1.2017 19:00
пятница 3.2.2017 19:00
вторник 21.2.2017 19:00
пятница 3.3.2017 19:00
суббота 25.3.2017 17:00
понедельник 3.4.2017 19:00
вторник 18.4.2017 19:00
вторник 2.5.2017 19:00
пятница 26.5.2017 19:00
пятница 9.6.2017 19:00
четверг 14.9.2017 19:00
среда 18.10.2017 19:00
вторник 7.11.2017 19:00
суббота 9.12.2017 17:00
вторник 19.12.2017 19:00
вторник 9.1.2018 19:00
пятница 23.2.2018 19:00
суббота 3.3.2018 19:00
пятница 23.3.2018 19:00
среда 18.4.2018 19:00
пятница 18.5.2018 19:00
среда 30.5.2018 19:00
среда 27.6.2018 19:00
среда 26.9.2018 19:00
четверг 27.9.2018 19:00
среда 3.10.2018 19:00
вторник 27.11.2018 19:00
понедельник 3.12.2018 19:00
пятница 25.1.2019 19:00
четверг 7.2.2019 19:00
понедельник 18.3.2019 19:00
пятница 12.4.2019 19:00
вторник 14.5.2019 19:00
вторник 18.6.2019 19:00
четверг 19.9.2019 19:00
четверг 31.10.2019 19:00
среда 6.11.2019 19:00
вторник 10.12.2019 19:00

Рококо (Praha)

(Liga proti nevěře)

четверг 28.5.2015 19:00
понедельник 9.11.2015 19:00
четверг 18.2.2016 19:00
среда 25.5.2016 19:00
понедельник 24.10.2016 19:00
суббота 31.12.2016 17:00
среда 15.3.2017 19:00
понедельник 24.4.2017 19:00
понедельник 11.9.2017 19:00
четверг 19.10.2017 19:00
воскресенье 19.11.2017 19:00
четверг 22.2.2018 19:00
вторник 17.4.2018 19:00
вторник 12.6.2018 19:00
вторник 23.10.2018 19:00
среда 12.12.2018 19:00
среда 24.4.2019 19:00
четверг 14.11.2019 19:00
вторник 10.12.2019 19:00

Театр У пожарных (Praha)

(Pan Pros)

среда 2.10.2019 19:00
воскресенье 6.10.2019 19:00
понедельник 9.12.2019 19:00
вторник 10.12.2019 19:00

DOX Центр современного искусства (Praha)

(Lucie Bílá)

(Lucie Bílá)

вторник 10.12.2019 19:00

ОуТу-Арена (Praha)

(Žebrácká opera)

четверг 17.10.2019 10:00
пятница 18.10.2019 19:00
суббота 19.10.2019 19:00
четверг 24.10.2019 19:00
четверг 31.10.2019 19:00
суббота 9.11.2019 19:00
понедельник 18.11.2019 19:00
вторник 10.12.2019 19:00

Театр ABC (Praha)

(Všechnopárty)

вторник 8.3.2016 19:00
понедельник 21.3.2016 19:00
вторник 22.3.2016 19:00
понедельник 4.4.2016 19:00
вторник 5.4.2016 19:00
понедельник 18.4.2016 19:00
вторник 19.4.2016 19:00
понедельник 2.5.2016 19:00
вторник 3.5.2016 19:00
понедельник 9.5.2016 19:00
вторник 10.5.2016 19:00
понедельник 30.5.2016 19:00
вторник 31.5.2016 19:00
понедельник 13.6.2016 19:00
понедельник 29.8.2016 19:00
вторник 30.8.2016 19:00
понедельник 5.9.2016 19:00
вторник 6.9.2016 19:00
понедельник 19.9.2016 19:00
вторник 20.9.2016 19:00
понедельник 3.10.2016 19:00
вторник 4.10.2016 19:00
понедельник 17.10.2016 19:00
вторник 18.10.2016 19:00
понедельник 31.10.2016 19:00
вторник 1.11.2016 19:00
понедельник 14.11.2016 19:00
вторник 15.11.2016 19:00
понедельник 28.11.2016 19:00
вторник 29.11.2016 19:00
понедельник 5.12.2016 19:00
вторник 6.12.2016 19:00
понедельник 2.1.2017 19:00
вторник 3.1.2017 19:00
понедельник 16.1.2017 19:00
вторник 17.1.2017 19:00
понедельник 30.1.2017 19:00
вторник 31.1.2017 19:00
понедельник 13.2.2017 19:00
вторник 14.2.2017 19:00
понедельник 27.2.2017 19:00
вторник 28.2.2017 19:00
понедельник 13.3.2017 19:00
вторник 14.3.2017 19:00
понедельник 27.3.2017 19:00
вторник 28.3.2017 19:00
понедельник 10.4.2017 19:00
вторник 11.4.2017 19:00
понедельник 24.4.2017 19:00
вторник 25.4.2017 19:00
понедельник 15.5.2017 19:00
вторник 16.5.2017 19:00
понедельник 29.5.2017 19:00
вторник 30.5.2017 19:00
понедельник 5.6.2017 19:00
вторник 6.6.2017 19:00
понедельник 28.8.2017 19:00
вторник 29.8.2017 19:00
понедельник 11.9.2017 19:00
вторник 12.9.2017 19:00
понедельник 25.9.2017 19:00
вторник 26.9.2017 19:00
понедельник 9.10.2017 19:00
вторник 10.10.2017 19:00
понедельник 23.10.2017 19:00
вторник 24.10.2017 19:00
понедельник 6.11.2017 19:00
вторник 7.11.2017 19:00
понедельник 13.11.2017 19:00
вторник 14.11.2017 19:00
понедельник 4.12.2017 19:00
вторник 5.12.2017 19:00
понедельник 11.12.2017 19:00
вторник 12.12.2017 19:00
понедельник 8.1.2018 19:00
вторник 9.1.2018 19:00
понедельник 22.1.2018 19:00
вторник 23.1.2018 19:00
понедельник 5.2.2018 19:00
вторник 6.2.2018 19:00
понедельник 19.2.2018 19:00
вторник 20.2.2018 19:00
понедельник 5.3.2018 19:00
вторник 6.3.2018 19:00
понедельник 19.3.2018 19:00
вторник 20.3.2018 19:00
понедельник 26.3.2018 18:00
вторник 27.3.2018 19:00
понедельник 9.4.2018 19:00
вторник 10.4.2018 19:00
понедельник 23.4.2018 19:00
вторник 24.4.2018 19:00
понедельник 14.5.2018 19:00
вторник 15.5.2018 19:00
понедельник 28.5.2018 19:00
вторник 29.5.2018 19:00
понедельник 4.6.2018 19:00
вторник 5.6.2018 19:00
понедельник 27.8.2018 19:00
вторник 28.8.2018 19:00
понедельник 10.9.2018 19:00
вторник 11.9.2018 19:00
понедельник 24.9.2018 19:00
вторник 25.9.2018 19:00
понедельник 8.10.2018 19:00
вторник 9.10.2018 19:00
понедельник 22.10.2018 19:00
вторник 23.10.2018 19:00
понедельник 5.11.2018 19:00
вторник 6.11.2018 19:00
понедельник 19.11.2018 19:00
вторник 20.11.2018 19:00
понедельник 26.11.2018 19:00
вторник 27.11.2018 19:00
понедельник 10.12.2018 19:00
понедельник 7.1.2019 19:00
вторник 8.1.2019 19:00
понедельник 21.1.2019 19:00
вторник 22.1.2019 19:00
понедельник 11.3.2019 19:00
вторник 12.3.2019 19:00
понедельник 25.3.2019 19:00
вторник 26.3.2019 19:00
понедельник 8.4.2019 19:00
вторник 9.4.2019 19:00
понедельник 15.4.2019 19:00
вторник 16.4.2019 19:00
понедельник 13.5.2019 19:00
вторник 14.5.2019 19:00
понедельник 27.5.2019 19:00
вторник 28.5.2019 19:00
понедельник 10.6.2019 19:00
вторник 11.6.2019 19:00
понедельник 26.8.2019 19:00
вторник 27.8.2019 19:00
понедельник 9.9.2019 19:00
вторник 10.9.2019 19:00
понедельник 23.9.2019 19:00
вторник 24.9.2019 19:00
понедельник 7.10.2019 19:00
вторник 8.10.2019 19:00
понедельник 21.10.2019 19:00
вторник 22.10.2019 19:00
понедельник 4.11.2019 19:00
вторник 5.11.2019 19:00
понедельник 18.11.2019 19:00
вторник 19.11.2019 19:00
понедельник 25.11.2019 19:00
вторник 26.11.2019 19:00
понедельник 9.12.2019 19:00
вторник 10.12.2019 19:00

Семафор (Praha)

(Veletoč)

вторник 6.11.2018 19:00
среда 7.11.2018 19:00
четверг 20.12.2018 19:00
воскресенье 6.1.2019 19:00
среда 30.1.2019 19:00
вторник 26.2.2019 19:00
понедельник 11.3.2019 19:00
воскресенье 14.4.2019 19:00
понедельник 6.5.2019 19:00
четверг 9.5.2019 19:00
четверг 6.6.2019 19:00
понедельник 9.9.2019 19:00
воскресенье 20.10.2019 19:00
среда 6.11.2019 19:00
вторник 10.12.2019 19:00

Театр Kalich (Praha)

(Odpočívej ve svém pokoji)

среда 27.3.2019 20:00
понедельник 1.4.2019 19:00
четверг 11.4.2019 19:00
воскресенье 14.4.2019 19:00
воскресенье 5.5.2019 19:00
четверг 23.5.2019 19:00
вторник 4.6.2019 19:00
суббота 31.8.2019 19:00
воскресенье 1.9.2019 19:00
воскресенье 8.9.2019 19:00
четверг 12.9.2019 19:00
воскресенье 6.10.2019 14:00
вторник 22.10.2019 19:00
вторник 5.11.2019 19:00
четверг 14.11.2019 19:00
вторник 10.12.2019 19:00

(Praha)

(Kati)

вторник 6.12.2016 19:30
вторник 13.12.2016 19:30
вторник 20.12.2016 19:30
воскресенье 5.2.2017 19:30
среда 22.2.2017 19:30
понедельник 27.2.2017 19:30
понедельник 13.3.2017 19:30
вторник 14.3.2017 19:30
вторник 28.3.2017 19:30
пятница 26.5.2017 19:30
понедельник 19.6.2017 19:30
суббота 23.9.2017 19:30
пятница 29.9.2017 19:30
понедельник 2.10.2017 19:30
понедельник 16.10.2017 19:30
понедельник 23.10.2017 19:30
суббота 11.11.2017 19:30
суббота 2.12.2017 19:30
среда 20.12.2017 19:30
понедельник 15.1.2018 19:30
вторник 16.1.2018 19:30
среда 14.2.2018 19:30
понедельник 19.2.2018 19:30
четверг 1.3.2018 19:30
понедельник 19.3.2018 19:30
вторник 20.3.2018 19:30
понедельник 9.4.2018 19:30
понедельник 16.4.2018 19:30
понедельник 30.4.2018 19:30
вторник 1.5.2018 19:30
среда 30.5.2018 19:30
четверг 7.6.2018 19:30
четверг 14.6.2018 19:30
воскресенье 9.9.2018 19:30
среда 17.10.2018 19:30
воскресенье 21.10.2018 16:00
понедельник 19.11.2018 19:30
вторник 20.11.2018 19:30
понедельник 17.12.2018 19:30
четверг 20.12.2018 19:30
вторник 15.1.2019 19:30
вторник 22.1.2019 19:30
воскресенье 10.2.2019 19:30
понедельник 11.2.2019 19:30
четверг 28.3.2019 20:30
вторник 9.4.2019 19:30
понедельник 15.4.2019 19:30
понедельник 13.5.2019 19:30
пятница 17.5.2019 19:30
пятница 13.9.2019 19:30
суббота 28.9.2019 19:30
понедельник 14.10.2019 19:30
вторник 15.10.2019 19:30
среда 6.11.2019 19:30
суббота 30.11.2019 19:30
понедельник 9.12.2019 19:30
вторник 10.12.2019 19:30

Драматический клуб (Praha)

(G. F. Händel: Mesiáš)

вторник 10.12.2019 19:30

Рудолфинум (Praha)

(Večer světových premiér - Michael Nyman)

вторник 10.12.2019 19:30

Новомнестская ратуша (Praha)

(Osiřelý západ)

вторник 27.1.2015 19:30
среда 11.2.2015 19:30
вторник 17.2.2015 19:30
среда 18.2.2015 19:30
пятница 13.3.2015 18:00
вторник 24.3.2015 19:30
среда 8.4.2015 19:30
четверг 23.4.2015 19:30
понедельник 18.5.2015 19:30
четверг 8.10.2015 19:30
среда 11.11.2015 19:30
понедельник 16.11.2015 19:30
среда 2.12.2015 19:30
понедельник 4.4.2016 19:30
среда 20.4.2016 19:30
четверг 20.10.2016 19:30
пятница 11.11.2016 18:00
четверг 8.12.2016 19:30
вторник 31.1.2017 19:30
вторник 28.2.2017 19:30
среда 29.3.2017 19:30
четверг 30.3.2017 19:30
четверг 20.4.2017 19:30
четверг 11.5.2017 19:30
понедельник 9.10.2017 19:30
четверг 2.11.2017 19:30
среда 29.11.2017 19:30
среда 6.12.2017 19:30
суббота 20.1.2018 19:30
четверг 22.2.2018 19:30
пятница 16.3.2018 18:00
четверг 12.4.2018 19:30
вторник 9.10.2018 19:30
вторник 23.10.2018 19:30
пятница 16.11.2018 19:30
среда 21.11.2018 19:30
понедельник 26.11.2018 19:30
четверг 7.3.2019 19:30
пятница 15.3.2019 19:30
среда 20.3.2019 19:30
четверг 11.4.2019 19:30
среда 6.11.2019 11:00
вторник 26.11.2019 19:30
вторник 10.12.2019 19:30

Театр v Celetné (Praha)

(7 pádů Honzy Dědka)

вторник 1.12.2015 20:00
вторник 9.2.2016 20:00
вторник 1.3.2016 20:00
вторник 10.1.2017 20:00
вторник 14.2.2017 20:00
вторник 14.3.2017 19:00
вторник 11.4.2017 20:00
вторник 9.5.2017 20:00
вторник 13.6.2017 20:00
вторник 8.8.2017 20:00
вторник 12.9.2017 20:00
вторник 10.10.2017 20:00
вторник 14.11.2017 20:00
вторник 12.12.2017 20:00
вторник 9.1.2018 19:00
вторник 13.2.2018 20:00
вторник 13.3.2018 20:00
вторник 10.4.2018 20:00
вторник 8.5.2018 20:00
вторник 12.6.2018 20:00
вторник 14.8.2018 20:00
вторник 11.9.2018 20:00
вторник 9.10.2018 20:00
вторник 13.11.2018 20:00
вторник 11.12.2018 20:00
вторник 8.1.2019 20:00
вторник 12.2.2019 20:00
вторник 12.3.2019 20:00
вторник 9.4.2019 20:00
вторник 14.5.2019 20:00
вторник 11.6.2019 20:00
вторник 13.8.2019 20:00
вторник 10.9.2019 20:00
вторник 8.10.2019 20:00
вторник 12.11.2019 20:00
вторник 10.12.2019 20:00

Малостранска беседа (Praha)

(Politika správcovny)

понедельник 8.4.2019 20:00
вторник 9.4.2019 20:00
воскресенье 14.4.2019 20:00
среда 17.4.2019 10:30
четверг 18.4.2019 20:00
среда 24.4.2019 20:00
понедельник 6.5.2019 20:00
четверг 16.5.2019 20:00
вторник 21.5.2019 20:00
среда 6.11.2019 20:00
среда 20.11.2019 20:00
вторник 10.12.2019 20:00

Jindřišská (Praha)

(Blue Hawaii (CA))

вторник 10.12.2019 20:30

Meet Factory (Praha)

(Zóna)

понедельник 30.9.2019 22:00
четверг 21.11.2019 21:30
вторник 10.12.2019 22:00

(Praha)

(Eva Pospíšil Hanušová, Josef Pospíšil: Tajemství)

среда 11.12.2019  - суббота 4.1.2020

Галерея новый зал (Praha)

(Czech Design Week - Podzim 2019)

(Czech Design Week - Podzim 2019)

среда 11.12.2019  - воскресенье 15.12.2019

Конгресс-центр Praha (Praha)

(Cyrano z Bergeracu)

четверг 26.9.2019 10:00
суббота 28.9.2019 19:00
вторник 15.10.2019 19:00
среда 27.11.2019 19:00
среда 11.12.2019 19:00

Театр Divadlo pod Palmovkou (Praha)

(Listopad)

суббота 7.6.2014 19:00
понедельник 9.6.2014 19:00
вторник 10.6.2014 19:00
вторник 24.6.2014 19:00
понедельник 8.9.2014 19:00
вторник 30.9.2014 19:00
суббота 11.10.2014 19:00
понедельник 27.10.2014 20:00
понедельник 10.11.2014 19:00
пятница 21.11.2014 19:00
вторник 9.12.2014 19:00
понедельник 15.12.2014 19:00
пятница 23.1.2015 19:00
вторник 3.2.2015 19:00
понедельник 7.3.2016 19:00
четверг 31.3.2016 19:00
вторник 12.4.2016 19:00
пятница 22.4.2016 19:00
среда 8.6.2016 19:00
среда 21.9.2016 19:00
среда 12.10.2016 19:00
вторник 18.10.2016 19:00
четверг 3.11.2016 19:00
пятница 30.12.2016 19:00
среда 11.1.2017 19:00
среда 18.1.2017 19:00
среда 1.2.2017 19:00
понедельник 20.2.2017 19:00
суббота 4.3.2017 19:00
среда 5.4.2017 19:00
пятница 21.4.2017 19:00
среда 3.5.2017 19:00
понедельник 8.5.2017 19:00
понедельник 2.10.2017 19:00
вторник 17.10.2017 19:00
четверг 2.11.2017 19:00
понедельник 26.2.2018 19:00
четверг 8.3.2018 19:00
четверг 26.4.2018 19:00
понедельник 21.5.2018 19:00
пятница 1.6.2018 19:00
вторник 19.6.2018 19:00
вторник 23.10.2018 19:00
вторник 22.1.2019 19:00
вторник 26.2.2019 19:00
четверг 28.2.2019 19:00
понедельник 11.3.2019 19:00
четверг 25.4.2019 19:00
понедельник 20.5.2019 19:00
четверг 6.6.2019 19:00
четверг 17.10.2019 19:00
пятница 15.11.2019 19:00
среда 11.12.2019 19:00

Театр ABC (Praha)

(Ahoj, krásko! (Linda))

четверг 16.5.2019 10:30
пятница 17.5.2019 19:00
вторник 21.5.2019 19:00
четверг 23.5.2019 19:00
пятница 31.5.2019 19:00
вторник 11.6.2019 19:00
четверг 20.6.2019 19:00
среда 18.9.2019 19:00
суббота 5.10.2019 19:00
понедельник 21.10.2019 19:00
среда 6.11.2019 19:00
вторник 19.11.2019 19:00
среда 11.12.2019 19:00

Театр na Vinohradech (Praha)

(Pan Halpern a pan Johnson)

вторник 12.4.2016 19:00
четверг 21.4.2016 19:00
среда 11.5.2016 19:00
четверг 19.5.2016 19:00
четверг 2.6.2016 19:00
вторник 20.9.2016 19:00
воскресенье 2.10.2016 19:00
среда 5.10.2016 19:00
вторник 11.10.2016 19:00
вторник 1.11.2016 19:00
пятница 18.11.2016 19:00
суббота 19.11.2016 19:00
четверг 1.12.2016 19:00
суббота 10.12.2016 19:00
пятница 13.1.2017 19:00
вторник 17.1.2017 19:00
вторник 24.1.2017 19:00
четверг 2.2.2017 19:00
понедельник 27.2.2017 19:00
четверг 9.3.2017 19:00
суббота 18.3.2017 19:00
вторник 28.3.2017 19:00
четверг 6.4.2017 19:00
суббота 15.4.2017 19:00
среда 3.5.2017 19:00
четверг 4.5.2017 19:00
суббота 20.5.2017 19:00
пятница 15.9.2017 19:00
понедельник 18.9.2017 19:00
понедельник 2.10.2017 19:00
четверг 5.10.2017 19:00
вторник 24.10.2017 19:00
пятница 10.11.2017 19:00
среда 29.11.2017 19:00
вторник 5.12.2017 19:00
вторник 19.12.2017 19:00
понедельник 8.1.2018 19:00
пятница 12.1.2018 19:00
четверг 8.2.2018 19:00
среда 14.2.2018 19:00
среда 7.3.2018 19:00
вторник 20.3.2018 19:00
вторник 17.4.2018 19:00
пятница 27.4.2018 19:00
суббота 12.5.2018 19:00
четверг 24.5.2018 19:00
пятница 25.5.2018 19:00
понедельник 11.6.2018 19:00
вторник 12.6.2018 19:00
среда 19.9.2018 19:00
воскресенье 30.9.2018 19:00
вторник 9.10.2018 19:00
среда 24.10.2018 19:00
понедельник 29.10.2018 20:00
воскресенье 4.11.2018 19:00
четверг 15.11.2018 19:00
четверг 29.11.2018 19:00
суббота 8.12.2018 19:00
пятница 4.1.2019 19:00
понедельник 14.1.2019 19:00
суббота 19.1.2019 19:00
четверг 24.1.2019 19:00
среда 30.1.2019 19:00
пятница 1.2.2019 19:00
пятница 8.2.2019 19:00
четверг 14.2.2019 19:00
четверг 21.2.2019 19:00
среда 6.3.2019 19:00
вторник 12.3.2019 19:00
пятница 15.3.2019 19:00
пятница 5.4.2019 19:00
пятница 17.5.2019 19:00
понедельник 20.5.2019 19:00
суббота 25.5.2019 19:00
четверг 13.6.2019 19:00
суббота 15.6.2019 19:00
понедельник 16.9.2019 19:00
среда 18.9.2019 19:00
суббота 5.10.2019 19:00
суббота 19.10.2019 19:00
четверг 31.10.2019 19:00
понедельник 4.11.2019 19:00
четверг 7.11.2019 19:00
воскресенье 24.11.2019 19:00
вторник 10.12.2019 19:00
среда 11.12.2019 19:00

Театр «Унгелт» (Praha)

(La traviata)

суббота 24.9.2011 19:00 - 24.9.2011
понедельник 7.11.2011 19:00 - 7.11.2011
вторник 21.2.2012 19:00 - 21.2.2012
вторник 27.3.2012 19:00 - 27.3.2012
среда 25.4.2012 19:00 - 25.4.2012
понедельник 21.5.2012 19:00 - 21.5.2012
пятница 14.9.2012 19:00 - 14.9.2012
среда 3.10.2012 19:00 - 3.10.2012
понедельник 5.11.2012 19:00 - 5.11.2012
четверг 13.12.2012 19:00 - 13.12.2012
понедельник 4.3.2013 19:00 - 4.3.2013
четверг 4.4.2013 19:00 - 4.4.2013
вторник 3.9.2019 19:00
среда 18.9.2019 19:00
вторник 3.12.2019 19:00
среда 11.12.2019 19:00

Национальный театр (Praha)

(Brouk v hlavě)

четверг 27.9.2018 19:00
воскресенье 7.10.2018 14:00
вторник 9.10.2018 19:00
четверг 15.11.2018 19:00
среда 19.12.2018 19:00
воскресенье 30.12.2018 14:00
понедельник 31.12.2018 20:30
воскресенье 27.1.2019 15:00
вторник 29.1.2019 19:00
воскресенье 3.2.2019 19:00
понедельник 4.2.2019 19:00
воскресенье 10.2.2019 19:00
четверг 14.3.2019 19:00
пятница 15.3.2019 19:00
среда 24.4.2019 19:00
четверг 2.5.2019 19:00
воскресенье 19.5.2019 19:00
понедельник 10.6.2019 19:00
четверг 13.6.2019 19:00
суббота 7.9.2019 19:00
среда 2.10.2019 19:00
воскресенье 13.10.2019 19:00
среда 11.12.2019 19:00

(Praha)

(Oči v sloup)

среда 20.11.2019 20:00
среда 27.11.2019 20:00
суббота 30.11.2019 20:00
вторник 10.12.2019 20:00
среда 11.12.2019 20:00

Студия Героев (Praha)

(Best Film Fest 2019)

четверг 12.12.2019  - среда 18.12.2019

Эвальд (Praha), «Луцерна» (Praha), Мат (Praha), (Praha)

Ярмарка подарков Серебряные рождественские дни

четверг 8.12.2016  - воскресенье 11.12.2016
четверг 13.12.2018  - воскресенье 16.12.2018
четверг 12.12.2019  - воскресенье 15.12.2019

Выставочный центр Экспо Прага Летняны (Praha)
Огромный ассортимент подарков «под ёлочку» - под крышей выствочного центра Летняны. Текстиль, декоративное стекло, гастрономические деликатесы, чай и...

(Pro tebe cokoliv)

среда 5.12.2018 19:00
среда 16.1.2019 19:00
понедельник 4.2.2019 19:00
вторник 19.3.2019 19:00
четверг 11.4.2019 19:00
вторник 28.5.2019 19:00
вторник 18.6.2019 19:00
среда 18.9.2019 19:00
вторник 15.10.2019 19:00
понедельник 11.11.2019 19:00
четверг 12.12.2019 19:00

Театр Kalich (Praha)

(Tančírna)

понедельник 18.1.2016 19:00
воскресенье 24.1.2016 15:00
четверг 4.2.2016 19:00
среда 2.3.2016 19:00
воскресенье 20.3.2016 15:00
понедельник 4.4.2016 19:00
воскресенье 24.4.2016 15:00
понедельник 25.4.2016 19:00
пятница 6.5.2016 19:00
понедельник 16.5.2016 19:00
воскресенье 29.5.2016 19:00
вторник 7.6.2016 19:00
понедельник 13.6.2016 19:00
вторник 27.9.2016 19:00
четверг 29.9.2016 19:00
вторник 4.10.2016 19:00
среда 12.10.2016 19:00
воскресенье 13.11.2016 15:00
понедельник 14.11.2016 19:00
вторник 29.11.2016 19:00
понедельник 5.12.2016 19:00
вторник 13.12.2016 19:00
суббота 21.1.2017 15:00
вторник 24.1.2017 19:00
вторник 4.4.2017 19:00
суббота 29.4.2017 19:00
суббота 13.5.2017 19:00
среда 31.5.2017 19:00
среда 7.6.2017 19:00
среда 14.6.2017 19:00
среда 20.9.2017 19:00
понедельник 9.10.2017 19:00
вторник 31.10.2017 19:00
вторник 14.11.2017 19:00
суббота 25.11.2017 15:00
четверг 7.12.2017 19:00
вторник 19.12.2017 19:00
понедельник 22.1.2018 19:00
понедельник 5.2.2018 19:00
понедельник 26.2.2018 19:00
понедельник 19.3.2018 19:00
воскресенье 29.4.2018 15:00
суббота 5.5.2018 15:00
четверг 21.6.2018 19:00
среда 19.9.2018 19:00
понедельник 1.10.2018 19:00
суббота 17.11.2018 19:00
понедельник 17.12.2018 19:00
среда 6.2.2019 19:00
среда 20.3.2019 19:00
воскресенье 7.4.2019 15:00
понедельник 6.5.2019 19:00
вторник 24.9.2019 19:00
понедельник 28.10.2019 20:00
вторник 12.11.2019 19:00
четверг 12.12.2019 19:00

Театр Radka Brzobohatého (Praha)

(Sex noci svatojánské)

пятница 6.12.2019 19:00
вторник 10.12.2019 19:00
четверг 12.12.2019 19:00

Театр на Рыцарской (Praha)

(Penzion Ponorka)

четверг 31.3.2011 19:00
среда 2.3.2016 19:00
пятница 20.1.2017 19:00
вторник 18.4.2017 19:00
вторник 24.10.2017 19:00
четверг 14.12.2017 19:00
вторник 29.5.2018 19:00
пятница 21.9.2018 19:00
вторник 27.11.2018 19:00
вторник 29.1.2019 19:00
понедельник 29.4.2019 19:00
среда 12.6.2019 19:00
пятница 18.10.2019 19:00
четверг 12.12.2019 19:00

Театр У пожарных (Praha)

(Jak zabít komika)

вторник 18.12.2018 19:00
среда 19.12.2018 19:00
пятница 21.12.2018 19:00
суббота 22.12.2018 19:00
среда 9.1.2019 19:00
четверг 10.1.2019 19:00
воскресенье 13.1.2019 19:00
вторник 15.1.2019 19:00
четверг 17.1.2019 19:00
среда 23.1.2019 19:00
вторник 5.2.2019 19:00
суббота 9.2.2019 19:00
воскресенье 10.2.2019 19:00
вторник 26.2.2019 19:00
понедельник 4.3.2019 19:00
вторник 5.3.2019 19:00
четверг 21.3.2019 19:00
вторник 26.3.2019 19:00
среда 27.3.2019 20:00
среда 3.4.2019 19:00
понедельник 15.4.2019 19:00
вторник 16.4.2019 19:00
четверг 18.4.2019 19:00
вторник 30.4.2019 19:00
вторник 14.5.2019 19:00
воскресенье 19.5.2019 19:00
вторник 28.5.2019 19:00
среда 29.5.2019 19:00
суббота 1.6.2019 19:00
вторник 17.9.2019 19:00
пятница 18.10.2019 19:00
четверг 14.11.2019 19:00
четверг 12.12.2019 19:00

Театр «Унгелт» (Praha)

(Hradišťan & FOK)

четверг 12.12.2019 19:30

Общественный дом (Praha)

(Šimon Brejcha: Zahradničení)

пятница 13.12.2019  - воскресенье 26.1.2020

Галерея Вацлава Шпалы (Praha)

(Štědrý večer slečny Zuzanky)

воскресенье 1.12.2019 18:00
суббота 7.12.2019 15:00
пятница 13.12.2019 11:00

Театр ABC (Praha)

(Krysáci a ztracený Ludvík)

воскресенье 13.11.2016 15:00
суббота 28.1.2017 15:00
суббота 23.11.2019 15:00
пятница 13.12.2019 15:30

Имидж Театр (Praha)

(Heroes Gate 23)

(Heroes Gate 23)

пятница 13.12.2019 18:00

(Praha)

(Skořápka)

среда 27.4.2016 19:00
четверг 28.4.2016 19:00
понедельник 2.5.2016 19:00
воскресенье 15.5.2016 19:00
вторник 24.5.2016 19:00
пятница 3.6.2016 19:00
воскресенье 5.6.2016 19:00
вторник 7.6.2016 19:00
четверг 23.6.2016 19:00
понедельник 12.9.2016 19:00
пятница 30.9.2016 19:00
суббота 8.10.2016 19:00
понедельник 31.10.2016 19:00
суббота 5.11.2016 19:00
четверг 10.11.2016 19:00
воскресенье 20.11.2016 17:00
понедельник 5.12.2016 19:00
четверг 15.12.2016 19:00
суббота 17.12.2016 19:00
понедельник 9.1.2017 19:00
четверг 12.1.2017 19:00
понедельник 16.1.2017 19:00
пятница 17.2.2017 19:00
суббота 18.2.2017 17:00
среда 22.2.2017 19:00
четверг 16.3.2017 19:00
понедельник 20.3.2017 19:00
четверг 13.4.2017 19:00
воскресенье 16.4.2017 19:00
суббота 22.4.2017 19:00
среда 26.4.2017 19:00
понедельник 15.5.2017 19:00
четверг 18.5.2017 19:00
среда 31.5.2017 19:00
среда 13.9.2017 19:00
среда 20.9.2017 19:00
пятница 13.10.2017 19:00
вторник 17.10.2017 19:00
вторник 14.11.2017 19:00
суббота 18.11.2017 19:00
вторник 28.11.2017 19:00
четверг 30.11.2017 19:00
четверг 14.12.2017 19:00
вторник 9.1.2018 19:00
вторник 16.1.2018 19:00
понедельник 29.1.2018 19:00
понедельник 5.2.2018 19:00
понедельник 12.2.2018 19:00
воскресенье 18.2.2018 19:00
воскресенье 4.3.2018 19:00
пятница 9.3.2018 19:00
четверг 15.3.2018 19:00
четверг 22.3.2018 19:00
воскресенье 15.4.2018 19:00
воскресенье 22.4.2018 19:00
пятница 15.6.2018 19:00
понедельник 17.9.2018 19:00
вторник 25.9.2018 19:00
среда 3.10.2018 19:00
четверг 18.10.2018 19:00
суббота 20.10.2018 19:00
среда 31.10.2018 19:00
суббота 10.11.2018 19:00
вторник 13.11.2018 19:00
среда 21.11.2018 19:00
воскресенье 9.12.2018 19:00
суббота 15.12.2018 19:00
среда 16.1.2019 19:00
вторник 22.1.2019 19:00
суббота 26.1.2019 19:00
воскресенье 3.2.2019 19:00
вторник 12.2.2019 19:00
среда 27.2.2019 19:00
пятница 1.3.2019 19:00
воскресенье 3.3.2019 17:00
воскресенье 7.4.2019 19:00
понедельник 22.4.2019 19:00
среда 1.5.2019 19:00
среда 12.6.2019 19:00
понедельник 23.9.2019 19:00
вторник 29.10.2019 20:00
пятница 29.11.2019 19:00
пятница 13.12.2019 19:00

Театр «Унгелт» (Praha)

(Česká filharmonie, Tamás Pálfalvi)

среда 11.12.2019 19:30
четверг 12.12.2019 19:30
пятница 13.12.2019 19:30

Рудолфинум (Praha)

(24. Mezinárodní festival jazzového piana - Greg Burk, Chris Gall)

пятница 13.12.2019 19:30

(Praha)

(Léda (Manželskonemanželská povídka))

суббота 4.4.2015 19:30
понедельник 20.4.2015 19:30
понедельник 11.5.2015 19:30
суббота 24.10.2015 19:30
четверг 18.2.2016 19:30
суббота 26.3.2016 19:30
четверг 5.5.2016 19:30
среда 18.5.2016 19:30
суббота 11.6.2016 19:30
вторник 14.6.2016 19:30
вторник 13.9.2016 19:30
среда 7.12.2016 19:30
понедельник 19.12.2016 19:30
среда 18.1.2017 19:30
среда 25.1.2017 19:30
пятница 10.2.2017 19:30
среда 12.4.2017 19:30
вторник 23.5.2017 19:30
воскресенье 18.6.2017 19:30
пятница 15.9.2017 19:30
вторник 10.10.2017 19:30
пятница 27.10.2017 19:30
среда 8.11.2017 19:30
суббота 16.12.2017 19:30
вторник 23.1.2018 19:30
пятница 23.2.2018 19:30
суббота 24.2.2018 19:30
суббота 10.3.2018 19:30
суббота 14.4.2018 19:30
вторник 17.4.2018 19:30
вторник 15.5.2018 19:30
пятница 18.5.2018 19:30
пятница 21.9.2018 19:30
суббота 13.10.2018 19:30
пятница 19.10.2018 19:30
суббота 17.11.2018 14:00
среда 21.11.2018 19:30
пятница 11.1.2019 19:30
пятница 1.2.2019 19:30
пятница 8.2.2019 19:30
четверг 7.3.2019 19:30
суббота 16.3.2019 19:30
среда 8.5.2019 19:30
суббота 15.6.2019 19:30
воскресенье 29.9.2019 19:30
среда 9.10.2019 19:30
пятница 15.11.2019 19:30
суббота 16.11.2019 19:30
пятница 13.12.2019 19:30

Драматический клуб (Praha)

(Znovusjednocení Korejí)

пятница 7.12.2018 11:00
суббота 8.12.2018 19:00
среда 12.12.2018 19:00
вторник 18.12.2018 19:00
понедельник 21.1.2019 19:00
понедельник 28.1.2019 19:00
четверг 31.1.2019 19:00
среда 20.2.2019 19:00
четверг 7.3.2019 19:00
среда 27.3.2019 20:00
четверг 11.4.2019 11:00
суббота 20.4.2019 17:00
пятница 26.4.2019 19:00
четверг 2.5.2019 19:00
четверг 23.5.2019 19:00
пятница 14.6.2019 19:00
пятница 27.9.2019 19:00
суббота 26.10.2019 19:00
вторник 12.11.2019 19:00
вторник 19.11.2019 19:00
вторник 26.11.2019 11:00
пятница 13.12.2019 20:00

Рококо (Praha)

(Woyzeck)

пятница 13.12.2019 20:00

Студия Героев (Praha)

(Někdo to rád krátké 4.)

(Někdo to rád krátké 4.)

пятница 13.12.2019 20:30

(Praha)

(Reprezentační ples Městského soudu v Praze 2019)

(Reprezentační ples Městského soudu v Praze 2019)

суббота 14.12.2019

Дворец Palác Žofín (Praha)

(Princezna ze mlejna)

суббота 19.10.2019 11:00
суббота 30.11.2019 15:00
суббота 14.12.2019 11:00

Имидж Театр (Praha)

(Jak šel Ježíšek do světa)

суббота 14.12.2019 11:00

Театр Divadlo Komedie (Praha)

(Za dveřmi)

пятница 31.5.2019 19:00
среда 5.6.2019 19:00
среда 12.6.2019 19:00
среда 19.6.2019 19:00
вторник 24.9.2019 19:00
понедельник 21.10.2019 19:00
суббота 2.11.2019 14:00
четверг 12.12.2019 19:00
суббота 14.12.2019 14:00

Театр na Vinohradech (Praha)

(Den otevřených dveří)

суббота 11.6.2016 14:00
суббота 10.9.2016 14:00
суббота 15.10.2016 14:00
суббота 5.11.2016 14:00
суббота 26.11.2016 14:00
суббота 17.12.2016 14:00
суббота 21.1.2017 14:00
суббота 18.2.2017 14:00
суббота 18.3.2017 14:00
суббота 15.4.2017 14:00
суббота 13.5.2017 14:00
суббота 10.6.2017 14:00
суббота 23.9.2017 14:00
суббота 21.10.2017 14:00
суббота 2.12.2017 14:00
суббота 16.12.2017 14:00
суббота 27.1.2018 14:00
суббота 24.2.2018 14:00
суббота 24.3.2018 14:00
суббота 21.4.2018 14:00
суббота 20.10.2018 14:00
суббота 10.11.2018 14:00
суббота 26.1.2019 14:00
суббота 23.2.2019 14:00
суббота 23.3.2019 14:00
суббота 25.5.2019 14:00
суббота 21.9.2019 14:00
суббота 19.10.2019 14:00
суббота 30.11.2019 14:00
суббота 14.12.2019 14:00

Вокзал Прага-Просек - модельный парк путей (Praha)

(Ulice plná kouzel)

воскресенье 27.12.2009 15:00
воскресенье 13.11.2011 14:00
среда 28.12.2011 15:00
суббота 16.3.2013 15:00
суббота 12.12.2015 15:00
суббота 20.2.2016 15:00
суббота 12.11.2016 15:00
суббота 18.2.2017 15:00
суббота 22.4.2017 15:00
суббота 14.10.2017 15:00
суббота 9.12.2017 15:00
суббота 20.1.2018 15:00
суббота 17.3.2018 15:00
суббота 13.10.2018 15:00
суббота 8.12.2018 15:00
суббота 2.3.2019 15:00
среда 20.3.2019 9:30
среда 10.4.2019 9:30
вторник 16.4.2019 9:30
среда 29.5.2019 9:30
вторник 11.6.2019 9:30
понедельник 24.6.2019 9:30
суббота 14.12.2019 15:00

Театр Divadlo Metro (Praha)

(Ovečka betlémská)

суббота 14.12.2019 15:00

Театр Divadlo Komedie (Praha)

(Čas růží)

четверг 20.9.2018 19:00
пятница 21.9.2018 19:00
суббота 22.9.2018 15:00
воскресенье 23.9.2018 15:00
четверг 8.11.2018 19:00
пятница 9.11.2018 19:00
суббота 10.11.2018 15:00
воскресенье 11.11.2018 15:00
воскресенье 2.12.2018 15:00
пятница 7.12.2018 19:00
суббота 8.12.2018 15:00
воскресенье 9.12.2018 15:00
пятница 8.2.2019 19:00
суббота 9.2.2019 15:00
воскресенье 10.2.2019 15:00
среда 27.3.2019 20:00
четверг 28.3.2019 20:00
пятница 29.3.2019 20:00
суббота 30.3.2019 16:00
воскресенье 31.3.2019 15:00
четверг 18.4.2019 19:00
пятница 19.4.2019 19:00
суббота 20.4.2019 15:00
пятница 3.5.2019 19:00
суббота 4.5.2019 15:00
воскресенье 5.5.2019 15:00
пятница 4.10.2019 19:00
суббота 5.10.2019 15:00
пятница 8.11.2019 19:00
суббота 9.11.2019 15:00
воскресенье 10.11.2019 15:00
четверг 12.12.2019 19:00
пятница 13.12.2019 19:00
суббота 14.12.2019 15:00

Музыкальный театр Karlín (Praha)

(Kvak a Žbluňk od jara až do Vánoc)

суббота 14.12.2019 15:00

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

(Christmas Night Run)

(Christmas Night Run)

суббота 14.12.2019 17:00

náměstí Jana Palacha (Praha)

(Ukradené Vánoce)

суббота 14.12.2019 17:00

Театр Divadlo Komedie (Praha)

National Geographic: Симфония нашего мира

National Geographic: Симфония нашего мира

суббота 14.12.2019 18:00

ОуТу-Арена (Praha)
Из морских глубин и до самых облаков пронесутся зрители этого уникального представления, где в главных ролях выступают живая природа и музыка Остина Фрея...

(Pardál)

воскресенье 16.12.2018 19:00
понедельник 17.12.2018 19:00
четверг 3.1.2019 19:00
воскресенье 6.1.2019 19:00
четверг 31.1.2019 19:00
суббота 2.2.2019 19:00
пятница 22.2.2019 19:00
суббота 23.2.2019 19:00
суббота 2.3.2019 19:00
четверг 7.3.2019 19:00
среда 13.3.2019 19:00
воскресенье 17.3.2019 19:00
четверг 11.4.2019 19:00
среда 17.4.2019 19:00
суббота 4.5.2019 19:00
воскресенье 26.5.2019 19:00
вторник 18.6.2019 19:00
пятница 27.9.2019 19:00
вторник 8.10.2019 19:00
суббота 16.11.2019 19:00
суббота 14.12.2019 19:00

Театр «Унгелт» (Praha)

(Manželské vraždění)

четверг 31.3.2011 19:00
среда 2.12.2015 19:00
четверг 10.12.2015 19:00
суббота 19.12.2015 19:00
пятница 15.1.2016 19:00
понедельник 1.2.2016 19:00
пятница 19.2.2016 19:00
воскресенье 20.3.2016 19:00
понедельник 21.3.2016 19:00
воскресенье 3.4.2016 19:00
вторник 26.4.2016 19:00
четверг 2.6.2016 19:00
среда 14.9.2016 19:00
воскресенье 9.10.2016 19:00
воскресенье 20.11.2016 19:00
пятница 2.12.2016 19:00
понедельник 12.12.2016 19:00
среда 18.1.2017 19:00
пятница 10.2.2017 19:00
понедельник 13.2.2017 19:00
вторник 21.2.2017 19:00
суббота 4.3.2017 19:00
четверг 13.4.2017 19:00
понедельник 24.4.2017 19:00
вторник 2.5.2017 19:00
понедельник 22.5.2017 19:00
понедельник 19.6.2017 19:00
воскресенье 8.10.2017 19:00
четверг 19.10.2017 19:00
вторник 7.11.2017 19:00
пятница 1.12.2017 19:00
понедельник 18.12.2017 19:00
среда 24.1.2018 19:00
среда 31.1.2018 19:00
понедельник 12.2.2018 19:00
понедельник 26.2.2018 19:00
вторник 13.3.2018 19:00
пятница 16.3.2018 19:00
вторник 10.4.2018 19:00
суббота 16.6.2018 17:00
суббота 22.9.2018 19:00
воскресенье 30.9.2018 19:00
пятница 5.10.2018 19:00
среда 14.11.2018 19:00
суббота 1.12.2018 19:00
вторник 11.12.2018 19:00
пятница 18.1.2019 19:00
понедельник 28.1.2019 19:00
пятница 15.2.2019 19:00
пятница 22.2.2019 19:00
пятница 15.3.2019 19:00
понедельник 8.4.2019 19:00
понедельник 15.4.2019 19:00
среда 22.5.2019 19:00
пятница 31.5.2019 19:00
понедельник 30.9.2019 19:00
четверг 3.10.2019 19:00
пятница 15.11.2019 19:00
суббота 16.11.2019 19:00
четверг 5.12.2019 19:00
суббота 14.12.2019 19:00

(Praha)

(Pardon me, prime minister - co takhle ke zpovědi..)

пятница 23.11.2018 19:00
суббота 15.12.2018 16:00
четверг 17.1.2019 19:00
пятница 22.2.2019 19:00
пятница 15.3.2019 19:00
понедельник 15.4.2019 19:00
четверг 16.5.2019 19:00
четверг 3.10.2019 19:00
понедельник 18.11.2019 19:00
суббота 14.12.2019 19:00

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

(Lukáš Vondráček - Klavírní recitál)

суббота 14.12.2019 19:30

Рудолфинум (Praha)

(Šťastný vyvolený)

четверг 1.11.2018 19:30
воскресенье 4.11.2018 19:30
пятница 7.12.2018 19:30
воскресенье 13.1.2019 19:30
пятница 22.2.2019 19:30
воскресенье 24.3.2019 19:30
среда 3.4.2019 19:30
воскресенье 6.10.2019 19:30
воскресенье 3.11.2019 19:30
суббота 14.12.2019 19:30

Театр "Мана" (Praha)

(Ujetá ruka)

пятница 14.1.2011 19:30
пятница 4.2.2011 19:30
суббота 5.2.2011 19:30
суббота 26.2.2011 19:30
понедельник 28.2.2011 19:30
пятница 20.3.2015 19:30
вторник 14.4.2015 19:30
понедельник 4.5.2015 19:30
вторник 12.5.2015 19:30
суббота 13.6.2015 19:30
четверг 10.9.2015 19:30
вторник 27.10.2015 20:30
воскресенье 17.1.2016 19:30
понедельник 29.2.2016 19:30
понедельник 28.3.2016 19:30
вторник 19.4.2016 19:30
суббота 7.5.2016 19:30
пятница 20.5.2016 19:30
четверг 23.6.2016 19:30
понедельник 10.10.2016 19:30
пятница 18.11.2016 19:30
суббота 25.2.2017 19:30
среда 29.3.2017 19:30
пятница 14.4.2017 19:30
четверг 11.5.2017 19:30
среда 14.6.2017 19:30
суббота 16.9.2017 19:30
суббота 14.10.2017 19:30
понедельник 18.12.2017 19:30
пятница 26.1.2018 19:30
вторник 13.2.2018 19:30
вторник 20.2.2018 19:30
среда 7.3.2018 19:30
среда 21.3.2018 19:30
пятница 14.9.2018 19:30
пятница 12.10.2018 19:30
понедельник 5.11.2018 19:30
пятница 30.11.2018 19:30
четверг 31.1.2019 19:30
суббота 9.2.2019 19:30
среда 6.3.2019 19:30
пятница 22.3.2019 19:30
понедельник 8.4.2019 19:30
суббота 1.6.2019 19:30
среда 18.9.2019 19:30
суббота 26.10.2019 19:30
суббота 2.11.2019 19:30
понедельник 11.11.2019 19:30
суббота 14.12.2019 19:30

Драматический клуб (Praha)

(Dennis Kelly: Sirotci)

пятница 13.10.2017 19:30
воскресенье 5.11.2017 19:30
понедельник 6.11.2017 19:30
вторник 5.12.2017 19:30
суббота 27.1.2018 19:30
воскресенье 28.1.2018 19:30
среда 28.2.2018 19:30
пятница 9.3.2018 20:00
четверг 15.3.2018 20:00
среда 12.9.2018 20:00
четверг 13.9.2018 20:00
вторник 16.10.2018 20:00
вторник 30.10.2018 20:00
пятница 9.11.2018 20:00
суббота 10.11.2018 20:00
четверг 24.1.2019 20:00
пятница 25.1.2019 20:00
понедельник 18.2.2019 19:30
вторник 19.2.2019 19:30
пятница 22.3.2019 20:00
понедельник 27.5.2019 20:00
четверг 6.6.2019 20:00
четверг 13.6.2019 20:00
среда 2.10.2019 20:00
понедельник 25.11.2019 20:00
суббота 14.12.2019 20:00

Jindřišská (Praha)

(Lemarket Vánoce)

суббота 14.12.2019 10:00
воскресенье 15.12.2019 10:00

- галерея (Praha)

(Dyzajn market zima – Holešovická tržnice)

(Dyzajn market zima – Holešovická tržnice)

суббота 14.12.2019 10:00
воскресенье 15.12.2019 10:00

(Praha)

(Disney on Ice: Ledové království)

суббота 14.12.2019 10:00
воскресенье 15.12.2019 10:00

ОуТу-Арена (Praha)

(Kocour v botách)

понедельник 26.11.2018 11:00
вторник 27.11.2018 11:00
среда 28.11.2018 17:00
пятница 30.11.2018 10:30
воскресенье 2.12.2018 10:30
воскресенье 9.12.2018 10:30
вторник 11.12.2018 10:30
воскресенье 16.12.2018 10:30
воскресенье 13.1.2019 10:30
воскресенье 20.1.2019 10:30
воскресенье 27.1.2019 10:30
воскресенье 17.3.2019 10:30
воскресенье 24.3.2019 10:30
воскресенье 31.3.2019 10:30
воскресенье 7.4.2019 10:30
воскресенье 14.4.2019 10:30
воскресенье 6.10.2019 10:30
воскресенье 20.10.2019 10:30
воскресенье 10.11.2019 10:30
воскресенье 24.11.2019 10:30
воскресенье 1.12.2019 10:30
воскресенье 8.12.2019 10:30
воскресенье 15.12.2019 10:30

Бродвей (Praha)

(České filharmonické kvarteto: Adventní koncert)

воскресенье 15.12.2019 11:00

Рудолфинум (Praha)

(Děvčátko - Vánoční příběh)

пятница 4.12.2015 19:00
суббота 5.12.2015 14:00
суббота 5.12.2015 18:00
воскресенье 6.12.2015 11:00
пятница 11.12.2015 19:00
суббота 12.12.2015 14:00
суббота 12.12.2015 18:00
воскресенье 27.12.2015 15:00
понедельник 28.12.2015 19:00
пятница 2.12.2016 19:00
суббота 3.12.2016 14:00
суббота 3.12.2016 18:00
воскресенье 4.12.2016 11:00
воскресенье 4.12.2016 15:00
понедельник 19.12.2016 19:00
вторник 20.12.2016 19:00
четверг 14.12.2017 19:00
пятница 15.12.2017 19:00
суббота 16.12.2017 14:00
суббота 16.12.2017 18:00
воскресенье 17.12.2017 11:00
воскресенье 17.12.2017 15:00
четверг 13.12.2018 19:00
пятница 14.12.2018 15:00
суббота 15.12.2018 11:00
воскресенье 16.12.2018 11:00
четверг 12.12.2019 19:00
пятница 13.12.2019 19:00
суббота 14.12.2019 14:00
воскресенье 15.12.2019 11:00

(Praha)

(Adventní brunch v hotelu Hoffmeister, Malá Strana)

(Adventní brunch v hotelu Hoffmeister, Malá Strana)

воскресенье 15.12.2019 11:30 - 15.12.2019

(Praha)

(Nedopečený koláček)

воскресенье 15.12.2019 14:00

Театр Divadlo Komedie (Praha)

(Ať žijí duchové!)

воскресенье 3.4.2016 11:00
воскресенье 29.5.2016 11:00
воскресенье 5.6.2016 11:00
суббота 11.6.2016 11:00
воскресенье 12.6.2016 11:00
воскресенье 11.9.2016 11:00
воскресенье 25.9.2016 11:00
воскресенье 16.10.2016 11:00
воскресенье 30.10.2016 11:00
суббота 5.11.2016 11:00
воскресенье 13.11.2016 11:00
воскресенье 11.12.2016 11:00
пятница 30.12.2016 11:00
воскресенье 15.1.2017 11:00
воскресенье 29.1.2017 11:00
суббота 18.2.2017 11:00
воскресенье 26.2.2017 11:00
воскресенье 19.3.2017 11:00
воскресенье 2.4.2017 11:00
воскресенье 14.5.2017 11:00
воскресенье 4.6.2017 11:00
воскресенье 24.9.2017 11:00
воскресенье 22.10.2017 11:00
воскресенье 5.11.2017 11:00
воскресенье 19.11.2017 11:00
воскресенье 10.12.2017 11:00
пятница 29.12.2017 15:00
воскресенье 28.1.2018 11:00
воскресенье 25.2.2018 11:00
воскресенье 25.3.2018 9:30
воскресенье 22.4.2018 11:00
воскресенье 27.5.2018 11:00
воскресенье 7.10.2018 11:00
воскресенье 18.11.2018 11:00
воскресенье 9.12.2018 11:00
четверг 27.12.2018 11:00
воскресенье 27.1.2019 11:00
воскресенье 24.3.2019 11:00
воскресенье 28.4.2019 11:00
воскресенье 19.5.2019 11:00
суббота 12.10.2019 11:00
воскресенье 3.11.2019 11:00
воскресенье 3.11.2019 14:00
воскресенье 15.12.2019 11:00
воскресенье 15.12.2019 14:00

Театр Bez zábradlí (Praha)

(Vánoce v muzeu)

воскресенье 15.12.2019 14:00

Музей г. Праги (Praha)

(Antigona RockOpera)

четверг 17.5.2012 19:00
суббота 10.11.2012 19:00
четверг 14.2.2013 19:00
четверг 19.9.2013 19:00
четверг 19.6.2014 19:00
четверг 27.11.2014 19:00
пятница 15.5.2015 19:00
пятница 6.11.2015 19:00
вторник 19.4.2016 19:00
вторник 13.12.2016 19:00
среда 31.5.2017 19:00
четверг 7.12.2017 19:00
четверг 7.6.2018 19:00
пятница 30.11.2018 19:00
четверг 9.5.2019 19:00
воскресенье 15.12.2019 16:00

Рок-Опера Прага (Praha)

(O Perníčkovi)

воскресенье 15.12.2019 16:00

Театр Divadlo Komedie (Praha)

(Vánoce s Choreou 2019)

воскресенье 15.12.2019 14:00
воскресенье 15.12.2019 18:00

Театр ABC (Praha)

(Chlap na zabití)

пятница 31.10.2014 19:00
воскресенье 2.11.2014 19:00
воскресенье 7.12.2014 19:00
понедельник 15.12.2014 19:00
пятница 6.3.2015 19:00
понедельник 30.3.2015 19:00
четверг 2.4.2015 19:00
воскресенье 3.5.2015 19:00
среда 27.5.2015 19:00
понедельник 21.9.2015 19:00
пятница 23.10.2015 19:00
понедельник 30.11.2015 19:30
четверг 17.12.2015 19:00
вторник 19.1.2016 19:00
среда 24.2.2016 19:00
четверг 24.3.2016 19:00
среда 27.4.2016 19:00
понедельник 30.5.2016 19:00
среда 22.6.2016 19:00
четверг 22.9.2016 19:00
суббота 15.10.2016 19:00
воскресенье 6.11.2016 19:00
воскресенье 20.11.2016 19:00
суббота 3.12.2016 19:00
воскресенье 22.1.2017 14:00
воскресенье 26.2.2017 14:00
пятница 10.3.2017 19:00
суббота 8.4.2017 19:00
вторник 16.5.2017 19:00
воскресенье 4.6.2017 19:00
среда 20.9.2017 19:00
вторник 3.10.2017 19:00
суббота 25.11.2017 19:00
суббота 16.12.2017 14:00
пятница 16.2.2018 19:00
воскресенье 25.3.2018 18:00
воскресенье 29.4.2018 19:00
суббота 5.5.2018 19:00
воскресенье 10.6.2018 19:00
пятница 28.9.2018 19:00
четверг 11.10.2018 19:00
понедельник 12.11.2018 19:00
среда 23.1.2019 19:00
суббота 9.2.2019 19:00
среда 8.5.2019 14:00
среда 26.6.2019 19:00
среда 18.9.2019 19:00
понедельник 14.10.2019 19:00
суббота 30.11.2019 19:00
воскресенье 15.12.2019 19:00

Театр Palace (Praha)

(Frankie & Johnny)

среда 6.12.2017 19:00
среда 17.1.2018 19:00
понедельник 19.2.2018 19:00
среда 21.3.2018 19:00
понедельник 21.5.2018 19:00
среда 6.6.2018 19:00
среда 24.10.2018 19:00
среда 5.12.2018 19:00
вторник 5.2.2019 19:00
среда 3.4.2019 19:00
понедельник 13.5.2019 19:00
понедельник 3.6.2019 19:00
среда 18.9.2019 19:00
среда 23.10.2019 19:00
вторник 19.11.2019 19:00
воскресенье 15.12.2019 19:00

Театр на Рыцарской (Praha)

(Ondřej Smeykal a didgeridoo)

(Ondřej Smeykal a didgeridoo)

суббота 14.12.2019 20:00
воскресенье 15.12.2019 20:00

Новомнестская ратуша (Praha)

(Revizor)

суббота 6.4.2019 12:30
среда 24.4.2019 19:00
четверг 25.4.2019 11:00
пятница 26.4.2019 19:00
суббота 27.4.2019 19:00
пятница 3.5.2019 19:00
суббота 11.5.2019 19:00
пятница 31.5.2019 19:00
пятница 14.6.2019 19:00
четверг 20.6.2019 19:00
понедельник 9.9.2019 19:00
суббота 28.9.2019 19:00
суббота 5.10.2019 19:00
вторник 22.10.2019 19:00
вторник 5.11.2019 19:00
вторник 12.11.2019 19:00
суббота 23.11.2019 17:00
понедельник 9.12.2019 19:00
понедельник 16.12.2019 10:00

Театр ABC (Praha)

(Motýl na anténě, Audience)

пятница 29.11.2019 19:00
вторник 3.12.2019 19:00
среда 11.12.2019 19:00
понедельник 16.12.2019 19:00

Театр na Vinohradech (Praha)

(Kancl)

понедельник 19.11.2012 19:00
среда 26.12.2012 17:30
четверг 27.2.2014 19:00
вторник 11.3.2014 19:00
вторник 25.3.2014 19:00
пятница 30.5.2014 19:00
четверг 12.6.2014 19:00
пятница 19.9.2014 19:00
среда 24.9.2014 19:00
четверг 23.10.2014 19:00
понедельник 3.11.2014 19:00
четверг 27.11.2014 19:00
пятница 19.12.2014 19:00
вторник 30.12.2014 19:00
понедельник 12.1.2015 19:00
суббота 24.1.2015 17:00
среда 4.2.2015 19:00
суббота 17.10.2015 17:00
суббота 27.2.2016 17:00
вторник 8.3.2016 19:00
среда 16.3.2016 19:00
понедельник 4.4.2016 19:00
среда 20.4.2016 19:00
вторник 13.9.2016 19:00
пятница 14.10.2016 19:00
пятница 28.10.2016 19:00
пятница 11.11.2016 19:00
понедельник 12.12.2016 19:00
понедельник 26.12.2016 19:00
вторник 31.1.2017 19:00
пятница 10.2.2017 19:00
понедельник 27.2.2017 19:00
понедельник 27.3.2017 19:00
пятница 14.4.2017 19:00
четверг 27.4.2017 19:00
суббота 24.6.2017 19:00
суббота 16.9.2017 19:00
вторник 26.9.2017 19:00
суббота 14.10.2017 17:00
четверг 9.11.2017 19:00
пятница 10.11.2017 19:00
четверг 14.12.2017 19:00
суббота 30.12.2017 17:00
среда 21.2.2018 19:00
среда 7.3.2018 19:00
вторник 10.4.2018 19:00
пятница 4.5.2018 19:00
четверг 17.5.2018 19:00
четверг 7.6.2018 19:00
суббота 15.9.2018 17:00
суббота 6.10.2018 19:00
среда 10.10.2018 19:00
суббота 3.11.2018 17:00
пятница 7.12.2018 19:00
пятница 28.12.2018 19:00
вторник 15.1.2019 19:00
среда 30.1.2019 19:00
суббота 9.2.2019 17:00
среда 20.3.2019 19:00
среда 17.4.2019 19:00
суббота 25.5.2019 17:00
понедельник 27.5.2019 19:00
понедельник 10.6.2019 19:00
пятница 13.9.2019 19:00
понедельник 7.10.2019 19:00
суббота 30.11.2019 19:00
понедельник 16.12.2019 19:00

Рококо (Praha)

(Kdo je pan Schmitt?)

пятница 13.12.2019 10:30
суббота 14.12.2019 19:00
понедельник 16.12.2019 19:00

Театр Na Fidlovačce (Praha)

(Zlý sen)

вторник 10.9.2019 19:30
пятница 13.9.2019 19:30
вторник 12.11.2019 19:30
понедельник 16.12.2019 19:30

(Praha)

(Poslední sezení u doktora Freuda)

четверг 8.3.2018 11:00
пятница 9.3.2018 19:30
понедельник 12.3.2018 19:30
вторник 27.3.2018 19:30
четверг 12.4.2018 19:30
пятница 27.4.2018 19:30
четверг 3.5.2018 19:30
вторник 22.5.2018 19:30
четверг 31.5.2018 19:30
четверг 18.10.2018 19:30
среда 31.10.2018 19:30
вторник 13.11.2018 19:30
вторник 27.11.2018 19:30
среда 9.1.2019 19:30
среда 30.1.2019 19:30
четверг 14.2.2019 19:30
среда 27.2.2019 19:30
вторник 5.3.2019 19:30
суббота 16.3.2019 19:30
пятница 29.3.2019 20:30
вторник 30.4.2019 19:30
четверг 9.5.2019 19:30
понедельник 27.5.2019 19:30
вторник 18.6.2019 19:30
вторник 17.9.2019 19:30
среда 9.10.2019 19:30
четверг 31.10.2019 19:30
вторник 26.11.2019 19:30
пятница 6.12.2019 19:30
понедельник 16.12.2019 19:30

Театр v Řeznické (Praha)

(SOČR: Vivaldi-Martinů-Mendelssohn)

понедельник 16.12.2019 19:30

Рудолфинум (Praha)

(Terminus)

четверг 3.10.2013 19:30
понедельник 7.10.2013 19:30
суббота 2.11.2013 20:30
среда 13.11.2013 19:30
четверг 14.11.2013 19:30
среда 20.11.2013 19:30
четверг 9.1.2014 19:30
вторник 14.1.2014 19:30
среда 15.1.2014 19:30
суббота 29.3.2014 20:30
четверг 10.4.2014 20:30
вторник 22.4.2014 19:30
среда 14.5.2014 19:30
вторник 11.11.2014 19:30
четверг 11.12.2014 19:30
пятница 23.1.2015 18:00
четверг 5.2.2015 19:30
понедельник 16.2.2015 19:30
понедельник 2.3.2015 19:30
вторник 14.4.2015 19:30
среда 20.5.2015 19:30
среда 7.10.2015 11:00
среда 7.10.2015 18:30
пятница 27.11.2015 18:00
пятница 8.1.2016 18:00
понедельник 25.4.2016 19:30
понедельник 23.5.2016 19:30
понедельник 17.10.2016 19:30
понедельник 14.11.2016 19:30
среда 14.12.2016 19:30
среда 12.4.2017 19:30
суббота 27.5.2017 19:30
четверг 5.10.2017 19:30
пятница 3.11.2017 18:00
воскресенье 19.11.2017 19:30
четверг 14.12.2017 19:30
понедельник 29.1.2018 19:30
понедельник 26.2.2018 19:30
вторник 20.3.2018 19:30
четверг 22.3.2018 19:30
пятница 27.4.2018 18:00
понедельник 7.5.2018 19:30
пятница 25.5.2018 18:00
вторник 12.6.2018 19:30
пятница 10.5.2019 19:30
четверг 30.5.2019 19:30
четверг 6.6.2019 19:30
понедельник 21.10.2019 19:30
суббота 9.11.2019 19:30
среда 11.12.2019 19:30
понедельник 16.12.2019 19:30

Театр v Celetné (Praha)

(Lakomá Barka - Werich)

пятница 12.10.2012 21:00
пятница 12.4.2013 18:00
понедельник 21.10.2019 10:00
вторник 17.12.2019 10:00

Театр ABC (Praha)

(Vánoční koncert ZUŠ I. Hurníka Praha 2 – Královské Vinohrady)

(Vánoční koncert ZUŠ I. Hurníka Praha 2 – Královské Vinohrady)

вторник 17.12.2019 18:30

Новомнестская ратуша (Praha)

(Archspire (Can) + Beneath The Massacre (Can))

вторник 17.12.2019 19:00

Нова Хмелнице (Praha)

(Romancero Gitano)

(Romancero Gitano)

вторник 17.12.2019 19:00

(Praha)

(Žítkovské bohyně)

понедельник 28.1.2019 19:00
пятница 8.2.2019 19:00
пятница 22.2.2019 19:00
суббота 9.3.2019 19:00
вторник 12.3.2019 19:00
среда 17.4.2019 19:00
пятница 26.4.2019 19:00
четверг 2.5.2019 19:00
четверг 16.5.2019 19:00
среда 19.6.2019 19:00
вторник 25.6.2019 19:00
среда 26.6.2019 19:00
вторник 10.9.2019 19:00
пятница 13.9.2019 19:00
вторник 8.10.2019 19:00
понедельник 18.11.2019 19:00
суббота 14.12.2019 19:00
вторник 17.12.2019 19:00

Театр Divadlo pod Palmovkou (Praha)

(Václav Neckář a Bacily - Vánoční koncert)

среда 6.12.2017 19:00
среда 12.12.2018 19:00
вторник 17.12.2019 19:00

Бродвей (Praha)

(Sejdeme se pod vocasem aneb tak jsme tu žili)

пятница 15.11.2019 11:00
суббота 16.11.2019 20:00
воскресенье 17.11.2019 19:30
вторник 17.12.2019 19:30

Театр v Řeznické (Praha)

(Queyras - Sólo pro violoncello)

вторник 17.12.2019 19:30

Костёл святых Симона и Иуды (Praha)

(Konzervativec)

понедельник 10.12.2018 19:30
вторник 11.12.2018 19:30
среда 12.12.2018 19:30
четверг 24.1.2019 19:30
пятница 25.1.2019 19:30
вторник 26.2.2019 19:30
среда 27.2.2019 19:30
суббота 9.3.2019 19:30
среда 17.4.2019 19:30
четверг 18.4.2019 19:30
понедельник 27.5.2019 19:30
понедельник 3.6.2019 19:30
четверг 19.9.2019 19:30
вторник 29.10.2019 20:30
понедельник 11.11.2019 19:30
вторник 17.12.2019 19:30

Театр Divadlo Komedie (Praha)

(Sopranistky)

понедельник 28.1.2019 19:30
вторник 29.1.2019 19:30
пятница 15.2.2019 19:30
суббота 16.2.2019 19:30
воскресенье 17.2.2019 19:30
воскресенье 3.3.2019 19:30
вторник 12.3.2019 19:30
понедельник 18.3.2019 19:30
вторник 16.4.2019 19:30
четверг 18.4.2019 19:30
понедельник 22.4.2019 19:30
среда 1.5.2019 19:30
понедельник 6.5.2019 19:30
суббота 25.5.2019 19:30
вторник 18.6.2019 19:30
среда 19.6.2019 19:30
понедельник 24.6.2019 19:30
вторник 10.9.2019 19:30
понедельник 23.9.2019 19:30
вторник 8.10.2019 19:30
воскресенье 20.10.2019 19:30
вторник 22.10.2019 19:30
вторник 5.11.2019 19:30
понедельник 18.11.2019 19:30
вторник 3.12.2019 19:30
вторник 17.12.2019 19:30

Драматический клуб (Praha)

(Hilda)

среда 20.11.2019 19:30
вторник 17.12.2019 19:30

(Praha)

(Růže pro Algernon)

четверг 24.5.2012 19:30
понедельник 4.6.2012 19:30
суббота 3.11.2012 17:00
суббота 1.12.2012 17:00
суббота 2.2.2013 17:00
вторник 12.3.2013 19:30
пятница 18.10.2013 18:00
воскресенье 3.11.2013 17:00
суббота 30.11.2013 16:30
суббота 8.2.2014 16:30
понедельник 10.3.2014 19:30
воскресенье 13.4.2014 16:30
воскресенье 27.4.2014 16:30
суббота 11.10.2014 16:30
воскресенье 9.11.2014 16:30
четверг 20.11.2014 19:30
понедельник 24.11.2014 19:30
понедельник 29.12.2014 19:30
суббота 3.1.2015 18:00
воскресенье 4.1.2015 18:00
суббота 31.1.2015 16:30
воскресенье 22.2.2015 18:00
воскресенье 1.3.2015 18:00
четверг 5.3.2015 19:30
вторник 31.3.2015 19:30
четверг 9.4.2015 19:30
понедельник 13.4.2015 19:30
воскресенье 19.4.2015 16:30
суббота 23.5.2015 16:30
суббота 10.10.2015 16:30
четверг 12.11.2015 19:30
воскресенье 22.11.2015 16:30
четверг 3.12.2015 19:30
вторник 29.12.2015 19:30
четверг 14.1.2016 19:30
среда 20.1.2016 19:30
среда 13.4.2016 19:30
суббота 23.4.2016 19:30
вторник 24.5.2016 19:30
суббота 22.10.2016 16:30
пятница 4.11.2016 18:00
пятница 18.11.2016 18:00
суббота 10.12.2016 15:00
вторник 3.1.2017 19:30
пятница 20.1.2017 18:00
суббота 21.1.2017 16:30
среда 8.2.2017 19:30
пятница 10.2.2017 18:00
среда 1.3.2017 19:30
вторник 6.6.2017 19:30
понедельник 2.10.2017 10:30
суббота 21.10.2017 15:00
понедельник 30.10.2017 19:30
пятница 24.11.2017 18:00
вторник 28.11.2017 19:30
пятница 1.12.2017 18:00
суббота 2.12.2017 15:00
пятница 8.12.2017 17:30
пятница 12.1.2018 18:00
суббота 13.1.2018 19:00
суббота 20.1.2018 15:00
четверг 25.1.2018 19:30
среда 28.2.2018 19:30
воскресенье 11.3.2018 19:30
четверг 15.3.2018 19:30
среда 11.4.2018 10:30
четверг 17.5.2018 10:30
вторник 22.5.2018 19:30
среда 23.5.2018 19:30
пятница 12.10.2018 18:00
воскресенье 14.10.2018 19:30
среда 31.10.2018 19:30
четверг 15.11.2018 19:30
воскресенье 18.11.2018 19:30
пятница 23.11.2018 19:30
воскресенье 2.12.2018 19:30
среда 12.12.2018 19:30
четверг 13.12.2018 19:30
понедельник 18.2.2019 19:30
вторник 19.2.2019 19:30
воскресенье 3.3.2019 19:30
суббота 9.3.2019 19:30
четверг 21.3.2019 19:30
воскресенье 31.3.2019 19:30
суббота 13.4.2019 19:30
среда 22.5.2019 19:30
пятница 18.10.2019 19:30
среда 23.10.2019 19:30
пятница 8.11.2019 10:00
пятница 22.11.2019 18:00
четверг 12.12.2019 19:30
вторник 17.12.2019 19:30

Театр v Celetné (Praha)

(Abba Mania (uk))

(Abba Mania (uk))

вторник 17.12.2019 20:00

«Луцерна» (Praha)

(Portrét v Čechách pohledem dvou staletí)

среда 18.12.2019  - воскресенье 22.3.2020

Пражский Град - ареал замка (Praha)

(Národní technické muzeum - mimořádné vstupné pouze v hodnotě 50 Kč!)

воскресенье 14.2.2016
понедельник 27.3.2016
среда 17.5.2016
вторник 4.7.2016
среда 27.9.2016
пятница 27.10.2016
среда 15.2.2017 10:00
вторник 28.3.2017 10:00
четверг 18.5.2017 10:00
среда 5.7.2017 10:00
четверг 28.9.2017 10:00
суббота 28.10.2017 10:00
воскресенье 17.12.2017 10:00
четверг 15.2.2018 10:00
среда 28.3.2018 10:00
пятница 18.5.2018 10:00
четверг 5.7.2018 10:00
пятница 28.9.2018 10:00
воскресенье 28.10.2018 11:00
суббота 17.11.2018 10:00
вторник 18.12.2018 10:00
пятница 15.2.2019 10:00
четверг 28.3.2019 11:00
суббота 18.5.2019 10:00
пятница 5.7.2019 10:00
суббота 28.9.2019 10:00
понедельник 28.10.2019 11:00
воскресенье 17.11.2019 10:00
среда 18.12.2019 10:00

Национальный технический музей (Praha)

(Želary)

суббота 10.3.2012 19:00
суббота 2.6.2012 19:00
четверг 7.6.2012 19:00
четверг 4.10.2012 19:00
пятница 26.10.2012 19:00
вторник 18.12.2012 19:00
среда 13.2.2013 19:00
пятница 27.9.2013 19:00
понедельник 28.10.2013 20:00
вторник 10.12.2013 19:00
суббота 25.1.2014 17:00
четверг 6.2.2014 19:00
понедельник 3.3.2014 19:00
четверг 8.5.2014 19:00
среда 21.5.2014 19:00
понедельник 9.6.2014 19:00
вторник 28.10.2014 20:00
вторник 4.11.2014 19:00
пятница 16.1.2015 19:00
суббота 21.2.2015 17:00
среда 25.3.2015 19:00
вторник 21.4.2015 19:00
пятница 18.3.2016 19:00
вторник 12.4.2016 19:00
суббота 7.5.2016 17:00
четверг 9.6.2016 19:00
четверг 15.9.2016 19:00
среда 5.10.2016 19:00
среда 16.11.2016 19:00
четверг 8.12.2016 19:00
среда 18.1.2017 19:00
четверг 16.2.2017 19:00
понедельник 6.3.2017 19:00
вторник 6.6.2017 19:00
понедельник 18.9.2017 19:00
вторник 17.10.2017 19:00
пятница 17.11.2017 19:00
вторник 12.12.2017 19:00
четверг 18.1.2018 19:00
суббота 28.4.2018 17:00
суббота 12.5.2018 19:00
среда 13.6.2018 10:00
пятница 28.9.2018 19:00
вторник 23.10.2018 19:00
среда 14.11.2018 19:00
пятница 30.11.2018 19:00
вторник 29.1.2019 19:00
понедельник 11.3.2019 19:00
четверг 25.4.2019 19:00
пятница 24.5.2019 19:00
суббота 22.6.2019 19:00
понедельник 14.10.2019 19:00
среда 27.11.2019 19:00
среда 18.12.2019 10:00

Рококо (Praha)

(Hrobníkova dcera (Zjevení))

четверг 6.12.2018 19:00
вторник 11.12.2018 19:00
четверг 13.12.2018 19:00
вторник 18.12.2018 19:00
четверг 10.1.2019 19:00
четверг 31.1.2019 19:00
вторник 12.2.2019 19:00
четверг 28.2.2019 19:00
среда 13.3.2019 19:00
понедельник 25.3.2019 19:00
четверг 11.4.2019 19:00
среда 15.5.2019 19:00
вторник 25.6.2019 19:00
четверг 26.9.2019 19:00
среда 30.10.2019 19:00
вторник 5.11.2019 19:00
среда 18.12.2019 19:00

Театр na Vinohradech (Praha)

(Slečna Julie)

вторник 26.2.2019 19:00
пятница 8.3.2019 19:00
пятница 22.3.2019 19:00
суббота 23.3.2019 19:00
четверг 4.4.2019 19:00
воскресенье 14.4.2019 17:00
понедельник 15.4.2019 19:00
среда 15.5.2019 19:00
понедельник 17.6.2019 19:00
понедельник 23.9.2019 19:00
пятница 25.10.2019 19:00
пятница 29.11.2019 19:00
среда 18.12.2019 19:00

(Praha)

(Paní plukovníková)

пятница 18.3.2011 19:00
четверг 28.4.2011 19:00
пятница 18.12.2015 19:00
четверг 4.2.2016 19:00
понедельник 22.2.2016 19:00
воскресенье 28.2.2016 19:00
пятница 4.3.2016 19:00
суббота 12.3.2016 19:00
четверг 7.4.2016 19:00
воскресенье 24.4.2016 19:00
среда 18.5.2016 19:00
пятница 3.6.2016 19:00
вторник 14.6.2016 19:00
воскресенье 18.9.2016 19:00
воскресенье 25.9.2016 19:00
вторник 18.10.2016 19:00
среда 2.11.2016 19:00
вторник 15.11.2016 19:00
понедельник 21.11.2016 19:00
пятница 9.12.2016 19:00
понедельник 19.12.2016 19:00
воскресенье 19.2.2017 19:00
среда 1.3.2017 19:00
среда 22.3.2017 19:00
среда 29.3.2017 19:00
пятница 19.5.2017 19:00
понедельник 29.5.2017 19:00
вторник 13.6.2017 19:00
среда 20.9.2017 19:00
среда 11.10.2017 19:00
воскресенье 22.10.2017 19:00
четверг 2.11.2017 19:00
воскресенье 12.11.2017 19:00
воскресенье 3.12.2017 19:00
суббота 16.12.2017 19:00
среда 27.12.2017 19:00
четверг 28.12.2017 19:00
вторник 16.1.2018 19:00
понедельник 5.2.2018 19:00
пятница 16.2.2018 19:00
четверг 8.3.2018 19:00
воскресенье 11.3.2018 17:00
суббота 24.3.2018 17:00
четверг 5.4.2018 19:00
вторник 24.4.2018 19:00
воскресенье 13.5.2018 17:00
пятница 18.5.2018 19:00
понедельник 4.6.2018 19:00
пятница 8.6.2018 19:00
четверг 13.9.2018 19:00
четверг 11.10.2018 19:00
четверг 25.10.2018 19:00
воскресенье 4.11.2018 19:00
пятница 23.11.2018 19:00
четверг 20.12.2018 19:00
пятница 11.1.2019 19:00
пятница 1.2.2019 19:00
среда 13.2.2019 19:00
воскресенье 3.3.2019 19:00
пятница 29.3.2019 20:00
вторник 9.4.2019 19:00
четверг 25.4.2019 19:00
четверг 16.5.2019 19:00
среда 12.6.2019 19:00
вторник 17.9.2019 19:00
среда 9.10.2019 19:00
пятница 25.10.2019 19:00
вторник 5.11.2019 19:00
пятница 29.11.2019 19:00
среда 18.12.2019 19:00

(Praha)

(Láska ke třem pomerančům)

четверг 16.5.2019 19:00
воскресенье 19.5.2019 19:00
пятница 24.5.2019 19:00
среда 29.5.2019 19:00
воскресенье 9.6.2019 17:00
пятница 20.9.2019 19:00
пятница 27.9.2019 19:00
среда 2.10.2019 19:00
четверг 10.10.2019 19:00
воскресенье 15.12.2019 17:00
среда 18.12.2019 19:00

Национальный театр (Praha)

(Malý princ)

четверг 6.12.2018 19:00
пятница 7.12.2018 19:00
суббота 8.12.2018 11:00
воскресенье 9.12.2018 11:00
пятница 28.12.2018 14:00
суббота 29.12.2018 11:00
пятница 4.1.2019 19:00
суббота 5.1.2019 11:00
воскресенье 3.2.2019 14:00
воскресенье 10.2.2019 11:00
пятница 15.2.2019 19:00
суббота 23.3.2019 14:00
суббота 20.4.2019 14:00
воскресенье 21.4.2019 14:00
суббота 4.5.2019 14:00
воскресенье 26.5.2019 14:00
пятница 7.6.2019 19:00
суббота 8.6.2019 14:00
понедельник 17.6.2019 15:00
вторник 24.9.2019 19:00
четверг 26.9.2019 19:00
суббота 5.10.2019 14:00
четверг 31.10.2019 19:00
понедельник 11.11.2019 19:00
среда 4.12.2019 19:00
среда 18.12.2019 19:00

(Praha)

(Harold a Maude)

среда 23.10.2019 19:00
суббота 23.11.2019 19:00
четверг 28.11.2019 19:00
пятница 6.12.2019 19:00
среда 18.12.2019 19:00

Театр na Vinohradech (Praha)

(24. Mezinárodní festival jazzového piana - Kristina Barta, Marcin Wasilewski)

среда 18.12.2019 19:30

- концертный и выставочный зал (Praha)

(Ničeho nelituji - Pocta Édith Piaf)

четверг 13.6.2019 19:30
пятница 21.6.2019 19:30
вторник 25.6.2019 19:30
пятница 4.10.2019 19:30
среда 18.12.2019 19:30

(Praha)

(Soukromé rozhovory)

пятница 27.9.2019 19:30
воскресенье 17.11.2019 19:30
среда 18.12.2019 19:30

(Praha)

(Panoptikum)

суббота 7.12.2019 19:30
среда 18.12.2019 19:30

Театр Divadlo Komedie (Praha)

(Zrada)

понедельник 7.3.2016 19:30
суббота 16.4.2016 19:30
четверг 12.5.2016 19:30
пятница 10.6.2016 19:30
среда 7.9.2016 19:30
пятница 7.10.2016 19:30
среда 16.11.2016 19:30
суббота 18.2.2017 19:30
воскресенье 26.3.2017 18:30
понедельник 10.4.2017 19:30
понедельник 29.5.2017 19:30
вторник 13.6.2017 19:30
среда 13.9.2017 19:30
вторник 24.10.2017 19:30
понедельник 13.11.2017 19:30
среда 29.11.2017 19:30
среда 6.12.2017 19:30
четверг 25.1.2018 19:30
среда 21.2.2018 19:30
пятница 16.3.2018 19:30
воскресенье 8.4.2018 19:30
пятница 25.5.2018 19:30
среда 13.6.2018 19:30
суббота 29.9.2018 19:30
среда 10.10.2018 19:30
пятница 9.11.2018 19:30
пятница 23.11.2018 19:30
вторник 11.12.2018 19:30
четверг 24.1.2019 19:30
вторник 5.2.2019 19:30
пятница 22.2.2019 19:30
среда 13.3.2019 19:30
четверг 21.3.2019 19:30
суббота 18.5.2019 19:30
среда 5.6.2019 19:30
пятница 27.9.2019 19:30
среда 16.10.2019 19:30
пятница 29.11.2019 19:30
среда 18.12.2019 19:30

Драматический клуб (Praha)

(Bezruký Frantík)

четверг 13.6.2019 11:00
пятница 14.6.2019 19:30
вторник 18.6.2019 19:30
понедельник 30.9.2019 19:30
воскресенье 27.10.2019 20:30
пятница 29.11.2019 19:30
суббота 7.12.2019 19:30
среда 18.12.2019 19:30

Театр Divadlo pod Palmovkou (Praha)

(Vypsaná fixa)

(Vypsaná fixa)

среда 18.12.2019 20:00

Форум Карлин (Praha)

(Divadlo Vizita: Vyhnání z mumráje)

среда 18.12.2019 20:00

Театр Archa (Praha)

(Přelet nad kukaččím hnízdem)

вторник 18.6.2019 11:00
среда 19.6.2019 19:00
суббота 14.9.2019 19:00
четверг 26.9.2019 19:00
понедельник 21.10.2019 19:00
среда 30.10.2019 19:00
суббота 9.11.2019 17:00
понедельник 18.11.2019 19:00
воскресенье 15.12.2019 17:00
четверг 19.12.2019 11:00

Театр Radka Brzobohatého (Praha)

(50 odstínů!)

четверг 21.11.2019 11:00
пятница 22.11.2019 19:00
суббота 23.11.2019 19:00
понедельник 2.12.2019 19:00
воскресенье 8.12.2019 19:00
четверг 19.12.2019 19:00

Театр Radka Brzobohatého (Praha)

(Můj romantický příběh)

четверг 23.1.2014
пятница 24.1.2014
пятница 31.7.2015 12:00
понедельник 12.10.2015 19:00
понедельник 2.11.2015 19:00
суббота 14.11.2015 19:00
вторник 1.12.2015 19:00
понедельник 25.1.2016 19:00
четверг 24.3.2016 19:00
суббота 16.4.2016 19:00
среда 11.5.2016 19:00
суббота 21.5.2016 19:00
пятница 3.6.2016 19:00
среда 21.9.2016 19:00
среда 9.11.2016 19:00
пятница 25.11.2016 19:00
пятница 9.12.2016 19:00
среда 18.1.2017 19:00
среда 15.2.2017 19:00
четверг 2.3.2017 19:00
среда 5.4.2017 19:00
среда 17.5.2017 19:00
четверг 22.6.2017 19:00
четверг 21.9.2017 19:00
вторник 10.10.2017 19:00
суббота 4.11.2017 19:00
среда 29.11.2017 19:00
пятница 8.12.2017 19:00
среда 27.12.2017 19:00
понедельник 29.1.2018 19:00
среда 7.2.2018 19:00
пятница 23.2.2018 19:00
пятница 16.3.2018 19:00
суббота 24.3.2018 19:00
пятница 13.4.2018 19:00
среда 2.5.2018 19:00
суббота 19.5.2018 19:00
четверг 14.6.2018 19:00
четверг 13.9.2018 19:00
среда 31.10.2018 19:00
вторник 13.11.2018 19:00
пятница 21.12.2018 19:00
суббота 12.1.2019 19:00
четверг 14.2.2019 19:00
пятница 8.3.2019 19:00
вторник 2.4.2019 19:00
понедельник 20.5.2019 19:00
четверг 6.6.2019 19:00
среда 11.9.2019 19:00
вторник 1.10.2019 19:00
четверг 19.12.2019 19:00

Театр Divadlo pod Palmovkou (Praha)

(Žena obecná)

пятница 22.2.2019 19:00
среда 6.3.2019 19:00
вторник 26.3.2019 19:00
пятница 5.4.2019 19:00
среда 24.4.2019 19:00
четверг 16.5.2019 19:00
пятница 24.5.2019 19:00
вторник 4.6.2019 19:00
вторник 18.6.2019 19:00
среда 18.9.2019 19:00
четверг 10.10.2019 19:00
вторник 29.10.2019 20:00
вторник 26.11.2019 19:00
четверг 19.12.2019 19:00

(Praha)

(Vánoční variace)

среда 18.12.2019 10:00
среда 18.12.2019 19:30
четверг 19.12.2019 19:30

Общественный дом (Praha)

(Americký bizon)

понедельник 18.5.2015 19:30
суббота 23.5.2015 19:30
воскресенье 14.6.2015 19:30
понедельник 15.6.2015 19:30
пятница 25.9.2015 19:30
пятница 16.10.2015 19:30
четверг 29.10.2015 20:30
понедельник 2.11.2015 19:30
пятница 27.11.2015 19:30
суббота 19.12.2015 19:30
суббота 16.1.2016 19:30
суббота 13.2.2016 19:30
пятница 18.3.2016 19:30
четверг 14.4.2016 19:30
понедельник 2.5.2016 19:30
суббота 14.5.2016 19:30
пятница 24.6.2016 19:30
понедельник 12.9.2016 19:30
суббота 29.10.2016 19:30
четверг 17.11.2016 19:30
суббота 3.12.2016 19:30
вторник 7.2.2017 19:30
четверг 2.3.2017 19:30
среда 10.5.2017 19:30
четверг 15.6.2017 19:30
четверг 21.9.2017 19:30
суббота 21.10.2017 19:30
среда 25.10.2017 19:30
четверг 9.11.2017 19:30
вторник 5.12.2017 19:30
понедельник 29.1.2018 19:30
пятница 2.2.2018 19:30
четверг 22.3.2018 19:30
вторник 10.4.2018 19:30
суббота 5.5.2018 19:30
понедельник 14.5.2018 19:30
понедельник 11.6.2018 19:30
суббота 15.9.2018 19:30
суббота 20.10.2018 19:30
четверг 8.11.2018 19:30
среда 12.12.2018 19:30
понедельник 14.1.2019 19:30
среда 6.2.2019 19:30
пятница 15.3.2019 19:30
четверг 4.4.2019 19:30
вторник 14.5.2019 19:30
четверг 20.6.2019 19:30
вторник 24.9.2019 19:30
пятница 11.10.2019 19:30
вторник 19.11.2019 19:30
пятница 22.11.2019 19:30
четверг 19.12.2019 19:30

Драматический клуб (Praha)

(Poslechnout Franze Vol. 4)

пятница 20.12.2019 18:00

Театр Archa (Praha)

(Romeo a Julie)

суббота 12.12.2015 19:00
суббота 19.3.2016 14:00
вторник 29.3.2016 19:00
вторник 5.4.2016 19:00
суббота 23.4.2016 14:00
понедельник 25.4.2016 10:30
суббота 7.5.2016 14:00
понедельник 9.5.2016 10:30
суббота 18.6.2016 19:00
среда 7.9.2016 19:00
четверг 8.9.2016 10:00
среда 5.10.2016 19:00
четверг 13.10.2016 19:00
пятница 14.10.2016 10:00
суббота 5.11.2016 14:00
понедельник 26.12.2016 15:00
среда 11.1.2017 11:00
четверг 12.1.2017 11:00
пятница 10.2.2017 19:00
суббота 18.3.2017 14:00
вторник 28.3.2017 19:00
четверг 5.10.2017 19:00
четверг 9.11.2017 19:00
пятница 10.11.2017 10:00
понедельник 4.12.2017 19:00
вторник 16.1.2018 10:00
суббота 3.2.2018 19:00
среда 28.3.2018 11:00
четверг 12.4.2018 10:00
среда 2.5.2018 19:00
вторник 5.6.2018 19:00
среда 6.6.2018 10:00
понедельник 29.10.2018 20:00
вторник 30.10.2018 10:00
понедельник 5.11.2018 10:00
пятница 23.11.2018 19:00
среда 30.1.2019 19:00
четверг 31.1.2019 10:00
среда 13.2.2019 19:00
вторник 12.3.2019 19:00
среда 13.3.2019 10:00
пятница 12.4.2019 10:00
понедельник 6.5.2019 19:00
понедельник 10.6.2019 19:00
вторник 11.6.2019 10:00
суббота 19.10.2019 19:00
четверг 14.11.2019 19:00
пятница 20.12.2019 19:00

Театр na Vinohradech (Praha)

(Hvězda)

воскресенье 29.9.2013 19:00
вторник 1.10.2013 19:00
среда 2.10.2013 19:00
понедельник 7.10.2013 19:00
четверг 7.11.2013 19:00
пятница 8.11.2013 19:00
среда 29.1.2014 19:00
суббота 22.2.2014 15:00
суббота 22.2.2014 19:00
среда 5.3.2014 19:00
четверг 27.3.2014 20:00
среда 9.4.2014 19:00
вторник 29.4.2014 19:00
четверг 29.5.2014 19:00
среда 4.6.2014 19:00
среда 3.12.2014 19:00
пятница 9.1.2015 19:00
среда 4.2.2015 19:00
пятница 27.2.2015 19:00
среда 11.3.2015 19:00
среда 25.3.2015 19:00
среда 8.4.2015 19:00
суббота 6.2.2016 15:00
четверг 25.2.2016 19:00
среда 16.3.2016 19:00
воскресенье 10.4.2016 19:00
среда 20.4.2016 19:00
понедельник 2.5.2016 19:00
вторник 31.5.2016 19:00
вторник 11.10.2016 19:00
воскресенье 23.10.2016 14:00
среда 2.11.2016 15:00
понедельник 28.11.2016 19:00
среда 28.12.2016 15:00
четверг 29.12.2016 19:00
среда 18.1.2017 19:00
четверг 9.2.2017 19:00
воскресенье 19.3.2017 20:00
вторник 18.4.2017 19:00
понедельник 22.5.2017 19:00
среда 15.11.2017 19:00
четверг 28.12.2017 20:00
пятница 29.12.2017 15:00
среда 10.1.2018 19:00
пятница 2.2.2018 15:00
среда 21.2.2018 19:00
вторник 13.3.2018 19:00
воскресенье 15.4.2018 19:00
четверг 17.5.2018 19:00
суббота 3.11.2018 20:00
вторник 4.12.2018 19:00
четверг 31.1.2019 19:00
вторник 12.2.2019 19:00
четверг 14.2.2019 19:00
среда 6.3.2019 19:00
воскресенье 5.5.2019 14:00
суббота 22.6.2019 19:00
воскресенье 23.6.2019 19:00
среда 23.10.2019 19:00
воскресенье 3.11.2019 19:00
пятница 20.12.2019 19:00

(Praha)

(Housle)

вторник 17.12.2019 19:00
среда 18.12.2019 19:00
четверг 19.12.2019 19:00
пятница 20.12.2019 19:00

Театр «Унгелт» (Praha)

(The Act)

пятница 29.3.2019 20:00
понедельник 15.4.2019 19:00
пятница 21.6.2019 19:00
пятница 27.9.2019 19:00
пятница 8.11.2019 19:00
пятница 20.12.2019 19:00

Жижковский театр Яры Цимермана (Praha)

(Vánoční koncert operních talentů)

(Vánoční koncert operních talentů)

пятница 20.12.2019 19:00

Новомнестская ратуша (Praha)

(Mezi nebem a zemí)

среда 20.9.2017 10:30
четверг 21.9.2017 19:30
суббота 23.9.2017 15:00
среда 27.9.2017 19:30
пятница 29.9.2017 19:30
четверг 5.10.2017 19:30
пятница 20.10.2017 19:30
четверг 26.10.2017 19:30
пятница 3.11.2017 19:30
понедельник 13.11.2017 19:30
четверг 30.11.2017 19:30
четверг 21.12.2017 19:30
воскресенье 31.12.2017 14:00
пятница 12.1.2018 19:00
вторник 23.1.2018 19:00
пятница 26.1.2018 19:00
четверг 1.2.2018 19:00
среда 7.2.2018 19:00
суббота 24.2.2018 15:00
четверг 1.3.2018 19:00
четверг 8.3.2018 19:00
суббота 17.3.2018 15:00
вторник 10.4.2018 19:00
вторник 17.4.2018 19:00
пятница 4.5.2018 10:30
четверг 14.6.2018 19:00
среда 26.9.2018 19:00
суббота 6.10.2018 15:00
пятница 19.10.2018 19:00
суббота 3.11.2018 15:00
среда 14.11.2018 19:00
вторник 18.12.2018 19:00
вторник 25.12.2018 19:00
суббота 29.12.2018 15:00
пятница 25.1.2019 19:00
вторник 12.2.2019 19:00
вторник 26.2.2019 19:00
среда 6.3.2019 19:00
среда 20.3.2019 19:00
среда 10.4.2019 19:00
суббота 5.10.2019 15:00
четверг 17.10.2019 19:00
среда 27.11.2019 19:00
суббота 7.12.2019 15:00
пятница 20.12.2019 19:00

Театр Na Fidlovačce (Praha)

(Vánoční dvojkoncert - Jaroslav Svěcený)

пятница 20.12.2019 17:30
пятница 20.12.2019 19:30

Ходовская крепость (Praha)

(K.š.e.f.t.)

среда 26.6.2019 19:30
четверг 27.6.2019 19:30
суббота 7.9.2019 19:30
понедельник 9.9.2019 19:30
четверг 3.10.2019 19:30
пятница 18.10.2019 19:30
среда 23.10.2019 19:30
пятница 1.11.2019 19:30
суббота 23.11.2019 19:30
четверг 28.11.2019 19:30
пятница 20.12.2019 19:30

Драматический клуб (Praha)

(Mlčení bobříků)

вторник 8.3.2016 19:30
пятница 18.3.2016 19:30
пятница 1.4.2016 19:30
четверг 21.4.2016 18:30
четверг 19.5.2016 19:30
вторник 31.5.2016 19:30
пятница 17.6.2016 19:30
среда 21.9.2016 19:30
суббота 29.10.2016 19:30
пятница 11.11.2016 19:30
понедельник 28.11.2016 19:30
понедельник 19.12.2016 19:30
понедельник 30.1.2017 19:30
суббота 25.2.2017 19:30
суббота 11.3.2017 19:30
вторник 28.3.2017 19:30
пятница 28.4.2017 19:30
среда 17.5.2017 19:30
четверг 22.6.2017 19:30
суббота 9.12.2017 19:30
четверг 22.2.2018 19:30
среда 14.3.2018 19:30
среда 4.4.2018 17:00
среда 6.6.2018 19:30
среда 12.9.2018 19:30
четверг 18.10.2018 19:30
четверг 29.11.2018 19:30
вторник 18.12.2018 19:30
суббота 2.2.2019 19:30
суббота 23.3.2019 19:30
четверг 11.4.2019 19:30
суббота 11.5.2019 19:30
четверг 23.5.2019 19:30
вторник 17.9.2019 19:30
среда 9.10.2019 19:30
вторник 5.11.2019 19:30
суббота 30.11.2019 19:30
пятница 20.12.2019 19:30

Театр Divadlo pod Palmovkou (Praha)

(Adventní gospely 2019 v Praze)

(Adventní gospely 2019 v Praze)

четверг 19.12.2019 19:30
пятница 20.12.2019 19:30

(Praha)