Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN

skočit na navigaci | skočit na obsah


незарегистрированный
Войти
выбор языка: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

nahoru ^


Кутна Гора - Календарь мероприятий

Рекомендованное действие

(Oslava 17. listopadu v Kutné Hoře)

воскресенье 17.11.2019

Kutná Hora

(Václav Havel tady a teď)

вторник 19.11.2019 16:00

(Kutná Hora)

Поиск мероприятий

(Kouzlo sklářského řemesla)

(Kouzlo sklářského řemesla)

вторник 1.4.2019  - суббота 30.11.2019

Каменный дом - музей (Kutná Hora)

(Kutnohorské 9 1989-1999-2019)

суббота 5.4.2019  - 29.2.2020

Дачицкого дом - Центр обучения и презентации культурного наследия ЮНЕСКО (Kutná Hora)

(Václav IV. - král ve stínu svého otce)

(Václav IV. - král ve stínu svého otce)

вторник 8.7.2019  - воскресенье 17.11.2019

Градэк - Чешский музей серебра и средневековый серебрянный рудник (Kutná Hora)

(Ateliér skla Petra Stanického a Jense Pfeifera (Amsterdam) - Velký Třesk)

воскресенье 21.9.2019  - 1.12.2019

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Ivana Zochová - Hponi)

воскресенье 21.9.2019  - 16.2.2020

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Petra Malinová - Zemitě)

воскресенье 21.9.2019  - 9.2.2020

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Jakub König - Zvíře jménem Podzim)

воскресенье 21.9.2019  - 9.2.2020

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Kutná Hora - město UNESCO)

(Kutná Hora - město UNESCO)

четверг 25.9.2019  - вторник 26.11.2019

Дачицкого дом - Центр обучения и презентации культурного наследия ЮНЕСКО (Kutná Hora)

(Kutná Hora Sametová)

(Kutná Hora Sametová)

вторник 7.10.2019  - суббота 30.11.2019

Градэк - Чешский музей серебра и средневековый серебрянный рудник (Kutná Hora)

(Josef Hampl)

воскресенье 12.10.2019  - 19.1.2020

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Srdce velkoměsta - práce na papíře ze sbírek Gask)

воскресенье 12.10.2019  - 19.1.2020

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Co nového v muzeu?)

(Co nového v muzeu?)

вторник 14.10.2019  - суббота 30.11.2019

Градэк - Чешский музей серебра и средневековый серебрянный рудник (Kutná Hora)

(Jiří Trnka - V zahradách imaginace)

воскресенье 26.10.2019  - 22.3.2020

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(30 let od sametu)

суббота 2.11.2019  - 23.11.2019

Общественный дом - выставочный зал (Kutná Hora)

(Člověk a víra)

воскресенье 3.11.2019  - суббота 30.11.2019

Храм Св. Варвары (Kutná Hora)

(Výstava technické univerzity Liberec)

четверг 7.11.2019  - вторник 31.12.2019

Седлецкий монастырь с собором Успения Девы Марии и св. Иоанна Крестителя (Kutná Hora)

(Jaroslav Koléšek - Sochy)

(Jaroslav Koléšek - Sochy)

пятница 8.11.2019  - вторник 31.12.2019

Галерея Феликса Еневейна (Kutná Hora)

(Mezinárodní den nevidomých)

среда 13.11.2019

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Klub deskových her)

среда 13.11.2019 17:00

(Kutná Hora)

(Jiří Černý)

среда 13.11.2019 19:00

(Kutná Hora)

(Ženská na vrcholu)

пятница 8.11.2019 19:00
среда 13.11.2019 19:00

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

(Deskohraní pro malé i velké)

четверг 14.11.2019 15:00

(Kutná Hora)

(Čtenářský klub pro děti od 7 - do 9 let)

четверг 12.10.2017 15:00
четверг 11.1.2018 15:00
четверг 15.2.2018 15:00
четверг 8.3.2018 15:00
четверг 12.4.2018 15:00
четверг 10.5.2018 15:00
четверг 13.12.2018 15:00
четверг 14.2.2019 15:00
четверг 14.11.2019 15:00

(Kutná Hora)

(Novinářská a diplomatická práce)

четверг 14.11.2019 17:00

(Kutná Hora)

(Večer poezie)

четверг 14.11.2019 18:00

(Kutná Hora)

(František Váša: Transformace - doba revoluční a porevoluční)

четверг 14.11.2019 18:00

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(USPS Tyl)

(USPS Tyl)

четверг 14.11.2019 18:00

Общественный дом - выставочный зал (Kutná Hora)

(Le Mans´66)

четверг 14.11.2019 19:00

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

(Amnestie)

пятница 15.11.2019 19:00

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

(United flavour)

пятница 15.11.2019 21:00

Клуб Чешская 1 (Kutná Hora)

(Jabkancová pouť v České Třebové)

суббота 16.11.2019

(Kutná Hora)

(Turnaj ve stolním tenise)

суббота 16.11.2019 9:00 - 16.11.2019

Дом детей и молодежи (Kutná Hora)

(Mořskou pannou na zkoušku)

суббота 16.11.2019 10:00

(Kutná Hora)

(Komentované prohlídky výstav)

суббота 16.11.2019 15:00

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Noc divadel)

(Noc divadel)

суббота 16.11.2019 15:00

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Drakiáda)

суббота 16.11.2019 15:00

Kutná Hora

(Petr Mašek: Staré pověsti české)

суббота 16.11.2019 16:00

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(XXII. benefiční ples Cesta životem bez bariér)

суббота 16.11.2019 20:00

(Kutná Hora)

(Štěpán Soukup, Maniac, Žádnej Stres)

суббота 16.11.2019 21:00

Клуб Чешская 1 (Kutná Hora)

(Oslava 17. listopadu v Kutné Hoře)

воскресенье 17.11.2019

Kutná Hora

(Jak se stal Jíra mlynářem)

воскресенье 17.11.2019 15:00

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Čerti z Rakouska 2019)

(Čerti z Rakouska 2019)

воскресенье 17.11.2019 16:00

(Kutná Hora)

(Sametově s loutnou a akordeonem)

воскресенье 17.11.2019 20:00

Дачицкого дом - Центр обучения и презентации культурного наследия ЮНЕСКО (Kutná Hora)

(Tvořivá dílna)

понедельник 18.11.2019 10:00

(Kutná Hora)

(Čtení s babičkou)

вторник 19.11.2019 16:00

(Kutná Hora)

(Václav Havel tady a teď)

вторник 19.11.2019 16:00

(Kutná Hora)

(Operní večery - Memorial Mgr. Karla Bicana)

вторник 19.11.2019 18:00

(Kutná Hora)

(Irská taneční show rytmus v srdci)

вторник 19.11.2019 19:00

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Staying Alive)

вторник 19.11.2019 20:00

(Kutná Hora)

(Poslední aristokratka)

пятница 25.10.2019 19:00
воскресенье 27.10.2019 20:00
среда 30.10.2019 19:00
пятница 1.11.2019 19:00
среда 20.11.2019 19:00

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

(Byl tady Saša)

среда 20.11.2019 19:00

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Čtenářský klubík)

четверг 18.4.2019 15:00
четверг 20.6.2019 15:00
четверг 21.11.2019 15:00

(Kutná Hora)

(Listování s knihou losos v kaluži)

четверг 21.11.2019 17:00

(Kutná Hora)

(Vzpomínkový večer na básníka Jiřího Ostaše)

четверг 21.11.2019 18:00

(Kutná Hora)

(Vlasta Pospíšilová: Počátky animace u nás)

четверг 21.11.2019 18:00

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Listujeme knihami Kláry Smolíkové)

пятница 22.11.2019 14:00

(Kutná Hora)

(Kateřina Svobodová a skupina Tajemoje)

пятница 22.11.2019 17:00

(Kutná Hora)

(Něco si přej)

пятница 22.11.2019 19:00

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

(Jóga v netradičním prostředí - jako stav mysli, před obrazem)

суббота 23.11.2019 10:00

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Sedlecký adventní jarmark)

(Sedlecký adventní jarmark)

суббота 23.11.2019 12:00

Zámecká (Kutná Hora)

(Gask rodinám - mezigenerační program pro rodiny)

суббота 23.11.2019 13:00

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Performační výklad personal tarot lab Dariny Alster a Markéty Dolejšové)

суббота 23.11.2019 15:00

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Čtyřlístek a talisman moci)

суббота 23.11.2019 15:00

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Předvánoční charitativní koncert)

суббота 23.11.2019 17:00

Седлецкий монастырь с собором Успения Девы Марии и св. Иоанна Крестителя (Kutná Hora)

(Phillip Glass - Achnaton)

суббота 23.11.2019 18:45

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

(Jihoamerický večer u varhanáře)

суббота 23.11.2019 19:00

(Kutná Hora)

(Fast Food Orchestra)

пятница 25.3.2016 21:00
суббота 23.11.2019 21:00

Клуб Чешская 1 (Kutná Hora)

(Ledové království 2)

воскресенье 24.11.2019 16:00

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

(Román pro pokročilé)

пятница 20.9.2019 19:00
суббота 21.9.2019 19:00
среда 25.9.2019 19:00
воскресенье 6.10.2019 19:00
среда 23.10.2019 19:00
суббота 2.11.2019 19:00
воскресенье 24.11.2019 19:00

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

(Ida Pencová: Etické dílny)

понедельник 25.11.2019 17:30

Клуб Под Лампой (Kutná Hora)

(Hoď se do pogody)

понедельник 25.11.2019 18:00

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Expedice Borneo z krvavého Thajska do zeleného pekla)

понедельник 25.11.2019 18:00

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

(Kino amatérských filmů - události roku 1989)

вторник 26.11.2019 18:00

(Kutná Hora)

(Na západ)

вторник 26.11.2019 20:00

(Kutná Hora)

(Kostýmované prohlídky Vlašského dvora)

среда 6.3.2019 10:00 - 6.3.2019
среда 13.3.2019 10:00 - 13.3.2019
среда 20.3.2019 10:00 - 20.3.2019
среда 27.3.2019 11:00 - 27.3.2019
среда 5.6.2019 9:00 - 5.6.2019
среда 12.6.2019 9:00 - 12.6.2019
среда 19.6.2019 9:00 - 19.6.2019
среда 26.6.2019 9:00 - 26.6.2019
среда 3.7.2019 9:00 - 3.7.2019
среда 10.7.2019 9:00 - 10.7.2019
среда 17.7.2019 9:00 - 17.7.2019
среда 24.7.2019 9:00 - 24.7.2019
среда 31.7.2019 9:00 - 31.7.2019
среда 7.8.2019 9:00 - 7.8.2019
среда 14.8.2019 9:00 - 14.8.2019
среда 21.8.2019 9:00 - 21.8.2019
среда 28.8.2019 9:00 - 28.8.2019
среда 4.9.2019 9:00 - 4.9.2019
среда 11.9.2019 9:00 - 11.9.2019
среда 18.9.2019 9:00 - 18.9.2019
среда 25.9.2019 9:00 - 25.9.2019
среда 2.10.2019 10:00 - 2.10.2019
среда 9.10.2019 9:00 - 9.10.2019
среда 9.10.2019 10:00 - 9.10.2019
среда 16.10.2019 10:00 - 16.10.2019
среда 23.10.2019 10:00 - 23.10.2019
среда 30.10.2019 10:00 - 30.10.2019
среда 6.11.2019 10:00 - 6.11.2019
среда 13.11.2019 10:00 - 13.11.2019
среда 20.11.2019 10:00 - 20.11.2019
среда 27.11.2019 10:00 - 27.11.2019

Влашский двор (Kutná Hora)

(Co tomu řeknou lidi)

среда 27.11.2019 19:00

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Kavárna s překvapením)

среда 27.11.2019 19:00

(Kutná Hora)

(Národní třída)

суббота 28.9.2019 19:00
воскресенье 20.10.2019 19:00
среда 27.11.2019 19:00

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

(Vánoční výstava v domově Barbora)

вторник 27.11.2018 13:00 - 27.11.2018
среда 28.11.2018 8:00 - 28.11.2018
четверг 29.11.2018 8:00 - 29.11.2018
среда 27.11.2019 9:00 - 27.11.2019
четверг 28.11.2019 9:00 - 28.11.2019

Kutná Hora

(Komentované prohlídky ne/jen pro seniory s kurátory Gask)

четверг 28.11.2019 15:00

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Viliam Vala: Současnost a trendy v loutkové animaci)

четверг 28.11.2019 18:00

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Deštivý den v New Yorku)

четверг 28.11.2019 19:00

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

(Ladislav Špaček - O deseti letech s Václavem Havlem a etiketě)

(Ladislav Špaček - O deseti letech s Václavem Havlem a etiketě)

четверг 28.11.2019 19:00

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Bohemian blues quartet)

четверг 28.11.2019 20:00

(Kutná Hora)

(Vpředvečer listopadu)

пятница 29.11.2019 17:30

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Beseda o životě naruby)

пятница 29.11.2019 18:00

Дачицкого дом - Центр обучения и презентации культурного наследия ЮНЕСКО (Kutná Hora)

(8 hlav šílenství - recitál Vladivojna la Chia)

пятница 29.11.2019 19:00

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Přes prsty)

среда 4.9.2019 19:00
суббота 7.9.2019 19:00
среда 18.9.2019 19:00
суббота 5.10.2019 19:00
воскресенье 13.10.2019 19:00
пятница 18.10.2019 19:00
пятница 29.11.2019 19:00

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

(Na stopě Petra Brandla)

пятница 15.11.2019 17:30 - 15.11.2019
пятница 15.11.2019 19:00 - 15.11.2019
пятница 22.11.2019 17:30 - 22.11.2019
пятница 22.11.2019 19:00 - 22.11.2019
пятница 29.11.2019 17:30 - 29.11.2019
пятница 29.11.2019 19:00 - 29.11.2019

Седлецкий монастырь с собором Успения Девы Марии и св. Иоанна Крестителя (Kutná Hora)

(Den pro dětskou knihu)

суббота 30.11.2019

(Kutná Hora)

(Adventní věnce)

суббота 30.11.2019 9:30 - 30.11.2019

Дом детей и молодежи (Kutná Hora)

(Advent - design - gask)

суббота 30.11.2019 11:00 - 30.11.2019

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Malínské adventní odpoledne)

(Malínské adventní odpoledne)

суббота 30.11.2019 12:00

Kutná Hora

(Prohlídky města s průvodcem)

вторник 7.8.2018 10:00
среда 8.8.2018 10:00
четверг 9.8.2018 10:00
пятница 10.8.2018 10:00
суббота 11.8.2018 10:00
воскресенье 12.8.2018 10:00
понедельник 13.8.2018 10:00
вторник 14.8.2018 10:00
среда 15.8.2018 10:00
четверг 16.8.2018 10:00
пятница 17.8.2018 10:00
суббота 18.8.2018 10:00
воскресенье 19.8.2018 10:00
понедельник 20.8.2018 10:00
вторник 21.8.2018 10:00
среда 22.8.2018 10:00
четверг 23.8.2018 10:00
пятница 24.8.2018 10:00
суббота 25.8.2018 10:00
воскресенье 26.8.2018 10:00
понедельник 27.8.2018 10:00
вторник 28.8.2018 10:00
среда 29.8.2018 10:00
четверг 30.8.2018 10:00
пятница 31.8.2018 10:00
среда 5.9.2018 10:00
четверг 6.9.2018 10:00
пятница 7.9.2018 10:00
суббота 8.9.2018 10:00
воскресенье 9.9.2018 10:00
понедельник 10.9.2018 10:00
вторник 11.9.2018 10:00
среда 12.9.2018 10:00
четверг 13.9.2018 10:00
пятница 14.9.2018 10:00
суббота 15.9.2018 10:00
воскресенье 16.9.2018 10:00
понедельник 17.9.2018 10:00
вторник 18.9.2018 10:00
среда 19.9.2018 10:00
четверг 20.9.2018 10:00
пятница 21.9.2018 10:00
суббота 22.9.2018 10:00
воскресенье 23.9.2018 10:00
понедельник 24.9.2018 10:00
вторник 25.9.2018 10:00
среда 26.9.2018 10:00
четверг 27.9.2018 10:00
пятница 28.9.2018 10:00
суббота 29.9.2018 10:00
воскресенье 30.9.2018 10:00
понедельник 1.10.2018 11:00 - 1.10.2018
вторник 2.10.2018 11:00 - 2.10.2018
среда 3.10.2018 11:00 - 3.10.2018
четверг 4.10.2018 11:00 - 4.10.2018
пятница 5.10.2018 11:00 - 5.10.2018
суббота 6.10.2018 11:00 - 6.10.2018
воскресенье 7.10.2018 11:00 - 7.10.2018
понедельник 8.10.2018 11:00 - 8.10.2018
вторник 9.10.2018 11:00 - 9.10.2018
среда 10.10.2018 11:00 - 10.10.2018
четверг 11.10.2018 11:00 - 11.10.2018
пятница 12.10.2018 11:00 - 12.10.2018
суббота 13.10.2018 11:00 - 13.10.2018
воскресенье 14.10.2018 11:00 - 14.10.2018
понедельник 15.10.2018 11:00 - 15.10.2018
вторник 16.10.2018 11:00 - 16.10.2018
среда 17.10.2018 11:00 - 17.10.2018
четверг 18.10.2018 11:00 - 18.10.2018
пятница 19.10.2018 11:00 - 19.10.2018
суббота 20.10.2018 11:00 - 20.10.2018
воскресенье 21.10.2018 11:00 - 21.10.2018
понедельник 22.10.2018 11:00 - 22.10.2018
вторник 23.10.2018 11:00 - 23.10.2018
среда 24.10.2018 11:00 - 24.10.2018
четверг 25.10.2018 11:00 - 25.10.2018
пятница 26.10.2018 11:00 - 26.10.2018
суббота 27.10.2018 11:00 - 27.10.2018
воскресенье 28.10.2018 12:00 - 28.10.2018
понедельник 29.10.2018 12:00 - 29.10.2018
вторник 30.10.2018 11:00 - 30.10.2018
среда 31.10.2018 11:00 - 31.10.2018
четверг 1.11.2018 11:00 - 1.11.2018
вторник 6.11.2018 12:30 - 6.11.2018
среда 7.11.2018 12:30 - 7.11.2018
четверг 8.11.2018 12:30 - 8.11.2018
пятница 9.11.2018 12:30 - 9.11.2018
суббота 10.11.2018 12:30 - 10.11.2018
воскресенье 11.11.2018 12:30 - 11.11.2018
понедельник 12.11.2018 12:30 - 12.11.2018
вторник 13.11.2018 12:30 - 13.11.2018
среда 14.11.2018 12:30 - 14.11.2018
четверг 15.11.2018 12:30 - 15.11.2018
пятница 16.11.2018 12:30 - 16.11.2018
суббота 17.11.2018 12:30 - 17.11.2018
воскресенье 18.11.2018 12:30 - 18.11.2018
понедельник 19.11.2018 12:30 - 19.11.2018
вторник 20.11.2018 12:30 - 20.11.2018
среда 21.11.2018 12:30 - 21.11.2018
четверг 22.11.2018 12:30 - 22.11.2018
пятница 23.11.2018 12:30 - 23.11.2018
суббота 24.11.2018 12:30 - 24.11.2018
воскресенье 25.11.2018 12:30 - 25.11.2018
понедельник 26.11.2018 12:30 - 26.11.2018
вторник 27.11.2018 12:30 - 27.11.2018
среда 28.11.2018 12:30 - 28.11.2018
четверг 29.11.2018 12:30 - 29.11.2018
пятница 30.11.2018 12:30 - 30.11.2018
суббота 1.12.2018 12:30 - 1.12.2018
воскресенье 2.12.2018 12:30 - 2.12.2018
понедельник 3.12.2018 12:30 - 3.12.2018
вторник 4.12.2018 12:30 - 4.12.2018
среда 5.12.2018 12:30 - 5.12.2018
четверг 6.12.2018 12:30 - 6.12.2018
пятница 7.12.2018 12:30 - 7.12.2018
суббота 8.12.2018 12:30 - 8.12.2018
воскресенье 9.12.2018 12:30 - 9.12.2018
понедельник 10.12.2018 12:30 - 10.12.2018
вторник 11.12.2018 12:30 - 11.12.2018
среда 12.12.2018 12:30 - 12.12.2018
четверг 13.12.2018 12:30 - 13.12.2018
пятница 14.12.2018 12:30 - 14.12.2018
суббота 15.12.2018 12:30 - 15.12.2018
воскресенье 16.12.2018 12:30 - 16.12.2018
понедельник 17.12.2018 12:30 - 17.12.2018
вторник 18.12.2018 12:30 - 18.12.2018
среда 19.12.2018 12:30 - 19.12.2018
четверг 20.12.2018 12:30 - 20.12.2018
пятница 21.12.2018 12:30 - 21.12.2018
суббота 22.12.2018 12:30 - 22.12.2018
воскресенье 23.12.2018 12:30 - 23.12.2018
понедельник 24.12.2018 12:30 - 24.12.2018
вторник 25.12.2018 12:30 - 25.12.2018
среда 26.12.2018 12:30 - 26.12.2018
четверг 27.12.2018 12:30 - 27.12.2018
пятница 28.12.2018 12:30 - 28.12.2018
суббота 29.12.2018 12:30 - 29.12.2018
воскресенье 30.12.2018 12:30 - 30.12.2018
понедельник 31.12.2018 12:30 - 31.12.2018
пятница 1.3.2019 11:00 - 1.3.2019
пятница 1.3.2019 14:00 - 1.3.2019
суббота 2.3.2019 11:00 - 2.3.2019
суббота 2.3.2019 14:00 - 2.3.2019
воскресенье 3.3.2019 11:00 - 3.3.2019
воскресенье 3.3.2019 14:00 - 3.3.2019
понедельник 4.3.2019 11:00 - 4.3.2019
понедельник 4.3.2019 14:00 - 4.3.2019
вторник 5.3.2019 11:00 - 5.3.2019
вторник 5.3.2019 14:00 - 5.3.2019
среда 6.3.2019 11:00 - 6.3.2019
среда 6.3.2019 14:00 - 6.3.2019
четверг 7.3.2019 11:00 - 7.3.2019
четверг 7.3.2019 14:00 - 7.3.2019
пятница 8.3.2019 11:00 - 8.3.2019
пятница 8.3.2019 14:00 - 8.3.2019
суббота 9.3.2019 11:00 - 9.3.2019
суббота 9.3.2019 14:00 - 9.3.2019
воскресенье 10.3.2019 11:00 - 10.3.2019
воскресенье 10.3.2019 14:00 - 10.3.2019
понедельник 11.3.2019 11:00 - 11.3.2019
понедельник 11.3.2019 14:00 - 11.3.2019
вторник 12.3.2019 11:00 - 12.3.2019
вторник 12.3.2019 14:00 - 12.3.2019
среда 13.3.2019 11:00 - 13.3.2019
среда 13.3.2019 14:00 - 13.3.2019
четверг 14.3.2019 11:00 - 14.3.2019
четверг 14.3.2019 14:00 - 14.3.2019
пятница 15.3.2019 11:00 - 15.3.2019
пятница 15.3.2019 14:00 - 15.3.2019
суббота 16.3.2019 11:00 - 16.3.2019
суббота 16.3.2019 14:00 - 16.3.2019
воскресенье 17.3.2019 11:00 - 17.3.2019
воскресенье 17.3.2019 14:00 - 17.3.2019
понедельник 18.3.2019 11:00 - 18.3.2019
понедельник 18.3.2019 14:00 - 18.3.2019
вторник 19.3.2019 11:00 - 19.3.2019
вторник 19.3.2019 14:00 - 19.3.2019
среда 20.3.2019 11:00 - 20.3.2019
среда 20.3.2019 14:00 - 20.3.2019
четверг 21.3.2019 11:00 - 21.3.2019
четверг 21.3.2019 14:00 - 21.3.2019
пятница 22.3.2019 11:00 - 22.3.2019
пятница 22.3.2019 14:00 - 22.3.2019
суббота 23.3.2019 11:00 - 23.3.2019
суббота 23.3.2019 14:00 - 23.3.2019
воскресенье 24.3.2019 11:00 - 24.3.2019
воскресенье 24.3.2019 14:00 - 24.3.2019
понедельник 25.3.2019 11:00 - 25.3.2019
понедельник 25.3.2019 14:00 - 25.3.2019
вторник 26.3.2019 11:00 - 26.3.2019
вторник 26.3.2019 14:00 - 26.3.2019
среда 27.3.2019 12:00 - 27.3.2019
среда 27.3.2019 15:00 - 27.3.2019
четверг 28.3.2019 12:00 - 28.3.2019
четверг 28.3.2019 15:00 - 28.3.2019
пятница 29.3.2019 12:00 - 29.3.2019
пятница 29.3.2019 15:00 - 29.3.2019
суббота 30.3.2019 12:00 - 30.3.2019
суббота 30.3.2019 15:00 - 30.3.2019
воскресенье 31.3.2019 11:00 - 31.3.2019
воскресенье 31.3.2019 14:00 - 31.3.2019
понедельник 1.4.2019 11:00 - 1.4.2019
понедельник 20.5.2019 11:00 - 20.5.2019
вторник 21.5.2019 11:00 - 21.5.2019
среда 22.5.2019 11:00 - 22.5.2019
четверг 23.5.2019 11:00 - 23.5.2019
пятница 24.5.2019 11:00 - 24.5.2019
суббота 25.5.2019 11:00 - 25.5.2019
воскресенье 26.5.2019 11:00 - 26.5.2019
понедельник 27.5.2019 11:00 - 27.5.2019
вторник 28.5.2019 11:00 - 28.5.2019
среда 29.5.2019 11:00 - 29.5.2019
четверг 30.5.2019 11:00 - 30.5.2019
пятница 31.5.2019 11:00 - 31.5.2019
суббота 1.6.2019 11:00 - 1.6.2019
воскресенье 2.6.2019 11:00 - 2.6.2019
понедельник 3.6.2019 11:00 - 3.6.2019
вторник 4.6.2019 11:00 - 4.6.2019
среда 5.6.2019 11:00 - 5.6.2019
четверг 6.6.2019 11:00 - 6.6.2019
четверг 6.6.2019 14:00 - 6.6.2019
пятница 7.6.2019 11:00 - 7.6.2019
пятница 7.6.2019 14:00 - 7.6.2019
суббота 8.6.2019 11:00 - 8.6.2019
суббота 8.6.2019 14:00 - 8.6.2019
воскресенье 9.6.2019 11:00 - 9.6.2019
воскресенье 9.6.2019 14:00 - 9.6.2019
понедельник 10.6.2019 11:00 - 10.6.2019
понедельник 10.6.2019 14:00 - 10.6.2019
вторник 11.6.2019 11:00 - 11.6.2019
вторник 11.6.2019 14:00 - 11.6.2019
среда 12.6.2019 11:00 - 12.6.2019
среда 12.6.2019 14:00 - 12.6.2019
четверг 13.6.2019 11:00 - 13.6.2019
четверг 13.6.2019 14:00 - 13.6.2019
пятница 14.6.2019 11:00 - 14.6.2019
пятница 14.6.2019 14:00 - 14.6.2019
суббота 15.6.2019 11:00 - 15.6.2019
суббота 15.6.2019 14:00 - 15.6.2019
воскресенье 16.6.2019 11:00 - 16.6.2019
воскресенье 16.6.2019 14:00 - 16.6.2019
понедельник 17.6.2019 11:00 - 17.6.2019
понедельник 17.6.2019 14:00 - 17.6.2019
вторник 18.6.2019 11:00 - 18.6.2019
вторник 18.6.2019 14:00 - 18.6.2019
среда 19.6.2019 11:00 - 19.6.2019
среда 19.6.2019 14:00 - 19.6.2019
четверг 20.6.2019 11:00 - 20.6.2019
четверг 20.6.2019 14:00 - 20.6.2019
пятница 21.6.2019 11:00 - 21.6.2019
пятница 21.6.2019 14:00 - 21.6.2019
суббота 22.6.2019 11:00 - 22.6.2019
суббота 22.6.2019 14:00 - 22.6.2019
воскресенье 23.6.2019 11:00 - 23.6.2019
воскресенье 23.6.2019 14:00 - 23.6.2019
понедельник 24.6.2019 11:00 - 24.6.2019
понедельник 24.6.2019 14:00 - 24.6.2019
вторник 25.6.2019 11:00 - 25.6.2019
вторник 25.6.2019 14:00 - 25.6.2019
среда 26.6.2019 11:00 - 26.6.2019
среда 26.6.2019 14:00 - 26.6.2019
четверг 27.6.2019 11:00 - 27.6.2019
четверг 27.6.2019 14:00 - 27.6.2019
пятница 28.6.2019 11:00 - 28.6.2019
пятница 28.6.2019 14:00 - 28.6.2019
суббота 29.6.2019 11:00 - 29.6.2019
суббота 29.6.2019 14:00 - 29.6.2019
воскресенье 30.6.2019 11:00 - 30.6.2019
воскресенье 30.6.2019 14:00 - 30.6.2019
понедельник 1.7.2019 11:00 - 1.7.2019
понедельник 23.9.2019 11:00 - 23.9.2019
понедельник 23.9.2019 14:00 - 23.9.2019
вторник 24.9.2019 11:00 - 24.9.2019
вторник 24.9.2019 14:00 - 24.9.2019
среда 25.9.2019 11:00 - 25.9.2019
среда 25.9.2019 14:00 - 25.9.2019
четверг 26.9.2019 11:00 - 26.9.2019
четверг 26.9.2019 14:00 - 26.9.2019
пятница 27.9.2019 11:00 - 27.9.2019
пятница 27.9.2019 14:00 - 27.9.2019
суббота 28.9.2019 11:00 - 28.9.2019
суббота 28.9.2019 14:00 - 28.9.2019
воскресенье 29.9.2019 11:00 - 29.9.2019
воскресенье 29.9.2019 14:00 - 29.9.2019
понедельник 30.9.2019 11:00 - 30.9.2019
понедельник 30.9.2019 14:00 - 30.9.2019
вторник 1.10.2019 11:00 - 1.10.2019
вторник 1.10.2019 14:00 - 1.10.2019
среда 2.10.2019 11:00 - 2.10.2019
среда 2.10.2019 14:00 - 2.10.2019
четверг 3.10.2019 11:00 - 3.10.2019
четверг 3.10.2019 14:00 - 3.10.2019
пятница 4.10.2019 11:00 - 4.10.2019
пятница 4.10.2019 14:00 - 4.10.2019
суббота 5.10.2019 11:00 - 5.10.2019
суббота 5.10.2019 14:00 - 5.10.2019
воскресенье 6.10.2019 11:00 - 6.10.2019
воскресенье 6.10.2019 14:00 - 6.10.2019
понедельник 7.10.2019 11:00 - 7.10.2019
понедельник 7.10.2019 14:00 - 7.10.2019
вторник 8.10.2019 11:00 - 8.10.2019
вторник 8.10.2019 14:00 - 8.10.2019
среда 9.10.2019 11:00 - 9.10.2019
среда 9.10.2019 14:00 - 9.10.2019
четверг 10.10.2019 11:00 - 10.10.2019
четверг 10.10.2019 14:00 - 10.10.2019
пятница 11.10.2019 11:00 - 11.10.2019
пятница 11.10.2019 14:00 - 11.10.2019
суббота 12.10.2019 11:00 - 12.10.2019
суббота 12.10.2019 14:00 - 12.10.2019
воскресенье 13.10.2019 11:00 - 13.10.2019
воскресенье 13.10.2019 14:00 - 13.10.2019
понедельник 14.10.2019 11:00 - 14.10.2019
понедельник 14.10.2019 14:00 - 14.10.2019
вторник 15.10.2019 11:00 - 15.10.2019
вторник 15.10.2019 14:00 - 15.10.2019
среда 16.10.2019 11:00 - 16.10.2019
среда 16.10.2019 14:00 - 16.10.2019
четверг 17.10.2019 11:00 - 17.10.2019
четверг 17.10.2019 14:00 - 17.10.2019
пятница 18.10.2019 11:00 - 18.10.2019
пятница 18.10.2019 14:00 - 18.10.2019
суббота 19.10.2019 11:00 - 19.10.2019
суббота 19.10.2019 14:00 - 19.10.2019
воскресенье 20.10.2019 11:00 - 20.10.2019
воскресенье 20.10.2019 14:00 - 20.10.2019
понедельник 21.10.2019 11:00 - 21.10.2019
понедельник 21.10.2019 14:00 - 21.10.2019
вторник 22.10.2019 11:00 - 22.10.2019
вторник 22.10.2019 14:00 - 22.10.2019
среда 23.10.2019 11:00 - 23.10.2019
среда 23.10.2019 14:00 - 23.10.2019
четверг 24.10.2019 11:00 - 24.10.2019
четверг 24.10.2019 14:00 - 24.10.2019
пятница 25.10.2019 11:00 - 25.10.2019
пятница 25.10.2019 14:00 - 25.10.2019
суббота 26.10.2019 11:00 - 26.10.2019
суббота 26.10.2019 14:00 - 26.10.2019
воскресенье 27.10.2019 12:00 - 27.10.2019
воскресенье 27.10.2019 15:00 - 27.10.2019
понедельник 28.10.2019 12:00 - 28.10.2019
понедельник 28.10.2019 15:00 - 28.10.2019
вторник 29.10.2019 12:00 - 29.10.2019
вторник 29.10.2019 15:00 - 29.10.2019
среда 30.10.2019 11:00 - 30.10.2019
среда 30.10.2019 14:00 - 30.10.2019
четверг 31.10.2019 11:00 - 31.10.2019
четверг 31.10.2019 14:00 - 31.10.2019
пятница 1.11.2019 11:00 - 1.11.2019
пятница 1.11.2019 11:00 - 1.11.2019
пятница 1.11.2019 14:00 - 1.11.2019
пятница 1.11.2019 14:00 - 1.11.2019
суббота 2.11.2019 11:00 - 2.11.2019
суббота 2.11.2019 14:00 - 2.11.2019
воскресенье 3.11.2019 11:00 - 3.11.2019
воскресенье 3.11.2019 14:00 - 3.11.2019
понедельник 4.11.2019 11:00 - 4.11.2019
понедельник 4.11.2019 14:00 - 4.11.2019
вторник 5.11.2019 11:00 - 5.11.2019
вторник 5.11.2019 14:00 - 5.11.2019
среда 6.11.2019 11:00 - 6.11.2019
среда 6.11.2019 14:00 - 6.11.2019
четверг 7.11.2019 11:00 - 7.11.2019
четверг 7.11.2019 14:00 - 7.11.2019
пятница 8.11.2019 11:00 - 8.11.2019
пятница 8.11.2019 14:00 - 8.11.2019
суббота 9.11.2019 11:00 - 9.11.2019
суббота 9.11.2019 14:00 - 9.11.2019
воскресенье 10.11.2019 11:00 - 10.11.2019
воскресенье 10.11.2019 14:00 - 10.11.2019
понедельник 11.11.2019 11:00 - 11.11.2019
понедельник 11.11.2019 14:00 - 11.11.2019
вторник 12.11.2019 11:00 - 12.11.2019
вторник 12.11.2019 14:00 - 12.11.2019
среда 13.11.2019 11:00 - 13.11.2019
среда 13.11.2019 14:00 - 13.11.2019
четверг 14.11.2019 11:00 - 14.11.2019
четверг 14.11.2019 14:00 - 14.11.2019
пятница 15.11.2019 11:00 - 15.11.2019
пятница 15.11.2019 14:00 - 15.11.2019
суббота 16.11.2019 11:00 - 16.11.2019
суббота 16.11.2019 14:00 - 16.11.2019
воскресенье 17.11.2019 11:00 - 17.11.2019
воскресенье 17.11.2019 14:00 - 17.11.2019
понедельник 18.11.2019 11:00 - 18.11.2019
понедельник 18.11.2019 14:00 - 18.11.2019
вторник 19.11.2019 11:00 - 19.11.2019
вторник 19.11.2019 14:00 - 19.11.2019
среда 20.11.2019 11:00 - 20.11.2019
среда 20.11.2019 14:00 - 20.11.2019
четверг 21.11.2019 11:00 - 21.11.2019
четверг 21.11.2019 14:00 - 21.11.2019
пятница 22.11.2019 11:00 - 22.11.2019
пятница 22.11.2019 14:00 - 22.11.2019
суббота 23.11.2019 11:00 - 23.11.2019
суббота 23.11.2019 14:00 - 23.11.2019
воскресенье 24.11.2019 11:00 - 24.11.2019
воскресенье 24.11.2019 14:00 - 24.11.2019
понедельник 25.11.2019 11:00 - 25.11.2019
понедельник 25.11.2019 14:00 - 25.11.2019
вторник 26.11.2019 11:00 - 26.11.2019
вторник 26.11.2019 14:00 - 26.11.2019
среда 27.11.2019 11:00 - 27.11.2019
среда 27.11.2019 14:00 - 27.11.2019
четверг 28.11.2019 11:00 - 28.11.2019
четверг 28.11.2019 14:00 - 28.11.2019
пятница 29.11.2019 11:00 - 29.11.2019
пятница 29.11.2019 14:00 - 29.11.2019
суббота 30.11.2019 11:00 - 30.11.2019
суббота 30.11.2019 14:00 - 30.11.2019

Влашский двор (Kutná Hora)

(Sněžný kluk)

суббота 30.11.2019 16:00

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

(Poznej noční Kutnou Horu - aneb Advenťák)

суббота 30.11.2019 17:30

Kremnická (Kutná Hora)

(Večer chval)

суббота 30.11.2019 19:00

Храм Св. Варвары (Kutná Hora)

(Pražská orgie)

четверг 10.10.2019 19:00
пятница 11.10.2019 19:00
среда 16.10.2019 19:00
суббота 19.10.2019 19:00
четверг 21.11.2019 19:00
суббота 30.11.2019 19:00

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

(Noční prohlídky muzea spojené s degustací čokolády)

суббота 7.9.2019 20:00
суббота 14.9.2019 20:00
суббота 21.9.2019 20:00
суббота 28.9.2019 20:00
суббота 2.11.2019 20:00 - 2.11.2019
суббота 9.11.2019 20:00 - 9.11.2019
суббота 16.11.2019 20:00 - 16.11.2019
суббота 23.11.2019 20:00 - 23.11.2019
суббота 30.11.2019 20:00 - 30.11.2019

(Kutná Hora)

(Putování do Betléma přes Kutnou Horu)

воскресенье 1.12.2019  - понедельник 6.1.2020

Kutná Hora

(Velké lásky v malém hotelu)

воскресенье 1.12.2019 19:00

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Rozsvícení vánočního stromu a oslava sv. Barbory)

среда 4.12.2019

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Ukradený kapr - tradiční mikulášská pohádka s nadílkou)

(Ukradený kapr - tradiční mikulášská pohádka s nadílkou)

четверг 5.12.2019 17:00

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Advent na Hrádku)

суббота 7.12.2019

Градэк - Чешский музей серебра и средневековый серебрянный рудник (Kutná Hora)

(Tři sestry a Horkýže slíže, Bratia a Sestry Gambrinus 11 Tour)

суббота 7.12.2019 19:30

(Kutná Hora)

(Ibiza Evolution & Krampus čerti)

(Ibiza Evolution & Krampus čerti)

суббота 7.12.2019 22:00

Мьюзик-Планета (Kutná Hora)

(Vražda krále Gonzaga)

вторник 10.12.2019 19:00

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Kurz Alfa)

четверг 4.10.2018 19:00 - 4.10.2018
четверг 11.10.2018 19:00 - 11.10.2018
четверг 18.10.2018 19:00 - 18.10.2018
четверг 25.10.2018 19:00 - 25.10.2018
четверг 1.11.2018 19:00 - 1.11.2018
четверг 8.11.2018 19:00 - 8.11.2018
четверг 15.11.2018 19:00 - 15.11.2018
четверг 22.11.2018 19:00 - 22.11.2018
четверг 29.11.2018 19:00 - 29.11.2018
четверг 6.12.2018 19:00 - 6.12.2018
четверг 13.12.2018 19:00 - 13.12.2018
четверг 3.10.2019 19:00 - 3.10.2019
четверг 10.10.2019 19:00 - 10.10.2019
четверг 17.10.2019 19:00 - 17.10.2019
четверг 24.10.2019 19:00 - 24.10.2019
четверг 31.10.2019 19:00 - 31.10.2019
четверг 7.11.2019 19:00 - 7.11.2019
четверг 14.11.2019 19:00 - 14.11.2019
четверг 21.11.2019 19:00 - 21.11.2019
четверг 28.11.2019 19:00 - 28.11.2019
четверг 5.12.2019 19:00 - 5.12.2019
четверг 12.12.2019 19:00 - 12.12.2019

(Kutná Hora)

(Vánoční koncert Josef Vágner a dětský pěvecký sbor)

(Vánoční koncert Josef Vágner a dětský pěvecký sbor)

суббота 14.12.2019 18:00

Костел св. Яна Непомуцкого (Kutná Hora)

(Smyčcové trio Inflagranti s hostem Václavem Noidem Bártou)

суббота 14.12.2019 19:00

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

(Pekař - Akustické Tour, host: Láska & Adys)

(Pekař - Akustické Tour, host: Láska & Adys)

суббота 14.12.2019 19:00

Мьюзик-Планета (Kutná Hora)

(Pramen života)

среда 13.3.2019 18:30
среда 3.4.2019 18:30 - 3.4.2019
среда 10.4.2019 18:30 - 10.4.2019
среда 17.4.2019 18:30 - 17.4.2019
среда 24.4.2019 18:30 - 24.4.2019
среда 19.6.2019 18:30 - 19.6.2019
среда 26.6.2019 18:30 - 26.6.2019
среда 3.7.2019 18:30 - 3.7.2019
среда 10.7.2019 18:30 - 10.7.2019
среда 17.7.2019 18:30 - 17.7.2019
среда 24.7.2019 18:30 - 24.7.2019
среда 31.7.2019 18:30 - 31.7.2019
среда 7.8.2019 18:30 - 7.8.2019
среда 14.8.2019 18:30 - 14.8.2019
среда 21.8.2019 18:30 - 21.8.2019
среда 28.8.2019 18:30 - 28.8.2019
среда 4.9.2019 18:30 - 4.9.2019
среда 11.9.2019 18:30 - 11.9.2019
среда 18.9.2019 18:30 - 18.9.2019
среда 25.9.2019 18:30 - 25.9.2019
среда 2.10.2019 18:30 - 2.10.2019
среда 9.10.2019 18:30 - 9.10.2019
среда 16.10.2019 18:30 - 16.10.2019
среда 23.10.2019 18:30 - 23.10.2019
среда 30.10.2019 18:30 - 30.10.2019
среда 6.11.2019 18:30 - 6.11.2019
среда 13.11.2019 18:30 - 13.11.2019
среда 20.11.2019 18:30 - 20.11.2019
среда 27.11.2019 18:30 - 27.11.2019
среда 4.12.2019 18:30 - 4.12.2019
среда 11.12.2019 18:30 - 11.12.2019
среда 18.12.2019 18:30 - 18.12.2019

Trebišovská (Kutná Hora)

(The Tap Tap)

пятница 20.12.2019 19:00 - 20.12.2019

(Kutná Hora)

(Jakub Jan Ryba, Česká mše vánoční)

четверг 26.12.2019 15:30 - 26.12.2019

Храм Св. Варвары (Kutná Hora)

(Halina Pawlowská: Manuál zralé ženy)

(Halina Pawlowská: Manuál zralé ženy)

вторник 28.1.2020 19:00

(Kutná Hora)

(Lea Tour 2020)

воскресенье 16.2.2020 17:00

(Kutná Hora)

(Kaňkovský masopust)

суббота 23.2.2019
суббота 22.2.2020 9:30 - 22.2.2020

Kutná Hora

(Rovnodennost v sedlecké katedrále - 10. ročník)

пятница 20.3.2020 17:00 - 20.3.2020

Седлецкий монастырь с собором Успения Девы Марии и св. Иоанна Крестителя (Kutná Hora)

(Sedlecká pouť)

пятница 18.4.2019  - понедельник 21.4.2019
пятница 9.4.2020  - понедельник 12.4.2020

Kutná Hora

(Taneční soutěž O kutnohorský groš)

(Taneční soutěž O kutnohorský groš)

суббота 3.5.2019
суббота 24.4.2020

(Kutná Hora)

(Noc literatury)

пятница 14.5.2020 0:00

(Kutná Hora)

(Kutnohorská muzejní noc)

пятница 16.5.2019
пятница 21.5.2020

Kutná Hora

(Gastrofestival)

суббота 24.5.2019
суббота 29.5.2020

Kutná Hora

(Pochod kutnohorských havířů 2020)

суббота 29.5.2020

Kutná Hora

(Noc kostelů)

пятница 23.5.2019
пятница 4.6.2020

Kutná Hora

(Mezinárodní hudební festival)

суббота 5.6.2020  - воскресенье 13.6.2020

Kutná Hora

(Operní týden)

пятница 18.6.2020  - воскресенье 27.6.2020

Kutná Hora

(Královské stříbření Kutné Hory 2020)

суббота 19.6.2020
воскресенье 20.6.2020

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

(Creepy teepee 2020)

пятница 9.7.2020  - воскресенье 11.7.2020

Монастырь ордена св. Урсулы. (Kutná Hora)

(Český ukulele festival)

пятница 24.7.2020 14:00

Kutná Hora

(Kinematograf bratří Čadíků)

понедельник 26.7.2020
вторник 27.7.2020
среда 28.7.2020
четверг 29.7.2020

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Dačického 12 v roce 2020)

пятница 6.8.2020  - суббота 7.8.2020

Kutná Hora

(Veteran rallye)

пятница 13.8.2020  - воскресенье 15.8.2020

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Kutnohorská kocábka - 37. ročník)

суббота 14.8.2020

Монастырь ордена св. Урсулы. (Kutná Hora)

(21. TyjátrFest)

пятница 13.8.2020
суббота 14.8.2020

Домашний амфитеатр Wendy (Kutná Hora)

(Ortenova Kutná Hora)

пятница 3.9.2020  - воскресенье 5.9.2020

Kutná Hora

(Divadelní Festival Kutná Hora)

четверг 9.9.2020  - суббота 11.9.2020

Kutná Hora

Найденных записей: 137

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 360 times